Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
gunaydin kizlar iki gundur giremiyorum bu ara misafir falan bugunde hemen cikicam yine misafir var
mutlu haber gorecegimden emin girdim ve gordum cerencim canim gercekten kutluyorum allahim tamamina erdirir insallah darisi bizim basimiza ne guzel haber senden geldi dikkat et kendine

nevrosky canim payima duseni gordum ama daha okuyamam unutmadim yani iki gune kadar biter

Tamam canm. Maşallah misafirleriniz çok. Allah eksiltmesin eşinizi , dostunuzu , akrabınızı. Ne zaman müsait olursan o zaman okursun bitanem. Sen iyi ol. Mutlu ol. Bir dahaki aya da hamiş ol yeter. kaydirigubbakcemile3

eşimin sperm değerleri pek de iyi değildi aslında. morfoloji %6. sperm sayısı 34milyon. hareket %40 idi. baya birde enfeksiyon vardı. doktor klomen ve antibiyotik verdi.antibiyotik 10 günde bitti.klomeni de 2ay kullan bi daha test yapalım dedi. henüz 1 ay kullandı. ama eğer gerçekten hamişsem (hala inanamıyorum) hap kullandığı 15 veya 16.günde tutmuş oldu. bu arada bende 4 aydır 10luk tablet klomen kullanıyor,yumurtlama takibi yaptırıyordum. bu ay en yüksek progesteron değerim olmuştu. 16.65.

Canım sana ne dicem. Sayı ml'de 34 milyon mu toplamda 34 milyon mu?

Rosem canım mutlu yıllar nice ve sağlıklı yıllar diliyorum sana inşallah yeni yaşında Allahım sana bir evlat nasip eder ömrünün sonuna kadar mutlu yaşarsın eşin ve çocuklarınla:dance::1hug:

cerencim birde burdan tebrik edeyim seni canım.allah hayırlısı ile kucagına da almayı nasip etsin.şükürler olsun ki rabbim dualarımızı karşılıksız bırakmadı.insallah bugunun 2. güzel haberini beyaz melekten alırız.:sm_cool:

rosem yeni yaşında sana mutluluklar diliyorum.insallah bu sene sana yeni yeni sevinçler(bebiş gibiyerimseniben)yeni yeni heyecanlar getirir.a.s.

Tamam canm. Maşallah misafirleriniz çok. Allah eksiltmesin eşinizi , dostunuzu , akrabınızı. Ne zaman müsait olursan o zaman okursun bitanem. Sen iyi ol. Mutlu ol. Bir dahaki aya da hamiş ol yeter. kaydirigubbakcemile3

coooooookkkkk tsk ederim canim benim iyki varsin
insallah sende sira seni bekliycem ben allahim bebegine kavustursun tez zamanda

imprezapc1.gif

Rosem'in doğum günü , Cerencim'in hamile haberi oh oh yandan :dance: :teytey: :teytey:

ama bildiğim kadarıyla ml'de ne kadar ona bakıyorlar. ve ml'nin 20 milyonun üzerinde olması lazım. doktor çokda yüksek değil ama idare eder demişti.

hıı buldum. 3,2 ml var. yani çarpınca birbiriyle toplamda 100milyonu geçiyo.

Sağol canım bilgilendirdiğin için. Şeniz Sayı ve hareket iyiydi sizin zaten. Sadece morfoloji biraz düşüktü. O da Allahın izniyle engel olmadı. Hamiş kaldın bitanem. :lepi:

bende kullanıyordum, eşimde yeni başlamıştı kullanmaya. morfoloji ve hareket için veriyorum dedi doktor canım.

ama bildiğim kadarıyla ml'de ne kadar ona bakıyorlar. ve ml'nin 20 milyonun üzerinde olması lazım. doktor çokda yüksek değil ama idare eder demişti.

Evet canım 20 milyon üzerinde olması normal sayılıyor. Dediği gibi çok yüksek değil ama sorun da yokmuş sayıda çok şükür.

kızlar öncelikle hepinize günaydın gece saat1 de geldiğim için işten bu saate kadar uyudum haliyle kalkınca hemen girdim neler yapıyosunuz diye ne güzel haberler varmış rosem doğum günün kutlu olsun canım umarım yeni yaşın yeni mutluluklar getirir sana (anladın sen :emir_bebek:) ve bir güzel haberde cerencimden çok mutlu oldum :sm_cool:ne kadar güzel ya allahım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq: ama ben bugün çok mutsuzum görevliyken çalıştığım yerden arkadaşlarımla karşılaştım hepsinin yanında bebeği miniği ve eşi ne kadar mutlular hele biri vardı yeni doğmuş kırkı yeni çıkmıştı kucağıma aldım kokladım mis gibi kokuyodu o kadar heveslendim o kadar istedimki hep bastırıyodum duygularımı zamanı gelince olur geç olsun güç olmasın diye ama olmuyo işte kendimi o kadar eksik hissettimki eve gelene kadar ağladım karanlık olduğu için kimse görmedi allahtan senağlama benim hep hayalimde evlenince bir iki değil dört beş tane :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bebeğim olsun galiba bu gidişle bitane bile olmicaksenağlama

cerencim birde burdan tebrik edeyim seni canım.allah hayırlısı ile kucagına da almayı nasip etsin.şükürler olsun ki rabbim dualarımızı karşılıksız bırakmadı.insallah bugunun 2. güzel haberini beyaz melekten alırız.:sm_cool:

rosem yeni yaşında sana mutluluklar diliyorum.insallah bu sene sana yeni yeni sevinçler(bebiş gibiyerimseniben)yeni yeni heyecanlar getirir.a.s.
Rosem canım mutlu yıllar nice ve sağlıklı yıllar diliyorum sana inşallah yeni yaşında Allahım sana bir evlat nasip eder ömrünün sonuna kadar mutlu yaşarsın eşin ve çocuklarınla:dance::1hug:

nur82,aymes..ıkınızede cok tesekkur ederım..ınsallah hep bırlıkte guzel haberler verırız..
bır ara netten cıkmıstım ne kadar cok sayfa bırıkmıs..
bu arada cerencım sen bu ay yumurta takıbı mı yaptırmıstın?catlatma ıgnesı oldunmu?yumoslar kac mm ydı?bende ne cok soru sordum..kaydirigubbakcemile3

kızlar sanırım ben HAMİLEYİM:sm_cool: Bu sabah yine test yaptım. yine çok net değildi ama düne göre biraz daha belirgindisositososito Allah'ım sana şükürler olsun! Allah'ım herkese yaşat bu duyguyu inşallah! sonucu görünce kocamla birbirimize sarılıp ne yapacağımızı şaşırdık. ağlasak mı gülsek mi bilemedik. 1 yıllık bekleyişin sonunda doğal yoldan verdi Rabbim yavrumuzu. Gelecek ay için rahim filmi, aşılama,iğne artık ne varsa onu yapmaya karar vermiştik. Çok şükür ki gerek kalmadı. eşimin tedavisinin ilk ayında meleğimiz geldi bize.
doktora gidip kesin sonucu almadan ailelere söylememeye karar verdik. ama birileriyle de paylaşmadan duramadım. iyi ki varsınız kızlar! bir aydır topiğinize takılıyorum ama hiç yabancılık çekmedim aranızda. hatta bu mutlu haberi kocamdan sonra sizinle paylaşacak kadar!kaydirigubbakcemile3

çok sevindim hihoyyyt allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin rabbim bu mübarek ayda meleğini verdi darısı bizim başımıza inşallah
rosem dogum günün kutlu olsun yeni yaşın yeni mutluluklar getirsin sana inşallah sağlıklı huzurlu mutlu bir yıl diliyorum sana
üslup raporun çıkmış gözün aydın şimdi tedavin başlıcak ve inşallah rabbim yüzünü güldürecek bebişine kavuşacaksın

çok sevindim hihoyyyt allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin rabbim bu mübarek ayda meleğini verdi darısı bizim başımıza inşallah
rosem dogum günün kutlu olsun yeni yaşın yeni mutluluklar getirsin sana inşallah sağlıklı huzurlu mutlu bir yıl diliyorum sana
üslup raporun çıkmış gözün aydın şimdi tedavin başlıcak ve inşallah rabbim yüzünü güldürecek bebişine kavuşacaksın
tesekkur ederım sungercım..
bugun cok coskulu bır dogum gunu gecıyor..hihoyyyt

X