Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Selam Arkadaslar,

Bugün gebelik testi yaptırdım. Test sonucuna göre hamileyim. Umarım sizlerde tez zamanda bebişlerinize kavuşursunuz. Şu söyleyeyim. Umudunuzu asla ve asla yitirmeyin strese girmeyin. Kesinlikle ve kesinlikle isteyin oluyor. Ben tüp bebek yapmaya karar verdiğimde şunu demiştim allahım herşeyin hayırlısını verecek bize ve asla negatif düşünmedim. http://www.gurganclinic.com.tr ben tüp bebeğimi burada yaptım. İsteyen arkadaşlar ziyaret edebilir. Aynı zamanda ürologları çok iyi ve süper bir adam. Selamlar...

canım çok mutlu oldum Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin kaydirigubbakcemile ne olur benide arkandan çek bende istiyorum :hooray:

hamiş olan bir arkadaş var sanırım tanımıyorum kendisini ama mutluluğunu sevincini gönülden paylaşıyorum allah tamamına erdirsin inşallah darısı diğer bekleyen canlarımıza olsun

ilk tüp bebek denemesi,tese sonucunda sperm bulunamadı,hücre durumu kötü tekrar denemeye bile gerek yokmuş.....

Dur canım , sen o doktorların dediğine bakma. Allah isterse herşey olur. Olmayacak birşey yoktur. Sen içini ferah tutmaya çalış. Biraz ara verin. Daha sonra bir daha denersiniz..

hamiş olan bir arkadaş var sanırım tanımıyorum kendisini ama mutluluğunu sevincini gönülden paylaşıyorum allah tamamına erdirsin inşallah darısı diğer bekleyen canlarımıza olsun

Canım merhaba. Evet bir hamişimiz daha çıktı. Senden sonra iki hamiş çıkarttık. İnşallah devamı gelir. Hepimiz tez zamanda hamiş olur , senin ve diğer hamişlerimizin tattığı mutluluğu tadarız.. :Saruboceq:

Sen nasılsın canım? Hamişlik nasıl gidiyor? :nazar:

canım evet okudum çok sevindim hamile arkadaşlara hamişlik iyi gidiyor ama hiç bulantı uyku belağrısı vs yok pazartesi dr a gidicem bakalım gelişimi nasılmış diye rosemde erkek olabilir diyor :) bulantı filan yok diye hayırlısı sağlıklı olsunda cinsiyeti önemli değil

canım evet okudum çok sevindim hamile arkadaşlara hamişlik iyi gidiyor ama hiç bulantı uyku belağrısı vs yok pazartesi dr a gidicem bakalım gelişimi nasılmış diye rosemde erkek olabilir diyor :) bulantı filan yok diye hayırlısı sağlıklı olsunda cinsiyeti önemli değil

Sağlıklı olsun evet canım. Cinsiyet kimsenin umrumda değil sanırım burada. O kadar çok istedikten sonra kavuşunca düşünmek bile nankörlük gibi geliyor sanki. İnşallah çok sağlıklıdır canım. :nazar:

ilk tüp bebek denemesi,tese sonucunda sperm bulunamadı,hücre durumu kötü tekrar denemeye bile gerek yokmuş.....

canım hiç üzme kendini herşey olacağına varır unutma sen sadece Allahtan iste sürekli duanı et ne imkansızlıklar gördük biz bu hayatta gerçekleşen
Kendini boşuna yıpratma Allahın izniyle bunuda atlatırsınız:1hug:

Ealsnas canım sen şimdi mutluluk sarhoşusun ama bi kaç sorum olucaktı.
Malum bende tüp bebek düşünüyorum ama daha hastanelere gitmedim bide ekimde olucak bizimki eğer bi terslik olmazsa inşallah. Galiba ben biraz korkağım aşamaları nasıl oluyo yani acı çekiyomusun çok ağrılı bir olaymı diye merak ediyorum

İnanamıyoruuuuummmm...Bi hamiş daha çıkmış.Çok sevindim yaa, gözlerim doldu. ealnas tebrik ediyorum canım, sağlıklı bi hamilelik dönemi geçirmeni diliyorum. :dance:
latifeelifin müjdesi de gelirse artık kimse tutamaz bizi hihoyyyt

Canım umutsuzluk yok, olmaz denilen nice hamilelikler gerçekleşmiş.Senin mucizen de seni bulucak.Ama demek ki biraz daha zamanı varmış.Sen iyi ol ki eşin de senden destek alsın, iyi olsun.Moralinizi yüksek tutun siz.

merhaba aranıza bende yeni katıldım.
dün doktora gittik eşimle benim kist vardı geçmiş.DOSTINEX VERDİ ONU KULLANCAM.EŞİMDE SPERMİOGRAM YAPTIRDI. spermleri 40 milyon muş

ileri hızlı:10
ileri yavaş :20
yerinde hareketli:20
hareketsiz:60
cıktı.doktor e vitamini kullanın dedi.eşim sigarayıda bırakacak.başka neler yapabilirim.

merhaba aranıza bende yeni katıldım.
dün doktora gittik eşimle benim kist vardı geçmiş.DOSTINEX VERDİ ONU KULLANCAM.EŞİMDE SPERMİOGRAM YAPTIRDI. spermleri 40 milyon muş

ileri hızlı:10
ileri yavaş :20
yerinde hareketli:20
hareketsiz:60
cıktı.doktor e vitamini kullanın dedi.eşim sigarayıda bırakacak.başka neler yapabilirim.

Canım e vitamini hızı arttırıyor genelde. Keçiboynuzu kürü yapabilirsin. Benim bloglarda sperm ile ilgili yazılar var , onlara da bak. İnşallah en kısa zamanda şifa olur ve bebeğiniz olur. Morfolojisi nasıl canım? 40 milyon toplam sperm mi? Yoksa ml'deki değer mi?

merhabaa henüzz hasta olmadımm ama ilaç içmiştimm o geciktirdii galibaaaaa sivilcemde çıktı zatennn

miktar:1.0
görünüm:homojen gri
likefaksiyon:20 dakika
vizkozite:normal
PH:7.5
SAYI:40000000 ml
TOPLAM SPERM SAYISI:40000000 ej
SPREM HAREKETLERİ
A İLERİ HIZLI:10
B.İLERİ YAVAŞ:20
C.YERİNDE HAREKETLİ:10
D.HAREKETSİZ:60
GÖRÜÜNÜM ANOMALİSİ:4
YUVARLAK HÜCRE SAYISI:6000000 ml
LÖKOSİT SAYISI:1000000 ml
SPERM YOGUNLUĞU: HOMOJEN
AGLÜTİNASYON: YOK

ARKADAŞLAR EŞİMİN SPREM BİLGİLERİ BÖYLE NE YAPMAM GEREKİR.

kızlar herkese merhaba nasılsınız ?iyiysiniz inşallah kaç gündür evde internet olmadıgından giremedim yapılana kdarda giremicem şimdi annemdeyim hemen bilgisayarın başına oturdum çok özledim sizleri aklım hep burdaydı :1hug:yeni bir hamişimiz var allah a bin şükür ealnas canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah hihoyyyt:nazar::nazar: yaa çok sevindim :sm_cool:hamişlerimiz hergün artıyor rabbim tez zamanda bizleride hamişlerin arasına katsın inşallah bu arada nevrosky ben bugün adet oldum bu ay tam günümde oldum çok şükür eklersin

merhabaa henüzz hasta olmadımm ama ilaç içmiştimm o geciktirdii galibaaaaa sivilcemde çıktı zatennn

Merhaba gülsucum.. İlaç geciktiriyor mu? Hiç içmediğimden bilmiyorum. Sağlık olsun canım öbür ay kalırsın inşallah. kaydirigubbakcemile5

SPREM HAREKETLERİ

ARKADAŞLAR EŞİMİN SPREM BİLGİLERİ BÖYLE NE YAPMAM GEREKİR. LÜTFEN SÖYLEYİN SİZCE EŞİMİN DURUMU VAHİMMİ.UROLİJE DE GİTMEM DİYOR KAFAYI YİYECEM.

kızlar herkese merhaba nasılsınız ?iyiysiniz inşallah kaç gündür evde internet olmadıgından giremedim yapılana kdarda giremicem şimdi annemdeyim hemen bilgisayarın başına oturdum çok özledim sizleri aklım hep burdaydı :1hug:yeni bir hamişimiz var allah a bin şükür ealnas canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah hihoyyyt:nazar::nazar: yaa çok sevindim :sm_cool:hamişlerimiz hergün artıyor rabbim tez zamanda bizleride hamişlerin arasına katsın inşallah bu arada nevrosky ben bugün adet oldum bu ay tam günümde oldum çok şükür eklersin

Evet , yokluğun dikkatimi çekti. :1hug: Çok şükür canım , yine gününde oldun demek. Maşallah. Ama artık öbür ay gelmemesini istiyorum ben.. Sen de hamiş ol artık hayırlısı ile :CüvCüv: kaydirigubbakcemile2

SPREM HAREKETLERİ

ARKADAŞLAR EŞİMİN SPREM BİLGİLERİ BÖYLE NE YAPMAM GEREKİR. LÜTFEN SÖYLEYİN SİZCE EŞİMİN DURUMU VAHİMMİ.UROLİJE DE GİTMEM DİYOR KAFAYI YİYECEM.

Hareket beklenenin biraz altında. Ama çok altında değil. E vitamini fayda sağlayacaktır. Keçiboynuzu kürüne de başlamalısın. 3 ay uygulanacak düzenli olarak. Morfoloji iyi. Sayı ml'de 40 milyon iyi. Az miktar verdiği için sayı az çıkmış. Orada stressten fazla verememiş olabilir. Bir de kaç günlük perhiz uyguladınız? Perhiz süresine göre de az miktar verebiliyor.. Değerler ah vahlık değil kesinlikle.

X