Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
oleyyyy bir hamişimiz daha çıktııı Tebriklerrrr.Rabbim sağlıckala kucagına almayı nasip etsin inşallah.Darısı başımıza Allahım duy sesimiziii:sm_cool::sm_cool::dance:

Aminnnnnnnnn canım buna içimden kocaman bi aminnnnnnnnn demek geçti Allahım nolur bizede nasip eyle tez zamnda inşallah

Nevrosky canım bayramdan sonra bi patlama yaşıycaz diye konuşuyoduk ama ben bu kadar çabuk olabileceğini tahmin etmemeiştim aman nazar değmesin dilimi ısırıyım ama süper oldu valla hergün bi hamiş çıkarmaya başladık nerdeyse inşallah bi gün bende pemde listemize geçebilirim orda kendimi görmek nasip olur banada imkansız olsan diycem şimdi (imkansız diye bişey yok diyceksin)
Neyse patlamanın devamıda gelir inşallah böyle hergün hamiş haberi almak çok güzel inşallah hep böyle devam eder:Saruboceq:

kızlar işyerindeyim fazla yazamıyorum.hepinizden allah razı olsun.benim hikayemi okursanız ben bu ay son şansımdı.allahım çok büyük .mübarek ayda o kadar çok dua ettimki dualarımı kabul etti.hepiniz için çok dua ediyordum etmeyede devam edceğim.akşam ayrıntılı yazarım.öpüyorum hepinizi...allaha dua edin sürekli.illaki duyuyor dualarımızı.uygun zamanı bekliyor sadece....

kızlar hamileyim.sonuç 1830 çıktı.akşama görüşürüz

Canım çoooooooook ama çooooooook sevindimm. :dance: Tebrik ediyorum bitanem ; seni ve eşini. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. :nazar: Ne büyük mucize Allahım. Son yaptırdığınız spermiogramda değerler düşmüştü. Tüp bebek tedavine başlıyordunuz bu ay adet olunca. Ama geliyor işte. Allahım verdi mi veriyor. Hem de doğal yoldannnnnnn sositososito Şükürler olsun. Akşamı iple çekiyorum canım. Bizlere gelmeyi unutma. Sizlere anlatacaklarım var demiştin. Birşeyler denediğini söylemiştin. Sanırım ilaç benzeri birşeylerdi. Merak içerisindeyiz. Mutluluğunu yürekten paylaşıyoruz. 15. Hamişimiz sen oldun. :sm_cool: ALlahım hep ümitlerimizi yeşertiyor. Kimbilir şu an neler hissediyorsun. Nasıl da mutlusun. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah. Sorunsuz bir hamilelik geçirmeni dilerim canım. Allaha emanet olun. Şeniz

evileyebeadfurnace6lq2.jpg

kızlar işyerindeyim fazla yazamıyorum.hepinizden allah razı olsun.benim hikayemi okursanız ben bu ay son şansımdı.allahım çok büyük .mübarek ayda o kadar çok dua ettimki dualarımı kabul etti.hepiniz için çok dua ediyordum etmeyede devam edceğim.akşam ayrıntılı yazarım.öpüyorum hepinizi...allaha dua edin sürekli.illaki duyuyor dualarımızı.uygun zamanı bekliyor sadece....

canım çookk tebrikler:hooray::teytey::nazar:

anaaaaaaaaaaa bi hamis daha ne guzel ya dualarimiz kabul oldu kizlar patlama yasiyoz gibime geliyor bekliyrdumda bu kadarda degil
canim derendeniz tbr ederim cok guzel ya
aksam hemen gel kiz neler uyguladin birseyler anlatacaktin

tebrikler canım allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin akşam haberlerini bekliyoruz :teytey::teytey::teytey::dance::dance:

İnternet sorun çıkarıyor yazamıyorum arkadaşlar. :çok üzgünüm: Şu mesajla , tebrik mesajını bir saatte gönderebildim :eek:klava: Akşama evden bol bol görüşürüz artık. :a015: Sevincimi yaşatmadı doya doya hain internettttttttt :eek:klava:

bi yemek yapmaya gittim döndüm ki
ooooo ne güzel haber aldım
hepinizi kocaman öptüm benim canım topik arkadaşlarımm Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

bi yemek yapmaya gittim döndüm ki
ooooo ne güzel haber aldım
hepinizi kocaman öptüm benim canım topik arkadaşlarımm Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

aynen canım ya yemek yapmaya gittim,ocağa koydum geldim açtım bilgisayarı maşallah yani ne güzel böyle haberler almak hihoyyyt

:dance: :dance: :dance: Hamişlerimiz artıyor :dance: :dance: :dance:

Canlarım pembe köşeyi akşam arkadaşımız gelip , anlatacaklarını anlattıktan sonra düzenleyeceğimmmmm. Meraklanmayınnnnnn. Zaten bu internetle burda bişi yapılmıyor. lülülülülülü kkpraa ne yaptı acaba kızlar?

Kizlar nasilsiniz, bakiyorumda keyifler yerinde. Nasil olmasinki, bir hamis daha cikti. Derendeniz kutlarim canim. Kkpra dan haber gelmedi degilmi? Onu da merak ediyorum. Bugün yine sayfalar acilmiyor bende, bütün mesajlari okuyamadim.
Tedavimizide ertelemek zorunda kaldik. Esim yilbasindan sonra Türkiyede yaptiralim diyor, bende o zamana kadar burda deneyelim diyorum. Biliyorsunuz biz 3 kez hayal kirikligi yasadik, ve yine tutmaz diye korkuyoruz. Yasimizda ilerliyor. Benim hic sabrim kalmadi artik, ama esim daha rahat bu konuda. Baski yapmak istemiyorum ama sasirdim kaldim, ne olacak benim halim diye panikteyim...

:dance: :dance: :dance: Hamişlerimiz artıyor :dance: :dance: :dance:

Canlarım pembe köşeyi akşam arkadaşımız gelip , anlatacaklarını anlattıktan sonra düzenleyeceğimmmmm. Meraklanmayınnnnnn. Zaten bu internetle burda bişi yapılmıyor. lülülülülülü kkpraa ne yaptı acaba kızlar?

Nevrocum en son kim hamile? Benim bildiğim 14. menzil gülüydü. Bi tane daha mı eklendi. Bugün pek takip edemedim.İşlerim yoğundu da.

kız bu saatte ne hamile kalması delüüüüü hahahahaha QUOTE]
anamm bak hızlılar var aramızdakaydirigubbakcemile2
AYYYYYYYYYYYYY CANIMIN İÇİ YA İNŞALLAH RÜYAN GERÇEK OLUR..EŞİMDE AŞILAMADAN BERİ TUTTURDU NAPIYO BENİM İKİZLERİM DİYE...
ALLAH RÜYANDA BİR HAYIR VARDIR İNŞALLAH BELKİ DE SEN HAMİŞ KALACAKSIN VE İKİZLERİN OLACAK...NASİP İNŞALLAH TEK VEYA İKİZ İKİMİZDE HAMİŞ KALIRIZ CANIM YA İNŞALLAHa.s.
meleğim canım tabiki önce hepimiz bu topikte ne güzel olur ama dimi sizde bizde kalabalık aile oluruz.kaydirigubbakcemile3
kızlar ben bu ay ilk kez kasık ağrısı yaşıyorum ya :sm_confused: böyle olupta hamiş haberi alan var mı uykumdan uyandırıyor valla :mymeka: dualarınızı bekliyorum kızlar hamiş haberi bekleyenler dualarımdasınız beyazmelek ve btrklc inşallah hamişsinizdir
sağol canım umarım hep birlikte pembe köşeye geçeriz.
kızlar hamileyim.sonuç 1830 çıktı.akşama görüşürüz

derendeniz tebrik ederim canım.yaaaaa bi kahveye içmeye giitim meydanı boş buldun demiiiiinaniknanik

X