Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar benden kan lekesi gelddi çok korkuyorum adet sancısına benzer sancılarım sıklaştı iki günüm kaldı şurda yaa

Canım inşallah düşündüğün gibi birşey değildir olanlar. Yani hemen kötü düşünme bakalım. :teselli: Tüp bebek deneyimim olmadığı için tam olarak yorum da yapamıyorum. Ama test gününden önce hastalananı duymadım ben. İnşallah hamilesindir canım. :Saruboceq: Bu da herneyse kötü birşey değildir umarım. Bilen arkadaşlar varsa gelince birşeyler yazarlar. Yani tüp bebek deneyimleri olan arkadaşlarımız.

evet tam kan gibi değil henüz yarım saattir başka gelmedi ama inanılmaz sancım var adet olacakmışım gibi

canım benimde acyip kasılmalarım oluyordu olabildiğince hareket etme telefon numarası varsa sizinle ilgilenen doktorunu veya hemşireni ara ama bu ağrılar ve kasılmalar duyduğum kadarıyla herkezde oluyor canım sen hep yat ayaklarını uzat karnın rahat olsun kasıklarını sıkıcak bişey giyme olabildiğince rahat giyin sıcak tut ağrın olması çok normal moralini bozma canım

evet tam kan gibi değil henüz yarım saattir başka gelmedi ama inanılmaz sancım var adet olacakmışım gibi

canım benim arkadaşımın başına gelmişti.koyu kahverenginde bir pelte gelmişti.ondan sonra hiç bişi gelmemişti.dr 6 haftalık hamişsin demişti.a.s

evet canım benim doktorumuz zaten transferden sonra akıntılar gelebiliceğini söylüyor sanada söylemiştir bana demişti akıntın gelebilir akabilir zannetmeki içindeki gitti o yerleşiceği yere zaten yerleşmiştir dedi bitanem sende moralini bozma herşey yolunda

kızlar hepinizin bayramı kutlu olsun biraz geç oldu ama yoktum...günlerine az kalan arkadaşlarım inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz..bende eşim dolayısıyla hala beklemedeyim...inşallah bir gün bende size iyi haberler verebilirim...

ay valla insallah hamis kalirim gun sayiyorum takvim karsiisnda geciriyorum vaktimi hersey yolunda giderse bende bi dahaki bayrama mujde vermek istiyorum sizlere
arkadasimizada inandim ben insallah
kizlar iyi aksamlar yarin gorusuruz insallah eve boyaci gelcek belki giremeyebilirim hoscakalin aklim burda olcak

kızlar hepinizin bayramı kutlu olsun biraz geç oldu ama yoktum...günlerine az kalan arkadaşlarım inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz..bende eşim dolayısıyla hala beklemedeyim...inşallah bir gün bende size iyi haberler verebilirim...

Merhaba canım. Çok sağol. Senin de bayramın mübarek olsun :1hug: a.s. İnşallah canım senin de güzel haberlerini duyarız yakında. :Saruboceq: Eşindeki sorun ne aşamadaydı acaba?

Merhaba canım. Çok sağol. Senin de bayramın mübarek olsun :1hug: a.s. İnşallah canım senin de güzel haberlerini duyarız yakında. :Saruboceq: Eşindeki sorun ne aşamadaydı acaba?

canım eşimde hareket problemi var ileri hareketi %15... ayın 15 inde testini tekrarlıycaz bakalım bir değişiklik olmuşmu...üniversitede tahlillerimizi yaptırdık...bakalım dr ne türlü bir tedavi uygulayacak aşılama mı önericek bakıcaz...ayrıca eşimde varikoselde var...

ay valla insallah hamis kalirim gun sayiyorum takvim karsiisnda geciriyorum vaktimi hersey yolunda giderse bende bi dahaki bayrama mujde vermek istiyorum sizlere
arkadasimizada inandim ben insallah
kizlar iyi aksamlar yarin gorusuruz insallah eve boyaci gelcek belki giremeyebilirim hoscakalin aklim burda olcak

İnşallah canım. Bu ay olur hemen dilerim. :dance: Kendine iyi bak. Bizi özle. Ben seni özlücem. :asigim: Görüşürüz canım. Şeniz

canım eşimde hareket problemi var ileri hareketi %15... ayın 15 inde testini tekrarlıycaz bakalım bir değişiklik olmuşmu...üniversitede tahlillerimizi yaptırdık...bakalım dr ne türlü bir tedavi uygulayacak aşılama mı önericek bakıcaz...ayrıca eşimde varikoselde var...

Canım ileri hareketli %15 kötü değil aslında. Zaten normali %25. Varikoselin boyutu nasıl , bakılmıştır. Ameliyatlık bir durum var mı?

Canım ileri hareketli %15 kötü değil aslında. Zaten normali %25. Varikoselin boyutu nasıl , bakılmıştır. Ameliyatlık bir durum var mı?

canım asında ürologta bu değerlerle hamile kalırsın ameliyata gerek yok diyo ama 15 ay bitti bizde hala tık yok....varikosel bizde solda 2 sağda 1 tane var....aslında çok ...ama işte gittiğimiz ürolog gerek görmedi...şimdiki dr ne diycek bakalım...olmazssa artık amelyat olacak yapacak bişey yok...

canım asında ürologta bu değerlerle hamile kalırsın ameliyata gerek yok diyo ama 15 ay bitti bizde hala tık yok....varikosel bizde solda 2 sağda 1 tane var....aslında çok ...ama işte gittiğimiz ürolog gerek görmedi...şimdiki dr ne diycek bakalım...olmazssa artık amelyat olacak yapacak bişey yok...

Hayırlısı inşallah canım. Doktorun da dediği gibi bu değerle doğal yoldan gebelik olur tabi. Sayı ve morfoloji nasıl? İnşallah doğal yoldan meleğine kavuşursun. Herhangi birşey kullandı mı eşin bu süreçte?

Bu arada seni de listemize ekleyelim mi istermisin? a.s. Aramıza katılmanı çok isteriz. :1hug:

Hayırlısı inşallah canım. Doktorun da dediği gibi bu değerle doğal yoldan gebelik olur tabi. Sayı ve morfoloji nasıl? İnşallah doğal yoldan meleğine kavuşursun. Herhangi birşey kullandı mı eşin bu süreçte?

Bu arada seni de listemize ekleyelim mi istermisin? a.s. Aramıza katılmanı çok isteriz. :1hug:

eşim bi ilaç kullandı padutin diye ama bi işe yaramadı...sayı şuan 40 milyon morfoloji %30 ama yeni sonuçlar gelince değerleri o zaman veririm...bide keçi boynuzu pekmezi içiyo...

ekle tabi canım belki uğurlu gelir 19 ekim yeni tarihim...a.s.

eşim bi ilaç kullandı padutin diye ama bi işe yaramadı...sayı şuan 40 milyon morfoloji %30 ama yeni sonuçlar gelince değerleri o zaman veririm...bide keçi boynuzu pekmezi içiyo...

ekle tabi canım belki uğurlu gelir 19 ekim yeni tarihim...a.s.

Canım maşallah sayı ve morfoloji çok güzel. :nazar: Yeni spermiogramda tekrar paylaşırsın bizlerle. Ben verdiğin bilgilere göre birazdan listemize eklerim seni. İnşallah daha da iyi olmuştur değerler ve tedaviye gerek kalmadan hamiş kalırsın. İnşallah zamanı gelmiştir artık. a.s.

Canım bu arada eşin sigara kullanıyor mu? :nazar:

hoşgeldin zeynep aramıza inşallah pembe listemizede geçersin.a.s.

slm kızlar nasılsınız bakıyorumda ne güzel sohbetler ediyosunuz kıskandım valla:kızgın:
bayramın iki günü çalışıp bugünde izinli olunca aldım kocişi gezdim akşama kadar geçikmiş bayramlıklarımı aldım kaydirigubbakcemile3
nevrosky canım eşim renkli ultrosan çektirdi çeken uzman ne var ne yok dedi varikosel dr bayram iznine gitmiş görüşemedik yani anlamadım bu işleri anlıcan bıraktım bi üç dört ay deneyelim bakalım hayırlısı
önceki sayfaları okudum da nerocum maşallah :nazar::nazar:sana nasıl bu kadar pozitif oluyosun bizede söyle formülünü ne oluuurrrr bazen o kadar çok istiyorum ki bebe olsun diye o zamanlar eşimle bile konuşasım gelmiyo kafayı sıyırmaya az kaldı galiba-tatlicadiarzu-

X