Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Ben yatıyorum kızlar. Malum çalışmam var. Benim için dua edin lütfen. Buluşsunlar bu geceeeeeeeeeeeeeee.. :Saruboceq: Şeniz İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar sizlere.. :CüvCüv:

İYİ GECELER CANIM ALLAH HAYIRLISINI VERSİN İNŞALLAH GELSİN HEMEN

offfffffffff listeyeee bakkk her geçenn günn artıyorrrrrr nee kötüüüüüüüüü allahımm bizi dee görr dualarımızı kabul ettt

offfffffffff listeyeee bakkk her geçenn günn artıyorrrrrr nee kötüüüüüüüüü allahımm bizi dee görr dualarımızı kabul ettt

Listemiz artacak ama sonra da hamişlerle dolacak.. Sıkma canını. Allahım dualarımızı kabul edecek inşallah. a.s.

Tamam canım eklerim bilgilerine. Uzun zamandır göremedim seni merak da ettim. Arkadaşlık teklifi de göndermiştim sana. Kabul edermisin canım onu da. Muhtemel adet tarihin nedir canım? Onu da yazalım..

İnşallah iğneyle olan aşılama daha etkili olur ve başarıya ulaşırsınız.. Bu kadar arayı uzatma , gelişmeleri bizimle paylaş bitanem. Allah gönlüne göre versin.. a.s.

Hayirli Cumalar Kizlar a.s.
Rabbim Dualarimizi Kabul Eder Insallah
Bizlerde en Yakin Zamanda Meleklerimize Kavusuruz Insallahh:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5:Saruboceq::

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
belinay82---27 Temmuz---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---7 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
karamelli neskafe---7 Ağustos---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
elfide---8 Ağustos---Morfoloji---1. Aşılama(4 yumurtlama tedavisi başarısız)---???
nuriye---9 Ağustos sonuç---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesinde---Sigara içmiyorlar
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
NEŞELİ:))---9 Ağustos---Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,E vitamini,Çinko hapı
PURPLEMOON---9 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ealsnas---13 Ağustos sonuç---Sayı,Hareket,Morfoloji---1. Tüp Bebek Denemesinde---Hiçbirşey kullanmıyor
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
latifeelif---16 Ağustos---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama (1 Ağustos'da oldu)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---19 Ağustos---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
vesta---19 Ağustos---Sayı,Hareket---Doğal yoldan---Çinko
bedef---20 Ağustos---1 sene önce varikosel ameliyatı oldu(Değerler iyileşti)---Doğal yoldan(1 düşük var]---Keçiboynuzu pekmezi
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
fokurfokur---23 Ağustos---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---4. Aşılama iğneyle(3 aşılama başarısız hapla)---klomen,keçiboy. kürü---Son aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
ZAMBAK3---23 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
KİBRİYA---23 Ağustos---Hareket---3. aşılama (2 aşılama başarısız hapla)---Bal polen karışımı,fınfık,fıstık,Şu an birşey kullanmıyor
dersim_78---24 Ağustos---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
sevimli hayalet---24 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
gozdem---25 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
rabiş---26 Ağustos---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
mekselina86---26 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
vavelya---31 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
oztun---2 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
****ÜsLuB****---3 Eylül---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
smhsmh---4 Eylül---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
OcerenO---5 Eylül---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Beyzanur-hh---Ağustos sonu Tüp Bebek---Meni Kanallarında tıkanıklık---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???(Tatilde)---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???(Tatilde)---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???(Tatilde-evde bilgisayar yok)---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
sukrann---???---Sayı(Varikosel)---Yumurta geliştirici hap ve çatlatıcı iğne ile Doğal yoldan---???

Kibriya ; canım bilgilerini düzelttim ancak adet tarihini ben kendim yazmıştım daha önce , yanlışsa düzelttir canım. Bu aşılamada bombayı patlatırsın inşallah hihoyyyt

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Hayirli Cumalar Kizlar a.s.
Rabbim Dualarimizi Kabul Eder Insallah
Bizlerde en Yakin Zamanda Meleklerimize Kavusuruz Insallahh:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5:Saruboceq::

İnşallah canım benim. Güzel dilek ve duaların için teşekkürler. Allah razı olsun. Öptüm seni.. Şeniz

herkese hayırlı cumalar.
dün akşam test yaptım ve yine şişko tek çizgi belirdi ben bıktım o yalnız kalmaktan bıkmadı. tek tabanca takılıyor( bugünde çok sancım var adet olucam dün gece eşim uyuduktan sonra kalktım oturdum saatlerce ağladım( gece 3,30 falandı uyuduğumda. en zoruda için kan ağlarken gülümsemek. eşim üzülmesin kendini eksik hissetmesin diye gülücükler saçıyorum.bundan 2 ay önce olsa derdimki aman boşver aşılama yaptırırım. ama şimdi bunuda diyemiyorum. eşimin işleri bu sıralar pek iyi değil aşılamada hayal( nevrosky canım beni listeden çıkar canım ben anladım ki hangi liste olursa olsun ben giremeyeeğim o listeye..(((

Hayırlı cumalar kıslar,a.s.

Allahım nolur şu mübarek günün hatrına dualarımızı kabul et kavuştur bizi bebişlerimize.

Neler diyorsun wavy yaaa.. Uzun zamandır istediğini ve olmadığını biliyorum. Yoruldun artık onu da biliyorum. Aşılama da yaptıramayacaksınız maddi durumdan anladığım kadarıyla ; ama bu kadar ümitsizlik fazla canım. Azosperm olanlar ölsünler o zaman. Bir tanecik sperm diye dua edenler var burada. Bazen haddimi aşıyor olabilirim ama kızıyorum size.. klava: Ağlayana , üzülene kızmıyorum. Kendini yıpratana da bir nebze toleranslıyım. Ancak derbeder olan ve hayatını kendine ve çevresindekilere zehir edenlere çok kızıyorum. Öylesin demiyorum. Kaldı ki eşine polyannacılık bile oynuyorsun. En çok da kimlere kızıyorum biliyormusun. Umudunu yitirmiş , ümitsizliğe kapılmış arkadaşlarımıza.. Allah bir "ol" dese olacak. Bir şeyin
imkansız olduğunu düşünmek , Allahın varlığını inkar etmek gibi birşey sanki. Ben inanıyorum , hepimiz için bir yerlerde bir umut ışığı var. Görüyorum , gözümü alıyor bu ışık. Yeterki bakmasını bilin , siz de göreceksiniz..

Bizimde morfoloji bozuk. Çalışıyoruz , düzelteceğiz Allahın izniyle. Belki düzeldi de yumurtlama gününü tutturamadınız. Ne belli? Selenyum kullansın eşin morfolojiye iyi geliyormuş. Bir de sigara içiyormuydu , yazdıysan da şimdi hatırlayamadım. İçiyorsa bıraksın. Bırakamıyorsa azaltsın ve çinko desteği alsın. Sigaranın olumsuz etkilerini az da olsa kapatıyor.. Bir de yumurtlama zamanını tam olarak algılayamıyorsan , şu ucuz olan yumurtlama testlerinden al. Doğru zamanda doğru yerde bulunmalısınız. Ve yumurtalama gününe kadar her 3 günde bir eşin boşalmalı. Morfoloji bozuk olanlar için bu şekilde öneriyorlar. 3 günü geçirmemesi gerekiyor. Bol bol dua et canım. Olacak , ben inanıyorum. Listeden falan da çıkarmam seni hiç boşuna beklemeyesin. İnatla tutarım.. Hamiş kalınca da pembiş yazıcam seni daha.. kaydirigubbakcemile5

herkese hayırlı cumalar rabbim dualarınızı kabul etsin
wayv canım bu kadar ümitsiz olma rabbim verir bir yerden biz 2 micro denedik ilkinde şarküterimiz vardı iflas ettik arabamızı sattık sonra servis işine girdi 2. denemeye denk geldi oda olmadı ama şimdi yine başka işe girdi ve paramızı topluyoz çok şükür allah hayırlı kapılarını açsın inşallah bol bol rabbena dualarını oku canım

merhaba kızlar ;
kızlar bende aşılama oldum geçen hafta hiç canınız yanmıyor ultrasonla bakıyomuş gibi geldi açıkçası...2 dakikalık bir işlem..

hiç bi belirti yok.. ama hemşire ablam var ve bana dediki progestan hapını vajinanızdan içeri koyarken parmağınıda içeri sokuyosun ya (biraz kaba bi tabir ama affedin) içerde bi et parcası dokunacak parmağının ucuna o rahim ağzı eger lokum gibi yumuşaksa kesin hamilesin sert ise değilsin dedi valla denedim yumuşacık..tabi mikrop kapmamak için ameliyat eldiveni geçirip progestan hapını o şekilde içeri yerleştiriyorum ben :)

14 agustosta kan testi yapoılacak bakalım heyecanla bekliyorum ve günlerimi dinlenerek geçiriyorum:)

arkadaşlar bu arada dr ; eşimin spermlerinin iyice azaldığını yıkanmış haklkinin 200 bin oldugunu aşılamadan hiç umutlarının olmadığını söledi..ve bu ay tutmazsa direk tüp bebek deneyecekmişiz başka yolu yok dedi...ama ben hemen acele etmek istemiyorum....eşim tekrar bi üroloji dr una gidecek bakalım ne olacak o zaman...

dua edin nolur..1 haftadır yatıyom inşallah bebeişlerimiz gelir bu ay:)

bu arada listede 16 ağustos yazıyor 14 ağustosta belli olacak kan testimizin sonucu...:)

Hayırlı cumalar kıslar,a.s.

Allahım nolur şu mübarek günün hatrına dualarımızı kabul et kavuştur bizi bebişlerimize.

Sağolun kızlar.. Allah razı olsun. Cumanız mübarek , dualarınız kabul olsun inşallah.. :Saruboceq: :CüvCüv:

bu arada listede 16 ağustos yazıyor 14 ağustosta belli olacak kan testimizin sonucu...:)

Canım ben tarihini hemen düzeltirim şimdi. İnşallah tutmuştur canım. Şurda bişi kalmamış tahlile. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.. kaydirigubbakcemile5

inşallah rabbim gönlüne göre versin hamişsindir inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…