Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bu tup bebek merkezlerı artık mantar gıbı cogalıyor.:mymeka:
insanların bebek hasretinden cogu yararlanmaya calısıyor.cok iyi arastırıp oyle karar vermek lazım.

üslubcum cok iyi yapmısın pakıze tarzında tedaviye baslamamakla.zaten cok iyi bır hastane olsaydı adı duyulurdu burda forumda.naniknanik
insallah bu ay hersey yolunda gider stressiz bır ay gecirirsın ve bize guzel haberler verirsin..:Saruboceq::CüvCüv:

Canım Pakize Tarzı iyi bir hastane aslında..Eskilerden bilnen bir yer..Türkiye nin ilk kadın jinekoloğunun kurduğu bir hastaneymiş..İçindeki paragöz doktorda iş yok:enbuyukkk:

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 400 İhlâs 300 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 600 Salavat
aymes : 700 İhlâs 600 Salavat
Balsurat : 430 İhlâs 430 Salavat
BeyzaNur-HH : 100 İhlâs 100 Salavat
BTRKLC : 800 İhlâs
cerencim : 200 İhlâs 500 Salavat
esila@mısra : 300 İhlâs 400 Salavat
gamze2007 : 135 İhlâs
heja : 100 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 650 İhlâs 650 Salavat
olymposss : 100 İhlâs 100 Salavat
rabiş : 100 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 120 İhlâs 20 Salavat
Rosem : 50 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 300 İhlâs 150 Salavat
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 1950 SALAVAT : 1200

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 5775
SALAVAT : 4300

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

canım ya ara ara topicine girmeye çalışıyorum...

yorumların ve çabaların için seni canı gönülden kutluyorum.....

eminimki burdaki herkesin güzel duaları senin üzerinde ..... sevabın büyükkkk....

rabbim seni ve tüm isteyenleri bu mübarek ayın hürmetine mükafatlandırsın...hepimizin en kısa zamanda hamiş kalmasını tüm kalbimle çok istiyorum....

bu ihlas süresi ve salavat getirme olayını şimdi gördüm ve benimde yapasım geldi...şuan işteyim...ama yarın mutlaka okuyacağım....

Allah'ım dualarımızı kabul etsin inşallahhhhhhhhh :Saruboceq: :Saruboceq:

Merhaba arkadaşlar,

Biz bu sabah istanbul'da Pakize Tarzı hastanesine gittik..Oradan tamemen vazgeçtik.Dr.Ertan Kayıtkent 'in tavırları bizi çok soğuttu..Resmen paragöz biri..Rapordan yararlanmamız için uğraştı..Hiç kimseye tavsiye etmiyorum..Biz raporu Kocaeli tıptan alıcaktık.Bize oranın ruhsatı var mı vs gibi saçma şeyler söyledi..Siz yanlış görmüşsünüzdür,orada infertilite merkezi vardır falan filan zırvaladı bir sürü şey..Ne saçma ya üniversite hastanesinin ruhsatsız tüp bebek merkezi alma olasılığı düşünülcek şey mi? Mantıksızlığa bakın:kızgın:

Bu tüp bebek merkezleri birbirlerini çekemiyorlar..Herşey para olmuş onlar için..Çok üzgünüm çoook

Herneyse biz de 3 gibi dönüşte Kocaeli tıpa uğradık ve tekrar muayane oldum burada..Bu arada bu gün adetin 2 günü ve Pakize Tarzı hastanesinde bu gün başlatmayı teklif ettiler ilaçları..Oysaki raporum haftaya cumaya çıkıcak...Amaçları ben raporumdan yararlanamayım diye...Birde 3 hafta önce yumurtalıklarımda hiç bir sorun olmadığını,yumurta rezervlerimin gayet iyi olduğunu söyleyen adam şimdi yumurtalıklarımdan birinin sorunlu olduğunu söyledi..Bunu buradaki kendi doktoruma söyledim.Doktorum çok şaşırdı..Hiç etik bir davranış değil,boşver kızım ,takma dedi..Bu adamı çok seviyorum yaa..:asigim:KK70:oktor var doktor var işte...:1closedeyes:

Gelelim Kocaelideki doktora..O da beni vajinal muayene etti..Yumurtalıklarımın iyi olduğunu ancak bir yumurtalıkta kist oluştuğunu ,bunun çatlayamamış bir yumurta olabilceğini ,stresten olabilceğini söyledi..Biz böyle bir durumda ilaç tedavisine başlayamayız,1 sonraki adet döneminde yine adetin 2. günü gel başlayalım dedi..

Pakize Tarzı da beni bu haldeyken ilaç tedavisine başlatacaklardı..:1ninca:

Bu ayı gayet huzurlu geçirmeye çalışacağım..Şu bir ara nette gördüğüm oturma banyolarına da başlayacağım..Bir atlatayım şu adet dönemini...:nazar:

Tüm işlemleri Kocaeli tıpta yaptırmaya karar verdik...

şimdi mesajlara dün kaldığım yerden okuyayım..

üslübcum canımŞenizbu kararına sevindim.gerçi hastane biraz yoğun ama hayırlıss.senin yazını okuduktan sonra benim de içim rahahatladı.bende 3, aşılamamı kocaelinde üniversite yaptırcam.benim de özel takıntım vardı.bunalrı okuyunca şaşırdımeray bey iyi bir dr ama orasının yoğunluğu korkutmuştu beni .hayırlısı herkez için .a.s..

nevrosky canım ramazan başlamadan kelime-i tevhide başlamıştım bugün 14.000 oldu :nazar:
topiğini görünce içimden hediye etmek geldi niyetim 70.000 inşallah o sayıyada ulaşınca onuda hediye ederim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimize hayırlı evlatlar nasib etsin hepiniz duamdasınız... :Saruboceq:

Hayırlıı AKŞAMLAR KIZLARRR.NEVROSKY CANIM 230 __İHLAS,240__SALAVAT OKUDUM eklersin ALLAH KABUL ETSİN KIZLAR CÜMLEMİZİN DUALARINI İNŞALLAH :lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Silinebiliyorsa iyi. Haklısın tabi uzun süre kullanınca çevren oluşmuştur. Hadi geçmiş olsun o zaman canım. sositososito

nevrosky nerdesin yawww:jeyyar:sen olmayınca tadı olmuyo buraların:asigim:diğer arkadaşlar kızmasın bana:eek:klava:dikkat ettimde kimse eşlerinden bahsetmiyo hep bebekten konuşuluyo kendimizi bu kadar kaptırmayalım (söyleyene bak) çünkü psikolojikmiş kendimizi rahat bırakalım adet olucaz diye koca bir ayı mahvetmeyelim :1rolleyes:bugün olumsuz haber almama rağmen dr.dan ama rahatım biliyorumki zamanı gelince minniklerimiz gelecektir bize:emir_bebek:ben eşimi o kadar çok seviyorumki allah onu başımdan eksik etmesin yokluğunu göstermesin galiba herşye dayanırımda onsuzluğa dayanamam:eek:haberlerde izlemiştim çocuk için tedavi görüp uzun zaman sonra hamile kalmış kadın fakat ne kaderki müjdeli haberi eşine söyleyemeden eşini trafik kazasında kaybetmiş bu ne kadar büyük bi acıdır:1no2:allah kimseye yaşatmasın o yüzden hep bu aklıma gelir ve olmuyo diye yakınmam isyan etmem bazen insan nefsi işte istiyo hamile görünce bebek görünce ama olsun allah hayırlı zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin şu saatte bunları yazmak geldi içimden hepinize iyi geceler tatlı rüyalar:1hug:

merhaba arkadaslar.a.s.
Ne kadar iyi olmus bu dua işi.Rabbim bu mübarek günlerde hepimizin gönlünün muradını versin insallah.hihoyyythihoyyyt
Benden de 200 salavat ve 200 ihlas eklermisin nevroskycım
İnsallah dualarımız kabul olur.:nazar:
Rabbim hiç birimizi ana baba olmaktan mahrum bırakmasın :Saruboceq:

Günaydın kızlar. Ben dün akşam giremedim. Baya sayfa atlamışız. Şimdi hepsine tek tek bakacağım. Okunan duaları toplayıp ekleyeceğim. Gelişmeleri gözden geçireceğim. Ve sizlere tek tek döneceğim. Gününüz güzel geçsin inşallah. Hepinizi Öpüyorummmmm.. Şeniz

Herkese günaydın arkadaşlar hepimiz için güzel ve hayırlı bi gün olur inşallah:dance:

Uslubcum bende pakize tarzıda tedaviye başlamayı düşünüyodum senden ssklı olduğunu duyunca orda başlarım demiştim ama bu olayları duyduktan sonra asla gitmem oraya gerçekten dediğin gibi doktor var doktor var bazıları sırf para için yapıyo bu işi yaptıkları yeminlerin hiçbir anlamı yok o kadar canım sıkıldıki sana bu yaptıklarına söyliyecek söz bulamıyorum yanımda olsa şöyle bi tane patlatıcam o doktora :mymeka:
Neyse canım demek o hastane bizim için hayırlı değilmiş fazla takmaya değmez.
Bende kendime başka hastaneler araştırıyım. Sen bulmuşsun zaten inşallah:Saruboceq: herşey dilediğin gibi olur :lepi:

nevroskycim pat diye giriyorum ama izmirde olduğunu farkettim drun kim cnm merak ettim dr arastırması yapıyorumda memnun musunn

Canım ben özel doktora gitmedim. Ege Üniversitesi'nde aşılamalarımı yaptırdım. Memnun da kalmadım :mymeka: Bulursan bana da haber versene canım şöyle güvenilir birini. Elimizin altında bulunsun. Ben tedaviyi bıraktım da şimdilik ama kenarda bulunsun di mi ama yerimseniben

günaydın arkadaşlar. gününüzün güzel geçmesini dilerima.s.a.s.
İstanbul Umut Tüp bebek merkezi hakkında fikri olan varmı. tedavi gören arkadaşlar yada bilgisi olan yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler

canım maalesef iyi haberler yok bende kist çıktı tedavisi için doğum kontrol hapı verdi yani bir ay kullanacam geçerse tabi geçmesse devam :KK43: eşimin sperm testini doktorun tavsiyesi ile iyi bi yerde yaptırdık tekrar morfoloji % 0 çıktı diğerinde%15 çıkmıştı yani moralim çok bozuldu ilk fırsatta aşılama denicem karar verdim bayramdan sonra olabilir tabi kistim geçerse offff

Yapma be güzelimmm. fisfisfis Canım senin kist işi hapla düzelir inşallah. Ama eşininki kötü olmuş. Demekki önce bakan yer WHO'ya göre bakmış. Kruger'e göre bakmamış morfolojiye. Şimdiki yer Kruger'e göre bakınca olay patlak vermiş. Meğer doktor ondan morfoloji iyi değil bu morfolojiye göre zor demiş. WHO olduğu içinmiş. Benim sana mesajımı hatırlıyorsundur. WHO'ya %50 gerekiyor. Kruger'e göre de en az %7. Normalde %14 de , %7'ye bile razıyız yani. İlaç verdi mi peki? Bir de diğer değerler nasıl çıktı? Paralel mi çıktı? Onlarda bir değişiklik var mı? Amma çok soru sordum.. fisfisfis Cevaplarına göre bişiler daha yazıcam çünkü.

Muhtemel adet tarihini de ver güzelim , senin de listemize ekleyelim. Belki listemiz uğurlu gelir. a.s.

mrb nevrosky canim ben bugun iyi degilim nedenmi evet evet heyecanli bekleyis bitti benim icin beklemeyim diyorum ama hep bekliyorum karamsarliga dusmemek icin kendimi zorluyorum ama elimde degilki isyan etmek hic istemiyorum sabirla o gunu bekliyorum allahim neylerse eyler eylerse guzel eyler diyorum bi dahaki ayi hayal kirikligi bir daha yasamak icin sabirsizlikla bekliyorum bu arada sabahta 200 salavat okumustum ekleyiver canim ben mola vermis oluyorum sonra yine okurum sizlerle
bu arada yeni tarihimi 6 yok yok 10 ekim olarak at hep gec gelmeye basladi ya benim gicik o yuzden neysesenağlamasenağlama

Canım heyecanlı bekleyişimiz bitti demek. Haklıymışsın demek ümitlenmemekte. İnsanın biraz da içine doğuyor sanki böyle şeyler bazen. Sağlık olsun bitanem. Çok üzüldün biliyorum. :teselli: Gecikmese üzülmeyecektin bu kadar. Ümitlendirdi seni ister istemez. Bir taraflarda vardı hep o ümit. Hayırlısı olsun canım. Getirdiğin Salavat için teşekkürler canım. Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. Dediğin gibi 10 Ekim olarak kaydediyorum. İnşallah öbür ay canım. a.s. Ümidini kırma sakın. İnşallah o güzel günlerin çok yakındadır. :1hug:

Herkese günaydın arkadaşlar hepimiz için güzel ve hayırlı bi gün olur inşallah:dance:

Uslubcum bende pakize tarzıda tedaviye başlamayı düşünüyodum senden ssklı olduğunu duyunca orda başlarım demiştim ama bu olayları duyduktan sonra asla gitmem oraya gerçekten dediğin gibi doktor var doktor var bazıları sırf para için yapıyo bu işi yaptıkları yeminlerin hiçbir anlamı yok o kadar canım sıkıldıki sana bu yaptıklarına söyliyecek söz bulamıyorum yanımda olsa şöyle bi tane patlatıcam o doktora :mymeka:
Neyse canım demek o hastane bizim için hayırlı değilmiş fazla takmaya değmez.
Bende kendime başka hastaneler araştırıyım. Sen bulmuşsun zaten inşallah:Saruboceq: herşey dilediğin gibi olur :lepi:

Günaydın bitanem. Dünkü mesajları okumaya ve cevaplamaya çalışıyorum. Bir akşam gelmedim baya birikmiş. Çok sevindim buralar yalnız kalmamış. Baya katılım varmış akşam. Keşke ben de sizlerle olabilseydim. Öpüyorum canım seni. Günün güzel geçsin inşallah. İyi çalışmalar canımm Şeniz

bu selenyum dediğin nedir canım? besinlerle mi alacak yoksa bir ilacı filan mı var?

bende yeni geldim aranıza 14 aylık evliyim .Hiç korunmadık ama hamile kalmadım.Eşime spermiyogram testi yaptırdık bizde sayı çok iyi 86 milyon ama ilri hızlı hareketli %15 ve morfoloji %4 ileri hızlı hareket %25 normal imiş Morfolojide %14. Bizde sorun bu .23 ağustosta aşılam yaptırdım dün kan tahlili yaptırdım sonuç negatif ben kesin emindim olacağından .Çok üzüldüm ama akşam saat 22.30 kadar şebeklik yaptım eşime ama daha fazla dayanamadım başladım ağlamaya.Bunu yapmak istemiyorum ama daha fazla dayanamadım.İnsan ister istemez morali bozuluyor.Aşılama yaptırdığım günden itibaren sigarayı bıraktım ağır kaldırmadım.Yani bir hamilenin yapması gerekenleri yaptım.Dün orda c50 nin üzeri değer beklerken 0,05 görünce oturdum kaldım.Hayırlısı olsun ne diyeyim daha genciz .Olur hepimizin inşallah.Allah hepimize nasip kısmet eder anne olmayı inşallah.

İstanbul Umut Tüp bebek merkezi hakkında fikri olan varmı. tedavi gören arkadaşlar yada bilgisi olan yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler

Günaydın canım. Çok sağol. Senin de günün güzel geçsin inşallahhhhhhh. kaydirigubbakcemile5 Bir fikrim olmadığı için sorunu yanıtlayamıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlayacaklardır. :1rolleyes:

Sanada günaydın Canım ben tüp bebek merkezi araştırırken orayı buldum çok iyi biyer olduğunudan bahsediyo herkes doktorlarıda çok iyiymiş ama gidip görmedim sadece duyduklarım bunlar ssk yokmuş ben ssklı bi yer araştırdığım için oraya gitmek nasip olmadı:1hug:

Günaydın bitanem. Dünkü mesajları okumaya ve cevaplamaya çalışıyorum. Bir akşam gelmedim baya birikmiş. Çok sevindim buralar yalnız kalmamış. Baya katılım varmış akşam. Keşke ben de sizlerle olabilseydim. Öpüyorum canım seni. Günün güzel geçsin inşallah. İyi çalışmalar canımm Şeniz

Canım sanada iyi çalışmalar akşam bende annemdeydim biraz katılmaya çalıştım malum evden katılamıyorum akşamları size. Bende seni öpüyorum bitanemŞeniz

Sanada günaydın Canım ben tüp bebek merkezi araştırırken orayı buldum çok iyi biyer olduğunudan bahsediyo herkes doktorlarıda çok iyiymiş ama gidip görmedim sadece duyduklarım bunlar ssk yokmuş ben ssklı bi yer araştırdığım için oraya gitmek nasip olmadı:1hug:

sağol canım. cevabın için teşekkür ederim.a.s.:1hug: ssk nın karşıladığı yerlerde var özel değilmi. peki sen nereyi düşünüyorsun. yada karar verdinizmi

X