Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrocum balımmmmmm bende ayarlar filan çıkmıyor yok profil var başkada bi mok yok anlıycan yaffffffffffffff

vallah döv benide rahatliiimmm emiiiiiiiiiiii

yok anam yok adam olmaz benden heeeeeeeeeeeee

zuhahahahahahahha :roflol::roflol::roflol::roflol:

beceriksizim ayol kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Canım sende değil hata. Değiştirmişler. Kullanıcı Panelinden , seçenekleri düzenle bölümüne gireceksin. Aşağıya doğru yazılanların içine bak. Sonra da benim verdiğim basamakları uygula. Onlarda değişiklik yok.

:eek: Acıdı mı , öpim mi Şeniz :eek:

saol nevrocum yaptım sonunda heeeeee:lepi::lepi:

öpte geçsin yavyummmmmmmmmmm ŞenizŞenizŞeniz

canım çok şekersin güldürdün beni inşallah gelmez canım benimde tek dileğim o ama biliyorum gelicekŞeniz

Nerden biliyorsun? Öleceğimiz günü biliyormuyuz? İşte bu öyle birşey. Bilemeyiz.

Bir sınava girersin. Çalışmamışsındır. Yapamamışsındır soruları. Geçemeyeceğini bilirsin.

Ama her siklus döneminde herhangi bir zamanda olsa bile kanallar tamamen tıkalı olmadığı sürece ; ilişkiye girdiğin zaman hamilelik ihtimalin vardır. Sebep ne olursa olsun.

Evet.. Takvimimizi de değiştirdik. Cerencim artık çıktı takvimimden , çünkü hamiş. :CüvCüv: İnşallah bizler de pek yakında hamiş kalıp bu takvimden çıkarız. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

Evet.. Takvimimizi de değiştirdik. Cerencim artık çıktı takvimimden , çünkü hamiş. :CüvCüv: İnşallah bizler de pek yakında hamiş kalıp bu takvimden çıkarız. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

ben senin takvimi yirim yiirrr cokacimcoook

ohhhh ohhhh yandan yandan 60-70-80-90-olmadı baştanhihoyyythihoyyyt:teytey::teytey:sositosositosositososito

kızlar benim göğüslerim acayip şişti yatamıyorum bile o denli yani elimi bile değemiyorum sizce neden başına böyle bişey gelen varmı normalde adetime yakın oluyordu böyle ama bu çok fena yafffffffffff

[COLOR="Red"]canım inşallah hamiş oldugundan agrı oluyodur olurmuş çünkü hamile kalınca şişme ve dokunulmayacak kadar agrı ayy inşallah hade inşallah yeni hamişimiz sen ol her gün yeni bir hamile haberi alsak liste tamemn pembeye dönse hihoyyyt[/COLOR]

[COLOR="Red"]canım inşallah hamiş oldugundan agrı oluyodur olurmuş çünkü hamile kalınca şişme ve dokunulmayacak kadar agrı ayy inşallah hade inşallah yeni hamişimiz sen ol her gün yeni bir hamile haberi alsak liste tamemn pembeye dönse hihoyyyt[/COLOR]

canımmm inşallah hamileyimdir ve hepimiz hamileyizdir çok dua ediyorum hepimiz için bilmiyorum bu bekleyiş yoruyo beni beklemekten başka çare yok mirmirmirmirmirmirmirmir

merhaba nevrosky nasılsın canım umarım iyisindir ben 200 ihlas 200 salavat okudum eklersin canım:1hug:

slm kızlar nabersiniz yaww bir gün girmeyince ne çok birikiyo şu sayfalar allah muhabbetinizi arttırsın:1hug: akşama iftara misafirler var sabahtan beri mutfaktayım midem bulandı mutfağa girmek istemiyorum artık-tatlicadiarzu- nevrosky canım tatlım bidenem akşam payıma düşeni okuyacam sana bildiririm yerimseniben

merhaba arkadaşlar nasılsınız[/QU
merhaba ben iyiyim çok şükür sen nasılsın?

canım bende iyiyim çok acıktım birazdan kalkıp yemek yapmaya başlıyıcam tabi elim sizlerden kopmuyor ki bu arada yemeğim taze fasülye piav çorba salata ay sizlerde ne yapacağınızı yazında yarına fikir olsun insan artık ne pişireceğini şaşırıyor :1hug:

slm kızlar nabersiniz yaww bir gün girmeyince ne çok birikiyo şu sayfalar allah muhabbetinizi arttırsın:1hug: akşama iftara misafirler var sabahtan beri mutfaktayım midem bulandı mutfağa girmek istemiyorum artık-tatlicadiarzu- nevrosky canım tatlım bidenem akşam payıma düşeni okuyacam sana bildiririm yerimseniben

valla ben iyiyim arkadaşım seni sormaya gerek yok ne halde olduğun malum allah kolaylık versin umarım hafifletmişsindir işlerini a.s.

Günaydın bitanem. :1hug: Yani tünaydın. kaydirigubbakcemile3 Ben biraz miskinlik yaptım bugün. Nasılsın iyimisin canım. Sanırım burda yalnızım demişsin , arkandan duyan gelmiş. :dance:

evet:)beni bekliyorlarmış. bende tembel dediydim herkese,utandım:eek:

kızlar benim göğüslerim acayip şişti yatamıyorum bile o denli yani elimi bile değemiyorum sizce neden başına böyle bişey gelen varmı normalde adetime yakın oluyordu böyle ama bu çok fena yafffffffffff
ayy canım inşallah bebiş geliyordur. tren gibi uzar gider liste,arkama takılırsınsengözlerimebaksanab
canım bende iyiyim çok acıktım birazdan kalkıp yemek yapmaya başlıyıcam tabi elim sizlerden kopmuyor ki bu arada yemeğim taze fasülye piav çorba salata ay sizlerde ne yapacağınızı yazında yarına fikir olsun insan artık ne pişireceğini şaşırıyor :1hug:
sorma yaa! bide benim bi problemim var, bi yemek yaptımmı en az 3 günlük oluyocokacimcoook az yapmayı bilemiyorum:1no2:

X