Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
tünaydın kızlar dün dr gittim kist kaybolmuş çok mutlu oldum pazartesi dr la konuşacagım tedaviye az kaldı eşimde artık akıllandı herhalde akşam sigarayı azaltırsın dedim hiç içmem dedi sabah pekmez içirdim zorla olsun içti o böyle yapınca ben çok rahat oluyorum ya şu rapor niye zor çıkıyor aşılamada benim 5 gün sürdü

tünaydın kızlar dün dr gittim kist kaybolmuş çok mutlu oldum pazartesi dr la konuşacagım tedaviye az kaldı eşimde artık akıllandı herhalde akşam sigarayı azaltırsın dedim hiç içmem dedi sabah pekmez içirdim zorla olsun içti o böyle yapınca ben çok rahat oluyorum ya şu rapor niye zor çıkıyor aşılamada benim 5 gün sürdü

çok şükür canım inşallah herşey böyle güzel devam eder...

selam hayırlı cumalar kızlar..

Fatıma Belgin hastalarınıza Allah acil şifalar versin..

günaydın aymes nasılsın

canım sağol allaha çok şükür iyiyim sen nasılsın?
dün doktorda randevum vardı maşallah kızımda bende iyiymişiz
oyüzden bugün çok keyifliyim zaman yaklaşıyo artık doğumdan tırsıyorum
ama hayırlısı olur hakkımda inşallah her zaman dualarımdasınız bu arada
inşallah rabbim sizlerede nasip edicek bu duyguyu

çok sevinim canım allahım hayırlısıyla kucağına alacağın günleride nasip etsin doğumada gelince annelik bu canım olsun geçer ebende iyiyim canım amin inşallah yaşarız bizde..

geçmiş olsun canım

hayırlı sabahlar kızlar
papatya canım geçmiş olsun
bilgem rapor için Allah kolaylık versin zor işler onlar sabır gerektiryor

teşekkür ediyorum kızlar..

kızlar hayırlı cumalar..guzel dualarınız ıcın hepınıze cok cok tesekkur edıyorum.rabbım razı olsun hepınızden..
babam ıkıgun onceye gore bırz daha ıyı sankı.dun gece gordum enson.aglaya aglaya ıcım cıktı.benım canım babacım.artık vucudu dayanmıyor bazı seylere.ustelık felcler onu hepten bıtırdı.sag tarafı cok zayıftı bu seferde sol taraftan gecırdı felc.annem yanında ama nereye kadar boyle devam eder bılmıyorum.agır vucudu kaldırıp dondurmek cok zor oluyor.allahım butun hastalara sıfa versın..
belgın senın dayınada sıfa ıhsan etsın canım..bılge senınde babacına acıl sıfalar versın rabbım..
salatı tefrıcıye basladım babam ıcın.rabbım kabul edıcek ınsaallah...
fadık bu arada uzuntudenmıdır bılmıyorum ben adet oldum..annem yapacak bısey yok sen raporun cıkmısken asılamanı ol dedı..zaten ıgnelerımınde gunu az kaldı..hayırlısı artık..ama ben suan hıcbısey ıstemıyorum babacım ıyı olsun yeter bana..
ara ara yıne ugrarım kızlar..rabbım hepınızden razı olsun.duanızı beklıyorum..

canım allah yardımcınız olsun..

allah kavuştursun canım

inşallah yarada iyileşmişdir insan doktor yuzu görmek istemiyor haklısın canım onlarıda başımızdan eksik etmesin gerek de duyurmasın ya rabbim

canım cok geçmiş olsun rabbim babana acil şifasını versin
annene de sabır

herşeye rağmen hayat devam ediyor belki bu tedaviyle bebeğine kavuşursun inşallah allahın izniyle

herkese hayırlı cumalar

belgin dayın nası oldu

fadiğim sen nasılsın

sağol canım..amin..
dün doktorumla konuştum telde.yara hemen iyileşecek bişey değildir ,ama gebe kalmanda sorun yok.kafaya takma dedi bana..

maşallah canım yaa..
bak benim de bebeğim olacak mı diyordun önceden..
doğuma ne kalmış??opuyorumnanaktan
allah tamamına erdirsin inşallah..

[COLOR]

canım buaralara kadar geldin ya rabbim inşallah onuda kolaylıkla atlatmanı nasip eder .napıyosun çalışıyomusun hala ayrıca nekdar zaman kaldı ben hep düşünürdüm ben ilerde doğumda ne yapıcam nasıl anestezi alıcam diye çok korkuyordum anesteziden ama rabbim bana doğumdan önce yaşattı tüp tedavisinde anesteziyi aldım hiçbişey hatırlamadım inşallah seninde kolay olur

kızlar mrh,hayırlı cumalar inş herkeze.aymesim ne güzel mutlu sona yaklaşıyorsun rabbim bizlerede yaşatır inş o duyguları.fatıma zehracım rabbim acil şifalar versin babana tekrar canım ne kadar zordur tahmin edebiliyorum.belginim seninde dayın için aynı duygular geçerli tatlım.rabbim bütün hasta olanlara acil şifalar versin inşşşşşş.fadiğim nasılsın mucize annesi...tulinim denk gelemiyoruz iyisindir inş şeker sende melony,yeterim,elfidacım,aşk melegim,aa1 ve adı aklıma gelmeyen diger bütün canlar rabbim gönlünüzden geçeni versin inş en kısa zaman içerisinde

kızlar bende de heyecan başladı inş bu sefer herşey yolunda gider inşşşşşş.perşembeye rand.var bakalım inşşşşşşş

amin canım allah bir avazda kurtarsın senide sağlıcakla al kızını kucağına doğumdan korkma sakın bol bol dua et devamlı karnına selavat getir ozaman kolay olur doğumun

teşekkür ediyorum kızlar..

sağol canım..amin..
dün doktorumla konuştum telde.yara hemen iyileşecek bişey değildir ,ama gebe kalmanda sorun yok.kafaya takma dedi bana..

sende takma ozaman unutma biz gebe kalabiliyoruz ve bir gun rabbim bizede verecek hayırlısı ile

kızlar mrh,hayırlı cumalar inş herkeze.aymesim ne güzel mutlu sona yaklaşıyorsun rabbim bizlerede yaşatır inş o duyguları.fatıma zehracım rabbim acil şifalar versin babana tekrar canım ne kadar zordur tahmin edebiliyorum.belginim seninde dayın için aynı duygular geçerli tatlım.rabbim bütün hasta olanlara acil şifalar versin inşşşşşş.fadiğim nasılsın mucize annesi...tulinim denk gelemiyoruz iyisindir inş şeker sende melony,yeterim,elfidacım,aşk melegim,aa1 ve adı aklıma gelmeyen diger bütün canlar rabbim gönlünüzden geçeni versin inş en kısa zaman içerisinde

amin canım inşallah sen hangi aşamadasın tedavinin suan nası gidiyor

sağol canım arkadaşım allah razıolsun..
kızlar bende de heyecan başladı inş bu sefer herşey yolunda gider inşşşşşş.perşembeye rand.var bakalım inşşşşşşş

inşallah canım allah yardımcın olsun

yeni sayfanız hayrlı olsun kızlar

Son düzenleme:
gözün aydın canım...
herşey yolunda gider inş...

kızlar hayırlı cumalar..guzel dualarınız ıcın hepınıze cok cok tesekkur edıyorum.rabbım razı olsun hepınızden..
babam ıkıgun onceye gore bırz daha ıyı sankı.dun gece gordum enson.aglaya aglaya ıcım cıktı.benım canım babacım.artık vucudu dayanmıyor bazı seylere.ustelık felcler onu hepten bıtırdı.sag tarafı cok zayıftı bu seferde sol taraftan gecırdı felc.annem yanında ama nereye kadar boyle devam eder bılmıyorum.agır vucudu kaldırıp dondurmek cok zor oluyor.allahım butun hastalara sıfa versın..
belgın senın dayınada sıfa ıhsan etsın canım..bılge senınde babacına acıl sıfalar versın rabbım..
salatı tefrıcıye basladım babam ıcın.rabbım kabul edıcek ınsaallah...
fadık bu arada uzuntudenmıdır bılmıyorum ben adet oldum..annem yapacak bısey yok sen raporun cıkmısken asılamanı ol dedı..zaten ıgnelerımınde gunu az kaldı..hayırlısı artık..ama ben suan hıcbısey ıstemıyorum babacım ıyı olsun yeter bana..
ara ara yıne ugrarım kızlar..rabbım hepınızden razı olsun.duanızı beklıyorum..
allah şifa versin canım....inş sağlığına kavuşur babacın....
tedavi içinde hakkında hayırlısı olsun....

allah kavuştursun canım

fadiğim sen nasılsın
sağol canım iyiyim...
ama grip olmuşum....

Nev ile en son bi kaç güm önce bir yerde konuştum ama nerdeee?
Fadik yeni topikte değil miydi ya ?
Burada yok ama ben orada takılıyor diye hatırlıyorum sanki..

yok canım...
o arkadaş uzun zamandır gelmiyor...

bir hayli zaman oldu oldu topiğe gelmeyeli gelemeyeli
bu arada 5. Tüp bebek denmemi yaptım ama yine olmsuzluklar peşimi bırakmadı
yine olmadı
artık ne düşüneceğimi kestiremiyorum umudumu her gün biraz daha yitiriyorum
sanki her tedavi beni bebeğimden umutlarımdan biraz daha uzaklaştıryor
duygularım çok karışık karma karışık
ve çok üzgünüm arkadaşlar
rabbim yar ve yardımcımız olsun
inşş tedavide olan sonuç bekleynler güzel haberler alsın lar

yine olmadı

hadi canım yaa çok uzuldum ne denir ki :teselli:sadece hakkına hayırlısı böleymiş ama asla yitirme umudunu ne olur üzülme olur mu diyecek bişe bulamıyorum ama rabbimden umıt kesilmez yeterim cok yıpratma kendini iyi mi canım

yetercım hakkımızda hayırlı olanı versın yaradan..herseyden once saglık dılıyorum ben.yoksa bebegın bıle tadı olmaz emınım..

yine olmadı

canım benim..
eminim çok çok zor yaşadıkların..
ama bak melony de demiş zaten..
ümidimizi kaybetmek bizim gibi güçlü kızlara hiç yakışmaz..
hakkında mutlaka bir hayır var yetercim.
lütfen böyle düşünmeye çalış tamam mı?
:teselli: :teselli:

Aman cok şükür,,hep böyle sorunsuz hamilelikler duyalım..RABBİM sonuna kadar,bir ömür boyu sağlık sıhhat versin bebegine ve sana...
Doğum tarihin bellidir dimi aymes.. ekim ayı içinde mi? ben cizelgeyi tam anlayamıyorum da

Amin Sİdelyacım..
RABBİM seninden gönlünden geceni hayırlısıysa nasip etsin inşALLAH...
Başladın sen tedaviye dimi..yarın randevum var demişisn...
Göbekten iğnelere başlamadın henüz ama di mi?
Dualrımdasın Sidellya... hayırlısıyla gelsin bebegin artık...

yine olmadı
Canım benim cok üzüldüm...
hiç haberimiz olmadı tüp bebek tedavsiine başladıgından...
İnançlı insanlarız cok şükür..vardır bir hayır,bir hikmet bunda da, bilemediğimiz,anlayamdığımız....
Sen ümidini kesme, stres yapmadan devam etmeye calış normal hayatına...
Zor oldugunu tahmin edebiliyorum ama RABBİM ol demeden olmuyor ne yapsak :KK43:((

Benimde canım cok sıkkın arkadaşlar :KK43:
Anti TPO yüksek cıkmıştı ya..dün gittim fakülteye endokronolğa sevk ettii... endokronoliden randevu meger internetten alınıyormuş,bilmiyordum...
neyse bugun almaya calıştım haftasonu vermiyolarmış...
Pazartesiyi bekliycem alamazsam özele gidicem.. hayırlısı

Neyse onuda gectim..adetin 2. gün tahlili verecektim dosya tamamlansın..anti TPO gebeliğe engel değilse kasımda tüp bebek yaptıralım artık diyordum.. bugun adet oldum pazartesi 4. gün oluyor..4. gün adet hormonlarıyla 4. gün cok farklı olur heralde.... bu ayda kaldı tüp bebek :KK43:(
her ay bir engel cıkıyor..var bir hayır biliyorum da sinir oldum için için :KK43:((

X