Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrosky canım endişelenme daha rosem okumamış elchin den cevap gelene kadar bekleyelim okumuşsa eğer rosem okumaz olur mu?rosem bu arada seni de iki dakikada harcadım:roflol::roflol: ama aklıma bu geldikaydirigubbakcemile5

nevrosky canım endişelenme daha rosem okumamış elchin den cevap gelene kadar bekleyelim okumuşsa eğer rosem okumaz olur mu?rosem bu arada seni de iki dakikada harcadım:roflol::roflol: ama aklıma bu geldikaydirigubbakcemile5

canım o kadar kısı ıcınden benı secmen guzel oldu..kaydirigubbakcemile3
banane ben okuyacam duayı..kaydirigubbakcemile3
AMA soyle yapalım eger bu arkadas okuduysa okumayanlara daha az sayı dussun..esıt mıktarda patron (yanı nevrocum) dagıtsın duayı....kaydirigubbakcemile5

nevrocum sanırım arkadasımız duayı okumus.
yazdıgı cumlede bana okumus gıbı geldı.
belkı aksama tekrar gelır kk yaendıselenme lutfen eger okuduysa okumayan arkadaslarınkı bıraz azaltılır.boylece sayı tam olur..

canım o kadar kısı ıcınden benı secmen guzel oldu..kaydirigubbakcemile3
banane ben okuyacam duayı..kaydirigubbakcemile3
AMA soyle yapalım eger bu arkadas okuduysa okumayanlara daha az sayı dussun..esıt mıktarda patron (yanı nevrocum) dagıtsın duayı....kaydirigubbakcemile5

Canım herkesten düşmek riskli olabilir olymposss doğru söylüyor , direkt senden keseceğim. :roflol:

Canım benim çok güzel fikir bu. Ben de Rosem'i düşünmüştüm. :nazar:

Rosemmmmm sakın okuma sen. Senden kesicem. :jeyyar:

ya belkide salavat ve ihlas okuyacaktır.tefriciyeyi okusa ne kadar okuyacak bide ismi yok.

Yok bitanem. Daha önce yazdırmak istemişti arkadaşımız. Ama benim yazdığım mesaja cevap vermedi. Daha sonra da ulaşamadım özel ve ziyaretçi mesajları kapalı idi. Ben de belki uğrayamaz , terslik olur diye listeye eklemedim. Yukarıda açıklamalara da yazdım bazı kişilerin yazılmadığını , isimlerinin olup olmadığına bakması gerektiğini. O yazdığını düşündü direkt sayıyı görünce okuyayım dedi sanırım. İnşallah ben yanlış anlıyorumdur. sırnaşık şey

ben de oyumu rosemden yana kullanıyorum.oy birliği ile karar verildi :jeyyar::jeyyar:

tefriceyi yarıladım ben de .bir ugrayım dedim buraya.birazdan yıne oturucam okumaya.dua okudukca içime huzur doluyor.nevroskycim böyle birseye öncülük etmen çok iyi oldu.allah senden razı olsuna.s.

ya neden herkes oyunu benden yana kullanıyor yahu..:eek:klava:
tamam bıraz tembellık ettım henuz baslamadım okumaya ama araya adet felan gırdı yenı bıttı adetım..kaydirigubbakcemile
neyse soz meclısın sız bılırsınz..kaydirigubbakcemile2
pekı benım benım bır katkım olmayınca benım ısmımde gecıcek mı duada?

ya neden herkes oyunu benden yana kullanıyor yahu..:eek:klava:
tamam bıraz tembellık ettım henuz baslamadım okumaya ama araya adet felan gırdı yenı bıttı adetım..kaydirigubbakcemile
neyse soz meclısın sız bılırsınz..kaydirigubbakcemile2
pekı benım benım bır katkım olmayınca benım ısmımde gecıcek mı duada?

Tabiki hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr lülülülülülü

merhaba kızlar sayfaları takip edemiyorum artık o kadar az girebiliyorumki ondan bu gece çatlatma iğnem vurulacak pazartesi günüde yumurtalar toplanacak dr herşeyin çok iyi olduğunu söylüyo yaa ben çok inanıyorum allah nasip edecek inşallah:Saruboceq::Saruboceq: çarşambada transfer olacak inşallah yine sizlere haber veririm allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah öpüyorum hepinizi:1hug:

merhaba kızlar sayfaları takip edemiyorum artık o kadar az girebiliyorumki ondan bu gece çatlatma iğnem vurulacak pazartesi günüde yumurtalar toplanacak dr herşeyin çok iyi olduğunu söylüyo yaa ben çok inanıyorum allah nasip edecek inşallah:Saruboceq::Saruboceq: çarşambada transfer olacak inşallah yine sizlere haber veririm allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah öpüyorum hepinizi:1hug:

Canım merhaba. Sayfaları okuyamasan da geliyorsun haber veriyorsun bizlere. Sağol canım. Az kalmış canım. Çarşamba günü transfer demek. Heyecanlısındır şimdi. Ama görüyorum moralin iyi. Doktoruna güveniyorsun. İnanıyorsun. Bu çok önemli. İnşallah her şey çok güzel gidecek ve sonu güzel bitecek. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek: Dualar okuyoruz biz bu mübarek ayda. Senin için de ayrıca dua ediyorum canım. Bütün arkadaşlarımız dua ediyor. Allah yardımcın olsun bitanem. :Saruboceq:

nevrosky cim 100 salavat 100 ihlas eklersin canım....işyerinde ancak bu kadar yapabildim....

canım inşallah her şey yolunda gider ve bebişine kavuşursun moralinin böyle yüksek olması çok güzel inanmak başarmanın yarısıdır bende inanıyorum ki sonunda bebişlerini kucağına alıcaksın bak bebişini demiyorum bebişlerini benim içimden ikiz olucak diye geçiyor kendine iyi bak :lepi: :hooray:

canlarım salavat-ı tefriciye yi bitirdim Allah'a şükür benıde ekleyın Allahım dualarımızı kabul etsin inşaallah a.s.

iyi akşamlar herkese....nevrosky eşimin yeni yaptırdığı tahlili yorumlarmısın sana zahmet şimdiden tşekkürler...

volüm :1.2 cc (stresten az vermiş)
renk :açık sarı
PH:8.0
viskozite:artmış
likefaksiyon .80 dk.

spermatozoa sayısı :56.000.000 cc
total spermatozoa sayısı : 67.200.000

hızli ileri hareketli :%5
yavaş ileri hareketli :%30
yerinde hareketli .%25
hareketsiz:%40
ileri hareketli spermatozoa sayısı :23.520.000

Morfoloji :normal :%12
Anormal%88

iyi akşamlar herkese....nevrosky eşimin yeni yaptırdığı tahlili yorumlarmısın sana zahmet şimdiden tşekkürler...

volüm :1.2 cc (stresten az vermiş)
renk :açık sarı
PH:8.0
viskozite:artmış
likefaksiyon .80 dk.

spermatozoa sayısı :56.000.000 cc
total spermatozoa sayısı : 67.200.000

hızli ileri hareketli :%5
yavaş ileri hareketli :%30
yerinde hareketli .%25
hareketsiz:%40
ileri hareketli spermatozoa sayısı :23.520.000

Morfoloji :normal :%12
Anormal%88

Canım cc'deki sperm sayısı çok güzel. Stresten az vermiş. Eğer normal şartlar altında verse volume de süper olurdu. İleri harekette biraz azlık söz konusu onun arttırılması lazım. Ama en azından 0 değil. Morfoloji de %12 ile güzel. Normali de zaten %14. Eski değerleri nasıldı canım? Onları da yazsaydın değişmesine baksaydık. Şeniz

ilk değerleri cc de 7 milyondu ...gerisini çok net hatırlamıyorum.bu yazdığım 3.ü...2.de ise cc de 58 milyondu toplam 70 milyondu morfoloji %10 du....ileri hareketli % 5,yavaş ileri hareketli ise %20 idi..ileri hareketli saysı :18 milyondu....2. test ile 3.test arasında 15 gün var dr. öle istemişti..pazartesi varikosel ameliyatına karar verecekler bakalım...bazı arkadaşlar ilaç kullanarak hareketi yükselttiklerini söylmiler acaba biz de mi o tür bi ilaç kullansak, bir de bu sayılarla normal yoldan olur mu acaba pazartesi ben de kadın doğuma gidip yumurta takibi yaptırıcam bakalım hayırlsıı...

X