Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Mona Rosa hoşgeldin , sefalar getirdin..
Çok geçmiş olsun , umarım bir daha bu acıyı yaşamassın ..

Fadik iyi dileklerin için teşekkür ederim arkadaşım...
Pzt gelince yazarım mutlaka ..
Heyecandan iş güç hiçbişeycik yapamıyorum..
Rapor işide güzel oldu..
Bayağı uygun fiyata olacak en azından allah esirgesin ama ilki tutmazsa bir daha yaptırma şansımız olur..
Mutluyummm ya uzun zamandan beri ilk defa..
ALLAH HİÇ EKSİK ETMESİN UMUDUMUZU ..

Geçmiş olsun canım hiç üzülme onu veren Rabbim digerinide verir birde eğer düşük yapılıyorsa yanlış bilmiyosam onda bir sorun varmış ve vucut bunu kabul etmiyormuş ileride sorun acıyormus üzülme:1rolleyes

Bilgemmm araştırmaların cok güzel gidiyor inşallah herşey yolnda gider bende baya şeyler öğreniyorum bizde merakla pazartesiyi bekliyoruz senin için....

Giz1978 geçmiş olsun canım bunuda atlatırsın moralını bozma

rica edrim canım...
bir ara senide eklerima.s.

sağol canım...darısı sağlıcakla bütün isteyen arkadaşlara inş...
doğal yolla oldu canım...

senin iyi olmana sevindim canım...
inş daha da iyi olacaksın...

ohh maşalalh canım...ne güzel kıpır kıpırsın...
hep böyle gül canım...

geçmiş olsun kendine iyi bak
cancağızlarım sağolun iyi ki varsınız.kaldığım yerden tekrar baslayacagım vücudum kend
ine gelince.yılmayacağım.

Monarosa hoşgeldin arkadaşım yeniden...
Diğer tedavine kadar içini ferah tut... Rabbim istediği dediği zaman olacak sonuçta bebegimiz...
Bizim onu ararken yaptıklarımız sadece sebep olacak...

Belgincim neden agladın sen o kadar..
dayına mı üzüldün arkadaşım, başka bişey yoktur inşALLAH...
üst üste gelir ya hersey...
Dayına da acil şifalar diliyorum..
Hakkaten gencmiş daha babamdan bile küçük yaşca..ben babacığıma yakıştıramiyorum hastalığı,
ALLAH ailesine ve size yardım etsin tedavi esansında...
Duamı ettim ALLAH kabul ettiyse isim vererek arkadaşım namazımın arkasında..derdi veern RABBİM verir şifasınıda inş.

kızlar selammm..
nasılsınız...ne var ne yokk??opuyorumnanaktan
annemler bendeydi biliyorsunuz..bir süre uzak kaldım sizlerden..

monarosa hoşgeldin canımm..

fatıma zehra babacığına allah acil şifalar versin inşallah..

Fatımanın babasıda mı hasta..
Ben Belginin dayısını okudum Fatımanın babsı kaçmış gözümden...
anne baba candan öte... RABBİM şifa versin Fatımacım...
Derdi veren ALLAH şifasını verir inşALLAH...

PApatya hoşgeldin..
gitti mi annenler?
Sen nasısın görüşmeyeli..moral depoladın dimi anneciğinden :)

mona roza geçmiş olsun arkadaşım Rabbim en kısa zaömanda meleğinin yerine yenisini göndersin

kzlar bende 7 yıllık evliyim bizimde erkek infertilesi yüzünden, daha önce micro denedim çok iyiydi herşey 13 yumurtam döllenmişti ama malesef tutmadı..şimdi rapor almaya çalışıyorum çapadan burdan aldığım raporla umut tüp bebekde yaptırıcam inşallah konuştum ilaçlar dahil 2000 lira bakalım hayırlısı...14 ekimde raporumun akibeti belli olucak..
eşimin sperm sonuçları ilk giittiğimizde 1 cc 7 topllam 14 milyon hareketlilik 7 morfoloji 5
daha sonra yaptırdıklarımızda böyle hormon sonuçlarında problem çıkmadı şükür bide kromozm analizi istediler onunda sonucunu alıp 14 gidicem
ama dr söylediği kesin tüp bebek benim 14 de hocayla randevum var eğer tüp bebek derse hmen dosyamız heyete giricekmiş benim içinde dua edin...
herkese kocaman kocaman şan diliyorum.

kzlar bende 7 yıllık evliyim bizimde erkek infertilesi yüzünden, daha önce micro denedim çok iyiydi herşey 13 yumurtam döllenmişti ama malesef tutmadı..şimdi rapor almaya çalışıyorum çapadan burdan aldığım raporla umut tüp bebekde yaptırıcam inşallah konuştum ilaçlar dahil 2000 lira bakalım hayırlısı...14 ekimde raporumun akibeti belli olucak..
eşimin sperm sonuçları ilk giittiğimizde 1 cc 7 topllam 14 milyon hareketlilik 7 morfoloji 5
daha sonra yaptırdıklarımızda böyle hormon sonuçlarında problem çıkmadı şükür bide kromozm analizi istediler onunda sonucunu alıp 14 gidicem
ama dr söylediği kesin tüp bebek benim 14 de hocayla randevum var eğer tüp bebek derse hmen dosyamız heyete giricekmiş benim içinde dua edin...
herkese kocaman kocaman şan diliyorum.

canım öncelikle hoş geldin rabbim hakkında hayırlısını versin sende biran önce bebeğimini kucağına alırsın inşallah

monarosa hoş geldin canım

kızlar gunaydın nasılsınız bakemm

fatma canım baban nası oldu belgin senin dayında iyidir umarım allah acil şifalar versin tüm hastalarımıza

Allah inşallah sana da isteyen herkese hayırlısı ile anne olmayı nasip eder canım
amin canım inşallahhhhhh
Monarosa hoşgeldin arkadaşım yeniden...
Diğer tedavine kadar içini ferah tut... Rabbim istediği dediği zaman olacak sonuçta bebegimiz...
Bizim onu ararken yaptıklarımız sadece sebep olacak...

Belgincim neden agladın sen o kadar..
dayına mı üzüldün arkadaşım, başka bişey yoktur inşALLAH...
üst üste gelir ya hersey...
Dayına da acil şifalar diliyorum..
Hakkaten gencmiş daha babamdan bile küçük yaşca..ben babacığıma yakıştıramiyorum hastalığı,
ALLAH ailesine ve size yardım etsin tedavi esansında...
Duamı ettim ALLAH kabul ettiyse isim vererek arkadaşım namazımın arkasında..derdi veern RABBİM verir şifasınıda inş.
canım dayımada çok üzülüyorum ama ben öyle bi geçer zamanki adlı dizide osman olan çocuğun ağlamasına dayanamadım keşke benimde böyle olum olsa diye ağladımmm

amin canım inşallahhhhhh

canım dayımada çok üzülüyorum ama ben öyle bi geçer zamanki adlı dizide osman olan çocuğun ağlamasına dayanamadım keşke benimde böyle olum olsa diye ağladımmm

sorma bende çok ağladım o diziyi izlerken özellikle osmanın babası geldi diye gece kapıyı açmasına bende cok kötu oldum cok tatlı bir çocuk rabbim hepimize öle bir bebiş versin

Kızlar hepimiz mi izleidk ya , hakkaten o nasıl bir rol kesmedir.. Allah remen özene bezene yaratmış yani..
Burcu bu topiğimize hoşgeldin..
Kızlar Burcu benim erkek infertilitesinden dolayı rapor çıkaranlardan arkadaşım.Başlığı açanda kendisi üstelik.. Ne iyi yapmış.. Bütün sorularımın cevaplarını buldum.. :))
Hemen hemen hatta tıpa tıp da diyebilirim hikayemiz aynı.. İkimizde şimdi tüp bebek için rapor almaya çalışıyoruz..
Burcu bana sağolsun bu konuda çok güzel bilgiler verdi..
Buraya gelmesinede çok sevindim ayrıcaaa:)
Raporlarımızı alınca belkide aynı anda tüp bebek tedavimize başlıcaz ..
Olur mu olur :)

Fatıma Ve belgin tez zamanda hastalarınıza allah acil şifalar versin..
Benim babamda kanserdi 2.5 ay boyunca hastanede çok şeyler yaşadık, çok acı çektik.. Şimdi biraz daha iyi..
Sizleri çok iyi anlıyorum canlarımm..
Allah'a sığının ,takdir onun.. Sabretmekten başka elden ne gelir..

Melony sende son gelişmeler nedir arkadaşım.. Diğer topiclerdede yazılarını okudum taa eskilerin ..
Dedimki kendi kendime nerden nereye gelmiş Melonycim...

mona roza geçmiş olsun arkadaşım Rabbim en kısa zaömanda meleğinin yerine yenisini göndersin

canım öncelikle hoş geldin rabbim hakkında hayırlısını versin sende biran önce bebeğimini kucağına alırsın inşallah

monarosa hoş geldin canım

kızlar gunaydın nasılsınız bakemm

fatma canım baban nası oldu belgin senin dayında iyidir umarım allah acil şifalar versin tüm hastalarımıza

hoşbuldum kızlar.çok teşekkür ederim.
bu arada şunu merak ettim,nevrosky nerelerde ?haberiniz var mı?

Melony sende son gelişmeler nedir arkadaşım.. Diğer topiclerdede yazılarını okudum taa eskilerin ..
Dedimki kendi kendime nerden nereye gelmiş Melonycim...

bilmem ölemi olmuş o yazdıklarımı okurken bende diyorum ama hepsi geçiyor burda daha neler yaşayan var benimki az bile geliyor bana ve şukrediyorum halime rabbim beterinden korusun birde 2bucuk yılda yaşadım biraz aceleci yim sanırım

X