Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
olabilir canummmmm ben adayımmm başkanlığa zaten her daim online durumdayım heheheheh

ellchın ben calısıyorum gunduzlerı zor oluyorda aksamları baskan yardımcılıgını yaparım..ben adylıktan cekıldım.oy sana ama yardımcı etcen benı..bak kımseye soz verme...:roflol::roflol::roflol::roflol: baskanım cıcekler sanaa.s.a.s.

şişşşştttttt çok ayıp bakim sakın bidaha söyleme suss :mymeka::teselli:

hahahaha ayyy kizlarrr beni ne güldürdünüz ama hahaha..ben yurtdisinda yasadigim icin harflerin bazilari yok..merak etmeyin kendimi asicam zaman helallik dilerim simdilik ögle bir niyetim yok:roflol:

Merhaba bitanem. :1hug: Hatırlamazmıyım canım benim. Şeniz Allah razı olsun. Sana da iyi bayramlar. Canım haberim yoktu hamile olduğundan ve düşük yaptığından. Bir daha görüşemedik seninle. Uzun zaman oldu. Üzüldüm bitanem. Ama hamile kalabilmen bile güzel bir olay canım. En azından hamile kalabiliyorsun. İnşallah Allahım en kısa zamanda yine verir ve bu sefer onu size bağışlar , yanına almaz. :Saruboceq: Canım ben seni unutmadım. Geçenlerde hepimiz için dua ettiğimde de , kendim her dua edişimde de senin için de dua ediyorum. Yazmıştım seni de dua listeme. Unuturmuyum hiç. İnşallah hepimizin Allahın izniyle yaşayacağız bu güzel duyguyu. Hep gel canım. Daha sık gel. Ailemizin bir üyesisin sen de. :1hug: a.s.

çok tşkr ederim.rahatsızlığım dolayısıyla bilgisayar başında fazla oturamıyodum kendimi yavaş yavaş toparlamaya başladım benim rahatsızlığım uzun sürdü çünkü dr um yanlış ilaç vermiş ilacı kullandım her tarafım şişti ve kızardı ilacı kestim daha iyiyim bebeğe gelince sağlıksız bir bebek olduğu için düşmüş düşmeseymiş hasta doğcakmış insan bunları duyunca psikolojik olarak çok etkileniyo Allah hepimize sağlıklı bebek nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

saol rapunzelcim yardımcın sensin tabi amaaaa başkan ben olursam tabi öncelikle yaniii

hahahaha ayyy kizlarrr beni ne güldürdünüz ama hahaha..ben yurtdisinda yasadigim icin harflerin bazilari yok..merak etmeyin kendimi asicam zaman helallik dilerim simdilik ögle bir niyetim yok:roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Yanlış anladılar bitanem. Ama ben duruma açıklık getirdim. Çok panik olmadan millet. :roflol:

delüüüüüüü öyle sandık işte hehehehe saolsun nevro türk polisi gibi vallah işi düzeltti heeeee :roflol::roflol:

çok tşkr ederim.rahatsızlığım dolayısıyla bilgisayar başında fazla oturamıyodum kendimi yavaş yavaş toparlamaya başladım benim rahatsızlığım uzun sürdü çünkü dr um yanlış ilaç vermiş ilacı kullandım her tarafım şişti ve kızardı ilacı kestim daha iyiyim bebeğe gelince sağlıksız bir bebek olduğu için düşmüş düşmeseymiş hasta doğcakmış insan bunları duyunca psikolojik olarak çok etkileniyo Allah hepimize sağlıklı bebek nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

Çok geçmiş olsun canım. a.s. Şimdi iyisin değil mi Allaha çok şükür. Allahım yine verir. Dilerim sağlıklısını ve hayırlısını versin. Senin de sağlığın hiç bozulmasın. :Saruboceq:

Sizin sorun neydi bitanem? Tedavi oldun mu hiç bebek için?

ellchın ben calısıyorum gunduzlerı zor oluyorda aksamları baskan yardımcılıgını yaparım..ben adylıktan cekıldım.oy sana ama yardımcı etcen benı..bak kımseye soz verme...:roflol::roflol::roflol::roflol: baskanım cıcekler sanaa.s.a.s.

banane yaaaaaaaa cicekler sadece baskanami bende istiyorummm..
kizlar esimm bayramin ilk günü bana bir cicek yaptirmis kocamannn birde parfüm almisss cok sekerdiii yaaa

banane yaaaaaaaa cicekler sadece baskanami bende istiyorummm..
kizlar esimm bayramin ilk günü bana bir cicek yaptirmis kocamannn birde parfüm almisss cok sekerdiii yaaa

a.s.a.s.a.s. bunlarda senin için canummmmmmmmmm

ahh ahh nerde öyle kocaaa sap getirmiyo sap bırak çiçeği :mymeka:

fatoscum gec oldu bunlarda benden sanaa.s.a.s.a.s.a.s. ayrıca senle karsılasamadık hıc.canım gecmıs olsun.bızı korkuttun valla.allh ne dıyeyım sana...benım yengemde yurt dısında o da ole kelımeler yok ondada hala onuda anlaıyamıyorum:roflol::roflol::roflol:

fatoşcum benim eşim yazları çay bahçesi işletiyor ve heryer güllerle çiçeklerle dolu nişanlıyken getiriyordu ama şimdi yok anacım yokkkk söyle dur ben söyleyip ben dinliyorum:1shok::1shok:

nevrosky sen hani haberleri toparlayip yaziyorsun ya..oraya baslik olarak fatos kendini asicakti son anda vazgecti yaz hahaha ayyy kizlarr kusura bakmayin bugun cok gulesim var benimmm

slm kizlar ben geldim masallah 2 saat ciktim site cosmus rapunzel ile elchin goturmusler valla ne guzel kimse olmayinca tadi yok kizlar okumak daha guzel bos bos siteye yazmaktan 3 4 gundur ben oyleyimde hahahaha:lepi::lepi::nazar:a.s.

kaydirigubbakcemile5 Sorunları Farklı Dilekleri Aynı ; Kalpleri Bizle Çarpan Arkadaşlarımız
przyjacieletc0.gif

1-^^sabirsiz^^
2-nur82 - HAMİLEEEEEEE (01.10.2008) :hooray: :nazar: :teytey:
3-el-muallim
4-sudenaz222
5-gamze2007

Kızlar , iyiki varsınız. Bizim de dualarımız sizlerle. Sizin sevinciniz bizim sevincimiz olacak. Bizlere destek olduğunuz için teşekkürler.

tşkr ederim ben geçen sene temmuz ayında evlendim önce çocuk istemedim 1 yıl 1 yıldan sonra istedim istediğim 2.ayda hamile kalmışım eylülün 5.de adet görmem gerekiyodu görmedim hamileyim diye sevindim sonra ayın 10 unda şiddetli ağrıyla birlikte kanamam oldu dr gittim ultrasonla baktı bebek yok ama kan tahlili dedi tahlilde hamile çıktım tekrar muayene bu sefer alttan ultrason yine bebek yok ddr düşük olabilir dış gebelik olabilir veya bebek olabilir dedi tani bişey anlamadı 2 kerekan tahlili ve yine 2 kere muayene etmesine rağmen bu arda ağrılarım ve kanamam devam ediyo yine başkara dr gittim o da diğer dr dediği doğru istersen senşi bende muayene edeyim dedi düşünün istersen diyo ben sanki dr un hatırını sormaya gittim neyse istememem dedim ve başka dr gittim o da muhtemelen hamilesin üstüne görüyosun dedi 2 gün sonra gel kan tahlili yapalım dedi bu arada bu dr ların 2 tanesi özel bir akşam otururken kanamam çoğaldı o kadar çoktu ki ödüm patladı başım dönmeye başladı hemen başka özel bir dr gittik o da muayene etti düşük dedi ben 10 gün uğraştıktan sonra düşük yaptığımı öğrendim 2 gün sonra kontrole gel dedi gittim kanamam çok enfeksiyon kapmayım diye ilaç verdi oda beni nerdeyse öldürcekti

Not : Listemiz 10.000 karakteri geçtiği için ikiye bölmek durumunda kaldım. Günleri belli olan arkadaşlar Bölüm 1 , günleri belli olmayan arkadaşlar Bölüm 2'dedir. Bilginize. a.s.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

BÖLÜM 1

yiğit-yağmur---30 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
derendeniz---30 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
Menzil Gülü---30 Eylül---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Havuç suyu,bal,tarçın,çörek otu,ceviz,selenyum,çinko,e vitamini
umutlu99---30 Eylül---Sayı---Doğal yoldan---Havuç kürü,Keçi Boynuzu Pekmezi
bengüsu---2 Ekim---Sayı ve Hareket (Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---???
wavy---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
rapunzell_82---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---Bitkisel ilaç kullandı şu an hiçbirşey kullanmıyor
kkpraa---4 Ekim Sonuç---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)1. Tüp Bebek Denemesinde(Micro tese yapıldı-4 embriyo transfer edildi---???
olymposss---5 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
gülsu---5 Ekim---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
naren1981---5 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E ve C vitaminleri,Selenyum,Keçiboynuzu Pekmezi
Rosem---7 Ekim---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
smhsmh---7 Ekim---Hareket ve Morfoloji(Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
ilknuray---8 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---???
asi74---10 Ekim---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan(Kasım'da tüp bebek yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü (ara verdiler) ,pekmezi,bal,fındık,fıstık,üzüm,domates çorbası , arı sütü
canzi3445---10 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir erken doğum)---???
belya---10 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Zencefil,polen,keçiboynuzu pekmezi,arı sütü,bal,gınseng
BEYAZ MELEK---10 Ekim Sonuç---Morfoloji---1. Aşılama(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---11 Ekim Sonuç---Hareket---3. aşılama(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
asutay---12 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---???
xvyz---13 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan-Bitkisel ilaç
aymes---13 Ekim---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü,3 ay klomen kullandı
haci78---14 Ekim---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
vesta---15 Ekim---Sayı,Hareket(Varikosel)(19 Ağustos'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Fındık,ceviz
nevrosky---15 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,(E vit.,Çinko,Selenyum-3 ay kullandı bıraktı),Haziran'da Sigarayı bıraktı,Ultra Mega Gold,L-arginine Eylül sonu başladı
NEŞELİ:))---16 Ekim---Yumurtalıkta Kristalleşme---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,Klomen, Trentilin,E-vitamini,çinko
NURDVC---16 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 tüp bebek düşük)---???
fatımazehra---18 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(Bayram'dan sonra aşılama düşünüyorlar)---Keçiboynuzu pekmezi,bal,ceviz
belinay82---18 Ekim---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Doğal yoldan-Keçiboynuzu yemişti,Sigara içmiyor
sevimli hayalet---18 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
sünger53---19 Ekim---Sayı ve Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---Keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
..ELCHIN..---20 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu Kürü
mekselina86---21 Ekim---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
heja---21 Ekim---Hareket---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
oztun---22 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Aşılama başarısız)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
dıptısdıptıs---22 Ekim---Lökosit---Doğal yoldan-Sigara içmiyor
MONA ROSA---22 Ekim---Morfoloji(Haziran'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E Vit.,Çinko,Polen,Bal,Keç.Boy.Pek.,Keç.Boy.Kürü,Sigara içmiyor
sevcangoksel---22 Ekim---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü,Keçiboynuzu pekmezi
rabiş---22 Ekim---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
gozdem---23 Ekim---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
gaye43---24 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(1 tüp bebek başarısız)-???
-badem----24 Ekim---Kriptoozospermi---1. Tüp Bebek Tedavisinde(1aylık ara verdiler)---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
Balsurat---26 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
vavelya---26 Ekim---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
bobova---27 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
yabangülüm.---30 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---???

Not : Listemiz tarihe göre sıralanmıştır.

X