Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet bu konuda haklisin ama ablamin gittigi yerde tr de cok iyi taninan cok iyi bilinen herkesin tanidi bi yer ist da isim vermeyim ama iste birazda sans midir nedir ablamin esi bo konuda cok kizdi ve onlari mahkemeye bile vermeye kalkti cunku buna ragmen transferi yaptiklari icin bilmiyorum hayirlisi insallah

Tüp bebek tedavisi ekip işidir. Tanınmış olmaktan öte doktorlarını ve ekibi araştırmak lazım. Yoksa milyarlarca para dökülerek devasa tüp bebek merkezleri açılıyor. Ekibin altyapısı ve birikimi iyiyse başarıda artıyor. Tabi şansta ayrı bir konu. Benim kliniğe yurtdışından bile gelen vardı üstelik Amerikadan. Belki kliniğimi fazla övüyor gibi görünüyorum ama gercekten çok başarılılar. Kişiye özel tedavi uyguluyorlar. Bir çiftle tanıştım daha önce başka kliniklerde 2 defa tüp denemişler olmamış sonra benim gittiğim klinikte tüple hamile kalmıştı üstelik ikizdi.

Ben burdayım canım. Anlatmak istersen dinlerim. Yardımcı olabileceğim birşeyse de yardımcı olmaya çalışırım.. a.s.

çooooooooooooook sağol canım şimdi çıkıyorum yazdığına ya akşam bakarım yada yarın sabah seni çoooooooooooooooooooook öptüüüüüüüüüüüüümmmmmŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

beyzanur üzme lütfen kendini, pes edicek değilsin heralde.Biz karşımıza her an iyi sonucun da kötü sonucun da çıkmasına hazırlıklı olmak zorundayız.Ve kötü olduğunda bunu atlatmak zorundayız.Yapıcak bişey yok, güçlü olup umutlu yaşıycaz.Sen iyi ol, biraz daha sabret canım.

Üslub canım ameliyattan korkmayın, çok şükür eşim iyi durumda.Onun ameliyatta ekstra bir durumu çıkıp ameliyatının zorlaşıp uzamasına rağmen şükürler olsun ki iyi.Belki eşin tek tarflı olur.O zaman çok dah kolay olur.Hadi şimdiden geçmiş olsun canım.

Üslub canım ameliyattan korkmayın, çok şükür eşim iyi durumda.Onun ameliyatta ekstra bir durumu çıkıp ameliyatının zorlaşıp uzamasına rağmen şükürler olsun ki iyi.Belki eşin tek tarflı olur.O zaman çok dah kolay olur.Hadi şimdiden geçmiş olsun canım.

Çift taraflı canım..

iyi akşamlar canım sabahtan beri arada girip okuyorum ama yazmaya fırsat olmadı.sen ne alemdesin nevrosky adet günün yaklaştı sanırım gelicek gibi mi

Canım merhaba. a.s. İyiyim canım çok şükür. Bu ay biraz değişik hissediyordum ama hislerimin karşılığını alamadım maalesef. Bu akşam test yaptım negatif çıktı. laelaelaelaelae Hakkımızda hayırlısı inşallah. Öbür ay daha çok çalışırız artık.. kaydirigubbakcemile3

hayırlısı nevrosky.
üslupcum iyiyiz canım.
artık o kadar garip hissediyorum ki bikaç ay daha hamile kalamayacağıma o kadar eminimki günlük hayatım da değişti.yeme içmeme dikkat ediyordum ama artık saldım gitti.spora başladım bütün yaz yattım boş yere belki hamileyimdir diye boşuna kilo aldım ama şimdi çok daha rahat davranıyorum.

Canım merhaba. a.s. İyiyim canım çok şükür. Bu ay biraz değişik hissediyordum ama hislerimin karşılığını alamadım maalesef. Bu akşam test yaptım negatif çıktı. laelaelaelaelae Hakkımızda hayırlısı inşallah. Öbür ay daha çok çalışırız artık.. kaydirigubbakcemile3

Adet gecikmesi oldumu??? İdrardami yaptin testi? Regl oldunmu? Çok soru oldu ama olsun. Hayırlısı ile olsun.

Merhaba Rosem

Benim doktorum ankarada ama türkiyenin dort bir yanından gelen bir sürü hastası var. Hatta yurtdışıda var. SGK ile anlaşmaları var. Her türlü desteği cok rahat alabilirsin. www.gurganclinic.com.tr web sayfasında çok detaylı bilgi bulabilirsin. Bence gidip görünmen faydalı olur seni en iyi şekilde yönlendirirler.
canım tesekkur ederım..ramazan gecsınde hemen gıtmeyı dusunuyoruz.kaydirigubbakcemile5

hayırlısı nevrosky.
üslupcum iyiyiz canım.
artık o kadar garip hissediyorum ki bikaç ay daha hamile kalamayacağıma o kadar eminimki günlük hayatım da değişti.yeme içmeme dikkat ediyordum ama artık saldım gitti.spora başladım bütün yaz yattım boş yere belki hamileyimdir diye boşuna kilo aldım ama şimdi çok daha rahat davranıyorum.

Sağol canım benim.. En iyisi akışına bırakmak herşeyi. Spora başlaman iyi olur. Kendini de daha iyi hissedersin. 1,5 ay önceye kadar spor yaptım. 4 kilo verdim. Hem moralim düzeldi , hem sağlık sonuçta. a.s.

Adet gecikmesi oldumu??? İdrardami yaptin testi? Regl oldunmu? Çok soru oldu ama olsun. Hayırlısı ile olsun.

Canım adetim bugündü aslında. Listeye yarın yazmışım. Henüz birşey gelmedi. Akşam eve gelince test yaptım , ucuzlardan. Kasıklarım ağrıyor , belim de. Gelecek sanırım. Olsaydı çıkardı sanırım. Aslında test yapmamın sebebi ağrılarım baya artmıştı. Birşey varsa doktora gideyim dedim. Olur da hamileysem sorun mu var acaba diye. Baya ağrım sızım oldu bu ay. Bakalım birkaç güne kadar gelmezse kontrole gitmem gerekecek. Hep gününde gelirdi. Genelde 26 günde bir gelir. Bugün 28. gün. Bu ay geç yumurtlama olmuştur çünkü. Hep uzanma gereği duyuyorum. Ağrım var..

Belki tüp bebeğe bile gerek kalmadan hamile kalabilirsin...
insallah canım..
ama zaten bıze doktorumuz asılama demıstı..ınsallah gerek kalmazda kendılıgımden hamıs kalırım.. arastırmakta fayda var tabıkı..hihoyyyt

Son düzenleme:
Canım adetim bugündü aslında. Listeye yarın yazmışım. Henüz birşey gelmedi. Akşam eve gelince test yaptım , ucuzlardan. Kasıklarım ağrıyor , belim de. Gelecek sanırım. Olsaydı çıkardı sanırım. Aslında test yapmamın sebebi ağrılarım baya artmıştı. Birşey varsa doktora gideyim dedim. Olur da hamileysem sorun mu var acaba diye. Baya ağrım sızım oldu bu ay. Bakalım birkaç güne kadar gelmezse kontrole gitmem gerekecek. Hep gününde gelirdi. Genelde 26 günde bir gelir. Bugün 28. gün. Bu ay geç yumurtlama olmuştur çünkü. Hep uzanma gereği duyuyorum. Ağrım var..
canım senın adetın hıc gecıkmıyordu dur bakalım hemen olsaydı cıkardı dıye dusunme..hihoyyyt
hem testı sabah mı yaptınKI?bır kac gun daha gecsın eger olmazsan sabah erkenden yap testı..ınsalllah hamıssındır..:CüvCüv:hihoyyyt

canım senın adetın hıc gecıkmıyordu dur bakalım hemen olsaydı cıkardı dıye dusunme..hihoyyyt
hem testı sabah mı yaptınKI?bır kac gun daha gecsın eger olmazsan sabah erkenden yap testı..ınsalllah hamıssındır..:CüvCüv:hihoyyyt

İnşallah canım. Çok ağrım vardı. Yoksa Cuma'dan önce yapmayı düşünmüyordum. Pazartesi'den önce de kanda. Tabi gelmemesi halinde. Ağrılarım beni korkuttu. Hiç benden kaç aydır böyle bir şikayet duymamışsınızdır. Hayırlısı diyorum. Yine uzanıcam şimdi. Biraz daha bekleyeyim. Belki de gelecek gelemedi , ondan ağrı yapıyor. Geç yumurtladım ya bu ay 17. günde ; ondan da 3 gün atabilir adet. Yani Cuma'ya tekabül eder. Pazartesi'ye kadar olmazsam doktora gitmem lazım. Gelmezse Cumartesi günü bir daha idrar testi yaparım artık. Ama ben her zamanki gibi her şeye hazırım , hazırlıklıyım. Hayırlısı ne ise o olsun inşallah. :Saruboceq:

Sen nasılsın canım? Kontrole Cuma mı gidecektin sen?

X