Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kıslar noluyo nevrocum niye giremiyo benim biraz işim vardı gelemedim şimdi bi bakıyım dedim yazılarınızı gördüm problem nedir KK da yine sorun var geçmiş sayfalara dönemiyorum ben son sayfada kaldım

canım tam emın degılım ama hıcbırsey yazamıyor..:çok üzgünüm:
bu ne ya cok sasırdım ben ılk gordum.tam mesajlasıyoduk baktım ısmının altında kapsam dısı yazıyor.artık boyle sevıyelı ve her kelımesını dıkkatle yazan bır arkadasımızı engellıyorlarsa bılemıyorum artk.ben bu sıteden suphe duyarım.ama onyargılıda olmak ıstemıyorum acaba bır sorunmu var kızlar?:çok üzgünüm:

merhaba kızlar bir hafta öncesine kadar bu başlıktan ayrılamıyordum,nihayet 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim...benim eşimde %94 morfoloji bozukluğu vardı,öncesindede bir düşüğüm var.aradan 3 ay geçti tam keçiboynuzu kürlerine başlamıştımki hamile olduğumu öğrendim..doğal yoldan, korunmayı bırakır bırakmaz oldu ama endişelerde had safhada tabi..eşim kendine hiç kondurmadığı için tabi biraz geç yaptırdı tahlilleri ,sonucu öğrenmeden hamile kaldım...bilseydim değerleri yükseltir öyle kalırdım kısmet.inşallah sağlıkla bebeğimi kucağıma alacağım günü sabırla bekliyorum..umudunuzu hiç yitirmeyin nolur, umutsuz yaşanmıyor

Merhaba, esinizin toplam sperm sayisi ve hareket ne durumdaydi? Bizimde morfoloji %7 ama bu sayiyla biliyorum ki asilama bile yapilmaz bize:KK43:

nevroskyym canım benim çook üzüldüm yaa görünce şaşırdımmm :KK43:Kızlarr ben konu sorumlusuyla konuştumm nevroskyyy arkadaşımızz bir gün sonra banı kalkıcakmış aramıza dönücekkk inşalahhh.Sebebide İslam ve din bölümü kapalı olduğu halde konu açmış sanırım ondan benim duyduğum bilidiğim bu kadar :KK43:

sağol canımkaydirigubbakcemile

bu arada sen nasılsın
sonuçlar ne durumdakaydirigubbakcemile2

ya arkadaşlar nevroya ne oldu anlamadım hatalı birşeyde yapmadı sanırım neden engellediler acaba Çok üzgünüm çoook

iyi günler herkese.sizlere nevroskyden haber getirdim.işyerinden arkadaşıyım.kendisi 1 günlük ceza almış.merak etmeyin diye bana yazmamı rica etti.dua çekmek yasakmış sanırım ondanmış cezası.burda dua okuyormuşsunuz birlikte.ondan alınmış.özel mesajlarda yapacakmışsınız artık dualarınızı,yasakmış yani.hepinize selam söyledi.şifremi vereyim kendin yaz dedim ama banlandığı için etik olmaz dedi.birgün sizlerden ayrı kalacağı için üzgünmüş.kendinize iyi bakacakmışsınız.kendisi yazdıklarınızı görüyormuş.çok sağolsunlar dedi.hepiniz iyi günler.

nevroskyym canım benim çook üzüldüm yaa görünce şaşırdımmm :KK43:Kızlarr ben konu sorumlusuyla konuştumm nevroskyyy arkadaşımızz bir gün sonra banı kalkıcakmış aramıza dönücekkk inşalahhh.Sebebide İslam ve din bölümü kapalı olduğu halde konu açmış sanırım ondan benim duyduğum bilidiğim bu kadar :KK43:
aaaaaaaaaa ıslam ve dın bolumu neden kapalı bu ramazan gunu anlamadım dogrusu herkes bılgı almak ıstıyor.cok ılgınc.

çok sağol asi74.hepimiz için öyle dua ediyorumki.. bizi bizden başka daha iyi kim anlar:)52 milyon sperm sayısı ,kruger e göre normal yapılı sperm %6 .sayı, hareketlilik ,canlılık normal morfoloji bozuktu eşimde

msn açık değil sorsak
elif hanıma sormak lazım
Allah Allah tartışmaya girdi desek girmemiştir
ama neyle alakalı

Selam..
Arkadaşınız bi süre sonra tekrar aranızda olacak..Forum içinde sayılı dua çekimi gibi aktivitelere yer vermiyoruz..Hepimiz duacıyız sizlere ama her yerde olduğu gibi burda da belirli kurallar var ve bizler uymak zorundayız..
Forum bünyesinde İslam ve Dinler başlığı dahil böyle aktivitelere özel mesajlaşma sistemi ile devam etmenizi rica ediyoruz..

Bu şekilde açılan konu yada mesajlar slinecektir..Ve tekrardan açılması mümkün olmayacaktır sevgili arkadaşlar..Sizleri aydınlatmak amacı ile bu açıklamayı yapmak istedim sevgiler..

iyi günler herkese.sizlere nevroskyden haber getirdim.işyerinden arkadaşıyım.kendisi 1 günlük ceza almış.merak etmeyin diye bana yazmamı rica etti.dua çekmek yasakmış sanırım ondanmış cezası.burda dua okuyormuşsunuz birlikte.ondan alınmış.özel mesajlarda yapacakmışsınız artık dualarınızı,yasakmış yani.hepinize selam söyledi.şifremi vereyim kendin yaz dedim ama banlandığı için etik olmaz dedi.birgün sizlerden ayrı kalacağı için üzgünmüş.kendinize iyi bakacakmışsınız.kendisi yazdıklarınızı görüyormuş.çok sağolsunlar dedi.hepiniz iyi günler.
ınanın suan daha cok sasırdım.boyle kalıtelı ve etkın bır sıte nasıl oluyorda bu guzel destek hareketlerını yasaklıyor anlayamadım.gercekten suan cok saskınım.bız sadece bırbırımıze manevı destek oluyoruz.baska bır amacmı var yanı bu ıste.oyle sandılar heralde.neyse ya cok gıcık bırsey.ben nevro gelene kadar gırmıcem arkadaslar.bu davranısı boyle protesto edıyorum.herkese hayırlı ramazanlar.ınsallah boyle dedım dıye benıde engellemezler.hayırlısı olsun demek kotu bırsey degıl sanırım.kötükedihüso

teşekkür ederiz rahatladım valla :1hug: a.s. :1hug: a.s.

gerçekten çok şaşırdım bende artık özelden devam ederiz nevro seni sabırla bekliyeceğiz 1 gün senden ayrı kalmak zor olacak ama ne yapalım artık dayanacağız kendine iyi bak canım çok çok öpüyorum

Nevrosky canım haber gönderdiğin için çok sağol meraktan çatlardık yoksa sensiz bigün geçmezki napıcaz biz şimdi kafam karma karışık oldu bu kötü bişey değilki neden yasak Allahtan cezan bir gün daha fazla olsa napardık biz bugün geçmiycek şimdiden içime sıkıntı bastı.
Seni çok seviyorum canım çabuk gel Şeniz şimdiden özledim valla ya :nazar:

Canım çok sağolll allah razı olsunn bizi haberdarrr ettim nevrokyyy canım arkadaşımızdannnnn.:1hug:

nevrosky aramızaaaa dön ,sesimize geeeeellll anlaşılan hepimizin ablalısısın burada ben yeni yeni tanıyorum sizleri.arkadaşımızın bu sebepten banlanması çok saçma. uyarı yetmezmiydi

bu arada sevdacım sanada hayırlı uğurlu olsun allah kucağına almak nasip etsin darısı hepimizin başına

aaaaa sok oldum simdi bu neee ya ne sacma nevroooo bunu yapmali hic dogru degil bizim icimiz bu dualarla rahatliyordu bunda kötü olan ne onu anlamadim ve koskoca birgunnnn sensizz olmazzzz bombos olur buralar

X