Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın kızlar bugün sabah işlerim çok yoğundu anca gelebildim bu liste işi süper olur kim yapcak acabA yeterden rica edelim o anlar bu işlerden
beni biliyosunuz işte yaş 24 gerisi size kalmış
kızlar ya akşamları evde nasıl vakit geçiriyosunuz kocişimle bu ara zıt kutuplardayız buda benim sinirlerimi bozuyor ben bi odada tv syrediyorum o bi odada ifilm seyrediyor 12 gibi geliyor yatıyoruz okdar gıcık bi durumki hiç konuşmadan beraber vakit geçirmeden ömür geçiyor ona söylediğimde ben çok abartıyomuşum ya nedir sizce bu 3 yıllıkken böyle olursa ilerde nasıl olur Acaba fikir verin bakalım

canım bence öle alıştırma sen kocacığının yanında film izle o yapmıyosa sen yap genelde hep bayanlara düşüyo herşey ben hiç ayrı izleyemem kocamdan ayrılamam bizde 3,5yıllık evliyiz ama monotonlaşmasına izin verme:))

Gerçekten çok üzücü bir durum ..
Erkek milletine çok fazla yüz vermeye gelmiyor kızlar ..
Aile pskiyatristine gitmeyi düşündünüz mü hiç?
Bu çok normal bişey aslında sorunları çözmek , dinlemek ve düşünmek için..
Benim çevremde bi kaç çift aile psikiyatristine gittiler ve gerçekten olumlu yanlarını gördüler..
Bu iş tabi birazda şans işi..
İnsanoğlunun malesef doğasıyla alakalı ..
Allah kolaylık versin ..
Ama Giz şöyle bi gerçekte varki benim ablada eşinden boşanmak üzere 2.5 yaşında bir kızı var..
Onunda ilerde çocuk sahibi olması zordu .. Ve anlaşamadığı hergün tartışıp kavga ettiği eşinden çocuk sahibi oldu..
Bi çocuğum olsun çekip gidicem hayatından dedi ve dediğinide yaptı..
Sonuç: Yiğenim baba baba diye pencerenin önünde saatlerce ağlıyor..
Umarım seninki böyle olmaz..

bilgem haklısın ama ne yapıyım onu mu çekecegim bende çalışıyorum insan sormazmı ne yaptın diye yok nerde bende yardım almak isterim ama o dik kafalı bir insan ne desen yanlış anlar aileden geliyor burda daha önce yazmıştım düşünün bu yüzden geçen sene intihar ettim bir hafta yogun bakımda kaldım sonuç aynı ailem den annem yeni ögrendi o yüzden üstüme gelemiyorlar çık gel kızım diyorlar ama bir çocuk hayırlısıyla ailemin durumu iyi

Günaydınlarrrrrrrrrrrrrr şimdi size bir önerim var suan tedavi gören arkadaşlarımızdan başlayarak duaya başlıyalım Tefriciye(4444 Salatı Tefriciye) ve 41 yasin olarak kabul eden varsa ayarlayalım yapalım olurmu suan en yakın tedavi gören eğer yanlış bilmiyorsam Belgin ve Bilgeeeeem nerersiniz bayanlar

arkadaşlar bende varım tefriciye ve 41 yasin okumaya.hergün 1 yada 2 tane yasin okuyabilirim.ama bence bayramdan sonra başlayalım.şimdi bayram temizliğiydi ,bayramdı çok yoğunuz ya o yüzden

arkadaşlar bende varım tefriciye ve 41 yasin okumaya.hergün 1 yada 2 tane yasin okuyabilirim.ama bence bayramdan sonra başlayalım.şimdi bayram temizliğiydi ,bayramdı çok yoğunuz ya o yüzden

Tamam canım zaten sen ben bilgemmm var bayramdan sonra başlıyalım listeyi oluşturalımda

Son düzenleme:
Tabi haklısın zamanla ayrılsanda düzene girecektir..
Benim böyel yazdığıma bakma ebnde yanlış olduğunu bilsemde senin şuan yaptığını yapardım ..
Bi yanda yalnız çocuk büyütmek bi yandada ömür boyu anne olamamak..
Anne olmayı seçerdim..
En aazından ara sıra babasını görür ama ben ara sıra anne olma şansım olmazdı derdim..
Allah yardımcın olsun ..
Keşke herşey senin istediğin gibi gitsede bunlar yaşanmasa..
Ama eşinin kahrınıda çekme .. Çeke çeke bi bakmışsın ömür bitmiş..
Benim ailemde ablama yiğenime sahip çıktı...
Ömür boyu bakarlar..
Allah'ım hepimizin yar ve yardımcı olsun..

Evet kızlar nermin haklı ..
Bayramdan sonra daha müsait oluruz..
Benim iğneler arifeden bir gün önce başlıyor zaten o sıralar hep evde olucam ..
Bende günde 2-3 tane okuyabilirim ..
Yalnız Kuran okumayı bilmiyorum , arapça tecümesini okusam olur mu?
Türkçe mealini değil arapçanın okunuşunu yani..

Kızlar belgine'de haber verelim oda tedavi aşamasında ..
Katılmak isteyebilir..

Son düzenleme:
Tabi haklısın zamanla ayrılsanda düzene girecektir..
Benim böyel yazdığıma bakma ebnde yanlış olduğunu bilsemde senin şuan yaptığını yapardım ..
Bi yanda yalnız çocuk büyütmek bi yandada ömür boyu anne olamamak..
Anne olmayı seçerdim..
En aazından ara sıra babasını görür ama ben ara sıra anne olma şansım olmazdı derdim..
Allah yardımcın olsun ..
Keşke herşey senin istediğin gibi gitsede bunlar yaşanmasa..
Ama eşinin kahrınıda çekme .. Çeke çeke bi bakmışsın ömür bitmiş..
Benim ailemde ablama yiğenime sahip çıktı...
Ömür boyu bakarlar..
Allah'ım hepimizin yar ve yardımcı olsun..

Zor bir durum allah sabır versin herkes için
Giz canım biz bilemeyiz neler yaşadığını gerçekten kolay bir durum değil rabbim sabır versin

günaydın kızlar bugün sabah işlerim çok yoğundu anca gelebildim bu liste işi süper olur kim yapcak acabA yeterden rica edelim o anlar bu işlerden
beni biliyosunuz işte yaş 24 gerisi size kalmış
kızlar ya akşamları evde nasıl vakit geçiriyosunuz kocişimle bu ara zıt kutuplardayız buda benim sinirlerimi bozuyor ben bi odada tv syrediyorum o bi odada ifilm seyrediyor 12 gibi geliyor yatıyoruz okdar gıcık bi durumki hiç konuşmadan beraber vakit geçirmeden ömür geçiyor ona söylediğimde ben çok abartıyomuşum ya nedir sizce bu 3 yıllıkken böyle olursa ilerde nasıl olur Acaba fikir verin bakalım

arkadaşlar bende 24 yaşına girdim.

cnm bende aynı dertten gidiyorum..ben tvnin başında kociş bilgisayarın başında.hiç sohbet bilmem ben..gecelerde uzadı artık vakit geçmek bilmiyo.şura gelde iki laflayalım diyorum,ne konuşalım diyor.bir soru sorsam iki saat sonra cvp verir.süslenir püslenir gelirim kafayı çevirip bakmaz bile..bende senin gibi çok monoton bi hayat yaşıyoruz ,zahmet edip tek kelime bile konuşmuyosun diyorum ,oda diyor bir şeyi abartmayı ne kadar da seviyosun diyo ,herşeyi abartma diyor.napayım bende susuyorum..sabaha kadar çene çalsam boş ,yine bildiğinden vazgeçmez.tek buyönden sorunumuz var ,yoksa şimdilik başka hiç bi sorunumuz yok çok şükür..

kolay olurmu su stres altında erken menepoza girdim hele şu cimcimeler gelsin bir o zaman ondan alacagım kuvveti

ay bu ne kızlar ya herkes aynı dert ten yakınıyor
birde şu kaskafalı kocalara çocuk yapıyoruz
ama ben degişecek diye degi kendim için istiyorum

bilgem sen yaşındaydın canım sende ankaradasın ne güzel ben demetevlerdeyim

İnanmıyorum bende ordayım yaa ..Özelden yazarım sana tam olarak nerde olduğunu..
Ben 23 yaşıma girdim ne zamandır 22 diyorum ama artık 23 oldum .
Ben hayata biraz erken atıldım 13 yaşımda çalışmaya başladım o yüzden kızlar yaşımın küçük olduğuna bakmayın çok şey gördüm geçirdim..
Hayat insanı o kadar çok olgunlaştırıyor ki..
Okudum çalıştım kardeşimide okuttum çok şükür..
Sonra 18 yaşımda eşimle tanıştım çok sevdim..19 yaşındaydım...
Evlendik..
İyiki evlenmişim diyorum..
İşte o zaman yaşadığımı anladım..Bi yandan okuyup bi andan gecelere kadar çalışmaktan yaşadığımı unutmuştum..
Eşim bana görmediğim herşeyi gösterdi, yaşattı hala çırpınıyor benim için..
7/24 çalışıyor pazar günleri bile..
Allah razı olsun ondan .. Bütün ilklerimi yaşattı..
Şimdi erkek infertilitesinden dolayı çocuk sahibi olamıyorum ama canı sağolsun diyorum ..

Son düzenleme:
demek nerdeyse bütün erkekler aynı....
bizim hayat ta baya moloton geçiyor...
eşim pc ye değilde tv ye çok düşkün kumanda elinden düşmez...
bir aşağı bir yukarı....
benim tv ile pek aram yok ama başka odada oturmam...
o ne bakıyorsa bakmaya çalışırım...

ben başlarda çok taktım ama sonra anladım herkes aynı...
erkekler değişmiyorda...
şimdi alıştım biraz...
rabbim beterinden korusun...

bir aşağı bir yukarı....

erkekler değişmiyorda...
şimdi alıştım biraz...

Ya kızlar sizde hemen pes ediyorsunuz ..
Niye onun izleidğini izlemek zorundasınız, alın kumandayı elinize..
Bi defa kumanda kimin elindeyse evin reisi odur..
Eşim bana vermeyecek kumandayı haa kafasında patlatırım .. Camdan aşağıya atarım..
Ben bazen kendimi bi kanepeye atıyorum o bi kanepeye bakıyorum sessizleşti ortalık hemen kafamın altındaki yastığı alıyorum pattt suratına bi fırlatıyorum kendine geliyor..
Beni kzıdırdığındada kavga etmem hiç karga gibi sesimle evde şarkı söylerim :)

Evet kızlar nermin haklı ..
Bayramdan sonra daha müsait oluruz..
Benim iğneler arifeden bir gün önce başlıyor zaten o sıralar hep evde olucam ..
Bende günde 2-3 tane okuyabilirim ..
Yalnız Kuran okumayı bilmiyorum , arapça tecümesini okusam olur mu?
Türkçe mealini değil arapçanın okunuşunu yani..

Kızlar belgine'de haber verelim oda tedavi aşamasında ..
Katılmak isteyebilir..

Tamam canım ama simdiden oluşturalım takımı :KK52:

kolay olurmu su stres altında erken menepoza girdim hele şu cimcimeler gelsin bir o zaman ondan alacagım kuvveti

Zaten çocuk korkudan gelimyordur ben gelirsem kıyametler kopacak evde diyordur:KK52::KK52::KK52:

tamam cnm ,kim için derseniz okurum ben ,çoook güzel olar...

Soğal canım tşk

bende bikaç yasin okurum kızlar sonuşta derdimiz aynı benide yazın

Sağol canım

İnanmıyorum bende ordayım yaa ..Özelden yazarım sana tam olarak nerde olduğunu..
Ben 23 yaşıma girdim ne zamandır 22 diyorum ama artık 23 oldum .
Ben hayata biraz erken atıldım 13 yaşımda çalışmaya başladım o yüzden kızlar yaşımın küçük olduğuna bakmayın çok şey gördüm geçirdim..
Hayat insanı o kadar çok olgunlaştırıyor ki..
Okudum çalıştım kardeşimide okuttum çok şükür..
Sonra 18 yaşımda eşimle tanıştım çok sevdim..19 yaşındaydım...
Evlendik..
İyiki evlenmişim diyorum..
İşte o zaman yaşadığımı anladım..Bi yandan okuyup bi andan gecelere kadar çalışmaktan yaşadığımı unutmuştum..
Eşim bana görmediğim herşeyi gösterdi, yaşattı hala çırpınıyor benim için..
7/24 çalışıyor pazar günleri bile..
Allah razı olsun ondan .. Bütün ilklerimi yaşattı..
Şimdi erkek infertilitesinden dolayı çocuk sahibi olamıyorum ama canı sağolsun diyorum ..

Hayat zor canım herkes ya evlenmeden yada evlenince çekiyo bu bir gerçek ay içim daraldı güzel şeylerden konuşalım

bir aşağı bir yukarı....

erkekler değişmiyorda...
şimdi alıştım biraz...

Aman hayat işde aslında takmıyacaksın takınca sadace kendimize yapıyoruz buarada hoş geldin canım benim nasılsın

Ya kızlar sizde hemen pes ediyorsunuz ..
Niye onun izleidğini izlemek zorundasınız, alın kumandayı elinize..
Bi defa kumanda kimin elindeyse evin reisi odur..
Eşim bana vermeyecek kumandayı haa kafasında patlatırım .. Camdan aşağıya atarım..
Ben bazen kendimi bi kanepeye atıyorum o bi kanepeye bakıyorum sessizleşti ortalık hemen kafamın altındaki yastığı alıyorum pattt suratına bi fırlatıyorum kendine geliyor..
Beni kzıdırdığındada kavga etmem hiç karga gibi sesimle evde şarkı söylerim :)

Canım karga gibi söylersen O yeter zaten caydırma politikası ay öyle demeyin ya bizde akşama kadar cizgi film izliyoruz bense hayatım boyunca hiç cizgi film seyretmeyi sevmezdim ama bende artıkın kumandayı alıyorum hhhhholeyyyyyyyyyyyy

Aman hayat işde aslında takmıyacaksın takınca sadace kendimize yapıyoruz buarada hoş geldin canım benim nasılsın

Canım karga gibi söylersen O yeter zaten caydırma politikası ay öyle demeyin ya bizde akşama kadar cizgi film izliyoruz bense hayatım boyunca hiç cizgi film seyretmeyi sevmezdim ama bende artıkın kumandayı alıyorum hhhhholeyyyyyyyyyyyy
hoşbulduk canım...
iyi diyelim iyi olalım...

X