Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 200 İhlâs 100 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 600 Salavat
aymes : 550 İhlâs 400 Salavat
Balsurat : 430 İhlâs 430 Salavat
BTRKLC : 100 İhlâs
cerencim : 200 İhlâs 500 Salavat
esila@mısra : 200 İhlâs 200 Salavat
gamze2007 : 135 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 650 İhlâs 650 Salavat
rabiş : 100 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 120 İhlâs 20 Salavat
Rosem : 100 Salavat
sünger53 : 100 İhlâs
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 250 SALAVAT : 250

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 4075
SALAVAT : 3350

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Tamam canım ekliyorum hemen. Allah razı olsun , Allah kabul etsin inşallah. a.s.

Tamam canım eklerim. Sen yumurta takibi yaptırıyorsun yani di mi?

evet canım yumurta takibi yaptırıyorum. daha doğrusu işimizi kolaylaştırmak için klomen kulanıyorum.
ne kadar çok yazıyorsunuz yaa! bi geliyorum 3 sayfa, bi geliyorum 5 sayfa:) allah muhabbetinizi artırsın.a.s.

günaydın arkadaşlar nasılsınız ben bu gün oruç tutmaya başladım yani hastalığım bitti eşimi doktora gitme konusunda ikna edemedim ramazanda olmazmış niye dedim akşamlarıda gidelim dedim yinede kabul etmedi ama bir sonraki hastalanma tarihim bayrama denk geliyor o zaman da gidemiyicem boşu boşuna iki ayım ziyan olucak artık kızım bana inanmıyor beni kandırıyorsun hani kardeşim olucaktı o böyle konuştukça ben çok üzülüyorum allahım inşallah bu hayırlı ramazan ayında bize meleklerimizi gönderir aminnnn

Nasilsiniz kizlar....
Içimde bi sikinti var hayir olsun inşallah...
7-8 gün sonra beelli olur bebiş işi inşallah hayirlisi olur.
şu mubarek günlerde allah yardimcimiz olsun

ya kızlar, burda bahsedilen tedaviler genelde sayı ve hareket için. bu morfoloji için ne gibi tedaviler uyguluyorsunuz? içinizde eşi klomen kullanan yokmu hiç?
klomeni ne için verdiğini sorduk doktora, hem şekil hemde hareket için dedi. hadi hareketi anladıkta, şekil bozukluğunu düzeltebilir mi acaba bu hap bilemiyorum. bi fikri olan var mı aranızda?CADIARZU

Merhaba Kizlar
Bende 100 ihlas 100 salavat rabbim kabul eder insallah

Cok rahatsizim kacgundur grip oldum insallah gecer yaa

Herkese merhaba,
Ayy bende hastalandım benneyaptımki yeni tarih 28 eylül olabilir nevrosky yerimseniben Ramazanda hastalanmayı sevmiyorum. Bu sene de iki kez denk gelicek :çok üzgünüm:

Merhaba canım. Hayırlısı inşallah. Tarihi güncellerim ben. İnşallah öbür aya güncellemek durumunda kalmam da pembe köşeye geçer kurulursun bitanem :Saruboceq:

günaydın arkadaşlar nasılsınız ben bu gün oruç tutmaya başladım yani hastalığım bitti eşimi doktora gitme konusunda ikna edemedim ramazanda olmazmış niye dedim akşamlarıda gidelim dedim yinede kabul etmedi ama bir sonraki hastalanma tarihim bayrama denk geliyor o zaman da gidemiyicem boşu boşuna iki ayım ziyan olucak artık kızım bana inanmıyor beni kandırıyorsun hani kardeşim olucaktı o böyle konuştukça ben çok üzülüyorum allahım inşallah bu hayırlı ramazan ayında bize meleklerimizi gönderir aminnnn

Günaydın bitanem. Allah kabul etsin inşallah. Boşver canım eşin gitmek istemiyorsa gönülsüz olmaz bu işler zaten. İnşallah kendiliğinden gelir de bayram hediyesi olur sana , eşine ve güzel kızına. :sm_cool:

Nasilsiniz kizlar....
Içimde bi sikinti var hayir olsun inşallah...
7-8 gün sonra beelli olur bebiş işi inşallah hayirlisi olur.
şu mubarek günlerde allah yardimcimiz olsun

İyidir canım. Sen nasılsın? :1hug: Hayırdır inşallah. Gün yaklaştığı için stress oluyorsun belki de. Farkında olmadan yani içten gelen bir hisle. Emek veriyorsun , tedavi görüyorsun. Sen de haklısın canım. Kolay değil. İnşallah bebeğin seninledir. 7-8 gün sonra inşallah Bayramı erken getirirsin bizim köye.. Şeniz

ya kızlar, burda bahsedilen tedaviler genelde sayı ve hareket için. bu morfoloji için ne gibi tedaviler uyguluyorsunuz? içinizde eşi klomen kullanan yokmu hiç?
klomeni ne için verdiğini sorduk doktora, hem şekil hemde hareket için dedi. hadi hareketi anladıkta, şekil bozukluğunu düzeltebilir mi acaba bu hap bilemiyorum. bi fikri olan var mı aranızda?CADIARZU

Canım bizim sorun morfoloji. Morfoloji için selenyumu öneriyorlar ilaç olarak. Bitkisel olarak da domates çorbası ve havuç suyu. Başka iyi gelen birşey yok benim bildiğim. Diğer kullanılanlar sayıyı ve hareketi arttırıyor. Ama onların da şöyle bir faydası var. Sayı ve hareket de düşük olursa , morfoloji de bozukken gebelik zorlaşabilir. Mesela iki farklı kişide %2 morfoloji diyelim. Birinde sayı 100 milyon , birinde sayı 10 milyon. Birinde hareket %50 birinde hareket %10. Şimdi bu kişilerin sence şansı aynı mı? 100 milyon spermin %50'si hareketli ise 50 milyon eder. 50 milyon spermin de %2'si normal şekilli olsa 1 milyon eder. Öbür yandan 10 milyon spermin %50'si 5 milyon. Onun da %2'si 100.000 eder. Gördüğün gibi şans farkediyor. Ben bu sebeple keçiboynuzu kürünü , e vitaminini , çinkoyu da kullanıyorum yanında. Bence sen de kullan.

Ben 2 aşılama oldum başarısız. Morfoloji %2 idi. Bir arkadaşımız 1. aşılamasında hamile kaldı. Hem de %1 morfoloji ile. :nazar: Sayı bizimkinden baya bir fazlaydı. Bence bunu bir düşün. a.s.

slm nerosky maşallah yine herkese güzel dileklerde bulunuyosun eminim bunların karşılığını alıcaksın canım birazdan dr. gidicem kadın doğuma hem muane olucam hemde eşimin sonuçlarını göstericem umarım olumsuz bişi söylemez dua et benim içinde :)))

Günaydın bitanem. Allah kabul etsin inşallah. Boşver canım eşin gitmek istemiyorsa gönülsüz olmaz bu işler zaten. İnşallah kendiliğinden gelir de bayram hediyesi olur sana , eşine ve güzel kızına. :sm_cool:

haklısın canım elbet vardır bundada bir hayır herşiyin hayırlısı olsun vakti zamanı gelmişse elbet olucak inşallah dediğin gibi olur kızıma ve eşime bayram hediyisi olur tabi hepimiz için geçerli allahım hepimize nasip etsin bu arada bende 100 ihlas okudum canım eklersin:1hug:

selam arkadaslar ben geldim nasilsiniz bakem???gununuz nasil basladi??benimki iyi fena degil
nevrosky canim siz dualari nasil kaararlastirdiysaniz ögle yapin ben size hatim sayisinda ihtiyaciniz olursa yardimci olurum...
ya bugun msnimi actim bir arkadas dediki benim msnime spion girmis ve otomatikmen listemdekilere link yolluyormus girenlerede bulasiyormus ayyy nasil sinir oldum dogrumudur aceba

X