Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ROsem DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN CANIM
RABBIM SENIN ICIN HERSEYIN EN GUZELINI HERSEYIN EN HAYIRLISINI VERSIN INSALLAH:Saruboceq:

INSALLAH YENI YASINDA BEBISININ HABERINI ALIRSIN CANIMM:emir_bebek:
RABBIM BIZLERE MUTLULUGUN IKI KATINI YASATSIN INSALLAH :ecrin_bebek:

hihoyyythihoyyyt Cerennnnnn Canim Tebrikler Vallaaaaaaahihoyyyt Cok Mutlu Ettin Bizi Rabbim Hayirlisiyla sag saglim Kucagina Almayi Nasip etsin

Darisi Basimizaa insallahhhhhhhhhhhh
hihoyyythihoyyyt:içelim::hooray:

hihoyyythihoyyythihoyyyt
:hooray::hooray::hooray:
:dance::teytey:
sositososito

İnşallah bizde kavuşuruz canım dediğin gibi artık gelsinler gözümüz yollarda kaldı benim sabrım tükeniyo artık son demlerimi yaşıyorum galiba dayanma gücüm kalmadısenağlama
sabahtan beri ağlıyorum allahtan cerenin haberi geldide biraz moral oldu.

canım yaa seni anlıyorum çok yıpranıyoruz her ay bir ümitle bekliyoruz tedaviler ilaçlar etrafın saçma sapan soruları insan çok bunalıyo ama hepimizin vakti saati var inşallah bizde anne olacagız senağlama allah o duyguyu tattırsın hepimize inşallah:Saruboceq:

ben çatlatma iğnesi filan olmadım canım. klomen kullandım sadece ve 21.gün progesteron tahlili yaptırdım yumurta olmuşmu diye. 16.65 çıktı değer.
bu arada doktora gittim. beta hcg olmadan bişey söyleyemem ama büyük ihtimal vardır dedi. anca salı günü yaptırabilecem bhcg'yi. :KK43: merakla bekliyorum. bu arada oruçlarımadevam etsemmi acaba?
bide doktor alttan muayene etti,orucum bozulmuşmudur?

bende azosperm sanıyodum ama değilmiş. volüm 2 ml yazıyor...işte ilk testte doktor üroloğa yönlendirdi.eşim perhizden emin olmadığından bi daha yaptırdık doktora gösterdim verdiğim sonuçta olanı üroloğa gerek yok dedi.değer yükselmiş dedi...olur bu sonuçla dedi.o yüzden hiç bişey kullanmıyor eşim.

Allah daha da iyi yapsın inşallah canım. Tez zamanda seni de pembe köşede görebiliriz inşallah. yerimseniben

İnşallah bizde kavuşuruz canım dediğin gibi artık gelsinler gözümüz yollarda kaldı benim sabrım tükeniyo artık son demlerimi yaşıyorum galiba dayanma gücüm kalmadısenağlama
sabahtan beri ağlıyorum allahtan cerenin haberi geldide biraz moral oldu.

Senin dayanma gücün kalmadı , umudun da yok. Ama ben umutluyum senden. Yakındır. Hamile kalınca yazarsın buraya. O zaman hem tebrik hem de eccük popona popona. :eek:klava: Şeniz

günaydın kızlarrrrr nasılsınız bakim kaç gündür eşim yoktu yeni geldimmmm özledim valla yaaa nevrocum bugün hepsini okurum dualrın okiş canımmmmmmm

canim senin listede adin yok ki. Ben açiklamalara adi olmayanlar okumasin demiştim. Okudun mu yoksa. Sen bir zaman yazdirmak için söyledin ama benim mesaja cevap gelmeyince ve özel , ziyaretçi mesajlarin da kapali olduğundan , sana ulaşamadiğimdan kaydetmedim. Hatta açiklamalara yazdim önce isminize bakin diye. Ben ona göre bölüştürdüm arkadaşlara artik. Inşallah okumamişsindir.

pes etmek yok dimi nevroşum.tam gaz yola devam ümitsizlik yok.benimki 6 yıla girecek ama asla ümidimi kaybetmedim.her adet oluşumda ağladım üzüldüm ama allahım sana şükürler olsun sen hayırlı olsaydı verirdin.sen herşeyin hayırlısını bilirsin diyorum ve o üzüntüm filan gidiyor.allah insanların hayrı için bazı dilekleri ertelermiş.bide allah sevdiği kullarını dener sınav edermiş.bizde bu sınavı geçmeye çalışıyoruz ama eminimkide hepimiz sonucunuda alacaz...

ROsem DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN CANIM
RABBIM SENIN ICIN HERSEYIN EN GUZELINI HERSEYIN EN HAYIRLISINI VERSIN INSALLAH:Saruboceq:

INSALLAH YENI YASINDA BEBISININ HABERINI ALIRSIN CANIMM:emir_bebek:
RABBIM BIZLERE MUTLULUGUN IKI KATINI YASATSIN INSALLAH :ecrin_bebek:

canım cok tesekkur ederım..a.s.
hepınıze yenıden tesekkur ederım..benı gercekten cok mutlu ettınız.:1hug:

cok fazla pc basında duramıyorum dun geceden bu yana hafıf bas donmesı var.adetım yakın olsaydı coktan umutlanmıstım ama daha dun bıttı..kaydirigubbakcemile3

unuttugumusandin1qs1.jpg

unuttugumusandin1qs1.368e11b03c.jpg

slm arkadaşlar,
dün eşim ameliyat oldu,çok şükür her şey yolunda,sabah eve geldik,dinleniyor koca bebek,ne kadar nazlı oluyor bunlar kaydirigubbakcemile3
öncelikle rosem iyi seneler ve listemizin yeni hamişi Cerencim tebrik ederim seni,Allah tamamına erdirsin,darısı bizlerin başına inşallah...
nevroscum tefriciye duasını bu gece sahurdan sonra okumaya başlayacağım ve büyük ihtimal bitiririm,bitirdikten sonra haber veririm canım :1hug:

dogum günün kutlu olsun rosem nice mutlu yıllara bu yıl sana HUZUR MUTLULUK SAGLIK VE HAYIRLI SAGLIKLI MİS KOKULU CENNET KOKULU BEBİŞLER VERSİN ALLAHIM NE DİLEKLERİN VARSA KABUL OLUR İNŞAALLAH.

Cerencim çok ama çok sevindim canim hayirli olsun inşaallah allahim kucaginada almayi nasip eder.

slm arkadaşlar,
dün eşim ameliyat oldu,çok şükür her şey yolunda,sabah eve geldik,dinleniyor koca bebek,ne kadar nazlı oluyor bunlar kaydirigubbakcemile3
öncelikle rosem iyi seneler ve listemizin yeni hamişi Cerencim tebrik ederim seni,Allah tamamına erdirsin,darısı bizlerin başına inşallah...
nevroscum tefriciye duasını bu gece sahurdan sonra okumaya başlayacağım ve büyük ihtimal bitiririm,bitirdikten sonra haber veririm canım :1hug:

canım cok tesekkur ederım..a.s.

dogum günün kutlu olsun rosem nice mutlu yıllara bu yıl sana HUZUR MUTLULUK SAGLIK VE HAYIRLI SAGLIKLI MİS KOKULU CENNET KOKULU BEBİŞLER VERSİN ALLAHIM NE DİLEKLERİN VARSA KABUL OLUR İNŞAALLAH.

canım kartların ve guzel dıleklerın ıcın cok tesekkur ederım..Şeniz

:teytey:
slm arkadaşlar,

canım tekrar geçmiş olsun.benim eşim de 2,5 ay önce oldu ameliyat.bayramdan sonra tahlil yaptıracağız.allah tez zamanda verir inşaallah yavrularımızı:nazar::emir_bebek::ecrin_bebek:gamyoncuiremsu

nevrocum sanırım arkadasımız duayı okumus.
yazdıgı cumlede bana okumus gıbı geldı.
belkı aksama tekrar gelır kk yaendıselenme lutfen eger okuduysa okumayan arkadaslarınkı bıraz azaltılır.boylece sayı tam olur..

Son düzenleme:
X