Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım nevrosky ben anca fırsat bulup 100 ihlas çekebildim.:kahve:

canım ben 100 ihlas ve 100 salavat daha okudum dün interneti kapadıktan sonra. dünün listesine ekleyebilirsin 100er daha. bugünde okurum inşallah. öpüyorum hepinizii!kaydirigubbakcemile3

MERHABA HANIMLAR

nevrosky ALLAH SENDEN RAZI olsun böyle birşeye vesile olduğun için ben kaç gündür hastaydım bugün okumaya başlayacam bende inşallah allah ım dualarımızı kabul eder..

VE YENİ HAMİŞLERİMİZİ CANI YÜREKTEN TEBRİK EDERİM.
allah bütün yavrularınıza sağlık saat,uzun ömür versin ve hayırlı evlatlar olsunlar
ve doğmamış bebeklerimizinde eli ayağı düzgün olsun.

merhaba kızlar güzel bir gün geçirirsiniz inşallah
rosemcim yazdıklarına çok etkilendim neden insanlar bu kadar düşüncesiz ama olsun güçlü durmamız lazım allah a havale ediyorum böyle insanları bu mübarek günde rabbim herkesin kalbine göre versin sakın canını sıkma bizimde bebeklerimiz olcak ve bu günleri unutucaz inşallah allah ım tez zamanda hepimize tattırsın ya rabbim amin
üslupcum canım herşey maşallah yolunda gidiyor inşallah tedavinde de herşey yolunda gidecek ve bizlere mutlu haberi vereceksin inşallah

canım ben 100 ihlas ve 100 salavat daha okudum dün interneti kapadıktan sonra. dünün listesine ekleyebilirsin 100er daha. bugünde okurum inşallah. öpüyorum hepinizii!kaydirigubbakcemile3

Merhaba canım. Ben dediğin gibi dünün listesine ekliyorum. Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. Ben de öptüm canım. Şeniz

merhaba kızlar güzel bir gün geçirirsiniz inşallah
rosemcim yazdıklarına çok etkilendim neden insanlar bu kadar düşüncesiz ama olsun güçlü durmamız lazım allah a havale ediyorum böyle insanları bu mübarek günde rabbim herkesin kalbine göre versin sakın canını sıkma bizimde bebeklerimiz olcak ve bu günleri unutucaz inşallah allah ım tez zamanda hepimize tattırsın ya rabbim amin
üslupcum canım herşey maşallah yolunda gidiyor inşallah tedavinde de herşey yolunda gidecek ve bizlere mutlu haberi vereceksin inşallah

Merhaba canımmmmm. hihoyyyt İnşallah sen de çooooook güzel bir gün geçirirsin. Sevgi pıtırcığım. :asigim: Hep umut doludur , maşallahhhhhhh.. :nazar:

Son düzenleme:
MERHABA HANIMLAR

nevrosky ALLAH SENDEN RAZI olsun böyle birşeye vesile olduğun için ben kaç gündür hastaydım bugün okumaya başlayacam bende inşallah allah ım dualarımızı kabul eder..

VE YENİ HAMİŞLERİMİZİ CANI YÜREKTEN TEBRİK EDERİM.
allah bütün yavrularınıza sağlık saat,uzun ömür versin ve hayırlı evlatlar olsunlar
ve doğmamış bebeklerimizinde eli ayağı düzgün olsun.

Merhaba canım. Şimdiden Allah kabul etsin diyorum canım. Allah razı olsun. Güzel dileklerin için teşekkürler. Sana da geçmiş olsun canım. İyisin artık değil mi? a.s.

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 200 İhlâs 200 Salavat
aymes : 400 İhlâs 250 Salavat
Balsurat : 310 İhlâs 310 Salavat
BTRKLC : 100 İhlâs
cerencim : 200 İhlâs 200 Salavat
esila@mısra : 100 İhlâs
gamze2007 : 135 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
nevrosky : 300 İhlâs 300 Salavat
sünger53 : 100 İhlâs

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 450 SALAVAT : 350

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 1905
SALAVAT : 1260

nevroskyy canım benımm :)ben yine iftardan sonra okumaya başlıcam akşam bildiririm burdann :dance::dance:

nevroskyy canım benımm :)ben yine iftardan sonra okumaya başlıcam akşam bildiririm burdann :dance::dance:

Balımmm , nasılsın? :1hug: Neler yapıyorsun? Yine temizlik deme , düşer bayılırım artık. laelaelaelaelae Yeterrrrrrrrr yaw kafamçokkarıştı

Tamam bitanem Allah kabul etsin inşallah. Allah razı olsun canımmm ŞenizŞeniz

Balımmm , nasılsın? :1hug: Neler yapıyorsun? Yine temizlik deme , düşer bayılırım artık. laelaelaelaelae Yeterrrrrrrrr yaw kafamçokkarıştı

Tamam bitanem Allah kabul etsin inşallah. Allah razı olsun canımmm ŞenizŞeniz

:roflol::roflol:iyiiyim canım yok kızzz temizlik yapmıyo bugün hehe .k.kda takılıyom benim topiğe avatarlar ekliyom :)birazdan kalkıcam iftara yemek hazırlıcam.Sen nasılsın canım öpüyorum seni Şeniz

:roflol::roflol:iyiiyim canım yok kızzz temizlik yapmıyo bugün hehe .k.kda takılıyom benim topiğe avatarlar ekliyom :)birazdan kalkıcam iftara yemek hazırlıcam.Sen nasılsın canım öpüyorum seni Şeniz

Ohhh iyi bari. :roflol: Kolay gelsin sana canım. Ben de bir yandan kk'dayım , bir yandan da çalışıyorum. Daha iftara çok var kız. Erken değil mi? Sen avatarlara devam et eccük daha.. yerimseniben

Canım başka sorun yoksa %14 üstü normal canım. Hız ve sayı normal olduğuna göre morfoloji de barajı aştığına göre daha sorun nedir anlayamadım. Kruger'e göre %14 WHO'ya göre %50'nin de üstünde. Bence bir kaç ay sonra tekrar spermiogram yaptırıp başka bir üroloğa gösterin. Bence o kadar zaman bile geçmeyecek. Hamile kalacaksın yakında. Değerler gerçekten çok güzel. Bizim morfolojiler yerlerde sürünüyor biz senden daha ümitliyiz. Sıkma canını. Gelir bebiş. a.s.

canım benim nevrosky ne iyisin zaten yazdıklarınıda okuyorum herkese o kadar güzel moral veriyosunki allah razı olsun senden hasta olduğum için duaya katılamıyorum ama bitince okuyacam inşallah dr. çok umutsuz konuşunca benimde ümidim kırıldı ama şimdi içimde bi sevinç var olur inşallah dün işe gittiğim için cevap yazamamıştım seni görünce hemen yazayım dedim sağol canım herşey için

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

asi74 : 200 İhlâs 200 Salavat
aymes : 400 İhlâs 250 Salavat
Balsurat : 310 İhlâs 310 Salavat
BTRKLC : 100 İhlâs
cerencim : 200 İhlâs 200 Salavat
esila@mısra : 100 İhlâs
gamze2007 : 135 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
nevrosky : 350 İhlâs 350 Salavat
sünger53 : 100 İhlâs
vesta : 200 İhlâs

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 700 SALAVAT : 400

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 2155
SALAVAT : 1310

Şimdi evde olupta iftara hazırlanmayı ne kadar çok isterdim onun tadı bi başka oluyo çünkü. Çok uzun zamandır çalışıyorum bıktım galiba artık ev hanımı olmak istiyorum kıslar ben ama ne yazıkki işteyim ve çalışmak zorundayım malum tüp bebek yapıcam para lazım

Selam arkaşlar. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. bu mübarek ayda Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.

X