Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Derendeniz tebrik ederim canim .değerin çok yüksek.allah tamamina erdirsin.vallah gelde şimdi inanma ramazan ayinin mukaddealiğine allahim bu mübarek ayda dualarimizi kabul etti.sağlicakla kucağina almayi nasip kismet etsin.darisi bekleyenlerin başina.bir bankaya gittim geldim.bir hamiş daha.evet ya 1-2 saat önce sormuştum yok mu başka hamile.ben burayi 1 ay olmadi keşfedeli.geldiğimde 8,hamiledeydik.şimdi 15.allahim bu liste uzar gider inşallah daha sonrada ayni topikte bebeklerimiz hakkinda konuşuruz.iyiki varsiniz.sizinle zaman çok süper ve çabuk geçiyor.

ana iki saat çarşıya çıktım maşallah :nazar: bir hamişimiz daha olmuş derendeniz canım çok tebrikler allah sonuna kadar götürmeyi nasip etsin darısı hepimizin başına :Saruboceq:

kızlar işyerindeyim fazla yazamıyorum.hepinizden allah razı olsun.benim hikayemi okursanız ben bu ay son şansımdı.allahım çok büyük .mübarek ayda o kadar çok dua ettimki dualarımı kabul etti.hepiniz için çok dua ediyordum etmeyede devam edceğim.akşam ayrıntılı yazarım.öpüyorum hepinizi...allaha dua edin sürekli.illaki duyuyor dualarımızı.uygun zamanı bekliyor sadece....

Merhaba.Çoookkk tebrik ederim.İnşallah bizde bugünleri görürüz. Neler içtiğini lütfen çok acil bize de anlat. Lütfeeennn.

Bi başkasının hamiş haberine nasıl seviniyoruz ne kadar güzel bi topik burası iyiki bulmuşum kendi derdimizi unutup bi hamiş haberi aldıkmı kendimiz hamiş kalmış gibi seviniyoruz bu ne kadar güzel bi olay sizin kadar kalbi temiz arkadaşlarım olduğu için çok mutluyum hiç birimizin içinde fesatlık yok oysa çevrem fesat insanlarla dolu:
Sizlerle olmak çok güzel kıslar.Şeniz

Bi başkasının hamiş haberine nasıl seviniyoruz ne kadar güzel bi topik burası iyiki bulmuşum kendi derdimizi unutup bi hamiş haberi aldıkmı kendimiz hamiş kalmış gibi seviniyoruz bu ne kadar güzel bi olay sizin kadar kalbi temiz arkadaşlarım olduğu için çok mutluyum hiç birimizin içinde fesatlık yok oysa çevrem fesat insanlarla dolu:
Sizlerle olmak çok güzel kıslar.Şeniz

canim sana sonuna kadar katiliyorum boyle fesat bir dunyada boyle olmak cok guzel ama gercek hayatta olsak boyle olurmuydu acaba fesatmi olurduka.s.

Nevrocum canım ben yarınki yoklamada bulunamıycam mazeretimide hemen bildiriyimde kısma bana. Yarın kardeşim ameliyat olucak kıl dönmesinden onun yanında olucam.
Dualarınızı bizden esirgemeyin kıslar çok korkuyorum ona bişey olmasından tek kardeşim gerçi çiftde olsa bişey değişmez ama tek olunca kıyamıyorum çocuğum gibi o benim.
Yarın dualarınıza çok ihtiyacımız olucak Allahın izniyle inşallah iyi geçer ameliyatımız:Saruboceq:

Nevrocum canım ben yarınki yoklamada bulunamıycam mazeretimide hemen bildiriyimde kısma bana. Yarın kardeşim ameliyat olucak kıl dönmesinden onun yanında olucam.
Dualarınızı bizden esirgemeyin kıslar çok korkuyorum ona bişey olmasından tek kardeşim gerçi çiftde olsa bişey değişmez ama tek olunca kıyamıyorum çocuğum gibi o benim.
Yarın dualarınıza çok ihtiyacımız olucak Allahın izniyle inşallah iyi geçer ameliyatımız:Saruboceq:

aymes şimdiden geçmş olsun,Allah yardımcınız olsun canım :1hug:

Ya arkadaşlar bişi sorucam. Eşiniz yeşil çay içiyor mu? İyi gelir mi spermlere sizce. Ben eşime içiricem de. Ne dersiniz:çok üzgünüm:?

canim gecmis olsun merak etme aymescim bisey olmaz ablamda olmustu uyanirken biraz zor oluyor
yesil cay icmiyor pek sanmiyorum faydasi olcana

Ya cahilliğimi af buyurun. Ama sonuç 1830 demişsin ya. Bu sayıyı nasıl biliyosun? Ve bunun yüksek olması mı iyi? Bu arada çoookkk tebrik ederim.Darısı başımıza.:eek:

yuksek olmasi iyi yuksek oldukca hamilleik gunun belli oluyor hergecen gun artiyor yani tam olarak ne olcak bilmiyom ama

ya cahilliğimi af buyurun. Ama sonuç 1830 demişsin ya. Bu sayıyı nasıl biliyosun? Ve bunun yüksek olması mı iyi? Bu arada çoookkk tebrik ederim.darısı başımıza.:eek:

arkadaşim bu değer normal insanda 0-5 arasi hamilede haftaya göre artiyor.ben iki defa yaptirdim 0,05 çikti.yani 1830 çok iyi bir rakam.ayrica hamile olupta bu değer artiş göstermiyorsa yada düşüyorsa düşük tehlikesi var demek oluyor canim.benim ablam 2 tane zayif gebelik yaşadi ikisindede idrar testinde 2. çizgi silik çikti.biri kürtajla alinda biri ilaçla düşürüldü.3 hafta önce allahin izniyle 2. Yeğenim dünyay geldi. Büyük olan ece küçük olan eda.ben daha edayi görmedim bu arada . Fotoğraflarini gördüm sadece .

Ayrica sizlerle paylaşmak istediğim bir şey daha var.biz 3 kiz kardeşiz .1.yeğenimde kiz 2. Yeğenim için 8 aya kadar erkek değiler.tabiki herkez ona göre hazirliğini yapti.annem erkek çocuğu ve torunu olmadiği için herşeyi mavi almişti.şimdi hepsi kaldi pembiş aldilar.annemde bunlar sana kaldi diyor.inşallah .ne yalan söyleyeyim kesinliklere sağlikli olsunda kiz erkek farketmez ama çocuk için dua ederken hep ağzimdan sağlikli bir erkek çocuk diyorum.sonra allahim sağlikli evlat diyorum.ne yapayim bizde hiç erkek yok.bilinçalti istiyorum yani.ama olsunda 2 kizim olsun hiç önemli değil tabiki.

bu arada kizlar nevrocum cildirirdir zavalli giremedi bugun bazen bende oyle oluyom allah bizi ayirmasin kizlarrrrrrrrrrr

derendeniz canım tebrik ederim
ay ne güzel hamişlerimiz sırayla dökülüyorlar
inşallah hepimiz tek tek bu mutluluğu burdan duyurucaz:))

buarada ben geldim kaçtım kızlar
daha tam olarak iyileşemedim
allah a emanet olun

X