Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım maşallah sayı ve morfoloji çok güzel. :nazar: Yeni spermiogramda tekrar paylaşırsın bizlerle. Ben verdiğin bilgilere göre birazdan listemize eklerim seni. İnşallah daha da iyi olmuştur değerler ve tedaviye gerek kalmadan hamiş kalırsın. İnşallah zamanı gelmiştir artık. a.s.

Canım bu arada eşin sigara kullanıyor mu? :nazar:

ah canım inşallah birazda olsa düzelmiştir bakalım görecez.a.s...eşim eskiden bayağı sigara içiyodu ama şimdi günde yaklaşık 3 tane kadar içiyo...bayağı azalttı yani..tamamen kesinlikle kesmez hiç sanmıyorum..

canlarım ben geldimmm.eski mesajlara baktım şimdi.herkesin mesajını 2-3 kere okudum.çok duygulandım.senağlamao kadar güzel seyler yazmıs o kadar güzel dileklerde bulunmussunuz kı ne kadar tesekkür etsem azdır.Şenizsizlerden aldıgım manevi güç bana moral verdi ve bebişim ,bayram sekerim ,bu ay geldi.:teytey:
allah herkese tez zamanda nasip etsin.her zaman dualarımda olacaksınız.hepinizi kucaklıyorummŞeniz

slm kızlar nasılsınız bakıyorumda ne güzel sohbetler ediyosunuz kıskandım valla:kızgın:
bayramın iki günü çalışıp bugünde izinli olunca aldım kocişi gezdim akşama kadar geçikmiş bayramlıklarımı aldım kaydirigubbakcemile3
nevrosky canım eşim renkli ultrosan çektirdi çeken uzman ne var ne yok dedi varikosel dr bayram iznine gitmiş görüşemedik yani anlamadım bu işleri anlıcan bıraktım bi üç dört ay deneyelim bakalım hayırlısı
önceki sayfaları okudum da nerocum maşallah :nazar::nazar:sana nasıl bu kadar pozitif oluyosun bizede söyle formülünü ne oluuurrrr bazen o kadar çok istiyorum ki bebe olsun diye o zamanlar eşimle bile konuşasım gelmiyo kafayı sıyırmaya az kaldı galiba-tatlicadiarzu-

Canım sen de bir gün de olsa tatil yapabildin bayram bitmeden. :dance: Bayramlık da aldınız , eşinle de gezdiniz. ne güzel canım. Allah içine sindirsin. Şeniz

Bırak canım bakalım hayırlısı. Kendiliğinden çıkar gelir belki. Bu işleri bıraktın diye bizi bırakma ama :1rolleyes:

Vlla canım ben de bilmiyorum. Haziran öncesine kadar ben de sıyırmıştım. Sonra birden bire böyle oldum. kaydirigubbakcemile3 Ama ben de çok istiyorum. Orası kesin. Sadece sapla samanı karıştırmamaya özen gösteriyorum işte. :içelim:

ah canım inşallah birazda olsa düzelmiştir bakalım görecez.a.s...eşim eskiden bayağı sigara içiyodu ama şimdi günde yaklaşık 3 tane kadar içiyo...bayağı azalttı yani..tamamen kesinlikle kesmez hiç sanmıyorum..

Valla canım sigara içmesine göre bu değerler gayet iyi bence. :nazar: Buna da şükür. en azından azaltmış canım. Allah daha da iyi yapsın inşallah sonuçları da bebiş gelsin. :Saruboceq:

canlarım ben geldimmm.eski mesajlara baktım şimdi.herkesin mesajını 2-3 kere okudum.çok duygulandım.senağlamao kadar güzel seyler yazmıs o kadar güzel dileklerde bulunmussunuz kı ne kadar tesekkür etsem azdır.Şenizsizlerden aldıgım manevi güç bana moral verdi ve bebişim ,bayram sekerim ,bu ay geldi.:teytey:
allah herkese tez zamanda nasip etsin.her zaman dualarımda olacaksınız.hepinizi kucaklıyorummŞeniz

Canımmmmmmm hoşgeldinnnnn. :asigim: :1hug: Canım inşallah bebeğini sağlıkla kucağına da alırsın. Sorunsuz bir hamilelik geçirmeni diliyorum. Güzel dileklerin için teşekkürler. Allah senden razı olsun , duaların için çok sağol canımmmmmmm. a.s.

şimdi bu ay neler yaptım farklı olarak onları anlatayım ...bunların mı yararı oldu bilmiyorum...1,5 aydır eşime bal,tarcın,keçiboynuzu tozu,dut pekmezi karıstırıp her aksam yedirdim (kendi kafamdan uydurdum bu tarifi bir yerlerden okuyup uygulamadım).kendim de yatmadan önce 1-2 kasık yıyordum zorla.eşim selenyum ve e vitamini kullandı bu ay.sigarayı da bırakmıstı.çalısmalardan sonra kesinlikle kalkmadım.sabaha kadar bekledim.sabah banyomu yaptım.(gerçi bu her ay uyguladıgım bırseydı).birde gecen ay hayatımda ilk kez 3 gün önce adet oldum.

iyi geceler arkadaşlar bayramınız kutlu olsun a.s.

İyi geceler canım. :1hug: Bayram bitmeden karşılaştık seninle. Senin de bayramın mübarek olsun bitanemmmmm. a.s. Nerelerdesin sen? Hastalandıktan sonra kayboldunnnn. :uhm:

İyi geceler canım. :1hug: Bayram bitmeden karşılaştık seninle. Senin de bayramın mübarek olsun bitanemmmmm. a.s. Nerelerdesin sen? Hastalandıktan sonra kayboldunnnn. :uhm:

ya canım ben bayramdan dört gün önce il dışına çıktım eşimin ailesine gittik dün geldim sayfaları karıştırdım baktım beni merak eden olmamış halbuki burda olsam muhakkak girerdim

şimdi bu ay neler yaptım farklı olarak onları anlatayım ...bunların mı yararı oldu bilmiyorum...1,5 aydır eşime bal,tarcın,keçiboynuzu tozu,dut pekmezi karıstırıp her aksam yedirdim (kendi kafamdan uydurdum bu tarifi bir yerlerden okuyup uygulamadım).kendim de yatmadan önce 1-2 kasık yıyordum zorla.eşim selenyum ve e vitamini kullandı bu ay.sigarayı da bırakmıstı.çalısmalardan sonra kesinlikle kalkmadım.sabaha kadar bekledim.sabah banyomu yaptım.(gerçi bu her ay uyguladıgım bırseydı).birde gecen ay hayatımda ilk kez 3 gün önce adet oldum.

Canım bizlerle bunları paylaştığın için teşekkürler. a.s. Çok güzel oldu sonuçları. Belki vakti zamanı geldi. Bunlar vesile ama sürekli arayış içindeyiz. Bu da çok normal. Her ay bir önceki aydan farklı şeyler yapmak , adım atmak niyetindeyiz. Sen de bu duygular içerisinde yeni şeyler denemişsin , eşin de adım atmış sağolsun sigarayı bırakmış. Selenyum , e vitamini ile desteklemişsiniz. Allahım "ol" demiş olmuş. ne de güzel olmuş canım benim. Çok sevindik valla. Allahım korusun inşallah onu :nazar:

nevroskycim evet canım dediğin gibi bunlar vesile.rabbim zamanını belirlemiş.gönderdi melegımı.çok sagol canım.aminnn... insallah saglıklı bir sekilde kucagıma alırım bebeğimi.allah herkese de nasip etsin

bu arada ben yokken maşallah :nazar: iki hamişimiz daha olmuş tebrik ederim allah inşallah doğurup kucağınıza almayıda nasip eder :Saruboceq:

ya canım ben bayramdan dört gün önce il dışına çıktım eşimin ailesine gittik dün geldim sayfaları karıştırdım baktım beni merak eden olmamış halbuki burda olsam muhakkak girerdim

Canım tatil girdi , bayram geldi. Herkes bir yerlere gitti. Baya eksik vardı. Anca toplanmaya başladı herkes. Ama daha bugün arkadaşlar seni andılar :1hug: Unuturmuyuz seni hiç canım benim. a.s.

Canım tatil girdi , bayram geldi. Herkes bir yerlere gitti. Baya eksik vardı. Anca toplanmaya başladı herkes. Ama daha bugün arkadaşlar seni andılar :1hug: Unuturmuyuz seni hiç canım benim. a.s.

canım bende sizi sevdiğim için sitem ettim insan sevdiğine sitem edermiş canlarım ben şimdi çıkmak zorundayım abim gelmiş adamı içerde bırakıp size bakmaya geldim hepinizi öpüyorum sonra bol bol görüşürüz Şeniz

balımmmm aramızda yoksun su anda ama seni de unutmadım canım.çok tesekkür ederim iyi dileklerin için.insallah sen de tez zamanda hamiş haberini verirsin.kocamannnn öptüm.

nevroskycim evet canım dediğin gibi bunlar vesile.rabbim zamanını belirlemiş.gönderdi melegımı.çok sagol canım.aminnn... insallah saglıklı bir sekilde kucagıma alırım bebeğimi.allah herkese de nasip etsin

Canım sizin liste için birşeyler yazacağım. Sen ne kadar zamandır istiyordun. Ve gerçek sorun neydi? Olmaması için yani. Doktor ne demişti? herhangi bir tedavi görmüşmüydün? Cevaplarsan senin için de birşetyler yazacağım canım listenize. a.s.

bu arada ben yokken maşallah :nazar: iki hamişimiz daha olmuş tebrik ederim allah inşallah doğurup kucağınıza almayıda nasip eder :Saruboceq:

Evet canım maşallah çok güzel oldu. :nazar: Asıl bayramdan sonra ben patlama bekliyorum. İki bayram arası "pat pat pat" arka arkaya patlatacağız haberleri. :dance:

canım bende sizi sevdiğim için sitem ettim insan sevdiğine sitem edermiş canlarım ben şimdi çıkmak zorundayım abim gelmiş adamı içerde bırakıp size bakmaya geldim hepinizi öpüyorum sonra bol bol görüşürüz Şeniz

Tamam canım sonra görüşürüz bol bol. Öpüyorum seni. Şeniz

balımmmm aramızda yoksun su anda ama seni de unutmadım canım.çok tesekkür ederim iyi dileklerin için.insallah sen de tez zamanda hamiş haberini verirsin.kocamannnn öptüm.

Balım hep okuyor yazdıklarımızı nurcum. Bunu da okuyacaktır. O gün bana öyle demişti. Sen ikinci testi yapmadan bir gün önceydi. Bence hamile demişti. Kesin ve net. İnşallah balımızın da iyi haberlerini en kısa zamanda duyarız. :Saruboceq: :CüvCüv:

Not : Listemiz 10.000 karakteri geçtiği için ikiye bölmek durumunda kaldım. Günleri belli olan arkadaşlar Bölüm 1 , günleri belli olmayan arkadaşlar Bölüm 2'dedir. Bilginize. a.s.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

BÖLÜM 1

yiğit-yağmur---30 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
derendeniz---30 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
Menzil Gülü---30 Eylül---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Havuç suyu,bal,tarçın,çörek otu,ceviz,selenyum,çinko,e vitamini
umutlu99---30 Eylül---Sayı---Doğal yoldan---Havuç kürü,Keçi Boynuzu Pekmezi
bengüsu---2 Ekim---Sayı ve Hareket (Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---???
wavy---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
rapunzell_82---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---Bitkisel ilaç kullandı şu an hiçbirşey kullanmıyor
kkpraa---4 Ekim Sonuç---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)1. Tüp Bebek Denemesinde(Micro tese yapıldı-4 embriyo transfer edildi---???
olymposss---5 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
gülsu---5 Ekim---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
naren1981---5 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E ve C vitaminleri,Selenyum,Keçiboynuzu Pekmezi
Rosem---7 Ekim---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
smhsmh---7 Ekim---Hareket ve Morfoloji(Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
ilknuray---8 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---???
asi74---10 Ekim---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan(Kasım'da tüp bebek yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü (ara verdiler) ,pekmezi,bal,fındık,fıstık,üzüm,domates çorbası , arı sütü
canzi3445---10 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir erken doğum)---???
belya---10 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Zencefil,polen,keçiboynuzu pekmezi,arı sütü,bal,gınseng
BEYAZ MELEK---10 Ekim Sonuç---Morfoloji---1. Aşılama(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---11 Ekim Sonuç---Hareket---3. aşılama(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
asutay---12 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---???
xvyz---13 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan-Bitkisel ilaç
aymes---13 Ekim---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü,3 ay klomen kullandı
haci78---14 Ekim---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
vesta---15 Ekim---Sayı,Hareket(Varikosel)(19 Ağustos'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Fındık,ceviz
nevrosky---15 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,(E vit.,Çinko,Selenyum-3 ay kullandı bıraktı),Haziran'da Sigarayı bıraktı,Ultra Mega Gold,L-arginine Eylül sonu başladı
NEŞELİ:))---16 Ekim---Yumurtalıkta Kristalleşme---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,Klomen, Trentilin,E-vitamini,çinko
NURDVC---16 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 tüp bebek düşük)---???
fatımazehra---18 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(Bayram'dan sonra aşılama düşünüyorlar)---Keçiboynuzu pekmezi,bal,ceviz
belinay82---18 Ekim---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Doğal yoldan-Keçiboynuzu yemişti,Sigara içmiyor
sevimli hayalet---18 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
sünger53---19 Ekim---Sayı ve Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---Keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
zynp.ZEYNEP---19 Ekim---Hareket---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir çocuğu var)---Keçi Boynuzu Pekmezi,sigarayı azalttı
..ELCHIN..---20 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu Kürü
mekselina86---21 Ekim---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
heja---21 Ekim---Hareket---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
oztun---22 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Aşılama başarısız)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
dıptısdıptıs---22 Ekim---Lökosit---Doğal yoldan-Sigara içmiyor
MONA ROSA---22 Ekim---Morfoloji(Haziran'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E Vit.,Çinko,Polen,Bal,Keç.Boy.Pek.,Keç.Boy.Kürü,Sigara içmiyor
sevcangoksel---22 Ekim---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü,Keçiboynuzu pekmezi
rabiş---22 Ekim---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
gozdem---23 Ekim---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
gaye43---24 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(1 tüp bebek başarısız)-???
-badem----24 Ekim---Kriptoozospermi---1. Tüp Bebek Tedavisinde(1aylık ara verdiler)---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
Balsurat---26 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
vavelya---26 Ekim---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
bobova---27 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
yabangülüm.---30 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---???

Not : Listemiz tarihe göre sıralanmıştır.

X