Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım ekledim hemen. Allah razı olsun.Çekmişsin ya. Az mı? Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq:

kıslar selam kolay gelsin szlere iyisiniz inşallah.inşallah dualarınız güzel sonuç vericek rabbim hepiniz duasını tez vakitte kabul etsin inşallah..

Merhaba canım. Şeniz Sağolasın. Çok iyiyim , şükürler olsun. a.s. Sen de iyisindir inşallah , bebiş de iyidir. Hepimiz için dua ediyoruz canım. Bizim bebişlerimize kavuşmamız , sizlerin de sağlıkla kucaklarınıza almanız için. :sm_cool: Allahım kabul eder inşallah. :Saruboceq:

ya kizlar birde bu keci boynuzunu nasil kiriyorsunuz yafu parmaklarim kirilcak nerdeyse kaca boluyorsunuz cok buyuk oluoyr galiba benimkilerkafamçokkarıştı

Canım ekliyorum hemen okuduklarını. Ben yemek hazırlamıyorum. Annem bizdeydi. Sağolsun herşeyi hazırlamış. Bugün muafım. :lepi: Hayırlı olsun canım. Tedavin güzel başlar ve güzel sonuçlanır inşallah. :Saruboceq:

MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -2-

Canlarım ilk okumamızı bitirdik , duamızı yaptık Allahın izniyle. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Bu mübarek ayda boş durmayalım. Dualarımıza devam edelim. Dualarımızı yine hepimiz için birleştirelim.

Bebek isteyenlere bebiş sahibi olmaları , hamişlere de bebeklerini sağlıkla kucaklarına almaları için dualar edelim.

Yine bir önceki gibi 10.000 İhlâs okuyup , 10.000 Salavat getirelim. En son ben yine duasını yapacağım.

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 700 İhlâs 700 Salavat
Balsurat : 1120 İhlâs 1020 Salavat
bobova : 350 İhlâs 150 Salavat
BTRKLC : 200 İhlâs 200 Salavat
cerencim : 400 İhlâs 500 Salavat
..ELCHIN.. : 200 İhlâs 200 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 400 Salavat
fatos1983 : 500 İhlâs
haci78 : 300 İhlâs 300 Salavat
heja : 500 İhlâs 500 Salavat
KızılDeniz : 100 İhlâs 200 Salavat
Nebahat : 1000 İhlâs 1000 Salavat
nevrosky : 800 İhlâs 800 Salavat
nilay74 : 100 İhlâs 200 Salavat
rabiş : 100 Salavat
sünger53 : 160 İhlâs
xvyz : 100 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 200 İhlâs 200 Salavat
vesta : 100 İhlâs 150 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 3110 SALAVAT : 3300
2. GÜN : İHLÂS : 2620 SALAVAT : 2320
3. GÜN : İHLÂS : 1500 SALAVAT : 1100

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 7230
SALAVAT : 6720

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Son düzenleme:
MÜBAREK RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE KALPLERİMİZDEN SONRA DUALARIMIZI DA BİRLEŞTİRME HAREKETİ -3-

4444 DUA SALAT-I TEFRİCİYE

Okunuşu : "Allahümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

Anlamı : "Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

Arkadaşlar bu duanın doğru okunması çok önemli. Doğru ve eksiksiz okunmalı. Sayısı tam okunmalı. Bunlara uyulmadığı takdirde duamız kabul olamıyor maalesef.

Bu sebeple bu duayı doğru , eksiksiz , kendisine verilen sayıyı tam okuyabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.

Duaya Cuma günü (12.09.2008) başlayıp en geç ondan sonraki Cuma günü (19.09.2008) bitireceğiz. Yine ben duasını hepimiz için yapacağım. Bir haftaya yakın süremiz var. Bu süre zarfında katılmak isteyen arkadaşlar bana isimlerini yazdırsınlar. Perşembe gününe kadar bildiren arkadaşlar arasında 4444 Dua bölüştürülecek. En az 10-15 kişi olmayı diliyorum. Ne kadar çok kişi olursak o kadar sevab olur. O kadar kolay olur. O kadar doğru okunur. Bu sebeple 10 kişiden az olduğunda bu duayı okumayacağız. Fikir sahibi cerencim arkadaşımıza da ayrıca çok teşekkürler.

- Listeye yazmadıklarım lütfen okumasın sayı yanlış olmasın.
- Cuma'dan önce başlamayacağız. Şimdiden okumaya başlayayım demeyin kızlar.
- Muhakkak abdestli okuyacağız.

İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN. :Saruboceq:

Talepte Bulunanlar - Ön Kayıt :
1-Balsurat
2-Rosem
3-Nevrosky
4-heja
5-BTRKLC
6-asi74
7-olymposss
8-nur82
9-KızılDeniz
10-bobova
11-meltemkilic
12-MONA ROSA
13-fatıma zehra
14-esila@mısra
15-nilay74
16-bengüsu
17-ilknuray
18-sünger53
19-fatos1983
20-mekselina86
21-^^sabirsiz^^
22-tuliny
23-aymes

Not : Listeye yazılan arkadaşlar 11.09.2008 Perşembe günü akşam paylarına ne kadar düştüğüne bakmak için topiğe uğramalıdırlar.

Kızlar Duayı okumaya 12.09.2008 Cuma günü akşam başlayacağız. Perşembe gecesi yapacağımız duyuru önemlidir. Herkes ayrı ayrı niyet etmeyecek. En önce ben başlayarak listemizdeki herkes için niyet edeceğim. Okumaya başlayacağım. Canlarım sizler de en geç 19.09.2008 Cuma öğleden sonraya kadar okuyup bitireceksiniz. Tabi daha önce bitirilse de olur. Ben yine akşam ayrıyeten duasını yapacağım. Herkes için tek tek dua edeceğim.

Aklınıza takılan bir şey olursa sorun arkadaşlar. Allah kabul eder inşallah canlarım. :Saruboceq:

ohhhh ne guzel demek annen hazirladi canim ya annemi ozledim valla cok uzakta annem annem ne guzel siz orucsunuz diye hic birsey yaptirmazdi sanki kendi degildi canim annem benim annene selam canim optum optum optum tum annelri optum:a015:a.s.

ya kizlar birde bu keci boynuzunu nasil kiriyorsunuz yafu parmaklarim kirilcak nerdeyse kaca boluyorsunuz cok buyuk oluoyr galiba benimkilerkafamçokkarıştı

Canım kolay kırılıyor. Bazen elim çiziliyor ama kırıyorum. Uzunluğuna göre bölüyorum işte. 3-4 cm uzunluğunda oluyor sanırım en fazla.

ohhhh ne guzel demek annen hazirladi canim ya annemi ozledim valla cok uzakta annem annem ne guzel siz orucsunuz diye hic birsey yaptirmazdi sanki kendi degildi canim annem benim annene selam canim optum optum optum tum annelri optum:a015:a.s.

Sağol canım , öperim şimdi. Annelerimiz bitaneeeeee.. Biz de anne olmak istiyoruz. Bizler de bitane olmak istiyoruz. :CüvCüv:

Canlarım ben şimdilik çıkıyorum. Biraz uzanayım. Ayaklarım ağrıyor. İftara kadar azıcık dinleneyim. gelir gelmez açtım bilgisayarı. Görüşmek üzere kızlar. Şeniz

Canım ağzından bal akıyor valla inşallah rabbim o mucizeyi gösterir bana:Saruboceq:
hiç umudum yok ama:çok üzgünüm: kısmet bu işler

slm kızlar 2 gündür uğrayamadım.Okul açıldı, benim yoğunluğum başladı.Fırsat buldukça gelirim mutlaka ama geriye dönüp sayfaları okumak çok zamanımı alıyor önemli haberleri, özellikle hamişleri bana özelden bildirirseniz sevinirim.Programım gerçekten çok yoğun, sanırım akşam eve geldiğimde yorgunluktan uyuyup kalıcam bu kış.
nevrocum 50 ihlas ekleyebilirsin.Ancak bu kadar okuyabildim, onu da az önce dünden itibaren sayfaları karıştırırken okuyabildim.
Şimdi biraz uyuklamaya gidiyorum.Tekrar uğramaya çalışırım.Öptüm hepinizi.

canım bana da 100 ihlas ve 200 salavat ekle. bu arada sanırım ben adet oluyorum:a015: bi kıpırtı başladı karnımda.akşam namazımı kıldım ama yatsıyı kılabilecekmiyim bilmiyorum

canım kendi listemle kıyasladım, bütün değerlerin iyi. normal değerler içindeyerimseniben

ben ateş ölçme yöntemini uyguluyorum canım aylardır hiç şaşmadı.teste para vermeye gerek bile yok ama ben ayda yine de onlarca test yapıyorum bir umut işte.:çok üzgünüm:

bende hergün topiğinize ugruyorum.sizlerden güç,moral depoluyorum.birde nevrosky o kadar güzel yazmıs ki hamiş haberlerini.her okuyusumda aglıyorum.okudukca umutlanıyorum.insallah allah hepimizin yüzünü tez zamanda güldürür.hepinizin duacısıyım.:Saruboceq:

nevroskycim ben de 100 ihlas okudum.yatana kadar tekrar okurum.onları da yarın yazdırırım.a.s.

Slm canım. Allah sana kolaylıklar versin. Eğitim öğretim yılı sıkı başladı demek. Allah razı olsun bitanem. Yine de okumaya çalışmışsın , çok ince ve düşüncelisin. Allah kabul eder inşallah. İyi dinlenmeler. Görüşmek üzere canım. :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…