Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canimmmm bak senin icin BOMBA GIBIYIM dicem ama bu öglesine söylenmis söz degil yakinda olucam merak etme kendimi asicam görüceksinizzzz:1closedeyes:

Tamam bitanem , çok sevindim. Daha daha iyi olduğun günleri göreceğiz Allahın izniyle. Sana kolay gelsin canım. Çok da yorma kendini. Şeniz

bende cıkıyorum uykum geldı...bu arada dıptısdıptıs senı takıp edıyorum.dıger topıklerdede.esınede cok gecmıs olsun...allah sıfasını versın.ınsallh duzelır.guzel sonuclar alırsınız..herkese ıyı geceler....

nevrocum bugun sınıfta kalmak ıstemedım.artık sureklı burdayım....bayramdan sonra burası cok guzeldı...hersey dahada guzel olacak...pembe kosemız buyuyp kocamn olacak:1hug::1hug:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Gece güzel kaynatmışsınız valla canım. Böyle işte , sizleri daha çok görmek istiyorum burada. Ama ben erkenden sızmışım. kaydirigubbakcemile3 Bu formu devam ettirirsen değil sınıfta kalmak takdir bile alırsın. Şeniz

bu arada yolcu ettıgım mısafır 3 ay oldu evlenelı.kız 1 aylık hamıle...ınanamadım....kazara olmus.su kazara bızlerede vursa....demı ama.nası oluyorsa kazara:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

rapunzel canımmm ne güzel dileklerin var canım inşallah hepimiz en kısa zamanda geçeriz pembiş siteye

bu arada yolcu ettıgım mısafır 3 ay oldu evlenelı.kız 1 aylık hamıle...ınanamadım....kazara olmus.su kazara bızlerede vursa....demı ama.nası oluyorsa kazara:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

hehehehehehe farketmeden yapmak lazım demekki ayy kaza oldu dersin canım :roflol:

naber kızlar nasılsınız nasıl geçiyo bayram ?
nete giremedim
burdan toptan hepinizin bayramı mübarek olsun.......... Şeniz Şeniz Şeniz

Canım sağolasın çok iyiyiz. Sen de iyisindir inşallah. :1rolleyes: Senin de bayramın mübarek olsun. a.s. Bayramdan sonra giremedim kabul etmiyoruz ona göre sositososito

geçen gün dedimki eşime filmlerde dizilerde hep nikah dışı bebikler oluyor bizde boşanıp öyle yapalım dedim bebiki oda dediki sen iyce manyadın hehehehe:roflol::roflol::teytey:

tesk ederım.elchıncım...fatosun asıcam olayını bende cok dusundum.anlayamamıstım...cunku fatosun bugunlerde moralı cok bozuk...acaba dedım...allahtan bız yanlıs dusunmusuz.:roflol::roflol:nevrocum geldıde bıze acıklama getırdı...a.s.a.s.nevrocum gel opeyım ŞenizŞeniz senı okul hayatından sonra hıc takdır almamıstım.cok tesk ederım...

demekki yalnız değilim rapunzelcim hehehehehe saolsun nevrocum bizi aydınlattı

herkese iyi bayramlar arkadaşlar.yine hüsrana uğradım.bayramın 1.günü adet oldum..oysaki nasıl ümitlenmiştim...10 gün önceden olsa sinyal verdi ama geliyorum diye.yine bi umut hamile olabilirim diyordum.ama değilmiş...artık ümitlenmeyecem.çünkü hep üzülüyorum sonunda.doktorada gidemiyorum bayram olduğu için.bu gün ilaca başlamam gerekiyordu ama başlayamadım.bu ayda gitti hamile kalamam ilaçsız yumurtam büyümüyor.kasım ayına kaldı.çok moralim bozuk...rabbim daha fazla bekletmesin bizi işallah...

İyi bayramlar bitanem. :1hug: a.s. Canım sağlık olsun , olmamış bu ay. Ama belli mi olur belki bu ay doktora gitmeyince olacak. Sen doktora gitmeyince kendiliğinden büyümüyor demişsin. Belki bu ay büyüyecek. Sen de çok inanmadığın ve beklemediğin bir ayda hamiş kalıvereceksin. Doktor kontrollerine gitmeyince belki rahatlık gelecek. Her işte bir hayır vardır. Bence bunda da olabilir. Güzel tarafından bakmak varken kötü tarafından bakmamalıyız. Daha çok şey kazanacağız. :lepi:

Ya sen de amma pozitif düşünüyorsun , hiç mi üzülmüyorsun diyebilirsiniz. Ama cidden üzülmüyorum. İnanın çok istiyorum. Deliler gibi istiyorum. Ama kafama takmıyorum. Canımı sıkmıyorum. Umutsuzluğa kapılmıyorum. Günümü yaşıyorum. Eşimi üzmüyorum. Sevdiklerimi kırmıyorum. Sonuçta yine olmuyor. O zaman da olmuyor. En azından ben kendimi daha mutlu ve daha huzurlu hissediyorum. Buna ihtiyacımız var. Ve böylece ona daha yakınım. :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

ben kafayı yedım.o bır gercek.artık kendımle alay edıyorum...:roflol::roflol::roflol:esımde dıyokı noldu sana boyle degıldın dıyor.napayım.hayatı nıye kendıme zından edeyım demı ama. varsın olsun herseye gulup gecıyom:roflol::roflol:eek:hhh ohhhh
bugun cok neselıyım hayırdır ınsallh....yoksa bebemı gelıyorlülülülülülülülülülülülünaniknanik

nevrosky hoş geldin canım nasılsın işallah iyisindir yarın akşama kadar bilgisayar benim benim koçişko nöbetçi bu akşam tekim yani sıkılıcam ama rada dayanmak lazım ne yapalım

Canım bizler varız. Seni yalnız bırakmayız. (Sızıp kalmazsam tabi yine kaydirigubbakcemile3) Yarın biz çalışacağız. Ama geç saatlere kadar burada olurum sanırım. a.s.

ben kafayı yedım.o bır gercek.artık kendımle alay edıyorum...:roflol::roflol::roflol:esımde dıyokı noldu sana boyle degıldın dıyor.napayım.hayatı nıye kendıme zından edeyım demı ama. varsın olsun herseye gulup gecıyom:roflol::roflol:eek:hhh ohhhh
bugun cok neselıyım hayırdır ınsallh....yoksa bebemı gelıyorlülülülülülülülülülülülünaniknanik

allahım bu delüüüü karının bebiki gelsin nolsun yoksa sıyıracak kafayııı hehehehe duy sesimizi nolursunnn:roflol:

rabbim herzaman güldürsün yüzünü canımmm:Saruboceq:

tesk ederım.elchıncım...fatosun asıcam olayını bende cok dusundum.anlayamamıstım...cunku fatosun bugunlerde moralı cok bozuk...acaba dedım...allahtan bız yanlıs dusunmusuz.:roflol::roflol:nevrocum geldıde bıze acıklama getırdı...a.s.a.s.nevrocum gel opeyım ŞenizŞeniz senı okul hayatından sonra hıc takdır almamıstım.cok tesk ederım...

demekki yalnız değilim rapunzelcim hehehehehe saolsun nevrocum bizi aydınlattı

Olabilir böyle yanlış anlaşılmalar,
nevrosky gelir durumu toparlar. lülülülülülü

Takdir vericem size kızlar , yıldızlı pekiyiler vericem. Sizleri sınıf başkanı yapıcam dönüşümlü. kaydirigubbakcemile3 Çok güzel gidiyorsunuz. :lepi:

nevrocum senın azada olsa dusuncelerını bıldıgım için en guzelını yapıyosun canımcım.artık bende bunu ogrendım...hepımız bılıyorumkı cok ıstıyoruz...ama olmayınca olmuyor.demekkı zamanı var bazı seylerın.en guzel ornegımız sevgılı arkadsımız cıvcıv...azosperm arkadslarımıza o kadr guzel gelıyorkı ılac gıbı..kımse umudugunu kaybetmesın kızlar.hayat cok guzellllll:1hug::1hug:
İyi bayramlar bitanem. :1hug: a.s. Canım sağlık olsun , olmamış bu ay. Ama belli mi olur belki bu ay doktora gitmeyince olacak. Sen doktora gitmeyince kendiliğinden büyümüyor demişsin. Belki bu ay büyüyecek. Sen de çok inanmadığın ve beklemediğin bir ayda hamiş kalıvereceksin. Doktor kontrollerine gitmeyince belki rahatlık gelecek. Her işte bir hayır vardır. Bence bunda da olabilir. Güzel tarafından bakmak varken kötü tarafından bakmamalıyız. Daha çok şey kazanacağız. :lepi:

Ya sen de amma pozitif düşünüyorsun , hiç mi üzülmüyorsun diyebilirsiniz. Ama cidden üzülmüyorum. İnanın çok istiyorum. Deliler gibi istiyorum. Ama kafama takmıyorum. Canımı sıkmıyorum. Umutsuzluğa kapılmıyorum. Günümü yaşıyorum. Eşimi üzmüyorum. Sevdiklerimi kırmıyorum. Sonuçta yine olmuyor. O zaman da olmuyor. En azından ben kendimi daha mutlu ve daha huzurlu hissediyorum. Buna ihtiyacımız var. Ve böylece ona daha yakınım. :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

kızlar biraz öncede güzel bir haber okudum eylül ekim topiğindeki gurbet gelini hamileymiş çok sevindimmm:teytey::teytey:

ŞenizŞeniznevrocum buna cok sevınırım.sankı bız bu ısı becerırız elchınle demı arkadsım...gece nobetcımızde heja.gercı gozukmuyor buralarda...baskanlık adayımızı hemn koyalım.secımlere hazırlanalım...:enbuyukkk:

selam nevroskycim beni hatırladın mı?öncelikle iyi bayramlar ben 2 hafta önce bebeğimi düşürdüm hala daha rahatsızlığım devam ediyor.çevremde ailem dışında paylaşacağım çok insan yok insan bazen derdini paylaşmak için arkadaş ihtiyacı duyuyor.bende paylaşmak istedim hamile olduğumu öğrendiğim gün düşük yaptığımıda öğrendim ben hep sizler için dua ederken kendi bebeğimi düşürüyomuşum meğerse Allah inşallah hepimizin gönlüne göre versin inanın hala daha sizlere dua ediyorum sizde benim için dua ederseniz sevinirim inşallah hepimiz en kısa zaman da bebek sahibi oluruz İNSANIN SİZLER GİBİ ARKADAŞLARININ OLMASI ÇOK GÜZEL

Merhaba bitanem. :1hug: Hatırlamazmıyım canım benim. Şeniz Allah razı olsun. Sana da iyi bayramlar. Canım haberim yoktu hamile olduğundan ve düşük yaptığından. Bir daha görüşemedik seninle. Uzun zaman oldu. Üzüldüm bitanem. Ama hamile kalabilmen bile güzel bir olay canım. En azından hamile kalabiliyorsun. İnşallah Allahım en kısa zamanda yine verir ve bu sefer onu size bağışlar , yanına almaz. :Saruboceq: Canım ben seni unutmadım. Geçenlerde hepimiz için dua ettiğimde de , kendim her dua edişimde de senin için de dua ediyorum. Yazmıştım seni de dua listeme. Unuturmuyum hiç. İnşallah hepimizin Allahın izniyle yaşayacağız bu güzel duyguyu. Hep gel canım. Daha sık gel. Ailemizin bir üyesisin sen de. :1hug: a.s.

X