Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Hadi hayırlısı inşallah canım. Allah yardımcınız olsun. Allah işlerinizi rast getirsin. İyi insanlarla karşılaştırsın. Güzel başlayın , güzel sonuçlansın inşallah. Amin.. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: Şeniz

yenı bır hamısımız cıkmıs cok sevındım.. hihoyyythihoyyyt
tebrıkler ELFİDE..kaydirigubbakcemile5:lepi:a.s.
buarada bende halen adet olmadım bugun 31.gun test felanda yapmadım.doktorumu aradım randevu almak ıcın cumaya kan testı yaptırayım dıye,,herzamankı gıbı hastane randevu vermedı.hatta doktor Agustosun sonuna dogru ızne cıkacakmıs..klava:
pazartesıye kadar adet gelmezse belkı baska doktora gıderım.
kıslar pekı bu gonaphene adet gecıkmesı yapıyormu?gecen ay 26.gunde adetım gelmıstı.umarım adet gecıkmesı yasamam.Çok üzgünüm çoook

Canım yaa inşallah sen de hamişsindir. :Saruboceq: :CüvCüv: Bugün 31. gün.. 34. gün olacak Pazartesi.. Sen direkt kan testi mi yaptıracaksın canım. Değişik haller var mı peki?

[FONT="Arial Blac[FONT="Arial Black"][/FONT]

KIZLAR SİZE BİŞEY SORACAKTIM BU OVALOSYON TESTİNİ ARKADAŞIMDAN ALDIM O HAMİLE 2 TANE TEST ÇUBUĞU KALDIĞINDA ALDIM DÜN Bİ TEST YAPTIM ASLINDA PAZARTESİ YAPMAM GEREKİYORDU DÜN YAPTIM 2.ÇİZGİ ÇOK KOYU ÇIKTI BU TEST YUMURTLAMAYI GÖSTERİYOR 2.Sİ ÇOK KOYU OLURSA YUMURTLUYORMUŞSUN ŞİMDİ GÜNAŞIRI MI YOKSA HERGÜN MÜ İLİŞKİ GEREKİYO DÜN YAPMAMIN NEDENİ ÇOK FAZLA AKINTIM GELDİ YAPAYIM DEMİŞTİM ŞİMDİ NE DİYORSUNUZ ARKADAŞLAR?????????kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5hihoyyythihoyyyt

Canım çok koyu çıktıysa ve akıntın da fazlaysa bu akşam ilişki olsun sonra da gün aşırı. Yani pazar olur. Sonra da gerek yok zaten. Yumurtanın ömrü kısa çünkü.

Nevrosky başta sana olmak üzere bütün arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum. İşyerimdeki arkadaşlarımda beni tebrik ettiler ama burdaki tebrikler helede nevroskyin yazdıkları beni çok duygulandırdı.

"Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun."

Hepinizden Allah razı olsun. Tüm isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin rabbim inşallah.

Canım yaa inşallah sen de hamişsindir. :Saruboceq: :CüvCüv: Bugün 31. gün.. 34. gün olacak Pazartesi.. Sen direkt kan testi mi yaptıracaksın canım. Değişik haller var mı peki?

canım ınsallah oyledır.test yapmaya korkuyorum artık pazartesıye kadar bekleyeyım once ıdrar testı yaparım sonra kan testı yaptırırım.
mıde bulantıları var hafıf hafıf ,,bırde acayıp bır kasık agrısı boyle cok degısık adet sancısı gıbı degıl cok farklı arada bır gelıyor tam sancı geldı adet olucam dıyorum gerı kesılıyor..ınsallah kotu bırsey yoktur.
yoksa yumoslarım catlamadı da oylemı kaldı?:çok üzgünüm:
gonaphene nı kullanınca mutlaka adet olunuyormu kıslar?bır bılgısı olan varmı?gecıkme yasanıyormu?Çok üzgünüm çoook

Rosem benimde bulantım var gibi bikaç gündür ama psikoloji olduğunu düşünüyordum. Sen kalbine olumlu sonuçları getir. Bide en önemlsi çok dua et. Ben tahlilimi cuma vaktine yakın yaptım ve gerçekten test yaparken ilk defa bu kadar samimi dua ettim. Allahım hayırlı sonucu ver benim için dedim. Eğer benim için hamile olmam hayırlı değilsede sabır ver yarabbi dedim.

Kasık ağrım bende de vardı ve var adet sancısına benziyo ama tam onun gibi değil şu an.

canım ınsallah guzel olur seyler bende de..
sımdlık test yapmak ıstemıyorum..
sen once ıdrar testımı yaptın yoksa dırek kan testıne mı gectın?
ınsallah bende sıze guzel haberler verırım ama cokta umutlanmak ıstemıyorum sonu husran olursa cok uzulurum..

kızlar bu arda dün 4, aşılamı oldum ve aşılama aşamasında rahi açılınca rahim başında polip kendini göstermiş ve dr onuda aldı 2 gündür agrılarım var.aşılamayıda oldum.dr bi tane varsa başkada vardır dedi netten okudum kısırlık olarak gelen kadınlarda yüzde 24 polip varmış poliplerdebebek olmasını engelliyormuş.kızlar eşimin sonuçları süper çıktı toplam 89 milyon yıkama öncesi bu hareketlilik yüzde 55 morfolojide yüzde 44 total molilite ve morfoloji 29 milyon 29 milyonu işe yarıyan çıkmış bu sefer domates çorbası işe yarıyor bence

elfide canım cok tebrik ediyorum seni.
Allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.
Listemiz uzuyor.kaydirigubbakcemile3
Bize de dua et canım.
Allahım su listede bende adımı görebilcekmiyim :çok üzgünüm:

selam arkadaşlar... uzun zamandır yazamadım yurtdışındaydım tatil yapayım dedim azıcık....

bu ay da olmadı kızlar ya regl oldum....yeni tahmini tarihim 28 ağustos canlarım....

elfideeeeeeee canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza....

Allah senden de razı olsun canım. Valla çok mutlu olduk. Kendim kalmış kadar sevindim ve heyecan duydum. Senin hissettiklerin tarif edilemezdir sanırım. İnşallah Allahım bizlere de bu duyguyu yaşatır tez zamanda. Allah sağlıkla kucağına da aldırsın inşallah. Amin.. :Saruboceq: :CüvCüv: kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile5

Fokurfokur özel mesajla aşılama aşamalarımı sormuş.

Adetimin 5. günü klomen başladım. Günde 1 tane. 5 gün kullandım bıraktım. 12.gün yumurtlama için kontrole çağırdı doktorum. 1 tane güzel olgunlaşmış 2 tanede tam olgunlaşmamış yumurtam vardı o gün gece yani perşembe akşamıydı 11 de çatlatma iğnemi vurdurdum. Ctesi öğlen 11de aşılama yapıldı. Progestan filanda vermedi doktorum.

Benimde hiç umudum yoktu koca listeden 3 kişi çıkmış erkek infertilitesi olunca zor oluyo herhalde diye düşünüyordumki 4 .ben oldum. Elimizden gelen tek şey bol bol dua etmek. İnanın hepiniz için dua ediyorum. Kendm içinde sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım inşallah. Hayırlı bir evlat yetiştiririm inşallah.

Ben önce idrar testi yaptım önce negatif çıktı testi çöpe atmaya giderken 2. çizginin silik olduğunu farkettim. Bence sende beklyip kafana takılmasındansa yap bir an önce derim. Allah hakkında hayırlı souç versin

elifcim cevabın için sagol canım.yumurtan kaç mm olunca çatlama ignesi verdi.birde aşılamadan sonra ilşki verdimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…