Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
smhsmh canim cok uzun yaaaaaa ama buna benzer izlemistim gercektende mucize

canım bende başını pür dikkat :1shok:seğrediyodum şimdi az az atlıyorum 3 boyutlu bebek gelişimi yerlerini özellikle seğrediyorum:eek:
yaa aman nAllahım gerçekten mucize senağlamasenağlama

nevroo canim nerdesin ya hic bu kadar uzun sure gitmezdin hayirdir insallah ben gelmeden gelsende gorsek seni

canım benimde tek belirtim kasık ağrısıydı. adet zamanı 28.gün başlardı ağrı,ama bebek olunca 26.gün başladı. ondan şüphelendim zaten. inşallah sende de vardır canım.sengözlerimebaksanab[/QUOTE]
canımmm inşallah yaa böyle şeyler yazıpta umut oluyosunuzya o bile yetiyor hamile olmasamda mutlu oluyorummmm çok tatlısın :sm_cool:

cerencim kilo almıs halimle 51 oldum.daha yolu varkaydirigubbakcemile3bebişim saglıklı olsunda razıyım tontiş olmaya...
bu arada canım bulantıların basladı mı.ben de hiç bir sey yok suan.cok tedirginim bir de.zaten zor bulduk.cuma dr a gıdecegım.kese görünür sadece her halde.kalp atısı için erken daha degil mi?

kızlar işyerindeyim fazla yazamıyorum.hepinizden allah razı olsun.benim hikayemi okursanız ben bu ay son şansımdı.allahım çok büyük .mübarek ayda o kadar çok dua ettimki dualarımı kabul etti.hepiniz için çok dua ediyordum etmeyede devam edceğim.akşam ayrıntılı yazarım.öpüyorum hepinizi...allaha dua edin sürekli.illaki duyuyor dualarımızı.uygun zamanı bekliyor sadece....

Canim cok sevindim.. Tebrikler... Allah kucagimiza almamizi nasip etsin hayirlisi ile... Ve burdaki tum isteyenlerede hayirlisi ile nasip etsin...

kizlar herkese iyi aksamlar ben cikiyim artik
nevrocum canim yarin tum gun yokum ama bi ara ugrar yoklamami veririm yok yazma haaaaaaaaaaa yarinda guzel haberler gelir insallah
bence gelcek hadi hayirlisi kimden

derendeniz canım tebrik ederim çoook sevindim süper yaaa peş peşe geliyor haberler:sm_cool:kaydirigubbakcemile2
benim dün olmam gerekiyordu ama daha olmadım adet belirtilerim var belim kasıklarım ağrıyor ,yarın kesin adet olurum ama yine de test aldım bu gün.ama henüz yapmadım adet olmazsam sabah yapıcam ama eminim yoktur eğer varsa da akşama haber veririm inş.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

derendeniz canım tebrik ederim çoook sevindim süper yaaa peş peşe geliyor haberler:sm_cool:kaydirigubbakcemile2
benim dün olmam gerekiyordu ama daha olmadım adet belirtilerim var belim kasıklarım ağrıyor ,yarın kesin adet olurum ama yine de test aldım bu gün.ama henüz yapmadım adet olmazsam sabah yapıcam ama eminim yoktur eğer varsa da akşama haber veririm inş.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canim insallah bebek vardir yaaaaaa hemen haber verde bizi merakta birakma:CüvCüv:

Kızlar biz şimdi yemeğe oturuyoruz. yazılanları okuyamıyorum. Gelince okuyacağım. Şeniz

Bayram bitti herkes birbirine kavuştu , ne güzel.
grupabi4.gif

Yine kaynatmaya başladık , çok şükür.
gadugadunq3.gif

İnşallah hepimiz tez zamanda hamişlerin arasına katılacağız.
goralc1.gif

Ve çılgınlar gibi kutlayacağız.
imprezasr8.gif

Super yaaa.. Bayildim.. Allahim sizlerede mujdelerinizi vermenizi hayirlisi ile nasip etsin...Ben ve tum anne adaylarinida bebeklerine sag saglim kavustursun... Amin...

Olymposss canim hakkinda hayirlisi olsun. Insallah 16. hamisimiz hayirlisi ile sen olursun. Iyice cosariz burdahihoyyyt

vallah bende 15 aydır her belirtiyi hamilelik belirtisi zannettim.her defasında kendime bebeğime alacağım kıyafetleri planladım.her defasında tahmini doğum haftasına baktım.ilk kimleri arayacağımı planladım.ama bu ay kandırmayacağım kendimi yine üzeleceğim biliyorum ama yinede kendimi hazırlamadım bu defa.
Canim benim dediklerini bu ay haric her ay yaptim ben. Bu ay yapmamamin nedeni ise hic umidim yoktu bu ay hic ihtimal vermedim ve o yuzdende kendimi kandirmak eveslendirmek istemedim. Ama Rabbime sonsuz sukurler olsun bu ay guldurdu yuzumuzu. Bak goreceksin zamani gelince senin ve esininde yuzunu guldurecek. Hakkinda hayirlisi olsun canim...

canımbenim teşekkür ederim .darısı başına inşallah.hamilelik belirtisi sadece ovulasyonumdan 5 gün sonra birgece sabaha kadar karın ağrım olmuştu.tam orta hatta.o gece hiç uyuyamadım.sıcak su torbası koydum hep.ama içimden bir ses bunun implatasyon ağrısı olduğunu söyledi ama sadece kendi içimden.embriyo tüplerde dölleniyor biliyorsun ve rahime inince orada kendine bir yer yapıp yerleşiyor .o sırada eğer kılcal damara denk gelirse kanama bile olabiliyor.benim olmadı sadece çok ağrım oldu.ertesi gün geçti.birde benim göğüslerim normalde adetime 10 gün kala şişer ağrılı olur.bu sefer tık yok.ne şiştiler ne ağrı var.daha yeni 2 gündür hafif ağrıyor.onun dışında ne kasık ağrısı ne bulantı ne baş dönmesi hiç birşey olmadı.darısı sizlere inşallah..

arkadaşlar karnitinin zayıflama ilacı diye geçtiğini biliyorum .ve zayıflamak için kullanılırsa en az 72 günde etkisinin başladığınıda.ama benim demek istediğim bu ilaç hücrenin mitokondri denilen enerji üreten bölümünde direkt etkili.yani sperme enerji veriyor .hızını ve yaşanabilir süresini artırıyor.marka yazmak yasakmı bilmiyorum solgardan aldım ben .sanırım tek cinsi var.hap bu sıvı değil.günde 1 tane.bence denemeye değer.internette 3 ay kullanımdada anlamlı faklar görülmüş.yani maksimum etki3.aydan itibaren başlıyor

kızlar çok teşekkür ederim dilekleriniz çok güzel ama ben dayanamadım şimdi test yaptım maalesef tek çizgi :çok üzgünüm: ,olsa zaten gerçekten sürpriz olurdu :bbo:
neyse inş. bizim de olacak bir gün:emir_bebek:

menzil gülü canımm seninde hayırlı olsun .allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah.darısıda burda evlat hasreti çeken herkese inşallah..

canım arkadaşlarım inanın ellerim titriyor ve ağlıyorum çünkü sizlerin mesajları o kadar güzel ve duygu yüklü ki..hiçbirinizi görmedim konuşmadım ama nasıl oluyor bilmiyorum hepinizi çook seviyorum.hepiniz çok iyi meleklersiniz. hiç tanımadığı bir başka insanın hamileliğine bu kadar sevinebilen yeryüzünde bence birtek sizler varsınız.neyse gelelim hikayeme.geçmiş mesajlarımı okursanız ben eylül ayında tüp bebek merkezine gitmiş ama ağlayarak geri dönmüştüm.neyse eşime dedimki bu ay son şansım olsun.internette l-karnitin diye bir ilaç var sermler için çok iyiymiş.gel ondan sadece 1 kutu alalım onu bir kullan.eşim mızmızlandı.ooo dünyanın hapını içtim bal çörekotu keçiboynuzu suları aklınıza ne gelirse.ama olmuyor dedi.selenyum çinko Q 10 neler neler.zorla ikna ettim.kendim gidip eczacıya sipariş verdim.tanımış bir vitamin markasının L-carnitini.fiyatını merak edenler olur 52 gibiydi yanılmıyorsam .neyse eşim onu günde 1 tane kullandı ve 1 hafta öncede bitirdi.ve sonuçta hamileyim .kızlar sonra akşam eşim inanmadı .yabancı yayınları açıp okuduk .meğer bilim adamları carnitinin spermler üzerindeki etkisisni görünce resmen dehşete düşmüşler.çünkü hiç bir ilaç spermler için bu kadar etkili olmamış.carnitin sperm sayısı az bile olsa spermin enerjisini acayip artırıyor ve yumurtayı döllemesini sağlıyor.bence bizlerin sorunu spermlerin sayıca az ve enerjilerininde oldukça düşük olması.yani evet sperm var ama hiçbirisi yumurtaya ulaşamadan yollarda ölüp ya da hareketsiz kalıp duruyor .şimdi herkese söylüyorum lütfen imkanınız varsa gidip l-carnitin alın ve eşlerinize içirin .bu size sadece bir öneri.ukalalık yapmak istemem asla.birde bu ay ilk kez 12 14 16 18 .günlerde ve sabah erken saatlerde ilişkiye girdik.pek yatmadım.yastık koydum yattım ama 20 dk filan okadar.işte şimdilik bu kadar .soracaklarınız olursa sorabilirsiniz.biraz işim var.akşama gelirim.darısı isteyen herkese inşallah..AMİN

tekrar tebrik ederim derendeniz,sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini hihoyyyt
aldığınız vitaminin adını yanlış yazmış olabilir misin acaba çünkü eşimde üroloğunun verdiği bir vitamin kullanıyor adı L-ARGININE ve bu vitamin erkek üreme sağlığında çok etkiliymiş,sperm sayısını ve hareketliliğini de arttırırmış,eşim sabahları aç karna günde 1 defa kullanıyor,varikosel ameliyatından sonra doktorumuz verdi,1 aydır kullanıyor,3 ay boyunca kullanacak,isterseniz internette bu vitaminin adını yazarak araştırabilirsiniz kızlar,bol hamişli günler olur inşallah :CüvCüv:

X