Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam arkadaslar nasilsiniz???
ben hic iyi degilim aslinda gunum iyi basladi ama suan cok kötüyüm ben galiba hic sorunsuz iyi birgun yasamicammm:KK43:(biktim valla herseyi birakip kafami dinlicek uzak bir yere gitmek istiyorum yapa yanliz

selam arkadaslar nasilsiniz???
ben hic iyi degilim aslinda gunum iyi basladi ama suan cok kötüyüm ben galiba hic sorunsuz iyi birgun yasamicammm:KK43:(biktim valla herseyi birakip kafami dinlicek uzak bir yere gitmek istiyorum yapa yanliz

gidiyordum ama yazını gördüm arkadaşım.:dilcikar:anlat nen var kuzum?:1hug:

Merhaba arkadaslar, fatoscugum neyin var, kimler üzdü seni?

BeyzaNur ümitsizlige kapilma canim, tedaviye ne zaman basliyorsunuz?

yaaa ben calisan birisiyim ve herzamanda calistim cocugum olmuyor bari biryerlere gelelim kendimize iyi bir hayat kuralim diyorum onun icin cabaliyorum ama izin vermiyorlar...iki gundur calismaktan buraya giremedim inan surekli ayaktayim yeni geldim ve evde asik bir surat beni bekliyor herzamanki gibi calistimiz parayi esimin ailesi istiyor her ay iflas ettik yollayin tam bir senedir inan her ay her ay olmasa iki ayda bir yolluyoruz aama ben yetisemiyorum artik yani bende cocuk istiyorum biliyorum caresi yok ama bir umut turkiyeye gidip denemek istiyorum sansimi ama onlar nevar neyk istiyorlar altinlarimi bile istemisler ve esimin morali cok bozuktu ya neden ben niye hersey beni buluyor:KK43:(

ahh canım benim.bu büyükler neden gençlerin halini anlamazlar ki.eşinle konuş onunla dertleşince belki bir çözüm bulur ve birbirinizi rahatlatırsınızsenağlama öyle çocuğum olmuyorlara da kapılma çokkkk ayıııp çok kızdım bak şimdi sana:sm_cool:bu günler de gececek güzel günler ileride:nazar: :CüvCüv:

bizim hicmi kendi hayatimiz yok ya tohaf olan yollamayincada tavir yapiyorlar ve esim ailesine cok duskunnn yuzu hep asik olur,,,,ya allahim iyi haber almayali okadar cok zaman olduki hic hatirlamiyorum bir bebegim olsa kendimi onunla teselli etsemm ya butun bunlar normalmi

ahh canım benim.bu büyükler neden gençlerin halini anlamazlar ki.eşinle konuş onunla dertleşince belki bir çözüm bulur ve birbirinizi rahatlatırsınızsenağlama öyle çocuğum olmuyorlara da kapılma çokkkk ayıııp çok kızdım bak şimdi sana:sm_cool:bu günler de gececek güzel günler ileride:nazar: :CüvCüv:

ya ama bizim gercekten olmucak esim azosperm kendimi bazen teselli ediyorum bir mucize olabilir diye ama olmucak biliyorumbunu bana butun doktorlar söylediii inan sinirden agliyorum simdi

ya rahat birakin kendi halimizde yasayalim..elimizden geleni yaptik ama yani altinlarimi bile istemeleri...
ben esimde biktim artik dedim ama en cok ona uzuluyorum cunki oda durumun farkinda..biz nezamman birseyler yerinde oturtcaz derken hep böyle oluyor

kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş canım.bence allah bu mübarek günde seni duyacak ve onların düşüncesizliğine inat sana o mis kokulu mucizeyi yollayacak.hep bir koldan dualar ediyoruz.inşaallah ilk olarak sen sevindirirsin bizi.allah yeter ki ol desin:Saruboceq:

Fatoscugum, benim esimde de ayni sorun var. Ama biliyorsun ameliyatla sperm buluyorlar.

Yani ümitsiz bir durum yok. Hem daha yasiniz genc.

Esinin ailesine de artik güzellikle söylemelisiniz. Simdi tedaviler icin cok para gerekiyor.

Onlarin yardim etmesi lazim bu durumda, hem senin calistigin senin olmasi lazim.

Kul hakkina geciyor, cok kötü. Moralini bozma canim.

kızlar ben çıkıyorum size iyi geceler.fatoş üzülme her şey aydınlanır eşinle konuş halledin bu meseleyi.para ve altınların size lazım olduğunu anlatsın ailesine.en güzeli bu

Fatoscugum, benim esimde de ayni sorun var. Ama biliyorsun ameliyatla sperm buluyorlar.

Yani ümitsiz bir durum yok. Hem daha yasiniz genc.

Esinin ailesine de artik güzellikle söylemelisiniz. Simdi tedaviler icin cok para gerekiyor.

Onlarin yardim etmesi lazim bu durumda, hem senin calistigin senin olmasi lazim.

Kul hakkina geciyor, cok kötü. Moralini bozma canim.

biz ameliyatimizi iki ay önce yaptim ve herzamanki gibi sonuc hüsrandi hic birtane bile sperm yoktu bu esimde genetik olan birseymis...ben hicbirzaman ne kendi aileme nede onunkine söyledim esimde sorun oldugunu herzaman sorun yokmus dr bekleyin olur diyor dedim halbuki doktorlar sizin asla cocugunuz olmucak dediler bu gercegi yuzume carptilar ama bundan kimsenin haberi yok kimse uzulsun istemedik ama ben artik bazi seyleri tasiyamiyorum...annem diyor sorun yoksa bekle hamile kalirsin okadar spermleri olmayan aileler var nasil dayaniyorlar diyor yaa ama kimse birsey bilmiyr ustumuze ustumuze geliyorlar...ben esimede ailesini asla kötülemedim o ailesidir ama hersey biryere kadar ögle degilmi???ben vicdansizlikmi yapiyorum yollamayinca ???

kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş canım.bence allah bu mübarek günde seni duyacak ve onların düşüncesizliğine inat sana o mis kokulu mucizeyi yollayacak.hep bir koldan dualar ediyoruz.inşaallah ilk olarak sen sevindirirsin bizi.allah yeter ki ol desin:Saruboceq:

sagol canim iyi dileklerin icin ama artik ben umudumu kaybettim bebek konusunda insallah allah sizin dualarinizi kabul eder kucaginiz dolar

Bizde baslarda birsey söylemedik. Ama zamanla insanlar inanmiyor.
Özellikle bizim türk ailelerinde var bu cevre baskisi. Bizde neler cekiyoruz.
Esimin ailesi biliyor, durumlari cok iyi ama hic yardim edelim demediler.
Hep biz kendimiz ugrasiyoruz.

Bence esin ailesiyle konussun, problemi anlatsin. Simdi sizin en önemli isiniz tedavi olmak.
Vicdansizlik da yapmiyorsun. Sonuna kadar haklisin.

Sanirim Türkiyede daha iyi sonuc alirsiniz. Genetik testler yapiliyormus diye duydum.

nevrosky canım nerelerdesin cevabın için teşekkür ben duamı bitirdim :dance:allahın izniyle nerdeyse bir ben kalmışım okumayan hep aklımdaydı çok şükür fırsat bulup okudum artık benim karşımada okudu yazarsın tatlımyerimseniben

X