Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
allah'ım ya...
Delü kızlar sizüüü.... Kız kibin koca bulmuşlar daha süleniyolarrr...

( laf aramızda benimki de sarma sararken yardım etti bana bi kez, cam neyim silmez emme, evi dağıtmaz,, iyi koca beninki de iyi iyyiii :-) ))))

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhh
sarma sarmış birde
bir daha enişteme kötü bir şey de ben sana sorarım :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

yok kuzum yok ben hiç bir şey öğretemedim
benim eşimn annesi hiçiş yaptırmazmış kirlileri sepete bile kemdisi atarmış
evlendikten sonra ben eşime canım kirliyi sepete at ve ya tabağını oraya koyma dediğimde kv sen nasıl kadınsın diye söze girerdi
aslında eşim şimdi bunların bir çoğunu öğrendi ama öyle ev işler temizlik vs yapmaz (öğretemedim )

geç kalmışın artık bu zamandan sonra öğrenmez seninki ahh ben çok şanslıyım valla şimdi bayram temizliğinide beraber yapcaz bakalım kaç gün sürer:))))

aslında ben silerim ama 4. kattayım evinde maşallah her tarafı cam zor geliyo işime geliyo böylesi benimki hayatta kimsaya göstermez kendini akşam bütün ışıkları kapatır öyle siler kadınlara gösterme kız kocanı nazar etcekler onların kocaları yapamıyo diye:))))

Haklısımda nurcan senin ki akşam nasıl siliyor ya gece görüşlü dürbünle lekeleri kontrol et ha :):52:

aslında ben silerim ama 4. kattayım evinde maşallah her tarafı cam zor geliyo işime geliyo böylesi benimki hayatta kimsaya göstermez kendini akşam bütün ışıkları kapatır öyle siler kadınlara gösterme kız kocanı nazar etcekler onların kocaları yapamıyo diye:))))
bende işe gittiğimde arıyom camaşırları toplayıver sabah serdim cıkarken diyom bazen, bana ne diyo, kılıbık mı dedirtcen bana diyooo.. komşular görür diyo...
anaa bi gidiyom akşam toplanmış, katlanmış , yerleştirilmiş :KK76: :KK76: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

ne yapayım yeterim yaaa ..
6. Kattayız ben aşağı bakamıyorum korkuyorum ..
Eşim bile silerken tişörtüne asılıyorum sanki gücüm yetipte tutabilecekmişim gibi..
:ddd
elektrik kesilse hayatımız bitiyor .. Allah bilim adamlarından razı olsun.

tişörrtünemi sarılıyorsun
gözümde canlandırdımda:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Allah'ım ya...
Delü kızlar sizüüü.... kız kibin koca bulmuşlar daha süleniyolarrr...

( laf aramızda benimki de sarma sararken yardım etti bana bi kez, cam neyim silmez emme, evi dağıtmaz,, iyi koca beninki de iyi iyyiii :-) ))))

atlattın usg yi hadi az kaldı bebişin gelmesine...ben hiç söylenmem kocamdan maşallahı varr yemek yapar ev işi yapar her iş gelir elinden kocacığımın sarma nasıl sardırdın becerebildimi bari:))))

Ya arkadaşlar ben bu topiğe geldiğimde sanki arkadaşlarımın evine misafirliğe gitmişim gibi hissediyorum ..
Ne kadar güzel muhabbet eidyoruz..
İyiki varsınız yaaa :)
Şöyle canım sıkılınca çıkıp gideceğim hiç arkadaşım yok .. 1 Tane var oda uzakta ..
Ama buraya geldiğimden beri bu arkadaş ihtiyacını daha az hissediyorum hatta bazen hissetmiyorum desem yeridir :)

Haklısımda nurcan senin ki akşam nasıl siliyor ya gece görüşlü dürbünle lekeleri kontrol et ha :):52:

anammm bilmiyom tek bi leke kalsa ya pırıl pırıl oluyo sanki cam yokmuş gibi perdeleri çekmiyo sabah gün ışığında ne kadar güzel sildiğini göreyim diye :))))))

geç kalmışın artık bu zamandan sonra öğrenmez seninki ahh ben çok şanslıyım valla şimdi bayram temizliğinide beraber yapcaz bakalım kaç gün sürer:))))

evet yaaaaaa
artık öğrenmez:26::26:
Ne yapalım bizde böyle idare edeceğiz:KK59::KK59::KK59:
Kızlar eşim bir haftadır yanımda değil:KK14::KK14::KK14:
şimdi özledim yaaaaa:KK17::KK17:
Her şeyi güzel geliyor bana :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhh
sarma sarmış birde
bir daha enişteme kötü bir şey de ben sana sorarım :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
dimem.. dimem...
ama bazan yetmiyo be böyle evcimen olması.. attırıyo kafamın tascaazını...
mesela evcimen ya, gereksşiz şeyler alıp geliyor eve bi sürü para verip hiç gerek olmayan seyleri... gecen benden habersiz mutfak robotu siparişi vermiş.. hemde baya pahalıya.. kavga dövüş iptal ettirdik.. zaten hepsi ayrı-ayrı var ki.. ne gerenk var dimi ama

atlattın usg yi hadi az kaldı bebişin gelmesine...ben hiç söylenmem kocamdan maşallahı varr yemek yapar ev işi yapar her iş gelir elinden kocacığımın sarma nasıl sardırdın becerebildimi bari:))))
sorma Nurcan ben 4-5 sardım o 1 tane anca...
tepsiye koyuya, seriyo yaprağı yavaş yavaş.. bi gözü tv de zaetn :))
aman diyom ev hanımı olaydın yanmıştı herifin aclıktan... olsun diyo benim yicemi sen sarıyon, seninkini ben.. hayat müsterek bak dediydi :)) komik ya... 1 kezcik yardım etti kız... o yokken sarıyom ben genelde :)

tişörrtünemi sarılıyorsun
gözümde canlandırdımda:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Yeterim sarılmıyorum asılıyorum arkasından tutmak için ..
Çok sarkarak siliyor çünkü bende endişelenip tişörtünden tutuyorum =)
Ay niiiii kadar finasın yaaaa :)

Son düzenleme:
evet yaaaaaa
artık öğrenmez:26::26:
Ne yapalım bizde böyle idare edeceğiz:KK59::KK59::KK59:
Kızlar eşim bir haftadır yanımda değil:KK14::KK14::KK14:
şimdi özledim yaaaaa:KK17::KK17:
Her şeyi güzel geliyor bana :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ahhhh kıyamam bir hafta nasıl dayanıyonuz yaa ben yatağa bile gidemiyom yanımd olmadan ayy çok zor ee gelmicekmi daha tek başına korkmuyonmu....

ya arkadaşlar ben bu topiğe geldiğimde sanki arkadaşlarımın evine misafirliğe gitmişim gibi hissediyorum ..
Ne kadar güzel muhabbet eidyoruz..
Iyiki varsınız yaaa :)
şöyle canım sıkılınca çıkıp gideceğim hiç arkadaşım yok .. 1 tane var oda uzakta ..
Ama buraya geldiğimden beri bu arkadaş ihtiyacını daha az hissediyorum hatta bazen hissetmiyorum desem yeridir :)

bebiğim hep gel
her zaman bekleriz:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Evet burası ailemiz gibi
keşke imkanınımız olsaydıda yüzyüzede görüşseydik yaaaaaaa:26::26::26::26::26::26::26::26::26:

ahhhh kıyamam bir hafta nasıl dayanıyonuz yaa ben yatağa bile gidemiyom yanımd olmadan ayy çok zor ee gelmicekmi daha tek başına korkmuyonmu....

yok canım korkmam
bu gün gelecek
inşşşşşşşşşşşşşşşş
dört gözle bekliyorum:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

Öyle yada böyle işte kızlar yinede kocalarımızı allah başımızdan eksik etmesin..
Şimdi kendi evimiz yuvamız oldu yaşadığımız yer ..
Ailemiz ne kadar mükammel olsada ayrılıp gittiğinde olmuyor işte , sığıntı gibi hissediyorsun kendini..
Herkes evinde yuvasında mutlu olsun..
Bunlar hayatın tadu tuzu..
Sarmaları kendimizde sararız , evi en kötü bi hizmetlide tutar temziletiriz.. Yada bırakırız öyle kalır..
İşye onların ki de yarım ela gönül alma :)

dimem.. Dimem...
Ama bazan yetmiyo be böyle evcimen olması.. Attırıyo kafamın tascaazını...
Mesela evcimen ya, gereksşiz şeyler alıp geliyor eve bi sürü para verip hiç gerek olmayan seyleri... Gecen benden habersiz mutfak robotu siparişi vermiş.. Hemde baya pahalıya.. Kavga dövüş iptal ettirdik.. Zaten hepsi ayrı-ayrı var ki.. Ne gerenk var dimi ama

sorma nurcan ben 4-5 sardım o 1 tane anca...
Tepsiye koyuya, seriyo yaprağı yavaş yavaş.. Bi gözü tv de zaetn :))
aman diyom ev hanımı olaydın yanmıştı herifin aclıktan... Olsun diyo benim yicemi sen sarıyon, seninkini ben.. Hayat müsterek bak dediydi :)) komik ya... 1 kezcik yardım etti kız... O yokken sarıyom ben genelde :)

kız yazık adama sana güzeelik yapmak istemiş

canım benim eşimde kendi başına bir şey alsa bizdede sorun yaşanır
nedendir bilmiyorum bu erkekler hiç anlamıyorlar
ve fiyatınada hiç bakmıyorlar

allah biran önce kavuştursun ben gölgemden bile korktuğum için böyle soruyırum evde tek başıma kalmak ölürüm heralde:))))

canım ben bekarken ailem köydeydi bende çalışıyordum
o zamanda yalnız kalırdım yazları falan
o yüzden alışkınım

bir eş sevdası almış başını gidiyor allah muhabetinizi arttırsın imrendim valla bizimki yapmaz pek içinden gelirse herşeyi yapar evlendik evleneli bir kere bulaşık yıkadı çocuk olsa o zaman yapar bana ne diyor bir hamile kal başımın tacı yaparım sen yat herişi yaparım diyr lafa bakın ya

X