Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar kocaM normalde benimle oturur oyun oynar ama buaralar film hastası oldu cd alıyor geçiyor bilgisayara ben film izliyim sende dizine bak diyor ayrı odalarda ben reklamda falan yanına gidiyorum ama ozamanda o beni görmüyor kumanda meselesinegelince benimkinde hastalık kumanda sevdası elinden hiç bırakmıyor sürekli değiştirir bi kanalıı bu huyundan vazgeçirmek çok zor hepimiz aynı sıkıntıdayız ben birde konuşamıyorum kafasına takıp hasta olmasın diye ama çok seviyorum o ayrrıı bişey oda iş stresinden yanlız kalsın istediğini yapsın diyorum bazen aman karmakarışık bir hayat bunada çok şükür

oh valla herkes burda dertler aynı olunca aşk melegi bak bizim sorunumuz var bir öyle bir böyle ama eşim tv düşkün evet ama kanepeye uzanınca yanına yatmayınca kızar o ne izlese izlerim sonra uyur gider

kızlar kocaM normalde benimle oturur oyun oynar ama buaralar film hastası oldu cd alıyor geçiyor bilgisayara ben film izliyim sende dizine bak diyor ayrı odalarda ben reklamda falan yanına gidiyorum ama ozamanda o beni görmüyor kumanda meselesinegelince benimkinde hastalık kumanda sevdası elinden hiç bırakmıyor sürekli değiştirir bi kanalıı bu huyundan vazgeçirmek çok zor hepimiz aynı sıkıntıdayız ben birde konuşamıyorum kafasına takıp hasta olmasın diye ama çok seviyorum o ayrrıı bişey oda iş stresinden yanlız kalsın istediğini yapsın diyorum bazen aman karmakarışık bir hayat bunada çok şükür

Canım senin durum biraz faklı ama eşine ne olursa olsun huyuna git..
Onun durumu sitres kabul etmiyor biliyorsun..

oh valla herkes burda dertler aynı olunca aşk melegi bak bizim sorunumuz var bir öyle bir böyle ama eşim tv düşkün evet ama kanepeye uzanınca yanına yatmayınca kızar o ne izlese izlerim sonra uyur gider

Sen kocayı uyut bizdede tam tersi ben uyuyorum tavuk gibi

ben uyumam genelde o uyur bende daha sonra meyvesini mutfaga hazırlar yatarım özellikle şu aralar strese girmesin diye bebek gibi taki o güne kadar sonra burnundan getirecegim

ben uyumam genelde o uyur bende daha sonra meyvesini mutfaga hazırlar yatarım özellikle şu aralar strese girmesin diye bebek gibi taki o güne kadar sonra burnundan getirecegim

Kız sen ne fenasının ya(saka Saka) sen adamı kandır kandır sonrada burnundan fitil fitil getir

Son düzenleme:
Kız sen ne fenasının ya(saka Saka) sen adamı kandır kandır sonrada burnundan fitil fitil getir

hak ediyor akılsız oda eşim bana özeniyor zannediyor akşam hastalanmış aman bebek gibi yemegini ilacını kanalı degiştir diyor tabi kocacıgım ne derse tamam allah yüzümü güldürsün diger yüzümü gösteririm ben ona

selam arkadaşlar ben geldim.bu gün kontrolüm vardı bebeğimiz şu an 4,368gr ve normal doğum yapamıyacam.yarın hast.gidiyoruz sezeryan günü belli olacak.yarın olur diye düşünüyoruz ama doktorada bağlı.gerçi en fazla 1 gün verir normal doğum olsun istiyordum ama nasip kısmet.

selam arkadaşlar ben geldim.bu gün kontrolüm vardı bebeğimiz şu an 4,368gr ve normal doğum yapamıyacam.yarın hast.gidiyoruz sezeryan günü belli olacak.yarın olur diye düşünüyoruz ama doktorada bağlı.gerçi en fazla 1 gün verir normal doğum olsun istiyordum ama nasip kısmet.

Yabanım sen Melisayı içerde o kadar büyütürsen ne olacak normal doğum olmaz herhalde..
Yedi yattı keyfine baktı senin kız tombiş oldu..:KK70:D
Olsun canım en azından normal doğum sancısı çekmeyeceksin..
Ayrıca sezeryan eskisi gibi zorda ddeğil ki..
sağlıcakla doğsunda gerisi boş..

Yeter'imm hoşgeldin ..
Gözler aradı seni valla :)

yabangülüm hayırlısı olsun canım saglıklı dogsun da
bilgem maşallah bugün hiç terk etmedin ay evde net olsa hiç ayrılmam
aslında face adresi versek birbirimize ne güzel olur

Yabanım sen Melisayı içerde o kadar büyütürsen ne olacak normal doğum olmaz herhalde..
Yedi yattı keyfine baktı senin kız tombiş oldu..:KK70:D
Olsun canım en azından normal doğum sancısı çekmeyeceksin..
sağlıcakla doğsunda gerisi boş..

Yeter'imm hoşgeldin ..

heee heeeeeeeee yediğim melisaya yaramış:KK39:hayırlısı olsun sağlıklı ya önemli olan o çok şükür.

kızlar selam..herkez kocısını sıkayet etmıs.aynı sorunlar bızdede var.ama bız ayrı odalarda oturmayız hıcbırzaman.ben pc basına gelsem ıkı dk sonra bagırır nerdesın gel yanıma dıye.sarmas dolas oturmayı severız.ama tv sorunu herkezdekı gıbı malesef..bız dızı ızlemıyoruz yalnız protesto edıyoruz uyduruk dızılerı...hayvanlar alemı belgeseller bırde guzelse yabancı fılm seyredıyoruz.ben pcden sohpet ındırıyorum bazen onu ızlıyoruz..falan fılan ıste.cok sukur kahvemız macımız yok.o yuzden opup basıma koyuyorum..
yabangulum masallah melısa tombıs gelıyor.hakkında hayırlısı artık.nasıp boyleymıs.rabbım yardımcın olsun..

yabangülüm hayırlısı olsun canım saglıklı dogsun da
bilgem maşallah bugün hiç terk etmedin ay evde net olsa hiç ayrılmam
aslında face adresi versek birbirimize ne güzel olur

Bugün Yeter yoktu ya gözü arkada kalamsın dite topiğe bekçilik yaptım ..
Yarından itibaren görevi devrediyorum ..
çünküü bayram temizliği başlıyor kızlar...
Ama bu topiğe gelmeyeceğim anlamına gelmez .. Çünkü dayanamam ben gelirim :)
Fiskos fikos :KK70:DDD

Kızlar bayram için evi ne kadar temizlersem evim için ne yaparsam kar çünkü bayramdan çok kısa bir süre sonra yumurta toplama ve transfer sürecine giriyoruz..
Artık ondan sonra istesemde bişey yapamam :))
Ufak tefek şeyler ancak..
Daha transferden sonra kim gelecek yanıma belli değil..
Annem gelir herhalde hem o çok güzel yemek yapıyor..
Bakalım hele oraya gelelim de bir :KK70:

evet kızlar nermin haklı ..
Bayramdan sonra daha müsait oluruz..
Benim iğneler arifeden bir gün önce başlıyor zaten o sıralar hep evde olucam ..
Bende günde 2-3 tane okuyabilirim ..
Yalnız kuran okumayı bilmiyorum , arapça tecümesini okusam olur mu?
Türkçe mealini değil arapçanın okunuşunu yani..

kızlar belgine'de haber verelim oda tedavi aşamasında ..
Katılmak isteyebilir..

arkadaşlar bende okuyama arpça ama tefriciye okabilirim liste yapalım sırayla herkese okuyalım
benim başka bir formdada listedeyim biz orada okuyoruz

yabanım sen melisayı içerde o kadar büyütürsen ne olacak normal doğum olmaz herhalde..
Yedi yattı keyfine baktı senin kız tombiş oldu..:dd
olsun canım en azından normal doğum sancısı çekmeyeceksin..
Sağlıcakla doğsunda gerisi boş..

Yeter'imm hoşgeldin ..

şımartacaksınız beni :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

bugün yeter yoktu ya gözü arkada kalamsın dite topiğe bekçilik yaptım ..
Yarından itibaren görevi devrediyorum ..
çünküü bayram temizliği başlıyor kızlar...
Ama bu topiğe gelmeyeceğim anlamına gelmez .. çünkü dayanamam ben gelirim :)
fiskos fikos :dddd

kızlar bayram için evi ne kadar temizlersem evim için ne yaparsam kar çünkü bayramdan çok kısa bir süre sonra yumurta toplama ve transfer sürecine giriyoruz..
Artık ondan sonra istesemde bişey yapamam :))
ufak tefek şeyler ancak..
Daha transferden sonra kim gelecek yanıma belli değil..
Annem gelir herhalde hem o çok güzel yemek yapıyor..
Bakalım hele oraya gelelim de bir :d

evet yaaaaaaaaaa temizlik yapılacak
offfffffffff
offfffffffff

kız ben hem temizlik yaparım hemde topiği beklerdim :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

evet yaaaaaaaaaa temizlik yapılacak
offfffffffff
offfffffffff

kız ben hem temizlik yaparım hemde topiği beklerdim :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Camları eşim siliyo zaten , bende her zamanki yaptığım temizlikten biraz daha derin temizlik yapıyorum o kadar ..
Geçen bayram bütün evi döktüm temizledim bu bayram daha az iş yapacağım..
Halılarıda yıkamacılar sağolsun hallediyolar..
Eskidenmiş o annelerimizin yaptığı işler şimdi işi teknoloji yapıyor :KK70:
Ütü yapan ve yemek yapan robotta piyasaya çıkarsa tamamdır :KK70:DD

hamanin maşallahhh :nazar:
erken yol almış snein kız Yabancım :))
Hayırlısıyla doğsunda normal-sezeryan önemli değil artıkın ya...

Ben geldim hastaneden.. HSG yapıldı, sulu ultrason değil, anestezili yapıldı, agrım sıızm yok çok şükür iyiyim... başımda bir agrı var ama normaldir uyutuldum sonuçta dimi :))
patoloji sonucunun gelmesini bekleyip tüp sırasına gireceğişm artıkın bende cok şükür hersey bittiiii.... :26:

X