Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
iyiyim ama uykusuzum akşam eşim evde olmuycak nöbetçi birazda hafiften kasık ağrım var 29 unda adet olmam gerekiyordu ama geçti işallah hiç olmam ama başkada belirtim yokki sadece kasık ağrım var ne akıntı ne bişey zaten şu tüp bebekten sonra bebekle daha çok kafayı bozdum galiba yatıyorum bebek kalkıyorum bebek kendi kendimemi yapıyorum acaba.............

melekcim inşallah kırmızılar gelmezzzz bebek gelmiştir baya günün geçmiş inşallah hamilesindir kasık ağrın ona delalettir hadi hayırlısı tatlım güzel haberlerni verirsin inşallah bizlere eşinede sürpriz olurrrr

evet 2 ay oldu
ama eşim azo sper tek umudum civciv81 gibi bir mucize yaşamak işallah allahım bize bu mucizeyi yaşatır

Kızlar ben geldim. :eek: Nasılsınız bakalım? Akşam biraz uzanayım dedim , uyuyup kalmışım. kaydirigubbakcemile3 Ben şimdi yazılanları okuyayım. Öptüm sizi. Şeniz

nevrosky hoş geldin canım nasılsın işallah iyisindir yarın akşama kadar bilgisayar benim benim koçişko nöbetçi bu akşam tekim yani sıkılıcam ama rada dayanmak lazım ne yapalım

inşallah melekcim bebek gelmiştir annesi sizide sevindirir rabbim mucizeleriyle hepimizin yüzünü güldürür inşallahhh

hoşgeldin elma şekerim nevrommmmm nasılsın bakimmm uyumaktan gözlerin şiştimi bakim hehehehe

benimde görümcem hamile :CüvCüv:
üstelik sürekli gözümün önünde şimdide karnı iyice belirdi
bayam ziyaretlerine hep beraber gidiyoruz ve onu görünce klasik olarak banada soruyorlar
EEE DAHA YOK MU? Çok üzgünüm çoook
kim kaybettide biz bulamıyoruz acaba :1ninca:
dün görümcem arabayla dönerken bayram mesajlarına cevap yazıyordu
dediki kocasına sen ben ve bebiş diye yazalım sonuna:1ninca:
ağlayayımmı güleyimmi kızayımmı -tatlicadiarzu-

Canım onlar da hayatlarını bir şekilde yaşayacaklar. Belki senin yanında daha dikkatli olmalı ama dalgınlığına gelmiştir. Seni kırmak istememiştir. a.s.

fatoscm bosver konusmasinlar kendileri bilir valla merak etme oyle aileler cok bi sizde degil bizimkilerde zirt pirt kuserler adeta kusmek icin bahane gezerler salla gitsin umrunda olmasin sen kendi sorunlarina bak hic kimsenin ailesiyle kotu olmasini istemem ama bazen oyle insanlar oluyorki gercektende kusmek gerekiyor ya

selam kizlarrr ben geldim ama selam verip cikicam geri annemlerdeyim evi batirmislar o dr gitmis gelmeden temizlim..canimmm ben aslinda onlari cok seviyorum ama yaptiklari cok ayipp tamam zor durumdalar ama biz napabilirizki almanyada para basiyor zannediyorlar...ben herzaman kendi ailemide esimin ailesinin yerine koyarak dusunuyorumm ama allah akil fikir versin benimkiler asla ögle yapmazlardiii ama gercekten varmi baska ailelerde öglemi??bana sadece onlar ögleymis gibime geliyor

hoşgeldin fatoşcum kolay gelsin canım çok yorma kendini bu arada canım konuyu bimiyorum ve atledığım için kusura bakma ama ne yapıyorsak allah rızası için yapmalıyız canım herkes kendine göre doğruyu yapıyor çok fazla düşünüp kendini üzme tatlım

Merhaba canım. Bizde gazete günlük. kaydirigubbakcemile3 Hatta haberlere göre günde birkaç kere bile çıkıyor. kaydirigubbakcemile5

Nasıl oldun birtanem. Daha iyisin inşallah. Kolay değil yavaş yavaş hem sağlığın düzelecek , hem moralin , hem psikolojin. Biraz daha zamana ihtiyacın var. Yine de sağolasın girip , kendinden haber veriyorsun. Merakta bırakmıyorsun bizleri. İnşallah "bomba gibiyim" dediğin günleri de tez zamanda duyarız canım. :lepi:

Dediğin gibi stresten olmuş olabilir canım hastanlanma işin. Hepsi düzene girer , sen iyi ol yeter bitanem. Şeniz :1hug:

canimmmm bak senin icin BOMBA GIBIYIM dicem ama bu öglesine söylenmis söz degil yakinda olucam merak etme kendimi asicam görüceksinizzzz:1closedeyes:

ben çok kötüyüm ya her an adet olacakmışım gibi geliyo çok korkuyorum allah hepimizin yardımcısı olsun yani aslında yazmak istediğim öyle çok şey varki içimdeki bu sıkıntıdan yazamıyorum ki

çalışıyorum deniyoum olmuyo sabah dua ettim allahım bişeyler malum et bana dedim rüyamda karnımda ellendiinde hissedilen üç tane yumurta vardı ve bir tanesinin üstünde yara vadı öyle gördüm bilmiyorum hayırlısı biri yorumlasın lütfen

Canım böyle şeyler düşünme. yasakkelime Aklından kötü olan herşeyi çıkart. Şurada 2 günün kaldı. 2 gün sonra belki hayatının en güzel anlarını yaşayacaksın. Olmaması durumunda biraz kendinizi toplar yeniden denersiniz. Ama olursa bunun değeri paha biçilemez. Kazanacağın kaybedeceğinden daha çok. İnşallah pozitiftir ve burada bayram yaparız. Bayram bitmemiş olur bizim için de. :dance:

Rüyanın yorumunu bilemiyorum. Ama hayra çıkar inşallah. Pek de peşine düşme derim. Rüyalar rüyalardan kalsın. Gerçek hayatta 2 gün sonra sonucu eline alacaksın. İnşallah istediğimiz olacak Allahın izniyle. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

kızlar bu arada lökosit fazla çıktı diye kocişi üroloji bölümüne götürdüm kaydirigubbakcemile3
iğrenç bir muayne yapılmış zavallıma prostatdan sıvı alındı :1ninca:
baya iltahap varmış ama prostatda -tatlicadiarzu- bu nedir anlamadım ama dr antibiyotiği dayadı bizimkine hemde 3 kutu -tatlicadiarzu-

Canım çok geçmiş olsun. İnşallah verilen ilaçlar bu duruma çare olur. İlaçlarını düzenli olarak alsın. Kendisine bırakma. Zira bu kocişler koca bebekler. İlla takip etmen gerekiyor. kaydirigubbakcemile3

selam nevroskycim beni hatırladın mı?öncelikle iyi bayramlar ben 2 hafta önce bebeğimi düşürdüm hala daha rahatsızlığım devam ediyor.çevremde ailem dışında paylaşacağım çok insan yok insan bazen derdini paylaşmak için arkadaş ihtiyacı duyuyor.bende paylaşmak istedim hamile olduğumu öğrendiğim gün düşük yaptığımıda öğrendim ben hep sizler için dua ederken kendi bebeğimi düşürüyomuşum meğerse Allah inşallah hepimizin gönlüne göre versin inanın hala daha sizlere dua ediyorum sizde benim için dua ederseniz sevinirim inşallah hepimiz en kısa zaman da bebek sahibi oluruz İNSANIN SİZLER GİBİ ARKADAŞLARININ OLMASI ÇOK GÜZEL

ben gerı geldım.mısafır geldı.onları yolcu ettım.hemen pc nın basına..bugun evde gecırmeyı dusunuyoruz..zıyaretler bıttı.nevrocum hosgeldın.
melekcım cıvcıvın mucızesı sanada ugrayacak.sende pembe lıstede olacaksın...bak bu ayda kac tane hamıs cıktı...o guzel lıste bırgun ısımlerımız olacak bızlerınde....

X