Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
son 5 dk.mız arkadaşlar.sırnaşık şeyzil çalınca herkes klavyeden uzak dursun.özellikle nevro ben sana 5 dk.daha vereceğim.:lepi:çünkü seninle aynı topikte yazışıyormuuzzzz.şakkıdılaelaelaelaelae

Eyvallah canım :jeyyar: Sonuçlar ne zaman açıklanır? şakkıdı

sınavı kazandıııın.yupiiii.sana bir de ödül var yolda geliyor.güzel mi güzel bir bebişşşşşşşşşş.sınavın sonucu buydu.bu arada bizamanı geldi sanırım[r katı meyve sıkacağı alma COLOR="Blue"][/COLOR]

amaaaaan bir yazıyı yazamamışım doğru dürüst.:tomato:heyecanlandım mı ne?:ecrin_bebek::roflol:yazmasını bile beceremedim ben bunu.almasını nasıl becereceğim kikaydirigubbakcemile3

oooo maşallahı varmış çok iyiymiş sayı.hareket de iyiymiş.çok çalışmamız gerek kocacığım çooooklülülülülülü :CüvCüv: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

sınavı kazandıııın.yupiiii.sana bir de ödül var yolda geliyor.güzel mi güzel bir bebişşşşşşşşşş.sınavın sonucu buydu.bu arada bir zamanı geldi sanırım katı meyve sıkacağı alma

Aaaaaaa.. Ne diyosunnnnnnn hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt senağlama Sevinçten ağlıyorum. Ne güzel bir ödül varmış. :sm_cool: (Allah mı söyletiyor Allahımmmmmm , sen büyüksün :Saruboceq:)

Al canım meyveler sıkıp içer sağlıklı beslenirsiniz. Hem bebek olunca da lazım olur. yerimseniben Biraz büyüyünce ona da sıkarsın kaydirigubbakcemile5

amaaaaan bir yazıyı yazamamışım doğru dürüst.:tomato:heyecanlandım mı ne?:ecrin_bebek::roflol:yazmasını bile beceremedim ben bunu.almasını nasıl becereceğim kikaydirigubbakcemile3

Canım ben düzelttim bak benimkinde senin yazıyı. Masmavi oldu. Şeniz

kızlar iyi geceler hepinize. 2gündür misafir vardı bugünde biz davetliydik. dualara pek katılamadım. uygun vaktimde telafi edecem inşallah. bide şu kan testini yaptırayım,kafam iyice rahatlasın, sonra sizinleyim:) pembiş köşeye de geçtim ama kan testini yaptırmadan, çok korkuyorum bi sorun çıkacak diye.:Saruboceq: Allah'ım sen koru!
hepinize iyi geceler diliyorum kızlar.kaydirigubbakcemile5

Slmmmm kızlarrrr hehe ben geldümm :)Nevroky canım ben Salati tefriciyeyi okudum Allahın izniyle listeye yazarsın.Çokk özledim hepiniiziiŞenizbeyaz melekten haber yokmu kızlar

kızlar iyi geceler hepinize. 2gündür misafir vardı bugünde biz davetliydik. dualara pek katılamadım. uygun vaktimde telafi edecem inşallah. bide şu kan testini yaptırayım,kafam iyice rahatlasın, sonra sizinleyim:) pembiş köşeye de geçtim ama kan testini yaptırmadan, çok korkuyorum bi sorun çıkacak diye.:Saruboceq: Allah'ım sen koru!

sen sakın korkma.dualarımız seninle canım.:nazar::teytey:sen mutlu haberi ver ki sıra bize de :dance:

Slmmmm kızlarrrr hehe ben geldümm :)Nevroky canım ben Salati tefriciyeyi okudum Allahın izniyle listeye yazarsın.Çokk özledim hepiniiziiŞenizbeyaz melekten haber yokmu kızlar

a.s cnm hosgeldin hihoyyyt

Hakketten Beyazmelekten haber varmi ya:uhm:

Balımmm ; hoşgeldin :1hug: Nasılsın? Ben de seni özledim valla Şeniz

Allah kabul etsin bitanem. Ağzına ve yüreğine sağlık. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

Canım Beyazmelek gelmedi ama ziyaretçi mesajlarından anladığım kadarıyla negatifmiş sonuç. :çok üzgünüm:

İyi geceler bitanem. Yorma ama kendini sakın. Misafir ağırlamalar , gezmeler ; hepsi üst üste gelmiş. Yorulduğun zaman uzan olur mu? Salı günü inşallah kanda da görünce kuş kadar hafif olacaksın. Canını hiç sıkma canım. Şeniz

kızlar çıkıyorum acil çıkış yani yarın görüşmek üzere hepinizi çok öptüm hepinizde allaha emanet olun sağlıkla kalın hoşça kalın hamiş kalın byeeeeeeeeeeeeeeeee

X