Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım ben kkpra arkadaşımızı tüp bebek bölümünde gördüm sonuç 17,7 çıkmış pazartesi tam belli olucakmış inşallah sonuç ikiye katlar burada hep beraber seviniriz

Evet canım gördüm şimdi. İnşallah pazartesi artar. Düşük tehlikesi varmış sanırım. Allah yardımcısı olsun. Dualarımızı esirgemeyelim. :Saruboceq: Herhalde dinlenmeye çekildi. Düşük tehlikesini duyunca uzanmıştır hemen. İnşallah herşey güzel olur. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

haklısın canım eşlerimiz bıze lazım valla benımkıde mırın kırın edıyo ben çaktırmadan ara ra gırıyorum rkekler hoşlanıyo hep onlarla olalım istıyolar . bende şimdi çıkıp oğlumu alıcam dersaneden.....canım inş fırsat buldukça gırerım senn dıyorum ya bağladın banı de... herkesı merak da ederım ...
arkadaşlar yınede guçlü olalım moralımız daıma ıyı ols elbette bazan gelgıtler yaşıyoruz ama yanımzda eşlerimiz var ya mutlumuyuz o bıle yeter...hamdedelım ve hep sııntılardan allaha sığınalım beterın beterı var dıye........
bı gun bı proğram esnasında bı arkadaşım yakınını getırmıştı işe...genç bı bayan yanı yaklaşık otusbeşinde fılan... gözleri huzunluydu .. konuşma esnasında bebeğin varmı dıye sordum anlattı hayatını ve ben gözlerim dolu bı şekılde dınledım ne dıyeceğımı bılemedım.....dedıkı hacam ben sekız yıllık evlıydım bebek tedavılerı göruyordum eşimle çok mutluydum ama üç kez düşük yaptım yıprandım ağladım öylekı bebek odasını yatağını beraber çizdik herşeyı hazırladık ama olmadı dedı yenuden karar vermiştık denemeye.. o ay bı davete gıttık eşim yemekteen zehırlendı üç gün sonra eşimi kaybettım ......... şimdı yalnızım perışanım.. kuçuk ı evde yaşam savaşı verıyo eişini maaşı olmazsa durumu zor baya konuştuk dertleştık.......
şunu söylemek istıyorum her anın değerını bılelım yarın ne olacagını bılemıyoruz bazen kendımızı ben bıle gereksız yere hırpalıyoruz ve de eşimizi ...hayatımızı sğlığımızın eşimizin ailemızın kıymetını bilelım dostlar.. bunlar bana moral oluyor ve daima hamd ve şükredıyorum .. ne olur sızde üzmeyın kendınıızı inş her şeyın bı zamanı var ve inş o zaman çok yakın.........allaha emanet olunnnnnnnnnnnnnn

allah korusun cok zor bi durum allahim hayirlisini versin zavalli kadin yaaa:a015:

bu erkeklerin kusme konusunda sizlere katiliyorum kizlar benim esimde cok kuser diyorum yapma ben yapmiyorum benim yapmam gerekirken o benden once kuser en ufak biseyde masallah

en kötüsü bizimki herhalde ne ileri nede yavaşı hiç spermi yoktu.testislerden canlı hücre elde etmeye çalıştılar. tüp bebek tedavisi olmaya başladık ve ilk denemede oldu. 4 yaşında canım kızım var allah sağlıklı ömür versin .ikincisini denemeyi yaptık bugün sonuçlandı başarısısız olduk biraz üzüldüm ama kızım benim için bir teselliydi. hiç yoktan allah onu bana verdi. hiç umudunuzu yitirmeyin en azından sizde sperm hücresi bulunmakta. zor süreçlerden geçiyoruz allah yardımcınız olsun

en kötüsü bizimki herhalde ne ileri nede yavaşı hiç spermi yoktu.testislerden canlı hücre elde etmeye çalıştılar. tüp bebek tedavisi olmaya başladık ve ilk denemede oldu. 4 yaşında canım kızım var allah sağlıklı ömür versin .ikincisini denemeyi yaptık bugün sonuçlandı başarısısız olduk biraz üzüldüm ama kızım benim için bir teselliydi. hiç yoktan allah onu bana verdi. hiç umudunuzu yitirmeyin en azından sizde sperm hücresi bulunmakta. zor süreçlerden geçiyoruz allah yardımcınız olsun

mrb canim hosgeldin aramiza allahim kizina uzun omurler versin insallah ikinci denemenizde ikinci bebeginize kavusursunuz
tekrar deneyin bence allahtan umit kesilmeza.s.

Merhaba arkadaslar.
Üç gündür moralim cok bozuktu giremedim.
Eşimin cok yakın arkadası 9 ay önce evlendi.Eşide hemen hamile kaldı.Su an 7 aylık hamile.:ecrin_bebek:Bİraz erken dedik ama yinede cok sevindik.Bu bayram geldiklerinde araları kötüydü.Ertesi gün kızcağız beni aradı ve bosanıyoruz dedi.Sok oldum.Cok üzüldüm.Bugüne kadar işte 3 gündür aileler arasında gidip geliyoruz onları barıstırabilmek için.:çok üzgünüm:

Allahım ne zormus ya.Şöyle bir baktım biz bebek için neler yapıyoruz.Ama onlar su an bebeklerini hiç düşünemiyolar bile.:sm_confused:
Hatta kız bir ara düştü bayıldı sanki ben onları yasıyomus gibi kahroldum.Allah herkesin sınavını ayrı ayrı veriyormus dedim.Rabbim kimsenin huzurunu bozmasın.En sonunda araları bugün biraz iyi.Şehir dışında çalısıyorlar.Bugün yola cıkacaklar bereber.Oğlanın anneside onlarla gidiyor.Bence yanlız bıraksa daa ii olurdu ama ....:1rolleyes:

mrb canim hosgeldin aramiza allahim kizina uzun omurler versin insallah ikinci denemenizde ikinci bebeginize kavusursunuz

Canım benimde eşimde hiç sperm yok malesef.Peki sizin ilk cocuktan sonra mı oldu azosperm.Sonradan da oluyomuus böle ?

vavelya canim gercektende cok zor ya zavalli kiz sebep nede boyle bebekleri gozleri gormuyor ya allah sabir versin ne diyim ama insallah barisirlar yazik ya
yanlis alinti yaptin galiba canim yeni gelen arkadasimiz elif o azosperm bastanda azospermmis galiba ama ne guzel hamis kalmis tup bebekte darisi senin basina tatlim

teşekkür ederim ümitsiz değilim üçüncüyü hemen değil baya bir aradan sonra deneyeceğim

vavelya canim gercektende cok zor ya zavalli kiz sebep nede boyle bebekleri gozleri gormuyor ya allah sabir versin ne diyim ama insallah barisirlar yazik ya
yanlis alinti yaptin galiba canim yeni gelen arkadasimiz elif o azosperm bastanda azospermmis galiba ama ne guzel hamis kalmis tup bebekte darisi senin basina tatlim

Evet yanlıs alıntı yapmısım canım pardon :eek:
Ben en cok eşimin ameliyatından korkuyorum.Demek ki eliflerde ameliyatta sperm bulunmus hamile kaldığına göre.Allahım bizede nasip etsin böle bir sevinci :CüvCüv: hihoyyyt

hoşgeldin aramıza başarısız sonucuna üzüldüm keşke olsaydı kızına arkadaş olurdu ama bir tesellin var kızın rabbim ona uzun sağlıklı hayırlı bir ömür versin inşallah anasına babsına bağışlasın

Canım benimde eşimde hiç sperm yok malesef.Peki sizin ilk cocuktan sonra mı oldu azosperm.Sonradan da oluyomuus böle ?

sonradan olmadı evlendiğimizdede vardı problemimiz.eşimin abisi de aynı dertten. ikisindede olunca genetik olabilir dediler

kkpra inşallah rabbim bebişine tutunma gücü versin sana bağışlasın herşey yoluna girer 2 gün sonra değerin yükselir yüzün güler inşallah

Vavelya siz tedavi görüyor musunuz? Allahım inşallah bize de birgün sağlıklı bebekler nasip eder.. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

teşekkür ederim ümitsiz değilim üçüncüyü hemen değil baya bir aradan sonra deneyeceğim

insallah allah bir daha denetmez arkadasim dogal yoldan hamis olursun okuduysan bilirsin bizim azosperm arkadasimiz var dogal yoldan hamis kalan allahin takdiri bu

hoşgeldin aramıza başarısız sonucuna üzüldüm keşke olsaydı kızına arkadaş olurdu ama bir tesellin var kızın rabbim ona uzun sağlıklı hayırlı bir ömür versin inşallah anasına babsına bağışlasın

teşekkür ederim kızıma bir kardeş istedim ama olmadı biraz üzgünüm ama allahtan hayırlısını diliyorum allah kızıma ve bütün çocuklara sağlıklı ömür versin

Vavelya siz tedavi görüyor musunuz? Allahım inşallah bize de birgün sağlıklı bebekler nasip eder.. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Yok canım biz daha tedaviye baslamadık ama pazartesi itibariyle sıkı bir bitkisel tedaviye baslıyor eşim.
Adanadan ÇAksır tablet getirtik.
zeytin yağının içine kuru incir koyup beklettik ona baslıycak
Keçi boynuzu kürü var.
En son olarak ta azospermi içinyeni bir sey duydum.Nohut suyu iyi geliyormus onuda deniycez bakalım.Paartesi hormon testi yapacak ve bunları 3 ay kullanacak.
Sonra tekrar hormon testi yapıp neler olduğuna bakıcaz
Tabi o zamana kadar mide fesadı geçirmezse yerimseniben

Canım aramıza hoşgeldin. :1hug: a.s.Allah kızına uzun ömürler versin. İnşallah Allahım sana bir evlat daha bağışlar. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

elifcimmm ; seni de listemize ekliyorum birazdan. :1hug: Ailemize hoşgeldin tekrardan. a.s.

Yok canım biz daha tedaviye baslamadık ama pazartesi itibariyle sıkı bir bitkisel tedaviye baslıyor eşim.
Adanadan ÇAksır tablet getirtik.
zeytin yağının içine kuru incir koyup beklettik ona baslıycak
Keçi boynuzu kürü var.
En son olarak ta azospermi içinyeni bir sey duydum.Nohut suyu iyi geliyormus onuda deniycez bakalım.Paartesi hormon testi yapacak ve bunları 3 ay kullanacak.
Sonra tekrar hormon testi yapıp neler olduğuna bakıcaz
Tabi o zamana kadar mide fesadı geçirmezse yerimseniben

Canım benim eşimde daha üroloğa gitmedi.Kısmetse haftaya gidicek inşallah.Bizde şu an sadece keçiboynuzu kürü yapıyoruz.Bide keçiboynuzu pekmezi yiyor. 2-3 ay önce 1 hafta boyunca sabah akşam keçiboynuzu suyu içmişti.5 milyondan 7 milyona çıktı. Ama o zaman nedense bıraktık.3 ay devam edemedi.Ama şimdi tekrar başladık.1 haftadır sabah akşam içti.Artık 3 ay boyunca sadece akşamları içiricem. Kısmet bakalım. Çakşır tableti nedir?Bilgi verir misin.Ayrıca zeytinyağının içine kuru incir koyup bekletince nasıl oluyo. Hergün bunu yapıp yağı mı içiyor.Biraz detaylı anlatırmısın?

X