Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
slm arkadaşlar,bakıyorum uyanmışsınız hepiniz hihoyyyt,sabah uğramıştım çoğunuz uyuyordu henüz :kahve:
nevrosky canım bende tefriciyeyi okudum bitirdim,Allah kabul etsin inş...

mrb kizlar nasilsiniz kimse yok galiba bugun
iki gundur misafir vardi oldum valla giremedim bugun yorgunluktan 1 e kadar uyudum yataktan 3 te ciktim yeni gelebildim valla
uyandiktan sonra abdest aldim ve bana dusen salati tefriceyi bitirdim nevrosky canim eklersin
rahatladim valla kac gundur okuyamadim diye huzursuz olmustum baska sitede bir degisiklik yok galiba
fazla bos birakmayin kizlar yafu siteyi

nevrosky canim bana dusen salati tefriyeyi bitirdim
yukarda belki farkedemezsin diye yazdim

Tamamdır canlarımmm Şeniz Ağzınıza , yüreğinize sağlık. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek: Ben de listede güncellemeyi yapıyorum hemen.

bengüsu ; sen güne erken başlamışsın maşallah ama sonra ortalardan kaybolmuşsun yani. lülülülülülü

asi74 ; bitanem baya yorulmuşsun sen , kıyamam sana. İyice dinlenebilmişsindir dilerim. Şeniz

sagol canim benim cok tsk ederm evet dinlendim ve haftaya girmek icin bomba gibiym
400 salavat ekle canim benden icin dualarimdan uzak kaldim ozledim ve de sizlerden:enbuyukkk:a.s.:1hug:

nevrosky canim senin iftar vaktin geliyor afiyet olsun allah kabul etsin kocanada sanada yarasin insallah opuyorum canim seni yarin gorusuruz insallah

sagol canim benim cok tsk ederm evet dinlendim ve haftaya girmek icin bomba gibiym
400 salavat ekle canim benden icin dualarimdan uzak kaldim ozledim ve de sizlerden:enbuyukkk:a.s.:1hug:

Tamam bitanem hemen ekliyorum üstteki listeye. Tekrar göndermeyeyim. Kavuşacakmıyız artık sana. :1hug:

nevrosky canim 200 tanede ihlas ekle cikmadan soyleyim dedim
bende yavas yavas gidiyorum kizlar iyi aksamlar hayirli gunler insallah
allahim sen oruclu agzimizla yaptigimiz dualari kabul eyle sen rahmeti bol olansin AMIN

nevrosky canim senin iftar vaktin geliyor afiyet olsun allah kabul etsin kocanada sanada yarasin insallah opuyorum canim seni yarin gorusuruz insallah

Sağol bitanem. Allah sizinkileri de kabul etsin inşallah. :Saruboceq: Görüşürüz bitanem. a.s.

Kızlar ben şimdi çıkıyorum. Gelirim sonra. hihoyyyt

nevrosky canim 200 tanede ihlas ekle cikmadan soyleyim dedim
bende yavas yavas gidiyorum kizlar iyi aksamlar hayirli gunler insallah
allahim sen oruclu agzimizla yaptigimiz dualari kabul eyle sen rahmeti bol olansin AMIN

Tamam bitanem onu da ekliyorum. Allah kabul etsin. Şeniz

slm nevrosky bişi sorucam sanırım sen iki defa aşılama yaptırdın aşılama sırasında kaç tane sperm koyuyolar hapımın bitmesine az kaldı kistim geçer geçmez yaptırıcam o yüzden merak ediyorum tatlımŞeniz

merhaba nevrosky.bir soru da benden.havuç suyunu marketlerden hazır sıkılmış mı alıyorsun?.yoksa meyve sıkacağı mı kullanıyorsun?

Sorular geliyor bakıyorum. Peki 3 yanlış 1 doğruyu götürüyor mu? lülülülülülü

Hemen cevaplıyorum kızlar. :1rolleyes:

nevrocum bi soruda bendeb balım bukadar enerjiyi nerden buluyorsun (allah azaltmasın )beni geçtin hehehehe:roflol::roflol::roflol::nazar::nazar:kaydirigubbakcemile2

slm nevrosky bişi sorucam sanırım sen iki defa aşılama yaptırdın aşılama sırasında kaç tane sperm koyuyolar hapımın bitmesine az kaldı kistim geçer geçmez yaptırıcam o yüzden merak ediyorum tatlımŞeniz

Canım aşılamada eşin normal spermiogramda verdiği gibi sperm verecek. Özel olarak yıkanacaklar. Canlı ve hareketli olanları seçilecek. Sonra da enjektöre alıyorlar. Sana enjekte ediyorlar. Yolu kısaltıyorlar. 6 saatte gidecekleri yolu 1 saatte gidiyorlar. Gidecekleri yol kısaldığından hız sorunu yaşayanlar için iyi oluyor. Normalde gideceği uzun yolda engellere takılıp sayıları da azalırdı normalde. Aşılama güzel. Ama en çok da hareket sorunu yaşayanlar için. Morfoloji ve sayı sorunu yaşayanlar için pek uygun değil. Mucizeler var tabi. Elfide arkadaşımız %1 morfoloji ile aşılamada hamile kalmıştı. Ama unutmamak gerekir. Onların sayısı ve hareketi çok çok iyiydi. Hayırlısı olsun canım. İnşallah ilk aşılamanda hamiş kalırsın. Şeniz

merhaba nevrosky.bir soru da benden.havuç suyunu marketlerden hazır sıkılmış mı alıyorsun?.yoksa meyve sıkacağı mı kullanıyorsun?

Yok canım meyve sıkacağı ile sıkıyorum. Hazırları olmaz sanırım. Her gece vermiyorum. Gün aşırı yapıp veriyorum. :içelim:

son 5 dk.mız arkadaşlar.sırnaşık şeyzil çalınca herkes klavyeden uzak dursun.özellikle nevro ben sana 5 dk.daha vereceğim.:lepi:çünkü seninle aynı topikte yazışıyormuuzzzz.şakkıdılaelaelaelaelae

nevrocum bi soruda bendeb balım bukadar enerjiyi nerden buluyorsun (allah azaltmasın )beni geçtin hehehehe:roflol::roflol::roflol::nazar::nazar:kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2 Bu soruyu boş bırakıyorum. :1rolleyes: Bana kalsın. lülülülülülü

elfidede sayı ve hız ne durumdaydı hatırlıyor musun ?bizimkilerle kıyaslarsak nasıl durumumuz aceppppp????

X