Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Merhaba bitanem. :1hug: Bomba gibiyiz , çok şükür. :lepi: Sen nasılsın? a.s.

Benim normalde böyle ağrım olmaz. Bu seferlik sabah ilk başta oldu. Şmdi hafifledi kendiliğinden. ben hiç ilaç ve iğne kullanmam. yerimseniben

Bebek istediğimden beri hiç ilaç kullanmadım ben asprin bile. kaydirigubbakcemile3

hıııı bu arada nevrosky adet olmuşsun hayırlısı artık diger aya inş.hamiş kalırsın canım varya sana hayranım ne güzel pek kafaya takmıyorsun pek üzülmüyorsun benim şimdi adet günüm yaklaşıyor adet olursam eşim yandı gözyaşlarımı nasıl dindirecek bakiyim ben çok yıpratıyorum kendimi o gün bir yıkım yaşıyorum yani çok korkuyorum ya ya yine tutmadıysa..

ya benım ılac kullanmadan sancım asla gecmez.bu arada neden ısmın yasaklı gıbı cıkıyor nevrocum*:uhm:

kızlar ben bayramdan sonra başka eve taşınıyorum bu ay çok yorucu gececek benim için ama başka komşular tanıyacagım içinde mutluyum benim buradaki komşularım pek iyi degiller ya yaşları büyük diye gelip gitmiyorlar bana 1 yıllık evliyim ev sahibinden başka komşum gelmedi bana heralde kiracı oldugum içindemi böyle yapıyorlar anlamadım gitti.

merhaba kıslar.dun evde degıldım baslıga ugrayamadım.:1no2:
suan cok saskınım.
tam sıteye bır gıreyım bızım kıslar ne yapmıs dıye bakıyordum kı nevrocumun kapsama alanı dısında oldugunu gordum.klava:
hangı sebepten dolayı banlandı bılmıyorum ama bu kadar pozıtıf dusuncelı ve hepımıze her konuda yardımcı olan bırısının kapsama alanı dısında olması benı cok uzdu..:çok üzgünüm:

merhaba kızlar bir hafta öncesine kadar bu başlıktan ayrılamıyordum,nihayet 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim...benim eşimde %94 morfoloji bozukluğu vardı,öncesindede bir düşüğüm var.aradan 3 ay geçti tam keçiboynuzu kürlerine başlamıştımki hamile olduğumu öğrendim..doğal yoldan, korunmayı bırakır bırakmaz oldu ama endişelerde had safhada tabi..eşim kendine hiç kondurmadığı için tabi biraz geç yaptırdı tahlilleri ,sonucu öğrenmeden hamile kaldım...bilseydim değerleri yükseltir öyle kalırdım kısmet.inşallah sağlıkla bebeğimi kucağıma alacağım günü sabırla bekliyorum..umudunuzu hiç yitirmeyin nolur, umutsuz yaşanmıyor

aa evet rosem sen diyince farkettim noldu ki .nevrosky de banlanırsa artık bir şey diyemiyorum.ee neolcak bu durumda sitenin kurallarını da tam bilmiyom:1shok::uhm:

aa evet rosem sen diyince farkettim noldu ki .nevrosky de banlanırsa artık bir şey diyemiyorum.ee neolcak bu durumda sitenin kurallarını da tam bilmiyom:1shok::uhm:
canım bende tam bılmıyorum..umarım gecerlı bır sebeplerı vardır..:mymeka:kaydirigubbakcemile

gunaydin kizlar neoldu oyle yazinca ne oluyor kapsami alani disinda diyince dune ait 4 5 msj da silinmis anlamadim nevrosky giremiycekmi simdi ama online yaziyor
nevroooooooooooooooo nerdesinnnnn

gunaydin kizlar neoldu oyle yazinca ne oluyor kapsami alani disinda diyince dune ait 4 5 msj da silinmis anlamadim nevrosky giremiycekmi simdi ama online yaziyor
nevroooooooooooooooo nerdesinnnnn
canım sanırım kk ya gırebılıyor ama cevap yazamıyor.
onlıne sa demek kı bızı takıp edıyor.
nevrocum canım benım hep senın yanındayız senı cok sevıyorum canım arkadasım..:1hug:

dun gece ki msjlari ben okumadim ne ile alakali bilmiyorum okuyanlar cvp verir
ama oyle yazinca ne oluyor bilen varmi kizlar

alooooo nevroooooooooooooooooo sesim geliyormu canim duyabiliyonmu neselen diye soyledim sogukmu oldu canim opuyorum seni eger bizi okuyorsan evet senin yanindayiz senin gelmeni bekleriz biz
kizlar ozel msjdami yazamiyor ya ben merak ederim simdi

alooooo nevroooooooooooooooooo sesim geliyormu canim duyabiliyonmu neselen diye soyledim sogukmu oldu canim opuyorum seni eger bizi okuyorsan evet senin yanindayiz senin gelmeni bekleriz biz
kizlar ozel msjdami yazamiyor ya ben merak ederim simdi

canım tam emın degılım ama hıcbırsey yazamıyor..:çok üzgünüm:

canim nevrocum okuyorsan bizi msn de senin kayitli olan arkadasimizin biriyle haber gondersene be gulum
nazar degdi topigimize kizlar:1no2::a015:
kizlar ozel msjda gitmiyor ama bir saat once msj yazmis

nevroskyym canım benim çook üzüldüm yaa görünce şaşırdımmm Kızlarr ben konu sorumlusuyla konuştumm nevroskyyy arkadaşımızz bir gün sonra banı kalkıcakmış aramıza dönücekkk inşalahhh.Sebebide İslam ve din bölümü kapalı olduğu halde konu açmış sanırım ondan benim duyduğum bilidiğim bu kadar

msn açık değil sorsak
elif hanıma sormak lazım
Allah Allah tartışmaya girdi desek girmemiştir
ama neyle alakalı

gozun aydin canim allah saglikla kucagina almayida nasip etsin
kusura bakma nevrocum kapsama alani disinda da herkes onun pesinde
allahin takdiri sperm sayisi ne kadardi esinin:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…