Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
derendenız coook tebrık edıyorum senı ve esını.allah mutlulugunuzu daım etsın.gelınce basından gecenlerı bıze anlatırsın umarım.kızlar bısey sorcam.sıpermıogram ıcın kac gunluk bır perhız gerekıyor.bılen arkadaslar yanıtlarsa sevınırım.ben uc dıye bılıyorum ama...bu arada uc ay once evlenen bır arkadasım ıkı aylık hamıleymıs...bu ne yaaaa....

derendenız coook tebrık edıyorum senı ve esını.allah mutlulugunuzu daım etsın.gelınce basından gecenlerı bıze anlatırsın umarım.kızlar bısey sorcam.sıpermıogram ıcın kac gunluk bır perhız gerekıyor.bılen arkadaslar yanıtlarsa sevınırım.ben uc dıye bılıyorum ama...bu arada uc ay once evlenen bır arkadasım ıkı aylık hamıleymıs...bu ne yaaaa....

canim 3 5 gun ama en iyisi 3 gunmus cunku 4 gun olunca sayi cok canlilik az oluyormus
:CüvCüv:

3 gün canım eşimin üroloğu söylemişti ve ona göre sperm tahlilini vermişti.

canım arkadaşlarım inanın ellerim titriyor ve ağlıyorum çünkü sizlerin mesajları o kadar güzel ve duygu yüklü ki..hiçbirinizi görmedim konuşmadım ama nasıl oluyor bilmiyorum hepinizi çook seviyorum.hepiniz çok iyi meleklersiniz. hiç tanımadığı bir başka insanın hamileliğine bu kadar sevinebilen yeryüzünde bence birtek sizler varsınız.neyse gelelim hikayeme.geçmiş mesajlarımı okursanız ben eylül ayında tüp bebek merkezine gitmiş ama ağlayarak geri dönmüştüm.neyse eşime dedimki bu ay son şansım olsun.internette l-karnitin diye bir ilaç var sermler için çok iyiymiş.gel ondan sadece 1 kutu alalım onu bir kullan.eşim mızmızlandı.ooo dünyanın hapını içtim bal çörekotu keçiboynuzu suları aklınıza ne gelirse.ama olmuyor dedi.selenyum çinko Q 10 neler neler.zorla ikna ettim.kendim gidip eczacıya sipariş verdim.tanımış bir vitamin markasının L-carnitini.fiyatını merak edenler olur 52 gibiydi yanılmıyorsam .neyse eşim onu günde 1 tane kullandı ve 1 hafta öncede bitirdi.ve sonuçta hamileyim .kızlar sonra akşam eşim inanmadı .yabancı yayınları açıp okuduk .meğer bilim adamları carnitinin spermler üzerindeki etkisisni görünce resmen dehşete düşmüşler.çünkü hiç bir ilaç spermler için bu kadar etkili olmamış.carnitin sperm sayısı az bile olsa spermin enerjisini acayip artırıyor ve yumurtayı döllemesini sağlıyor.bence bizlerin sorunu spermlerin sayıca az ve enerjilerininde oldukça düşük olması.yani evet sperm var ama hiçbirisi yumurtaya ulaşamadan yollarda ölüp ya da hareketsiz kalıp duruyor .şimdi herkese söylüyorum lütfen imkanınız varsa gidip l-carnitin alın ve eşlerinize içirin .bu size sadece bir öneri.ukalalık yapmak istemem asla.birde bu ay ilk kez 12 14 16 18 .günlerde ve sabah erken saatlerde ilişkiye girdik.pek yatmadım.yastık koydum yattım ama 20 dk filan okadar.işte şimdilik bu kadar .soracaklarınız olursa sorabilirsiniz.biraz işim var.akşama gelirim.darısı isteyen herkese inşallah..AMİN

derendeniz cok sagol canim bilgilerin icin arastiricam insallah umut olur herkese bu dedigin

kendine cok dikkat et canim allahim kucagina almayida nasip etsin insallah cokmu dusuk tu sperm sayiniz kacti canim:ecrin_bebek::emir_bebek::nazar:

Canim sperm sayimiz totalde 45 milyon.morfoloji %4 ileri hizli %0 ileri yavaşta %30 tu.

analdim canim hareketli azdi yani yok gibi allahin mucizesi insallah birdaha dusmez canim kendine dikkat et dua et bizede
ne cok mutludursunuz simdi darisi basimiza
:CüvCüv:

canım bu ilaç L-carnitin zayıflama ilacı diye çıkıyo
bide bazı klinikler şurubunu yapmış sizinki hangisiydi
bi site demişki size kargoyla gönderirim fiyatı 100 lira en az 3 ay kullanmanız lazım demiş
ben bi eşime dr una sordurayım

evet canim az once bende arastirdim zayiflama ilaci yaziyor ve 72 gun sonra etkisini gosteriyormus
canim derendeniz bilemeyiz ztkisi belki oldu belkide allahim bir sebep yaratti bu ilaci her ne ise guzel oldu isteyenler deneyebilir ben olsam denerim ama ben yurt disindayim alam sansim yok alanlarada sifa olsun

canım arkadaşlarım inanın ellerim titriyor ve ağlıyorum çünkü sizlerin mesajları o kadar güzel ve duygu yüklü ki..hiçbirinizi görmedim konuşmadım ama nasıl oluyor bilmiyorum hepinizi çook seviyorum.hepiniz çok iyi meleklersiniz. hiç tanımadığı bir başka insanın hamileliğine bu kadar sevinebilen yeryüzünde bence birtek sizler varsınız.neyse gelelim hikayeme.geçmiş mesajlarımı okursanız ben eylül ayında tüp bebek merkezine gitmiş ama ağlayarak geri dönmüştüm.neyse eşime dedimki bu ay son şansım olsun.internette l-karnitin diye bir ilaç var sermler için çok iyiymiş.gel ondan sadece 1 kutu alalım onu bir kullan.eşim mızmızlandı.ooo dünyanın hapını içtim bal çörekotu keçiboynuzu suları aklınıza ne gelirse.ama olmuyor dedi.selenyum çinko Q 10 neler neler.zorla ikna ettim.kendim gidip eczacıya sipariş verdim.tanımış bir vitamin markasının L-carnitini.fiyatını merak edenler olur 52 gibiydi yanılmıyorsam .neyse eşim onu günde 1 tane kullandı ve 1 hafta öncede bitirdi.ve sonuçta hamileyim .kızlar sonra akşam eşim inanmadı .yabancı yayınları açıp okuduk .meğer bilim adamları carnitinin spermler üzerindeki etkisisni görünce resmen dehşete düşmüşler.çünkü hiç bir ilaç spermler için bu kadar etkili olmamış.carnitin sperm sayısı az bile olsa spermin enerjisini acayip artırıyor ve yumurtayı döllemesini sağlıyor.bence bizlerin sorunu spermlerin sayıca az ve enerjilerininde oldukça düşük olması.yani evet sperm var ama hiçbirisi yumurtaya ulaşamadan yollarda ölüp ya da hareketsiz kalıp duruyor .şimdi herkese söylüyorum lütfen imkanınız varsa gidip l-carnitin alın ve eşlerinize içirin .bu size sadece bir öneri.ukalalık yapmak istemem asla.birde bu ay ilk kez 12 14 16 18 .günlerde ve sabah erken saatlerde ilişkiye girdik.pek yatmadım.yastık koydum yattım ama 20 dk filan okadar.işte şimdilik bu kadar .soracaklarınız olursa sorabilirsiniz.biraz işim var.akşama gelirim.darısı isteyen herkese inşallah..AMİN
canım sen yazarken elin nekadar tirtediyse bende okurken titredim benim eşimle okadar çok mutlu oldumki anlatamam bu topic çok uğurlu bi topic giren hamiş kalıyo eminim en kısa zamanda herkes kavuşacak meleklerine
sana sağlıklı doğumlar diliyorum
birde hamilelik belirtilerini ayrıntılarıyla yazarsan çok memnun olucam canım
tekrar tebrikler

slm kızlar yaa ne güzelhihoyyyt her girdiğimde hamile haberi alıyorum inşallah bebişini bekleyen tüm arkadaşlar ve ben tabiiki:CüvCüv: en kısa zamanda bu müjdeyi veriririz
derendeniz hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin inşallah ne güzel doğal yoldan bebeğine kavuştun darısı bizim başımıza inşallah:Saruboceq::nazar:

selam kızlar. derendeniz canım çok sevindim. sağlıkla kucağına alırsın inşallah!
bu arada nevrocum,ben mersinliyim. oralarda daha bahar var:KK43: puffff ben burda donuyorummm!-tatlicadiarzu-

derendenizcim bu harika bir haber tebrik ediyorum seni allah kucağınada almayı nasip etsin canım....yarın ilk işim o ilacı almak olacak ama bana kaç gram olduğunuda yazarmısın tam markasıyla ...gerçekten senin adına çok sevindim ...bir çoğumuza umut oldu bu haber...bizdede hareket sorunu var çünkü

derendeniz tebrikler canım.allah isteyen herkese nasip etsin.insallah sorunsuz bir hamilelik dönemi gecırıp bebeişini kucagına alırsın canım.kendine ve bebişine iyi bak......

sagol canım. iştah hemde nasıl açıldıcokacimcoookşimdiden 3-4 kilo aldım. zayıfım da çok belli degil.ama böyle giderse ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem.kaydirigubbakcemile3
canım ne yapmışsın sen? 5 haftada 3-4 kilo!:1shok: ama neyseki zayıfmışsın. ben oldukça tontişim:eek: heralde 9.ayda 100 kilo olucam-tatlicadiarzu-
kızlar ben bu ay ilk kez kasık ağrısı yaşıyorum ya :sm_confused: böyle olupta hamiş haberi alan var mı uykumdan uyandırıyor valla :mymeka: dualarınızı bekliyorum kızlar hamiş haberi bekleyenler dualarımdasınız beyazmelek ve btrklc inşallah hamişsinizdir :Saruboceq:
canım benimde tek belirtim kasık ağrısıydı. adet zamanı 28.gün başlardı ağrı,ama bebek olunca 26.gün başladı. ondan şüphelendim zaten. inşallah sende de vardır canım.sengözlerimebaksanab

X