Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar hepinize günaydın. Güzel bir gün geçirmenizi diliyorum. Çalışanlara iyi çalışmalar , evdeki bayanlara da kolay gelsin diyorum. Öyle ya da böyle bayan olmak zor. Çok sorumluluğumuz var çoooooook. sositososito Şeniz kaydirigubbakcemile5 Ama ben bir sorumluluk daha almaya razıyım. Anladınız siz onu :emir_bebek:

Ah canım inşallah tez zamanda alırsın o sorumluluğu onu kim istemezki:CüvCüv: bende istiyorum bir an önce inşallah. Gerçekten bayan olmak çok zor hiç işin gücün bitmiyor.
Canım bu arada ben 100 ihlas ve 100 salavat okudum onuda ekleyebilirsin.

Benim eşim yabancı dolayısı ile biz evlenirken bir çok insanı karşımıza almak zorunda aldık özelliklede akrabalarımızı, düğünüme bile gelmeye tenezül etmediler. Sonra kabullendiler ama ben hala onlara kırgınım. Bebek sahibi olmayı düşünürken eşimde sorun olduğunu öğrendik. Zaten 1 yıldır neden bebek yok sorularına okadar çok muhatap oldukki artık bezginlik durumu yaratmaya başladı. Neyseki allah yüzümüze baktı ilk tüp denememde hamile kaldım. Ama şimdiye kadar kimseye hamile olduğumu söylemedim. En azından riskli dönemi atlatmak istiyorum. Bana kalsa doğurana kadar söylemicemde. Annem olmaz diyor. Kısacası insanlar malesef okadar duyarsız okadar bencilki başkasının mutluluğunu cekemeyecek kadar kötü olmuş. Kimseye kulak asmayın hedefinizi koyun ve gerçekleştirmek icin caba sarfedin. Enerjinizi boş boş konuşan insanlara cevap vererek tüketmeyin. Ben tedavi sürecimde kimseyle görüşmedim. İyikide görüşmemişim. Moralinizi bozmayın. Bir laf var milletin ağzı torba değilki büzesin. Dilin kemiği yok konuşmak kolay.

rosem canım aynı şeyi yaşıyoruz.benim hikayem senden biraz farklı.benim 13 yaşında eltimin 14 yaşında çocuklarımızvar.ben 5 senedir bebek istediğimi ve tedavi olduğumu eltim biliyor.asla ve asla ikinci çocuğu düşünmeyen eltim şimdi hamile inanılmaz nispetler yapıyor.şimdi bir akrabanın evindeydik.gelip pc yi açtım senin yazdıklarını okuyorum ve ağlıyorum.belki diceksin senin çocuğun var ama.insanların mutsuzluğunda neden prim yapar insanlar nedenkötükedihüso
canım ınsanların ıcındekı fesatlık ve kıskançlık maalesef buna prim yaptırıyor.
dılegım ınsallah eltın dogurmadan hamıle kalmandan yana cunku bebek dogunca daha cok etkılenıyorsun.
bu arada kıslar hepınıze gunaydın..ben bugun bıraz tembellık yaptım henuz uyandım.dun geceden berı midem agrıyor,bırazda bulantı var.sanırım streslenıp,uzulunce mideme vurdu..kafamçokkarıştı
hadı bakalım insallah bugun guzel haberler,hamıs haberlerı alırız..kaydirigubbakcemile5

Ah canım inşallah tez zamanda alırsın o sorumluluğu onu kim istemezki:CüvCüv: bende istiyorum bir an önce inşallah. Gerçekten bayan olmak çok zor hiç işin gücün bitmiyor.
Canım bu arada ben 100 ihlas ve 100 salavat okudum onuda ekleyebilirsin.

Amin canım inşallah. :Saruboceq: Hepimiz tez zamanda inşallahhhhh.. :Saruboceq:

Hemen ekliyorum canım. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq:

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 200 İhlâs 200 Salavat
aymes : 250 İhlâs 100 Salavat
Balsurat : 310 İhlâs 310 Salavat
cerencim : 100 İhlâs 100 Salavat
esila@mısra : 100 İhlâs
gamze2007 : 135 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
nevrosky : 250 İhlâs 250 Salavat
sünger53 : 100 İhlâs

1. GÜN : İHLÂS : 1355 SALAVAT : 810
2. GÜN : İHLÂS : 150 SALAVAT : 150

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 1505
SALAVAT : 960

Benim eşim yabancı dolayısı ile biz evlenirken bir çok insanı karşımıza almak zorunda aldık özelliklede akrabalarımızı, düğünüme bile gelmeye tenezül etmediler. Sonra kabullendiler ama ben hala onlara kırgınım. Bebek sahibi olmayı düşünürken eşimde sorun olduğunu öğrendik. Zaten 1 yıldır neden bebek yok sorularına okadar çok muhatap oldukki artık bezginlik durumu yaratmaya başladı. Neyseki allah yüzümüze baktı ilk tüp denememde hamile kaldım. Ama şimdiye kadar kimseye hamile olduğumu söylemedim. En azından riskli dönemi atlatmak istiyorum. Bana kalsa doğurana kadar söylemicemde. Annem olmaz diyor. Kısacası insanlar malesef okadar duyarsız okadar bencilki başkasının mutluluğunu cekemeyecek kadar kötü olmuş. Kimseye kulak asmayın hedefinizi koyun ve gerçekleştirmek icin caba sarfedin. Enerjinizi boş boş konuşan insanlara cevap vererek tüketmeyin. Ben tedavi sürecimde kimseyle görüşmedim. İyikide görüşmemişim. Moralinizi bozmayın. Bir laf var milletin ağzı torba değilki büzesin. Dilin kemiği yok konuşmak kolay.
canım en ıyısını yapmısın.bende tedavi sürecıne baslayınca kımseyle gorusmuyecem..ozellıkle eltım ve kaynanamın yuzunu bıle gormek ıstemıyorum..lülülülülülü

:lepi: kaydirigubbakcemile5 Canım benim. Pozitiftin her zaman. Hep pozitif ol böyle canım. :asigim: Dediğin gibi bebeği de söyleme herkese farkedilene kadar en azından. Ve riskli dönemin sonuna kadar. İnşallah sorunsuz geçecek ve sonunda sağlıkla kucağına alacaksın birtanem. Allah nazarlardan saklasın. Maşallah. :nazar:

Not : Listemiz 10.000 karakteri geçtiği için ikiye bölmek durumunda kaldım. Günleri belli olan arkadaşlar Bölüm 1 , günleri belli olmayan arkadaşlar Bölüm 2'dedir. Bilginize. a.s.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

BÖLÜM 1

asi74---27 Ağustos---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan(Ekim'de aşılama yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü,pekmezi,bal,fındık,fıstık,üzüm,domates çorbası---Heyecanlı bir bekleyiş var. İnşallah hamiştir. :Saruboceq:
smhsmh---4 Eylül---Hareket ve Morfoloji(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
olymposss---4 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---4 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
tuliny---4 Eylül---Sayı (Mayıs'ta varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Larginine,Ace Plus Selenyum,Trental
blny72---5 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü-E Vitamini
yiğit-yağmur---6 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
NEŞELİ:))---9 Eylül---Yumurtalıkta Kristalleşme---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,Klomen,Trentilin,E-vitamini,çinko
Rosem---10 Eylül---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
sünger53---10 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
rapunzell_82---10 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---Bitkisel ilaç kullandı şu an hiçbirşey kullanmıyor
cerencim---11 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü,ballı çörek otu,sigara içmiyor
haci78---12 Eylül---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
latifeelif---12 Eylül---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama (1 Ağustos'da oldu)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
gülsu---13 Eylül---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
xvyz---14 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan-Bitkisel ilaç
BEYAZ MELEK---15 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
minervaduygu---15 Eylül---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan---Ace Plus Selenyum,Çinko,Folik Asit,bal,fındık,ceviz,badem
aymes---17 Eylül---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
vesta---17 Eylül---Sayı,Hareket(Varikosel)(19 Ağustos'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Çinko
BTRKLC---18 Eylül---Hareket---Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
asutay---18 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---???
rabiş---20 Eylül---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
sevimli hayalet---21 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
Balsurat---21 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
nevrosky---22 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
mekselina86---23 Eylül---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
gozdem---23 Eylül---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
oztun---24 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Aşılama başarısız)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
MONA ROSA---25 Eylül---Morfoloji(Haziran'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E Vit.,Çinko,Polen,Bal,Keç.Boy.Pek.,Keç.Boy.Kürü,Sigara içmiyor
belinay82---26 Eylül---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içmiyor
demiray---27 Eylül---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
heja---28 Eylül---Hareket---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
****ÜsLuB****---29 Eylül---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
OcerenO---1 Ekim---Sayı---1. Tüp Bebek Tedavisinde---Keçi boynuzu kürü

Son düzenleme:
Not : Tarihleri "???" şeklinde olan arkadaşlar ; lütfen tarihlerinizi düzenli olarak belirtiniz.. Bizleri merakta bırakmayınız.. :eek: a.s.
BÖLÜM 2

Beyzanur-hh---Ekim 23 gibi Türkiye'de Tüp Bebeğe başlayacaklar---Meni Kanallarında tıkanıklık---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
sukrann---???---Sayı(Varikosel)---Yumurta geliştirici hap ve çatlatıcı iğne ile Doğal yoldan---???
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
desertrose---???---Morfoloji---Doğal yoldan---???
nuriye---???---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesi başarısız---Sigara içmiyorlar
PURPLEMOON---???---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---???---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
Melih---???---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
ebgün---???---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
dilanur---???---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(Yumurta takipleri başarısız-2 aya aşılama yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü---Sigara içiyor
nix---???---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---???---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
sedaceylin---???---Azosperm (Maalesef 2 Tesa başarısız) (2004'de testis kanseri sebebiyle kemoterapi gördü)(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---???
neslihan22---???---Hareket---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---???
artık umutsuz---???---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
osetya2007---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
KİBRİYA---???---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız hapla)---Bal polen karışımı,fınfık,fıstık,Şu an birşey kullanmıyor
ZAMBAK3---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
fatos1983---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---???
dersim_78---???---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
vavelya---???---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu

Son düzenleme:
:nazar:HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :nazar:
Kimine Göre Pembe Köşe
Kimine Göre Pembe Liste
Hayallerimizi Süsleyen En Baş Köşe
Nazar Değmesin Hamişlerimize

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

4. HAMİŞİMİZ : elfide Morfoloji %1 - 2,5 senedir bebek istiyorlardı.. 4 Yumurtlama takibinden sonuç elde edemediler.. Bu ay ilk aşılamasını oldu.. Hiç birşey kullanmadı. Çünkü morfoloji bozukluğunu aşılama günü öğrendiler. Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun. Allahın izniyle 1. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı. :hooray:

5. HAMİŞİMİZ : ealsnas Sayı , Haraket , Morfoloji - Hiç birşey kullanmadı - Gürgan Klinik'te tüp bebek tedavisindeydi - Hep pozitif oldu. İnandı. Hep umutla baktı. Sonunda mükafatını aldı. - Allahın izniyle 1. TÜP BEBEK DENEMESİNDE HAMİLE kaldı. :hooray:

6. HAMİŞİMİZ : FOKURFOKUR Hareket ve Morfoloji (Varikosel Başlangıcı) - Klomen,Keçiboynuzu Kürü,Domates Çorbası - Arka arkaya hapla 3 başarısız aşılama geçirdi. Yılmadı , bu ay ilk kez iğne ile aşılama tedavisine başladı. Son iki aşılamada verilen spermde olumlu sonuçlar alınmış , hepimizi umutlandırmıştı. Dualar karşılığını buldu , Düzenli ilaç ve kür kullanımının mükafatı alındı. - Allahın izniyle 4. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı. :hooray:

7. HAMİŞİMİZ : bedef Varikosel - 1 sene önce varikosel ameliyatı oldu - Değerler iyileşti - Sadece keçiboynuzu pekmezi kullandılar - Hiç ummadığı bir ayda mucizesi çıkageldi - Onları çok ama çok mutlu etti - İyi ki geldi , İlaç gibi geldi - Umudumuza umut kattı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

8. HAMİŞİMİZ : civciv1981 Azosperm - 8 yıllık evlilerdi - Evliliklerinin 1,5. yılında normal yollarla bebek sahibi olamayacaklarını öğrendiler - 7 sene sonra biriktirdikleri parayla ilk ve son olarak tese ile tüp bebek denediler - Tutmadı , sonuç negatifti - Hemen ertesi ay bir mucize gerçekleşti - Allahım "ol "dedi - Umudunu yitirenlere umut oldu - Sorun Azospermdi ama Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Merhaba arkadaşlar,benim de kırmızılar ha geldi ha gelicek.Damla damla belirtiler başladı..

Bu gün gelmesini bekliyordum zaten....

Yarın 2.ci gün istanbula kontrole gidiyoruz..Bakalım ne zaman başlayacağız tedaviye..Bakalım doktorlar ne diyecek...:CüvCüv:

Canım 150 ihlas ve 150 salavat eklermisin fırsat buldukça okuyorum. Allah kabul eder inşallah:Saruboceq:

Merhaba arkadaşlar,benim de kırmızılar ha geldi ha gelicek.Damla damla belirtiler başladı..

Yarın 2.ci gün istanbula kontrole gidiyoruz..Bakalım ne zaman başlayacağız tedaviye..Bakalım doktorlar ne diyecek...:CüvCüv:

Hadi hayırlısı canım inşallah herşey yolunda gidicek ve tez zamanda kavuşucaksın bebişine dualarımız seninle.:Saruboceq: Allahım güldürsün yüzünü. Pakize tarzıya geliyosun sen dimi.

Canim yeni adet tarihim 26 eylül....

Hamiş kalan arkadaşlarimi tebrik ediyorum darisi başimiza inşallah.....

Bir sonraki adetim 29 eylül nevroskycim:1hug:

:1hug: İnşallah en kısa sürede başlayabilirsiniz canım. Ben çok heyecanlanıyorum senin için. İşlerin hep güzel ilerliyor. Maşallah. :nazar: Bebeğine kavuşacağına dair yoğun hisler var içimde. O yüzden bir an önce tedaviye başlamanızı istiyorum. Bir an önce bu mutlu haberi alıp bizlere vermeni istiyorum. Çok sevineceksin bunu biliyorum. Çok sevindiğini görmek istiyorum artık. Heyecanını paylaşmayı istiyorum. Ne kadar istediğini bildiğim için gözümün önüne getirebiliyorum olacakları. Allahım dualarımızı kabul edecek , buna inanıyorum. Çingiş pembe bölümüne pek yakışacaksın canım , güzel , bitanecik arkadaşım. :asigim: Şeniz

Canim yeni adet tarihim 26 eylül....

Hamiş kalan arkadaşlarimi tebrik ediyorum darisi başimiza inşallah.....

Canım listemiz üzerinde güncelledim. İnşallah canım. Bizler de tez zamanda bu mutluluğu yaşayabiliriz. Onlarla bu kadar seviniyorsak kendimiz kaldığında nasıl olacak bilemiyorum. Bol bol dua ediyoruz mübarek Ramazan ayında. Allahım bağışlayacak , bizleri de anne yapacaktır. İnancımız sonsuz. Önümüz kış değil , bize her zaman bahar. Yeterki içimizde ümitlerimizi canlı tutalım , yeşertelim. Öptüm seni bitanem. a.s.

Hadi hayırlısı canım inşallah herşey yolunda gidicek ve tez zamanda kavuşucaksın bebişine dualarımız seninle.:Saruboceq: Allahım güldürsün yüzünü. Pakize tarzıya geliyosun sen dimi.

Evet canım,Pakize Tarzı hastanesine gidiyorum..Orada ekip halinde çalışıyor doktorlar.inşallah güzel Allahım hepimizin yüzünü güldürür:Saruboceq:

:1hug: İnşallah en kısa sürede başlayabilirsiniz canım. Ben çok heyecanlanıyorum senin için. İşlerin hep güzel ilerliyor. Maşallah. :nazar: Bebeğine kavuşacağına dair yoğun hisler var içimde. O yüzden bir an önce tedaviye başlamanızı istiyorum. Bir an önce bu mutlu haberi alıp bizlere vermeni istiyorum. Çok sevineceksin bunu biliyorum. Çok sevindiğini görmek istiyorum artık. Heyecanını paylaşmayı istiyorum. Ne kadar istediğini bildiğim için gözümün önüne getirebiliyorum olacakları. Allahım dualarımızı kabul edecek , buna inanıyorum. Çingiş pembe bölümüne pek yakışacaksın canım , güzel , bitanecik arkadaşım. :asigim: Şeniz

Ah Nevrosky,sen yokmusun sen..Gene gözlerim doluyor bu güzel cümleleri okuyuncasenağlama

Senin bu güzel kalbinin mükafatini vericek Allahım inşallah..:asigim:

Hepimizin yüzü güler,kucaklarımız dolar inşallah..

Hepinizi öpüyorum arkadaşlarım..:asigim: :nazar:

Canım 150 ihlas ve 150 salavat eklermisin fırsat buldukça okuyorum. Allah kabul eder inşallah:Saruboceq:

Canım Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. Allah gönlünün muradlarını bir bir versin inşallah. :Saruboceq:

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 200 İhlâs 200 Salavat
aymes : 400 İhlâs 250 Salavat
Balsurat : 310 İhlâs 310 Salavat
cerencim : 100 İhlâs 100 Salavat
esila@mısra : 100 İhlâs
gamze2007 : 135 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
nevrosky : 250 İhlâs 250 Salavat
sünger53 : 100 İhlâs