Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar bu arada lökosit fazla çıktı diye kocişi üroloji bölümüne götürdüm kaydirigubbakcemile3
iğrenç bir muayne yapılmış zavallıma prostatdan sıvı alındı :1ninca:
baya iltahap varmış ama prostatda -tatlicadiarzu- bu nedir anlamadım ama dr antibiyotiği dayadı bizimkine hemde 3 kutu -tatlicadiarzu-

kızlar bu arada lökosit fazla çıktı diye kocişi üroloji bölümüne götürdüm kaydirigubbakcemile3
iğrenç bir muayne yapılmış zavallıma prostatdan sıvı alındı :1ninca:
baya iltahap varmış ama prostatda -tatlicadiarzu- bu nedir anlamadım ama dr antibiyotiği dayadı bizimkine hemde 3 kutu -tatlicadiarzu-

canım geçmiş olsun.erkekler böyle şeylere zor katlanıyorlar sanırım.bizimkine ameliyat dendiğinde bir sene düşünmüştü:mymeka:

çokgeçmiş olsun canım benim eşimde üroloğa gittiğinde yüzü kıpkırmızı çıktı odadan çok zor geçti demişti :)) ama napalım hepsi sıpalar için canım dıptıscım eşine maydonoz sapı kaynatıp verebilirsin iyi geldiğini duymuştum iltihapa yani tekrar geçmiş olsun.......

canım geçmiş olsun.erkekler böyle şeylere zor katlanıyorlar sanırım.bizimkine ameliyat dendiğinde bir sene düşünmüştü:mymeka:

çokgeçmiş olsun canım benim eşimde üroloğa gittiğinde yüzü kıpkırmızı çıktı odadan çok zor geçti demişti :)) ama napalım hepsi sıpalar için canım dıptıscım eşine maydonoz sapı kaynatıp verebilirsin iyi geldiğini duymuştum iltihapa yani tekrar geçmiş olsun.......

maydanoz sapını içireyim ben hihoyyyt kızlar anlattığına göre cidden zormuş o svıyı almak -tatlicadiarzu- zaten odadan bir çıktı yüzü bembeyaz resmen titriyordu :teselli: sanırım tekrar götüremem :roflol: giderken pazarlık yaptı benle bak spermiogram isterlerse vermem diye :roflol: çıkarken aynen şunu dedi " ah ah keşke sadece spermiogram yapsaydı" :jeyyar:

dıptıscım inşallah bidaha gerek kalmaz eşinin dr a gitmesine iyileşir ve bebişiniz gelir canım doğal yoldan hayırlısı hakkında ama bak eşine ders olmuş beterin beteri var hehehehe:roflol::roflol:

herkese ıyı geceler arkadslar..kkupra sende aramıza hosgeldın...ınsallh sonucun pozıtıf olurda lıstemıze hızlı gırıp en yakın zamndada pembe koseye gecersın...
:nazar:gecmıs yazılanları okudum.bayramda hepımız aynı sorunları yasamısız..her gıttıgım zıyarette hadı artık neyı beklıyosun..gec kalıyosun....bı tane olsunda yegenımızı sevelım..bak eltılerıne..sıra sendeydı onlar senden once davrandılar....sınır oldum.demesı kolay..bazılarıda olmuyorsa kecı boynuzu yedır esıne felan dıyıp durdular sankı bılmıyoruz.bız... offffffffff offfffff sonunda kayınvalıdem bıle dedı esımede soledı. oglum kecıboynuzu yesene dıyeee...sankı ...

hoşgeldin rapunzel canım amannn bu milletede sinir olmamak elde değil hepsi aynı malesef banada diyolar yok siz dr a gitmiyomusunuz yok siz neyi bekliyosunuz yok bilmem ne........... varya allah yarattı demeyip gömecen yere ama işte ne yapcan sabır sabırrrrrrrrrrr:mymeka::mymeka:

arkadslar solemeden edemıyecegım.kuaforde bır bayanla tanıstım.3 yılllık evlılermıs.bebıs olmamıs onlardada.esınde morfolojı bozuklugu varmıs.kızdada pko varmıs.kecı boynuzu ve pekmezını yemıs ıkısıde...kız suanda 2 aylık hamıle...cok sevındım..SONUNDA BENDE esımı ıkna ettım...ılk denemede yememıstı.bu ne ıgrenc demıstı..şimdı bayramda bebıslerı gordu bana askım su dedıgın otlar neyse yemeye baslayım dedı..bakalım... belkı bızede vurur o muthıs mucıze

daha varya biri bişey derse yok anam biz yapamıyoz bi zahet siz gelin yapın bizim için diycem heeee herkes delüüü sanki nasıl yapıldığını bilmiyosssss töbü töbüüü

hadi hayırlısı rapunzelcim adına çok sevindim inşallah en kısa zamanda bebişiniz gelir benim eşimde 2 aydır içiyor bakalım sonuçlar nasıl çıkacak allahım bebeklerimizi gönder yarabbimmmmm

hosbuldum canım...elchın bugun esımede hadı artık yegenımızı sevelım demısler.yuh dedım.bu mıllet kafayı yemıs.bana dıyosunuz kocıse ne dıyonuz...bana soleyen kıslerın kocaları.erkek muabbetıne bakarmısın..esım gıcık oldu tabıkı.hemen kalktı...ordan..sızene..hayır bıde benım yanımda aman allh korusun ıstemıyoruz cocuk felan...dıyorlarya...orda bole onları bogmak geldı ıcımden..cocuklarını felan azarlayıp kulaklarından cekıyorlar.yanımızda bız kafayı yedık esımle..

allah allahhh illa sevecekseniz kendi bebenizi sevin dimi ya erkeğe denirmi hiç öyle şey bazen benm eşimede diyolarda oda yazık önce benim yüzüme bakıyor sonra daha erken düşünmüyruz demek zorunda kalıyor kocişim yazık yaffff olacak iş değil yani

canımcım senıni,benım buradakı tum arkadsların,aynı durumda olupta tanımadıgız kısılere allahım en yakın zamnda bebısler ver...sonra nevromla bırlıkte tum arkadlar..bebıslerımızden bahsedelım...luzumsuz akrabalarında sesı kesılır...bazen esınm bıle dıyokı yaaa acaba bız teknık olarak yanlısmı yapıyoruz dıye suphe gelıyor aklınakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol::roflol:

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallahhhhhhhhhh dadlummmmmmmmmmm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ay ilahi eşine emiii o lüzümsüz ama çok konuşan bir bilene sorun bakalım nasıl oluyormuş hehehe onlar kesin bilir :roflol::roflol::roflol:

eskısı takmamaya calısıyoz kocısle...bole bayramlarda moraller bozuk oluyor sadece....sonrası gezıyoruz eglenıyoruz...bız kayserıdeyız.bıde bakmısız urgup bıde bakmısız mersın...ınsanlar gercı onada solenıyorda...2 yıl oldu bunlar bole alısmıslar artık.cocuk felan ıstemezler dıyorlar...içimızı bılseler..cocuklara hasretle bakıyoruzzzz...hastalanmama 1gun var ama hıc moralımı bozmuyorum napayım...gelıyor ıste o kor olası kırmızılar..:eek:klava: napıyım ıyıkıde gelıyor en azından benım saglıklı oldugumu gosterıyor demısositosositosositosositokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tatlım inşallah gelmezler bu ay ve sende herkese bakınnn yapabiliyormuşuz işte dersin okişşşşşş hahahayayayayttttt

inşallah güzel heberlerini alırız tatlım bebiş gelmiştir inşallahhhh
aminnnnnnnnnnnnnn

rapunzelcim canım artık eşim kızıyor gelde uyuyalım diyor ben yatıyorum canım iyi geceler tatlı rüyalar allaha emanet ol canım görüşürüzzzzzzzzzzz

canımcım olur ınsallah.hemde ıkız..esımın aılesınde ıkız cok var..kımseyede vurmadı henuz..bıze vururda bak bole oluyormus derız herkese:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X