Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
arkadaşlar nasılsınız adet oldunuzmu bir haber verin meraktan çatlıcam.hadi günü geçenler nerdesiniz:eek:

nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
arkadaşlar nasılsınız adet oldunuzmu bir haber verin meraktan çatlıcam.hadi günü geçenler nerdesiniz:eek:

Canım günü geçip de bilgi vermeyen arkadaşların forumlarda yazdığı mesajları arattırıp bakıyorum. Hamişliğe veya hastalanmaya delalet bir mesaj varsa ona göre işlem yapıyorum. Hastalanmışlarsa 28 gün ekleyip yeni gün veriyorum. Eğer birşey bulamazsam biraz bekletiyorum. 1 haftayı geçince de aşağıya ??? olarak yapıştırıyorum. Aslında düzenli olarak girseler ve bildirseler zorluk çekmeyiz ama kimbilir kaç listeye kayıtlılar. Ya da hamilelik düşüncesinden uzak kalmaya çalışıyorlar. Bilemiyoruz tabiki. Tek dileğimiz bir an önce hamiş kalabilmeleri. Biz 5 gün sonra duyalım varsın olsun. Ailemizden bir hamiş daha çıksın , kendimiz olmuş kadar seviniriz.

Kadınlar Kulübüne ve aramıza yeni katılan arkadaşlar için ;

ZİYARETÇİ MESAJININ AÇILMASI :

1-Öncelikle üstten "kontrol paneli" yazan yere tıklıyorsunuz.
2-Daha sonra yan tarafta aşağıya doğru yazılar çıkıyor. Oradan "ayarlarınız" yazan yeri tıklıyorsunuz.
3-Oradan aşağıya doğru inince ; orada "visitor messaging" diye bir yer var. Onun hemen altında "enable visitor messaging" yazan yerin başındaki kutucuk dolu olacak. Ziyaretçi mesajı kapalı olan arkadaşların o kısmı boştur. Orayı klikleyeceksiniz.
4-Sonra en altta , sayfanın altında "değişiklikleri kaydet" var. Ona tıklayacaksınız.

ÖZEL MESAJIN AÇILMASI :

1-Öncelikle üstten "kontrol paneli" yazan yere tıklıyorsunuz.
2-Daha sonra yan tarafta aşağıya doğru yazılar çıkıyor. Oradan "ayarlarınız" yazan yeri tıklıyorsunuz.
3-Oradan aşağıya doğru inince ; orada “özel mesajlaşma diye bir yer var. Onun hemen altında “Özel mesajlaşma sistemini” yazan yerin başındaki kutucuk dolu olacak. Özel mesajı kapalı olan arkadaşların o kısmı boştur. Orayı klikleyeceksiniz.
4-Sonra en altta , sayfanın altında "değişiklikleri kaydet" var. Ona tıklayacaksınız.

Arkadaşlar yumurtlama problemimin olup olmadığını anlamam için adetimin kaçıncı günü dr.a gitmeliyim bir de ultrasonla anlıyorlar değil mi?? bilgi verirseniz sevinirim..

canım benim de eşimde problem çıkınca ben doktora gitmeye gerek duymadım.aslında hormon testleri falan gerekli ama işte bekliyorum.nevrosky nin dediği gibi 3.gün kan tahlili , bitince de rahim filmi çekiliyormuş.:bbo:

Canım günü geçip de bilgi vermeyen arkadaşların forumlarda yazdığı mesajları arattırıp bakıyorum. Hamişliğe veya hastalanmaya delalet bir mesaj varsa ona göre işlem yapıyorum. Hastalanmışlarsa 28 gün ekleyip yeni gün veriyorum. Eğer birşey bulamazsam biraz bekletiyorum. 1 haftayı geçince de aşağıya ??? olarak yapıştırıyorum. Aslında düzenli olarak girseler ve bildirseler zorluk çekmeyiz ama kimbilir kaç listeye kayıtlılar. Ya da hamilelik düşüncesinden uzak kalmaya çalışıyorlar. Bilemiyoruz tabiki. Tek dileğimiz bir an önce hamiş kalabilmeleri. Biz 5 gün sonra duyalım varsın olsun. Ailemizden bir hamiş daha çıksın , kendimiz olmuş kadar seviniriz.

canımcım aynen öyle ben bugün hastalanmadım.kendimden çok sizleri merak ediyorum.sanki bu liste biraz daha kabarırsa ben daha çok rahatlayıp ümitlencem.:Saruboceq:

Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için.
Eşim ameliyat oldu, çok şükür iyi.Yani 2 saatlik bir ameliyattan sonra ne kadar iyi olunursa o kadar iyi işte.Arada bir kalkıp geziniyor, tuvalete de gidebiliyor.Evimize geldik, hastanede yatmasına gerek yok dedi dr.Sanırım bir kaç güne kadar ayaklanacak.Çok şükür atlattık bunu da.
Sabah ameliyattan çıkmasını beklerken yaşadığım stresi bir daha yaşamak istemiyorum.Allah hiçbirimize de yaşatmasın.Kesilmesi gereken damarlar yapışıkmış, kötü bir sürpriz oldu tabi, bu da ameliyatı uzatmış.Neyse, bitti gitti artık.
nevrosky listedeki bilgime ameliyatı yazabilirsin, bir de yeni tarihim 17 eylül.
Şimdilik bu kadar, eşimin uyuyup dinlendiği zamanlarda uğramaya çalışırım.

canım çoook geçmiş olsun şimdi gördüm mesajını allah en kısa zaman da şifa versin inşallah ve bebiş gelsin hemen:Saruboceq:

OcerenO ; canım hiç önemli değil. a.s.

Günaydın kızlar , gününüz güzel geçer inşallah. Hepinizi öpüyorum.. Şeniz

Son düzenleme:
Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için.
Eşim ameliyat oldu, çok şükür iyi.Yani 2 saatlik bir ameliyattan sonra ne kadar iyi olunursa o kadar iyi işte.Arada bir kalkıp geziniyor, tuvalete de gidebiliyor.Evimize geldik, hastanede yatmasına gerek yok dedi dr.Sanırım bir kaç güne kadar ayaklanacak.Çok şükür atlattık bunu da.
Sabah ameliyattan çıkmasını beklerken yaşadığım stresi bir daha yaşamak istemiyorum.Allah hiçbirimize de yaşatmasın.Kesilmesi gereken damarlar yapışıkmış, kötü bir sürpriz oldu tabi, bu da ameliyatı uzatmış.Neyse, bitti gitti artık.
nevrosky listedeki bilgime ameliyatı yazabilirsin, bir de yeni tarihim 17 eylül.
Şimdilik bu kadar, eşimin uyuyup dinlendiği zamanlarda uğramaya çalışırım.

Gözün aydın canım eşinin iyi olmasına sevindim Allah bidaha yaşatmasın ameliyatta birini beklemeyi bende yaşadım ne kadar ufakta deseler çok zor bilirim:1hug:

cok tesekkur ederim nevrosky allah insallah elini allaha acip cocuk dileyenin ellerini bos cevirmez tabiki senin icinde dua edicem bu guzel dileklerin icin tsk canim

herkese gunaydin ben biraz gec kalktim galiba insallah guzel haberler aliriz bugun birinin haberi burda herkese umut oluyor ve sevindiriyor

X