Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
yarabbim bu ne güzel haber böyle hamişlerimiz çoğalmış ben gelmeli neler kaçırmışım
hepinizi tebrik ederim kızlar allah mutluluğunuzu kat kat katlasın
hep yüzünüz gülsün
allah ım bebelerinizede uzun ömür sağlık saat versin
elleri ayakları düzgün,hayırlı evlatlar olsunlar:Saruboceq:
:nazar: :ecrin_bebek: :emir_bebek: kaydirigubbakcemile2 gamyoncuiremsu :nazar:

amin canım sagolasın.allah insallah bir mucize buradaki herkes için de yaratır.:Saruboceq:

Canım sesini duyan olmamış ama bir şekilde halletmişsin. Tıkır tıkır sonuna kadar işlesin , bebişin sağlıkla gelsin inşallah. a.s. :nazar:

amin canım insallah sag salim saglıklı bir sekılde alırım kucagıma.:Saruboceq:
ugrastım didimdim yaptım cetvelide canım elimden kurtulamadıkaydirigubbakcemile3

Öncelikle hepinize merhaba demek istiyorum.a.s.

14 aylık bir evliliğimiz var.Evlendikten sonra ilk bir yıl çocuk yapmayı düşünmedik.Bir yılın ardından çocuk yapma konusunda çalışmalara başladık.:1hug:

4 aylık çalışmalarımız sonucunda bir sonuç alamayınca "acaba" lar kafamızı kurcalamaya başladı.:uhm:

Ağustos ayında bir kadın doğum uzmanına gittik.Yapılan muayene sonucunda bende herhangi bir sorun olmadığı ortaya çıktı.Eşimden sperm tahlili istendi.Eşim sperm tahlili yaptırdı ve doktor "herşey normal,sadece iltihap var yazdığım ilacı 1 ay boyunca kullan" dedi.İlacın bitişi benim adet dönemimin bittiği döneme rast geldi.:dance:Bir umutla çalışmalara devam ettik.Ama Eylül ayında da sonuç yok.:sm_confused:

İnternetten arama yaparken bu foruma ulaştım.Biraz inceledim ve oldukça samimi geldi.Hemen üye oldum.:nazar:

Evet biz de çocuk sahibi olma özlemi içerisindeyiz.Allahım bizler gibi sıkıntı çeken bütün anne-baba adaylarının yüzünü güldürsün.Onlara nur topu gibi bebeler nasip eylesin.:emir_bebek:

Şimdi benim sizden bir konuda yardım isteğim var.Sperm tahlili sonuçları hakkında hala eşimin çekinceleri var.:uhm:Maalesef kendinde bir eksiklik görüyor.Ben onu ne kadar rahatlatmak istesemde...Elimde sperm tahlili var.Ben bunu sizinle paylaşayım ve bir fikir verin.Malum burada bu konuda bilgili kimseler de var.Tahlil sonuçlarına bakın ve bir aksilik var mı yok mu bize yazın.Yazın da biraz rahatlasın eşim.Ya da yol yakınken daha ciddi tedavi alalım...

Doğrudan bu sayfaya ekliyorumUmarım sorun yaratmaz...

yeniresimtf7.jpg

w788.png

ben geldım..kızlar.eve gırdım pc nın basında buldum kendımı...şimdı gercı mısafır gelecek...uzgunum onlar gelene kadar..yazılanları okuyum dedım.gercı nevrocum gunluk gazate yayınlıyor..
zeynep hosgeldın aramızaaaaaa

günaydın kızlar ...hepinizin günü süper geçer inşallah...hoşbulduk rapunzelcim...baktım olmuyo artık bende bu tatlı bayanlara katılayım dedim.:sm_cool:..malum sorunlar aynı..:çok üzgünüm: inşallah birer birer nevroskynin süper pembe köşesine geçeriz...orasının manzarası çok göz alıcı gözüküyo...bende oraya girmek istiyom banane :eek:

Öncelikle hepinize merhaba demek istiyorum.a.s.

14 aylık bir evliliğimiz var.Evlendikten sonra ilk bir yıl çocuk yapmayı düşünmedik.Bir yılın ardından çocuk yapma konusunda çalışmalara başladık.

4 aylık çalışmalarımız sonucunda bir sonuç alamayınca "acaba" lar kafamızı kurcalamaya başladı.:uhm:

Ağustos ayında bir kadın doğum uzmanına gittik.Yapılan muayene sonucunda bende herhangi bir sorun olmadığı ortaya çıktı.Eşimden sperm tahlili istendi.Eşim sperm tahlili yaptırdı ve doktor "herşey normal,sadece iltihap var yazdığım ilacı 1 ay boyunca kullan" dedi.İlacın bitişi benim adet dönemimin bittiği döneme rast geldi.:dance:Bir umutla çalışmalara devam ettik.Ama Eylül ayında da sonuç yok.

İnternetten arama yaparken bu foruma ulaştım.Biraz inceledim ve oldukça samimi geldi.Hemen üye oldum.:nazar:

Evet biz de çocuk sahibi olma özlemi içerisindeyiz.Allahım bizler gibi sıkıntı çeken bütün anne-baba adaylarının yüzünü güldürsün.Onlara nur topu gibi bebeler nasip eylesin.:emir_bebek:

Şimdi benim sizden bir konuda yardım isteğim var.Sperm tahlili sonuçları hakkında hala eşimin çekinceleri var.:uhm:Maalesef kendinde bir eksiklik görüyor.Ben onu ne kadar rahatlatmak istesemde...Elimde sperm tahlili var.Ben bunu sizinle paylaşayım ve bir fikir verin.Malum burada bu konuda bilgili kimseler de var.Tahlil sonuçlarına bakın ve bir aksilik var mı yok mu bize yazın.Yazın da biraz rahatlasın eşim.Ya da yol yakınken daha ciddi tedavi alalım...

Doğrudan bu sayfaya ekliyorumUmarım sorun yaratmaz...

yeniresimtf7.jpg

w788.png

Canım sonuçlar harika gözüküyor. Lökosit dışında hiçbir sorun yok. Sayı da hareket de morfoloji de çok güzel. Bu değerlere göre lökosit olayı ortadan kalkınca doağl yoldan hamilelik rahat görünüyor. Sende de sorun olmadığına göre biraz daha zamana bırakın. Daha yeni evlisiniz. Vakti zamanı gelmemiştir ondan olmamıştır. Ama sorun yok çok şükür. Maşllah çok güzel değerleri eşinin. :nazar: İnşallah Allah gönlünüze göre verir de tez zamanda bebiş sahibi olursunuz. Şeniz

günaydın kızlar ...hepinizin günü süper geçer inşallah...hoşbulduk rapunzelcim...baktım olmuyo artık bende bu tatlı bayanlara katılayım dedim.:sm_cool:..malum sorunlar aynı..:çok üzgünüm: inşallah birer birer nevroskynin süper pembe köşesine geçeriz...orasının manzarası çok göz alıcı gözüküyo...bende oraya girmek istiyom banane :eek:

Günaydın zeynepcim. :1hug: Sen de erken kalkmışsın maşallah. Ben evde olsam daha uyuyordum mirmirmirmir kaydirigubbakcemile3

İnşallah seni de yakında orada görür , adını koca koca yazarız :lepi: Merak etmeyin hepinize yetecek kadar yerimiz var. :dance: Yeterki Allahım "ol" desin. İnşallah o günler yakındır. :Saruboceq: :CüvCüv:

amin canım insallah sag salim saglıklı bir sekılde alırım kucagıma.:Saruboceq:
ugrastım didimdim yaptım cetvelide canım elimden kurtulamadıkaydirigubbakcemile3

Canım benim ; sen niye erkenden kalktın? Çalışıyormusun yoksa sen de bugün?

Şu anda ben de rahatladım biraz.Ama bu Lökosit dediğiniz sorun ciddiye alınması gereken bir sorun mu?Acaba bu sorun ne şekilde aşılabilir?Çünkü eşimin görevi dolayısıyla bulunduğumuz ilçede kadın doğum uzmanı vb.yok

Günaydın zeynepcim. :1hug: Sen de erken kalkmışsın maşallah. Ben evde olsam daha uyuyordum mirmirmirmir kaydirigubbakcemile3

İnşallah seni de yakında orada görür , adını koca koca yazarız :lepi: Merak etmeyin hepinize yetecek kadar yerimiz var. :dance: Yeterki Allahım "ol" desin. İnşallah o günler yakındır. :Saruboceq: :CüvCüv:

ahh bende uyurdum ama benim tatlı canavarım kurulmuş saat gibi saat 7,30 da ayakta hemen benide kaldırıyo..gamyoncuiremsu .ee bünyede alıştı artık bende uyanıyom o saatte ....çok kararlıyım bende girecem o listeye:CüvCüv: ama nasıl bilmiyom...CADIARZU

Şu anda ben de rahatladım biraz.Ama bu Lökosit dediğiniz sorun ciddiye alınması gereken bir sorun mu?Acaba bu sorun ne şekilde aşılabilir?Çünkü eşimin görevi dolayısıyla bulunduğumuz ilçede kadın doğum uzmanı vb.yok

Canım 1 milyondan fazla olmaması gerekiyor. Sizde 1,8 milyon çıkmış. Doktor ona göre ilacını vermiş. İnşallah fayda etmiştir. Fayda edip etmediğini görmek için yeniden spermiogram yaptırmanız gerekir. Birebir etken değil ama lökositin fazlalığı sperm kalitesini , değerlerini zamanla bozuyormuş. Önceden tedbir almak gibi birşey. Sizin değerler güzel. Bir kez daha spermiogram yaptırın bakın bakalım ilaçlar faydalı olmuş mu?

ahh bende uyurdum ama benim tatlı canavarım kurulmuş saat gibi saat 7,30 da ayakta hemen benide kaldırıyo..gamyoncuiremsu .ee bünyede alıştı artık bende uyanıyom o saatte ....çok kararlıyım bende girecem o listeye:CüvCüv: ama nasıl bilmiyom...CADIARZU

Canım Allah bağışlasın. a.s. Bir çocuğun olduğunu biliyorum ama kız mı erkek mi , yaşı kaç bilmiyorum. Biraz bahsedermisin bizlere? :nazar:

Kapıdan girersin. Olmadı bacadan. Bir şekilde hepimiz gireceğiz. kaydirigubbakcemile3

Canım Allah bağışlasın. a.s. Bir çocuğun olduğunu biliyorum ama kız mı erkek mi , yaşı kaç bilmiyorum. Biraz bahsedermisin bizlere? :nazar:

Kapıdan girersin. Olmadı bacadan. Bir şekilde hepimiz gireceğiz. kaydirigubbakcemile3

canım oğlum var 5 yaşında bu sene anaokula gidiyo...acayip hareketli bir çocu gözünü açtımı uyku onun için bitmiştir..gamyoncuiremsu.güne hızlı bir giriş yapar hemen...o sorunsuz dünyaya geldi ama kardeşi çok nazlanıyo...inşallah sizlerde yaşarsınız bu duyguyu canım...:Saruboceq:

canım oğlum var 5 yaşında bu sene anaokula gidiyo...acayip hareketli bir çocu gözünü açtımı uyku onun için bitmiştir..gamyoncuiremsu.güne hızlı bir giriş yapar hemen...o sorunsuz dünyaya geldi ama kardeşi çok nazlanıyo...inşallah sizlerde yaşarsınız bu duyguyu canım...:Saruboceq:

Amin canım , inşallah. :Saruboceq: Pek de tatlıdır şimdi. Küçük adam olurlar bu yaşlarda. gamyoncuiremsu kaydirigubbakcemile3

Günaydın günaydın arkadaşlar.Ben cumadan bu yana hiç bakamadım cumartesi tatil başladı bizim için .dün akşam döndüm iş yerindeyim.geri dönüp okumak çok uzun olacak yeni hamile var mı ? hepinizin geçmiş bayramını kutlar büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim.salı günü adet günüm ama belirtiler başladı.eşimin işleride yoğun kurban bayramı geçene dek tedavi düşünmüyorum.Allahtan hayırlısı.Yüce Allah hayırlı ramazan ayında ettiğimiz duaları kabul etmiştir inşallah.en kısa zamanda hamile haberleri artar inşallaaaaaaaahhhhh.

nurcum sen bu ay ateş takibi yapmışmıydın? Yaptıysan yazabilirmisin buraya. Ben ve birkaç arkadaşımız kendi çapımızda ölçüyoruz da. kaydirigubbakcemile5

nurcum sen bu ay ateş takibi yapmışmıydın? Yaptıysan yazabilirmisin buraya. Ben ve birkaç arkadaşımız kendi çapımızda ölçüyoruz da. kaydirigubbakcemile5

evet ya arkadaşlar şu ateş olayını anlatsanıza benim adetimin 14 günene kadar 34,1 - 34,2 falandı 16 günden sonra 35,9 falan çıktı dün ölçtüm 35,8 bu nasıl oluyordu.adetime 3 gün var.bayram da hiç ölçmedim.tatie gittiğim 21 günümdü.36 idi.bilen varsa açıklasın lütfen.

hamile olan iki arkadaşımız için çok sevindim.Allah tamamına erdirir inşallah .hamile kalan arkadaşlardan bir şikayetim var hamile kalınca çoğu bizleri bırakıp başka sayfalara geçiyor.mart 2009 anneleri bebek bakımı vs.gibi.lütfen bizleri terketmeyip tecrübelerinizi bizlerle paylaşın lütfen.

X