Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
cerencim çok sevindim canım Allah daim etsin inş.mutluluğunuzu cnm....
nevrosky canım ya ben bugün hastalandım maalesef...bi daha ki adet tarihim 13 ekim...
Bu arada 165 tefriciye nin 56 nı okuyabildim,hastalanınca okumayın demiştin o yüzden bıraktım bende haberin olsun..

Canım değiştireyim tarihini birazdan. Sağlık olsun bitanem. İnşallah bir dahaki aya da senin haberini alırız.

Okuduğunu listeye yazıyorum. Kalan 109 taneyi ben alıyorum. Sen artık okuma bitanem. Bitse de okumayacaksın yani. Yalnız bu mesajımı okuyunca , "tamam" olarak yazarsan ona göre okuyacağım. Yanlışlık olmasın. kaydirigubbakcemile5

Rosem mutlu yıllar canım. a.s.Doğum günün kutlu olsun, bu yıl sana muhteşem olsun. ŞenizHadi bakalım en büyük hediyeni yeni yaşında alırsın inşallah.:ecrin_bebek:Şeniz

herkese gunaydın...arkadslar nasılsınız...yaptıklarınızı azda olsa takıp edebıldım.yapılan duaları gordum.hayırlısıyla dualarımız kabul olur.allhuteala herkesın gonlunu gore verır..insallh...nevrosky benım reglı donemımı degıstırmemısın....3 EKIM OLARAK YAZARMISIN. canım

Günaydın canım, hastalandın sanırım. Değiştireyim bitanem. İnşallah sen de bayramdan sonraki patlamada yer alırsın. :Saruboceq: Şeniz

arkadslar yenı spermıogram testı yaptırdık degerlendırısenız sevınırım
suresı.......3 gun
renk..........grı beyaz ozel kokulu
vııskosıte......normal vıskoz(<20>)
ph............7.6
volum.......3,4
lolosıt......<1
erıtrosıt......<1
epıtyal hucreler......<1
konsantrasyon......48 mılyon
total sayı.............145 mılyon
total motolıte.........48
+4 ılerı....%15
+3 ıler.....%22
+2ılerı...%11
+1.......%52
tmpss..........53,65
normal morfoljı......%9
abnormal morfolojı......%91
bas sekıl anomolısı....%22
akrozaml anomalısı.......%29
nukleer anomalı.......%1
boyun anom.......%25
kuyruk anom....%11
mıscellaneous.....%.3

kızlar sanırım ben HAMİLEYİM:sm_cool: Bu sabah yine test yaptım. yine çok net değildi ama düne göre biraz daha belirgindisosito Allah'ım sana şükürler olsun! Allah'ım herkese yaşat bu duyguyu inşallah! sonucu görünce kocamla birbirimize sarılıp ne yapacağımızı şaşırdık. ağlasak mı gülsek mi bilemedik. 1 yıllık bekleyişin sonunda doğal yoldan verdi Rabbim yavrumuzu. Gelecek ay için rahim filmi, aşılama,iğne artık ne varsa onu yapmaya karar vermiştik. Çok şükür ki gerek kalmadı. eşimin tedavisinin ilk ayında meleğimiz geldi bize.
doktora gidip kesin sonucu almadan ailelere söylememeye karar verdik. ama birileriyle de paylaşmadan duramadım. iyi ki varsınız kızlar! bir aydır topiğinize takılıyorum ama hiç yabancılık çekmedim aranızda. hatta bu mutlu haberi kocamdan sonra sizinle paylaşacak kadar!kaydirigubbakcemile3

Şimdi gelelim en kaymaklı bölümeeeeeeeeeeeeee. :sm_cool:

Cerencimmm , bitanemmmm ; sen ve eşini çok çok tebrik ediyorum. :hooray: Bu mübarek Ramazan ayında gösterdi Allahım sana mucizesini. :Saruboceq: Aslında dün sinyallerini almıştın. Mübarek Cuma gününde. İnşallah yavrunuzu sağlıkla kucağınıza alırsınız. Hamileliğinin sorunsuz geçmesini diliyorum. Rabbim sizi korusun. :Saruboceq:

Daha gelişinin ilk ayında pembe köşeye geçtin canım. :dance: Çok şükür Allahıma. :Saruboceq: Biraz durgunduk. Hamile haberi alamıyorduk. Hızır gibi yetiştin. Bize umut oldun canım. kaydirigubbakcemile5

evileyebeadfurnace6ho0.jpg

cereeeen tebrikleeer:lepi:harikasın.seni ve eşini kutluyorum.tabii ki bebişimizi de.allahım ne güzel bir haber.allah sağlıklı evlatlar versin :nazar:a.s.a.s.

arkadslar yenı spermıogram testı yaptırdık degerlendırısenız sevınırım
suresı.......3 gun
renk..........grı beyaz ozel kokulu
vııskosıte......normal vıskoz(<20>)
ph............7.6
volum.......3,4
lolosıt......<1
erıtrosıt......<1
epıtyal hucreler......<1
konsantrasyon......48 mılyon
total sayı.............145 mılyon
total motolıte.........48
+4 ılerı....%15
+3 ıler.....%22
+2ılerı...%11
+1.......%52
tmpss..........53,65
normal morfoljı......%9
abnormal morfolojı......%91
bas sekıl anomolısı....%22
akrozaml anomalısı.......%29
nukleer anomalı.......%1
boyun anom.......%25
kuyruk anom....%11
mıscellaneous.....%.3

Canım güzel görünüyor. Önceki nasıldı? Sanırım gelişme vardır. Sayı çok güzel. Hareket iyi , Morfoloji de yeterli çıkmış. İnşallah bu ay da bebiş gelir. :dance:

ınsallh herkes bayramdan sonra yasar bu patlamayı pembe kosede yer kalmaz...hepımızn ısmı yazılır..ılk basada senın adın yazılır topıgın yaratıcısı o guzel ınsan dıye..ınan o zaman cok sevınırız))))9

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum.Allah'ım inşallah sizlere de nasip eder en kısa zamanda. 2 defa test yaptım, 2sinde de silik çizgiyi gördüm. ama hala içim rahat değil. doktora ancak salı günü gidebileceğim. profilime testin fotoğrafını koydum. bi yorum yapabilirmisiniz? başına böyle bişi gelen varmı aranızda?
bu arada adet olan arkadaşın 109 tefriciyesini ben okuyabilirim. haber bekliyorum.

bal yıne halay bası olmusun..kızlar bal halay bası bugun cerencın tum sevınclerımız...senın tum yaptıklarını takıp edıyorum ınan.benı cok neslendırıyosunnnn :)))))))))))))))))

Canım güzel görünüyor. Önceki nasıldı? Sanırım gelişme vardır. Sayı çok güzel. Hareket iyi , Morfoloji de yeterli çıkmış. İnşallah bu ay da bebiş gelir. :dance:

canım normal morfolojı %4 cıkıyodu...bıseyde kullanmadık aslında...ama dr dedıgıne gore..sperm yumurtayı dolleyemıyor dedı...bazen dusunuyorum ne kadr zormus bebıs yapmakkk...su spermler dogru yolu bulsada bu ay pembe kose senlense...hihoyyythihoyyyt

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum.Allah'ım inşallah sizlere de nasip eder en kısa zamanda. 2 defa test yaptım, 2sinde de silik çizgiyi gördüm. ama hala içim rahat değil. doktora ancak salı günü gidebileceğim. profilime testin fotoğrafını koydum. bi yorum yapabilirmisiniz? başına böyle bişi gelen varmı aranızda?
bu arada adet olan arkadaşın 109 tefriciyesini ben okuyabilirim. haber bekliyorum.

Canım resme baktım , gayet net. Öyle silik olmaz bence. Hamişsin canım hamişşşşşşşşşşşşş :dance: Ben de sana birazını teklif edecektim aslında. Hamiş hamiş oku da biz de hamiş kalalım diye. :Saruboceq: :CüvCüv: Hepsi fazla gelmezse vereyim canım. Veya birazını da alabilirim ben. Şeniz

hı kendi sevincimden senin tebrik etmeyi unuttum rosem. nice mutlu yıllara. öteki yaşına inşallah bebişinle beraber girersin sende!

yok canım fazla gelmez. seve seve okurum.hihoyyyt ben sizin dualarınız sayesinde bu mutluluğu yaşıyorum. sizin için 109 tanecik tefriciye okurum.:Saruboceq:

hı kendi sevincimden senin tebrik etmeyi unuttum rosem. nice mutlu yıllara. öteki yaşına inşallah bebişinle beraber girersin sende!

canım benım cok tesekkur ederım..
aslında bugun senınde dogum gunun sayılır..melegın mınıgın artık senınle..en guzel mutluluk bu olmalı!
Allah'ım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah.. :Saruboceq:

bugun işde rotar yaptım..artık ısıme gıdeyım...yakalnırsam kotu olacak...ama olsun bugun guzel haberler aldık...cerenın haberı..artık aksamda pembe koseye bakarım tekraar sevınırım....rosem tekrardan dogum gunun kutlu olsun.nıce yaslara ....senınde guzel haberlerını yenı yasında almak dılegıyle...gununuz guzel gecmesı dılegıyle...

X