Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
a.s.merhaba arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun .aranızda sperm sayı ve hareketi az olupta uyguladıgı biyöntemle daha sonra o degerlerde artış oldumu yani fındık,fıstık,keçiboynuzu....gibi.cvplarsanız sevinirim arkadaşlar
a.s.

HİİİİŞŞTTT KİMSE YOKMUU?:içelim:

Canım çoğumuz kullanmaya devam ediyoruz. Ama keçiboynuzu kürünü 3 ay tam olarak kullanan ve sonuç olan arkadaşımız var. Rosem.. Ama şu an şehirdışında. Soruna ayrıntılı cevap verirdi ama yok. Bildiğim kadarıyla değerleri 2-3 kat artmış.

Sende de sayı ve hareket sorunu mu var canım. Allah tez zamanda şifa versin inşallah.

Biz burada erkekten kaynaklanan sorunlardan dolayı hamiş kalamayan bayanlar olarak bir liste oluşturduk. İstersen seni de ekleyebiliriz. İçimizden hamiş çıkartmaya çalışıyoruz. Allah bizim dualarımızı duyuyor ve bize de bu duyguyu nasip edecek. Sen de listemize dahil olmak istersen ; muhtemel adet tarihini , sorununuzu , doğal yoldan mı tedavi ile mi denediğinizi , kullandığın kür , ilaç , yiyecek ve içecekleri iletirmisin. Seni de ailemize katmak isteriz. a.s.

Canım çoğumuz kullanmaya devam ediyoruz. Ama keçiboynuzu kürünü 3 ay tam olarak kullanan ve sonuç olan arkadaşımız var. Rosem.. Ama şu an şehirdışında. Soruna ayrıntılı cevap verirdi ama yok. Bildiğim kadarıyla değerleri 2-3 kat artmış.

Sende de sayı ve hareket sorunu mu var canım. Allah tez zamanda şifa versin inşallah.

Biz burada erkekten kaynaklanan sorunlardan dolayı hamiş kalamayan bayanlar olarak bir liste oluşturduk. İstersen seni de ekleyebiliriz. İçimizden hamiş çıkartmaya çalışıyoruz. Allah bizim dualarımızı duyuyor ve bize de bu duyguyu nasip edecek. Sen de listemize dahil olmak istersen ; muhtemel adet tarihini , sorununuzu , doğal yoldan mı tedavi ile mi denediğinizi , kullandığın kür , ilaç , yiyecek ve içecekleri iletirmisin. Seni de ailemize katmak isteriz. a.s.
Canım ilgin için teşekkürler.eşime sperm testi yapıldı ama benim doktorum degerlendirdiginde sadece vitamin takviyesinin yeterli oldugunu söyledi ve üroloji dr ile baglantıya geçsin dedi.bu ay gidicez dr ama araştırmalarıma göre degerleri düşük ve aşılama yaptırmamız gerek galiba.istersen buay tarih vermiyim dr gittikten sonra veririm olmazmı çünkü buayda beklemiyorum hamilelik yani normal yoldan zor gibi:1no2:

Nevrosky,
Senin mesajina cevap yazdim ama sana gidip gitmediginden emin olamadim. Yine mi beceremedim acaba !
:KK43:

Yok canım geldi. Ben cevap bile yazdım. Ve arkadaşlık teklifini de onaylamışsın. Herşey yolunda.. Bir tek özel mesajın kapalı. Onu da açarsan süper olacak. Zira özel birşey yazmak isteyebiliriz. Ziyaretçi mesajlarını herkes okuyabiliyor canım.. Ben şimdi buraya onun tarifini de yazayım..

ÖZEL MESAJIN AÇILMASI
-Yukarıda "kontrol paneliniz" diye bir yer var.. kırmızı zemin üzerine beyaz yazı ile. görmüşsündür daha önce.. ona tıkla

-orada aşağıya doğru beyaz zemin üzerine kırmızı yazılar var. "oradan ayarlarınız" kısmını tıkla..

-o sayfada biraz aşağıya doğru indiğinde "Özel Mesajlaşma" diye bir bölüm var.

-orada şöyle şeyler yazıyor. "Forumumuz Özel Mesajlaşma Sistemine sahiptir. Özel Mesaj sayesinde diğer üyelerimiz ile özel olarak mesajlaşma imkanına sahip olursunuz.

Diğer Üyelerimiz ile Özel Mesajlaşmak istemiyorsanız bu Sistemi kapalı tutun." vs.

-işte oradaki "Özel Mesajlaşma Sistemini" yazısının başındaki klik işaretli olacak canım. Sende orası boş. orayı klikle canım.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

Aysimaa80---4 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
vavelya---5 Temmuz---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
****ÜsLuB****---7 Temmuz---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
OcerenO---8 Temmuz---Sayı---Doğal yoldan(Eşi 1-2 Temmuz'da spermiogram verecek-umutluyuz)---keçi boynuzu kürü
haci78---8 Temmuz---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
Rosem---10 Temmuz---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
olymposss---11 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü, E vitamini
gülsu---14 Temmuz---Hareket---Doğal yoldan---keçi boynuzu pekmezi
nuriye---14 Temmuz---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
sünger53---14 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
yiğit-yağmur---16 Temmuz---Hareket ve Sayı---2 Temmuz'da 1. aşılamasını oluyor---Mone,Larginine
nix---18 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboynuzu kürü pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Tüp bebek deneyecekler gün belli değil(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamaya başlayacak(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboynuzu kürü
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---(Temmuz ortası eşi spermiogram verecek-umutluyuz)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
ZAMBAK3---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz

ZAMBAK 3 ; Canım seni de listemize ekledim. Listemize ekletmek istediğin bilgiler olursa bize bildirirsin. Aramıza hoşgeldin canım. İnşallah tez zamanda hamiş olup bizleri sevindirirsin.. a.s.

Son düzenleme:
nevrosky canım buay gidecek eşim dr benim dr dedi vitamini.dr a gidince muhakkak yzarım size ama şuanda bal fındık fıstık ve ceviz karışımı yiyor ama sıkıldı onları yemekten.peşinde dolaşıyorum yee diye...umarım bu güzel gecede herkezin duaları kabul olur....veee hepimizin bebişi olur...

bu ne güzellik ya çoook tatlıya hepimize versin böyle güzel sevimli saglıklı bebişler:emir_bebek:

Evet canım.. Çok tatlı değil mi? Ben en azından keçiboynuzu kürünü uygulamanı tavsiye ederim. Birşey kaybetmezsin. Daha iyi olacağını düşünüyorum. Vitamin takviyesi de iyi gelecektir. Benim eşime e vitamini vermişlerdi sayı ve hareket artmıştı. Ama kişiden kişiye değişebilir. Keçiboynuzu kürü tamamen doğal olduğu için zararı yok canım. Bunu düşün derim. Çoğumuz eşimize içiriyoruz. Sırasıyla spermiogramlarımızı alacağız. İnşallah güzel sonuçlar çıkar. a.s.

Evet canım.. Çok tatlı değil mi? Ben en azından keçiboynuzu kürünü uygulamanı tavsiye ederim. Birşey kaybetmezsin. Daha iyi olacağını düşünüyorum. Vitamin takviyesi de iyi gelecektir. Benim eşime e vitamini vermişlerdi sayı ve hareket artmıştı. Ama kişiden kişiye değişebilir. Keçiboynuzu kürü tamamen doğal olduğu için zararı yok canım. Bunu düşün derim. Çoğumuz eşimize içiriyoruz. Sırasıyla spermiogramlarımızı alacağız. İnşallah güzel sonuçlar çıkar. a.s.

SAGOL CANIM BENİMDE AKLIMDA KEÇİBOYNUZU.AMA BAZI ARKADAŞLAR SANIRIM KÜRÜNÜ YAPIYO BAZILARI İSE ÖYLECE YİYORMUŞ ACABA FARKI VARMI?CANIM E VİTAMİNİNİN ADI NE CVP YAZARSAN SEVİNİRİM.:1hug:

SAGOL CANIM BENİMDE AKLIMDA KEÇİBOYNUZU.AMA BAZI ARKADAŞLAR SANIRIM KÜRÜNÜ YAPIYO BAZILARI İSE ÖYLECE YİYORMUŞ ACABA FARKI VARMI?CANIM E VİTAMİNİNİN ADI NE CVP YAZARSAN SEVİNİRİM.:1hug:

Canım kürü en etkili olanıymış. Vitamin olarak da olymposss'un da dediği gibi Evicap 400 kullanıyoruz , günde 1 adet..

Hepiniz Kandili Kutlu Olsun,
Kizlar ben asilama yapilacak yazdim ya, 3 ay sonra falan. Herneyse acaba ismini dogru yazdim mi diye soracaktim. Simdi bana hormon verilecek, esimden iyi spermler alinip rahmime gonderilecek. Bir arkadasim sedece igne olmus, spermler yerlestirilmeden, o da mi asilama oluyor?
Cevaplariniz icin, simdiden tesekkur ederim

Hepiniz Kandili Kutlu Olsun,
Kizlar ben asilama yapilacak yazdim ya, 3 ay sonra falan. Herneyse acaba ismini dogru yazdim mi diye soracaktim. Simdi bana hormon verilecek, esimden iyi spermler alinip rahmime gonderilecek. Bir arkadasim sedece igne olmus, spermler yerlestirilmeden, o da mi asilama oluyor?
Cevaplariniz icin, simdiden tesekkur ederim

Canım evet aşılama doğrudur. Ama arkadaşın aşılama olmamış. Ona herhalde yumurtlama takibi yapılmış. O iğne de yumurtaları çatlatmak için yapılmıştır canım. Yani benim anladığım bu , sperm verilmemiş dediğin için.

hülya35 incir ve yağdan bahsetmişsin miktarları ne olacak yazar mısın?

Oncelikle cok yapma derim ben.Mesela cam, kapaklibir kaseye kuru incirleri dogra .Ustunu iyice kapatacak sekilde iyisinden zeytinyagi koy.Agzi kapali los bir yerde iki gun beklet.Sonra esineyedir yagindan incirinden.Yemek yaparken bu yagdan biraz kat.Baktin esin yiyebiliyor bitmeye yakin tekrar bir kase daha hazirlarsin muhafazasi da kolay olur.

Oncelikle cok yapma derim ben.Mesela cam, kapaklibir kaseye kuru incirleri dogra .Ustunu iyice kapatacak sekilde iyisinden zeytinyagi koy.Agzi kapali los bir yerde iki gun beklet.Sonra esineyedir yagindan incirinden.Yemek yaparken bu yagdan biraz kat.Baktin esin yiyebiliyor bitmeye yakin tekrar bir kase daha hazirlarsin muhafazasi da kolay olur.

Canım tarif için teşekkürler.. a.s. Deneyelim bakalım yiyebilecek mi? Tadı nasıl acaba..?

ya tabi bizim bebek işi en az ağustosa kadar askıya alınabilir. eşim izin alamazsa ben ağustos sonu gelirim.biraz uzun ayrılık olacak...

Hayırlısı artık canım. O şekilde düşünme. Gezmene , eğlenmene ve dinlenmene bak. Tatilin tadını çıkar. Bu zamana kadar sen bebeği düşündün. Biraz da o sizi düşünsün. Yaw bunlar beni unuttular mı desin.. Nazlı bebek.. Gelmez zamanında sonra da üzülür sırnaşık şey

saol canım benim söylerim slmınızı hep anlatcam sizi ve burdaki dostluğun güzelliğini:)

Benden de selam söyle canım. Ellerinden öperiz.. Annelerin kıymetini çok iyi biliyoruz. Çünkü biz "Anne" olabilmek için büyük çabalar verip , hergün dualar ediyoruz. Annelerimiz , canım annelerimizzzzzzz a.s.

ya bir de ben meraktan çatlıyorum. temmuz sonu tekrar dr gidecez 3 ay sonra gelin dedi üroloğ acaba vitaminler k.boynuzu kürü vs. nasıl etki yaptı.değerler nasıl oldu diye bazen eşime diyorum beklemeden gidelim diye:)çok heyecanlı aşamalar aslında ee beklemekten başka çare yok sanırım ayın 30 na ne kaldı ki demi:)

Canım aceleni , merakını , heyecanını anlıyorum. Ama 3 ay olması en doğru sonucu verir. O yüzden sabretmelisin. İnşallah yaramıştır. İnşallah şifa olmuştur canım.. a.s.

MERHABA ARKADAŞLAR NASILSINIZ EŞLERE DOPİNG DURUMU NE ALEMDE.KURU İNCİR VE ZEYTİNYAGI KARIŞIMINDAN BAHSETMİŞSİNİZ AYRI AYRI YEDİRSEK OLMAZMIII?:sm_confused:FİKRİ OLAN VARMI BUKONUDA.BİZİMKİ YEMEZ BİLİYORUM KEÇİBOYNUZUNU BİLE İSTEMİYOR...BENDE BİAN ÖNCE DR GİDİP AŞILAMA YAPTIRMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ NORMAL YOLDAN GELMEYECEK BU BEBİŞ....:emir_bebek::emir_bebek:

MERHABA ARKADAŞLAR NASILSINIZ EŞLERE DOPİNG DURUMU NE ALEMDE.KURU İNCİR VE ZEYTİNYAGI KARIŞIMINDAN BAHSETMİŞSİNİZ AYRI AYRI YEDİRSEK OLMAZMIII?:sm_confused:FİKRİ OLAN VARMI BUKONUDA.BİZİMKİ YEMEZ BİLİYORUM KEÇİBOYNUZUNU BİLE İSTEMİYOR...BENDE BİAN ÖNCE DR GİDİP AŞILAMA YAPTIRMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ NORMAL YOLDAN GELMEYECEK BU BEBİŞ....:emir_bebek::emir_bebek:

merhaba zambak bence ayrı ayrı yedirsende olur valla bende senin gibi biran önce aşılama değil hatta tüp bebek yapmak istiyorum çünkü aşılamayla uğraşmak istemiyorum zaten aşılamanın doğal yoldan pek farkı yok inşallah allah gönlüne göre verir.a.s.

iiyiyiz sen nasılsın?yaa benimkide yermiki bilmemki düşününce tadı sanki iğrenç gibi kafamçokkarıştı yağ ve incir kafamçokkarıştı bir denicem ben bakalım

BENDE İYİYİM CANIM TEŞEKKÜRLER..YANLIŞ BİTABİR OLMAZSA BU KOCALARIN MİDESİ ÇÖPLÜGE DÖNDÜ VALLA YAZIK YAAA.sırnaşık şeyYAG BENCEDE OLMAZ GİBİ...KURU MEYVELER FINDIK FISTIKK V.S VE BAL ÇOK GÜZEL BİKARIŞIM OLABİLİRRR AMA TABİ BU BENİM FİKRİMM..

Canım keçiboynuzu kürünü içmiyorsa bence öbürünü hiç yemez içmez. Bana daha ilginç ve tadı kötüymüş gibi geldi. Zaten adamların ağızlarının tadı kalmadı. laelaelaelaelae

iiyiyiz sen nasılsın?yaa benimkide yermiki bilmemki düşününce tadı sanki iğrenç gibi kafamçokkarıştı yağ ve incir kafamçokkarıştı bir denicem ben bakalım

Ben denemiyorum bile. Açıkcası korkuyorum. Adam isyan eder mi diye yani.. Yani bu kadarına uyuyor zaten.. Çok da zorlamamak lazım.. :mymeka: sırnaşık şey

X