Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar benim canım sıkılıyor,bu gece uyku filan yok bana.bide usgyi yapan kadın bebeği anlatıyor bana yok tombiş yanaklı,küçük burunlu en sonunda çenesi uzun biraz dedi moralimi alt üst etti gıcık.onu düşünüp duruyorum:KK25:

hamanin maşallahhh :nazar:
erken yol almış snein kız Yabancım :))
Hayırlısıyla doğsunda normal-sezeryan önemli değil artıkın ya...

Ben geldim hastaneden.. HSG yapıldı, sulu ultrason değil, anestezili yapıldı, agrım sıızm yok çok şükür iyiyim... başımda bir agrı var ama normaldir uyutuldum sonuçta dimi :))
patoloji sonucunun gelmesini bekleyip tüp sırasına gireceğişm artıkın bende cok şükür hersey bittiiii.... :26:

geçmiş olsun canım.hayırlısı işallah en kısa zamanda bebişinde gelsin işallah.

kızlar benim canım sıkılıyor,bu gece uyku filan yok bana.bide usgyi yapan kadın bebeği anlatıyor bana yok tombiş yanaklı,küçük burunlu en sonunda çenesi uzun biraz dedi moralimi alt üst etti gıcık.onu düşünüp duruyorum:KK25:

hayırlısı olsun maşallah normal doğum yapman zor olur zaten tam ısırmalık olcak bebişin neden moralin bozuldu ne güzel nazar değmesin bebişine:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tombiş olsun çenesi uzun olsun saglıklı olsunda canım öyle of puf deme sev onu canının bir parçası geliyor :KK9:

Elfida , nurcan hoşgeldiniz..
Elfida o Hsg'yi anestezili çekilmekle iyi etmişsin .. Ben bir gaflete düştüm ve uyanık çekildim ..
Çektiğim acıyı anlatamam ..
Bu arada ne parçası ve ne sırası anlamadım bi aç şu konuyu biş sana zahmet ..

Yabanım elin hemşiresine niye takılıyorsun .. O senin yavrun..
Ağzı burnu önemli mi?
Kirpi bile yavrusunu pamuğum diye sever.. Hiç aldırış etme canım :)

camları eşim siliyo zaten , bende her zamanki yaptığım temizlikten biraz daha derin temizlik yapıyorum o kadar ..
Geçen bayram bütün evi döktüm temizledim bu bayram daha az iş yapacağım..
Halılarıda yıkamacılar sağolsun hallediyolar..
Eskidenmiş o annelerimizin yaptığı işler şimdi işi teknoloji yapıyor :d
ütü yapan ve yemek yapan robotta piyasaya çıkarsa tamamdır :ddd

ohhhhhhhhhh
kocana bütün işi yaptır sonrada temizlik yaptım de:KK60::KK60::KK60::KK60:
Canım iyiki teknoloji var yaaa
yoksa ne yaprdık
bilemiyorum
benim eşim hiç yardımcı olmaz elinden gelmez bu işler
aslında hiç bir gelmez elinden yumurta bile kıramaz :84::84::84:

Elfida o Hsg'yi anestezili çekilmekle iyi etmişsin .. Ben bir gaflete düştüm ve uyanık çekildim ..

Ağzı burnu önemli mi?

hoşbulduk canım....

Erken yol almış snein kız yabancım :))
hayırlısıyla doğsunda normal-sezeryan önemli değil artıkın ya...

Ben geldim hastaneden.. Hsg yapıldı, sulu ultrason değil, anestezili yapıldı, agrım sıızm yok çok şükür iyiyim... Başımda bir agrı var ama normaldir uyutuldum sonuçta dimi :))
patoloji sonucunun gelmesini bekleyip tüp sırasına gireceğişm artıkın bende cok şükür hersey bittiiii.... :26:

geçmiş olsun bebğim
inşşş hayırlısı olsun

erken yol almış snein kız Yabancım :))
Hayırlısıyla doğsunda normal-sezeryan önemli değil artıkın ya...

Ben geldim hastaneden.. HSG yapıldı, sulu ultrason değil, anestezili yapıldı, agrım sıızm yok çok şükür iyiyim... başımda bir agrı var ama normaldir uyutuldum sonuçta dimi :))

Ha patolojiymiş bende parça anladım kuusra bakma ..
Bu patoloji dediğin hsg'nin sonucu değil mi?
birde ünv hastanesinde tüp bebek sırasına mı giriliyor !
Haberim yoktu ne zaman sıra geliyormuş peki..

hayırlısı olsun maşallah normal doğum yapman zor olur zaten tam ısırmalık olcak bebişin neden moralin bozuldu ne güzel nazar değmesin bebişine:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK54: :KK54:
tombiş olsun çenesi uzun olsun saglıklı olsunda canım öyle of puf deme sev onu canının bir parçası geliyor :KK9:

çok şükür rabbime nasip etti bize ama aklıma takıldı işte.doktorum renklide gösteriyordu hiçte öyle değildi :44:

ohhhhhhhhhh
yoksa ne yaprdık
bilemiyorum

yeterim sen kıdemlisin aslında evlilikte öğretemedinmi ev işlerini bizim evdede camlar eşime ait karanlıkta siler kimse görmesin diye:)))yemek zaten aşçı olduğu için benden iyi yapıyo ohh mis gibi koca aldım bi kaç eksiği var ama oda zamanla olcak:))))

ohhhhhhhhhh
yoksa ne yaprdık
bilemiyorum

Ne yapayım Yeterim yaaa ..
6. kattayız ben aşağı bakamıyorum korkuyorum ..
Eşim bile silerken tişörtüne asılıyorum sanki gücüm yetipte tutabilecekmişim gibi..
:KK70:DD
Elektrik kesilse hayatımız bitiyor .. Allah bilim adamlarından razı olsun.

Son düzenleme:
nasılsınız bakalımmm elfida naptın ultrasonu çekildimi ....

ı ııhhh.. hsg cekildi.. suludan vazgecilmiş,pek bi farkı yok zaten, uyuttular sadece, daha detaylı oldu iyi oldu. yarım saatten fazla sürmüş.. bide parca almışlar, soramadım ne parcası diye, patolojiye bırakmış eşim hemen ameliyathane cıkışı... hayırlısı artıkın beklicezz :)

Ağzı burnu önemli mi?

geçmiş olsun bebğim
inşşş hayırlısı olsun
mersi canımcııımmm :80: teşkür ettim :KK42:

Ha patolojiymiş bende parça anladım kuusra bakma ..
Bu patoloji dediğin hsg'nin sonucu değil mi?
birde ünv hastanesinde tüp bebek sırasına mı giriliyor !
Haberim yoktu ne zaman sıra geliyormuş peki..
delüüü.. ne anlamış yafuuuu :KK9:
patolojiyi anlamışın tamma.. açıklamıyorum..
sıra olayına gelince.. senin kuyrugundan tutucam peşine gelicem diyooomm.. sana diyooommm kuyruk oliciiimmm :KK60:

yeterim sen kıdemlisin aslında evlilikte öğretemedinmi ev işlerini bizim evdede camlar eşime ait karanlıkta siler kimse görmesin diye:)))yemek zaten aşçı olduğu için benden iyi yapıyo ohh mis gibi koca aldım bi kaç eksiği var ama oda zamanla olcak:))))

Benim eşimde yazın salon camını silmeyi sevmiyor karşı binanın bayanları balkonda oturuyor diye..
Bende sil sil kıskansınlar seni biz böyle beceremiyoruz diye diyorum..
Oda o zaman sende kıskan sende beceremiyorsun diyor..
Herşeye bi cvp :)

Nurcan o eksiklerde zamanla yavaş yavaş , sorun değil öğrenirler :KK70:

ı ııhhh.. hsg cekildi.. suludan vazgecilmiş,pek bi farkı yok zaten, uyuttular sadece, daha detaylı oldu iyi oldu. yarım saatten fazla sürmüş.. bide parca almışlar, soramadım ne parcası diye, patolojiye bırakmış eşim hemen ameliyathane cıkışı... hayırlısı artıkın beklicezz :)

mersi canımcııımmm :80: teşkür ettim :KK42:

delüüü.. ne anlamış yafuuuu :KK9:
patolojiyi anlamışın tamma.. açıklamıyorum..
sıra olayına gelince.. senin kuyrugundan tutucam peşine gelicem diyooomm.. sana diyooommm kuyruk oliciiimmm :KK60:

Hahah ben dyorum ki arkam sağlam niye ?
Çünkü Elfida var ..
Ya inş hemen sıran gelirde tedavin başlar gün falan sayarız mutlu haberler alırız, halaylar çekeriz inş Elfidamm inş:)

Allah'ım ya...
Delü kızlar sizüüü.... kız kibin koca bulmuşlar daha süleniyolarrr...

( laf aramızda benimki de sarma sararken yardım etti bana bi kez, cam neyim silmez emme, evi dağıtmaz,, iyi koca beninki de iyi iyyiii :-) ))))

yok kuzum yok ben hiç bir şey öğretemedim
benim eşimn annesi hiçiş yaptırmazmış kirlileri sepete bile kemdisi atarmış
evlendikten sonra ben eşime canım kirliyi sepete at ve ya tabağını oraya koyma dediğimde kv sen nasıl kadınsın diye söze girerdi
aslında eşim şimdi bunların bir çoğunu öğrendi ama öyle ev işler temizlik vs yapmaz (öğretemedim )

Benim eşimde yazın salon camını silmeyi sevmiyor karşı binanın bayanları balkonda oturuyor diye..
Bende sil sil kıskansınlar seni biz böyle beceremiyoruz diye diyorum..
Oda o zaman sende kıskan sende beceremiyorsun diyor..
Herşeye bi cvp :)

Nurcan o eksiklerde zamanla yavaş yavaş , sorun değil öğrenirler :KK70:

aslında ben silerim ama 4. kattayım evinde maşallah her tarafı cam zor geliyo işime geliyo böylesi benimki hayatta kimsaya göstermez kendini akşam bütün ışıkları kapatır öyle siler kadınlara gösterme kız kocanı nazar etcekler onların kocaları yapamıyo diye:))))

X