Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar ben bu ay ilk kez kasık ağrısı yaşıyorum ya :sm_confused: böyle olupta hamiş haberi alan var mı uykumdan uyandırıyor valla :mymeka: dualarınızı bekliyorum kızlar hamiş haberi bekleyenler dualarımdasınız beyazmelek ve btrklc inşallah hamişsinizdir :Saruboceq:

Canım merhabaaaa. Şeniz O zaman seni tutmayalım. İyi alışverişler. :1rolleyes: Allah kabul etsin bu arada bitanem. Yoklamalara başlamıştık. Sen de yok yazılmadın böylece. yerimseniben kaydirigubbakcemile5

zaten yoklama için gelmiştim tamam canım sonra görüşürüz ya birde kkpra yı merak ettim inşallah değerler iki katına çıkmıştır :Saruboceq:

Merhaba canımmm Şeniz Hoşgeldinnn. :1hug: Nasılsın? Ne var ne yok? Sen de yoklamaya yetiştin bakıyorum. hihoyyyt

iyi sayılırım biraz kırgınlık var üzerimde ama sizinle birşey kalmıyo vakit çabuk geçiyo,yoklamayı kaçırırmıyım....İYİKİ VARSINIZ CANLARIM BENİMM..hihoyyyt:enbuyukkk:

kızlar ben bu ay ilk kez kasık ağrısı yaşıyorum ya :sm_confused: böyle olupta hamiş haberi alan var mı uykumdan uyandırıyor valla :mymeka: dualarınızı bekliyorum kızlar hamiş haberi bekleyenler dualarımdasınız beyazmelek ve btrklc inşallah hamişsinizdir :Saruboceq:

Canım ben yaşamadım ama burda çok duydum böyle ağrılarlı olupta hamiş kalanı inşallah sende öylesindir seninde hamiş haberini tez zamanda alırız inşallah bitanem :1hug:

wavy---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
kkpraa---4 Ekim Sonuç---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)1. Tüp Bebek Denemesinde(Micro tese yapıldı-4 embriyo transfer edildi---???
olymposss---5 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E
BU TARİHLER GEÇTİ NE OLDU ARKADAŞLARIN SONUÇLARI SEN BİLKİYORMUSUN NEVROSKY
HEM HALA 14 TEYİZ YOK MU HAMİLE YAV.

Bayram bitti herkes birbirine kavuştu , ne güzel.
grupabi4.gif

Yine kaynatmaya başladık , çok şükür.
gadugadunq3.gif

İnşallah hepimiz tez zamanda hamişlerin arasına katılacağız.
goralc1.gif

Ve çılgınlar gibi kutlayacağız.
imprezasr8.gif

wavy---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
kkpraa---4 Ekim Sonuç---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)1. Tüp Bebek Denemesinde(Micro tese yapıldı-4 embriyo transfer edildi---???
olymposss---5 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E
BU TARİHLER GEÇTİ NE OLDU ARKADAŞLARIN SONUÇLARI SEN BİLKİYORMUSUN NEVROSKY
HEM HALA 14 TEYİZ YOK MU HAMİLE YAV.

Canım kkpraa cumartesi kan testi verdi , konuşmuştuk burda kaçırdın herhalde. :1rolleyes: Önemli olaylarda da yazıyor. Bugün yeniden kan testi verecek. wavy arkadaşımız il dışındaydı. olymposss'un da daha bir gün geçmiş. sengözlerimebaksanab

bu gün aşilamanin 10.günü idrar testi yapsam çikarmi acaba

Canım bence sabret. İki gün sonra kesin sonucu alacaksın. yerimseniben

Yapsan çift çizgi çıksa ; acaba çatlatma iğnesinden mi diyeceksin. Tek çizgi çıksa boşuna kendini üzeceksin ve çıkması da normal. Daha 10. gündesin çünkü. Sen bence hiç bulaşma.

Canım peki ne zamana kadar bekleyeceksin? Test yapsan olmaz mı? sositososito Dualarımız seninle

Sabırsızımm canum benım ben çok araştırıyordum önceleri gebelikte arkadasşlardan birisi aynı senın yazdıgın gibi yazmıştı:;hamiş kaldıgımı bilmiyorudm o zaman kasık sancıları benı uykumdan uyandırıyor diye okumuştumm:)hihoyyyt:dance::teytey:İnşallahhhh canım senindee meleğin gelmiştirrrr delürürüz valla:sm_cool:

iyi sayılırım biraz kırgınlık var üzerimde ama sizinle birşey kalmıyo vakit çabuk geçiyo,yoklamayı kaçırırmıyım....İYİKİ VARSINIZ CANLARIM BENİMM..hihoyyyt:enbuyukkk:

Canım benimmmmmm. :1hug: İyiki sen de varsın. Oy Oy Oyyyyy. Yerim ben seni. cokacimcoook Geçmiş olsun bitanem. a.s.

Bu akşam harika bir rüya gördüm kızlarr anlamına baktım hamile kalıcaksınız,çok kısa sürede muradınıza kavuşacağınazaa ve çocuğa işaretmişş:dance::dance::teytey:

X