Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın arkadaşlar ben dün akşam çok ağladım uzun zamandır böyle ağlamamıştım içim doldu ve tutamadım kenimi bende anne olmak istiyorum...

melonum sende 3900 a falan maletmişsin..
bizim burda neden 5 milyardan başlıyorlar acaba...
1-1.5 milyar az fark değil ki...

canım benim ki daha oahalıya geldi aslında tahlillere de 300 verdik artı bizim alanya antalya git gel yaptık 2 saat gidiş 2 saat geliş ee tabii yemek felan tüm gunumuzu alıyordu bir de uzun protokol du bizimki okadar fark neden var bende bilemedimcanım yaa

Melony senin verdiğin fiyatlara rapor dahil mi ? Yani rapor aldın mı devletten ?

canım yok biz özel yaptırdık bizde raporlu olsak diycem ama spermde sayımız iyi bizim sadece morfolojıde sorun var bizde

kızlar gunyadın bu arada nasılsınız

bugun çarşıya incem bal polen arı sütü probois mi ne karışımı alcam araştırdım erkekte ve sperm kalitesini ve kadında yumurtlamayı ve kalıteyi artırıyomuş fırat ünv fareler üzerinde denenmiş araştırdım heee gidip alcam sabah akşam aç karnına eşin ve sen yiyomuşun dur bakemm bi ben bu karışıma iyi gelirse sizde yaparsınız

her ikinizide geçmiş olsun arkadaşlar rabbim tez zamanda şifalarını versin inşallah fatımacım okur okumaz baban için dua ettim allah kabul etsin belgincin sizin içinde tabiki

geçmiş olsun inşallah iyileşir

fatima belgin gecmis olsun kizlar allahim tez zamanda sifa versin insallah

allah hepinizden razı olsun kızlar inşallah dayım düzelir biran evvel...

hayırlı sabahlar kızlar
belgincim dayına geçmiş olsun arkadaşım Allah acil şifasını versin

Arkadaşlar bu uzun protokol kısa protokol nedir ? Bu konuda hiçbir bilgim yok..
Ayrıca Maya bize şansımızı yükselteceği için direk micro enjeksiyon önerdi.. Ayrıca bağışıklık ve pıhtılaşma sorunları olmaması için bir iki tetkik yapacağız dediler..Yapılmaması halinde bunlar ilerde bebek bir kaç aylıkken düşüklere sebep oluyormuş.. Bende ok dedim ne diyim.. Fakat ssk lı olduğumuz için ünv hastanelerine yönlendiririz.. Bu tetkikleri oradada yaptırabilirsiniz dedi..
Şu protokol kısmını bana bi anlatın tüm topiclerde bu geçiyor ! Neymiş merak ettim..

merhaba kızlar günaydın bişey sorucam size son 3 gündür sağ ve sol kasığımda ağrılar var batmalar var adetin 14.gününede geldi acaba yumurtlamadanmıdır bu ağrılar özellikle yatınca daha çok oluyor

of ya bıktıım artık bir tüp bebege geçemedim sorunlar sorunlar şimdi de kisti yok edecegiz bakalım yarın gidecegim ne diyecekler kızlar bende ara ateş babması 20 gündür belkide fazla ishal sorunu tam olmasada aşırı mide bulantısı bakalım ne diyecekler neden oluyor acaba

merhaba bilgemcim öncelikle tedavin hayırlı uğurlu olsun
protokol bizlerin durumuna göre uygulanan yöntem eğer yumruta rezervinde bi sıkıntı olmayan yada yaştan dolayı sıkıntı olmayan bayanlarda kısa protokol uygulanıyor ama bu genelde doktorun tetkiklerinden sonra belli oluyor hasta adetin 3.günü iğnelerini vurulmaya başlanıyor.
uzun protokol ise hastanın tedavisinden 1ay önce doğum kontrol yöntemleriyle hastanın yumurtalıklarnı baskılama işlemleri uygulanıyor vitamin destekleri veriliyor hastayı bu şkeilde mikro enjeksiyona hazırlıyor .benim bildiklerim bukdar arkdaşlarda daha detaylı bilgilendirirler seni hakkında hayırlısı olsun inşallah

allahım şaban kuluna acil şifa ver ..amin amin amin
fatımacım allah yardımcınız olsun rabbim tez zamanda şifasını versin iyileşsin baban canım

Aşk meleği çok teşekkür ederim .. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah ..
Pzt günü ilk görüşmeye gideceğiz umarım herşey yolunda gider.. Bir an önce başlasın istiyorum ama aceleye gelmeside iyi değil tabii.. Bu işler sabır gerektiriyor.. Allah hepimize sabırlar versin ..

kızlar gunyadın bu arada nasılsınız

bugun çarşıya incem bal polen arı sütü probois mi ne karışımı alcam araştırdım erkekte ve sperm kalitesini ve kadında yumurtlamayı ve kalıteyi artırıyomuş fırat ünv fareler üzerinde denenmiş araştırdım heee gidip alcam sabah akşam aç karnına eşin ve sen yiyomuşun dur bakemm bi ben bu karışıma iyi gelirse sizde yaparsınız
denemekte fayda var canım....
şifa olsun....inş faydasını görürsünüz....

of ya bıktıım artık bir tüp bebege geçemedim sorunlar sorunlar şimdi de kisti yok edecegiz bakalım yarın gidecegim ne diyecekler kızlar bende ara ateş babması 20 gündür belkide fazla ishal sorunu tam olmasada aşırı mide bulantısı bakalım ne diyecekler neden oluyor acaba
geçmiş osun canım...inş önemli bir nedeni yokturdur....

merhaba kızlar günaydın bişey sorucam size son 3 gündür sağ ve sol kasığımda ağrılar var batmalar var adetin 14.gününede geldi acaba yumurtlamadanmıdır bu ağrılar özellikle yatınca daha çok oluyor
canım bilmiyorum ki

kızlar benimde dayım hasta yaklaşık 3 aydır hastanede 15gündürde yoğun bakımda dr artık beklemekten başka yapacak bişeyin kalmadığını söylemiş daha çok genç yaa 48 yaşında inşallah düzelir dayıcığım...allahım bütün hastalara acil şifalar versin...
çok geçmiş olsun canım...
rabbim acil şifalar versin...

fadikcim yeni adet tarihim 27ekim dün unuttum yazmayıııı
canım artık adet tarihi eklemiyorum...

kızlar selam herkese nasılsınız..
kızlar ben pek ıyı degılım ya.babam rahatsızlandı.bundan yırmı sene once bypass olmustu.acık kalp amelıyatı.anjıyo oldu yıne butun kalp damarları tıkandı.acıl yıne bypass olması gerekıyor.ama cok rısklı bır amelıyat dıyor doktorlar.ustelık babam felclı.onun ıcın bırkat daha zor.sasırmıs durumdayız.suan kalp sıkısmasından acıle goturduk.yatıyor hastanede.sızden dua ıstemek ıcın gırdım.mumının mumıne duası makbuldur.neolur babama ısmen dua edermısınız..annem cok sıkıntılı.tuvalete bıle kalkamıyor.
babamın ısmı saban..dua beklıyorum kızlar..sımdıden rabbım razı olsun..
çok geçmiş olsun cacım...rabbim acil şifalar versin...

günaydın kızlar nasılsınız....

Neler var neler yok diye okudum baya biriktirmişim ama yeni arkadaşlar gelmiş HOŞGELDİNİZ

Fadik canım benide ekle 8 Eylül adet tarihim eşim tek taraflı varıkosel oldu evicap ve keçi boynuzu kürünü uyguluyoruz
tamam canım....peki sizin değerlerde sorun neydi....

Aşk meleği çok teşekkür ederim .. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah ..
Pzt günü ilk görüşmeye gideceğiz umarım herşey yolunda gider.. Bir an önce başlasın istiyorum ama aceleye gelmeside iyi değil tabii.. Bu işler sabır gerektiriyor.. Allah hepimize sabırlar versin ..
canım tedavi için birşeyler yapmaya başlamışsınız...
hadi bakalım hayırlısı...
rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın...
inş herşey yolunda gider...

merhaba.nasılsınız arkadaşlar?ben uzuuun süredir yoktıum.kendime geldim,iyiyiym artık.düşüğün izllerini attım üstümden.sizlerde ne var,ne yok?

fadik hamilreliğini yenigördüm.tebrik ederim.tedaviyle mi oldu?Allah kucağına almayı nasip etsin.

Mona Rosa hoşgeldin , sefalar getirdin..
Çok geçmiş olsun , umarım bir daha bu acıyı yaşamassın ..

Fadik iyi dileklerin için teşekkür ederim arkadaşım...
Pzt gelince yazarım mutlaka ..
Heyecandan iş güç hiçbişeycik yapamıyorum..
Rapor işide güzel oldu..
Bayağı uygun fiyata olacak en azından allah esirgesin ama ilki tutmazsa bir daha yaptırma şansımız olur..
Mutluyummm ya uzun zamandan beri ilk defa..
ALLAH HİÇ EKSİK ETMESİN UMUDUMUZU ..

tamam canım....peki sizin değerlerde sorun neydi....

İlgin için tşk canım fadikciğim Hareketsizlik ve sayı azlığından dolayı 26/08/2010 da tek taraflı (sol) varikosel ameliyatı oldu eşim suanda evicap ve keçiboynuzu kürünü uyguluyoruz 08/09/2010 da son adet tarihim

Son düzenleme:
merhaba.nasılsınız arkadaşlar?ben uzuuun süredir yoktıum.kendime geldim,iyiyiym artık.düşüğün izllerini attım üstümden.sizlerde ne var,ne yok?

Geçmiş olsun canım hiç üzülme onu veren Rabbim digerinide verir birde eğer düşük yapılıyorsa yanlış bilmiyosam onda bir sorun varmış ve vucut bunu kabul etmiyormuş ileride sorun acıyormus üzülme:1rolleyes

Bilgemmm araştırmaların cok güzel gidiyor inşallah herşey yolnda gider bende baya şeyler öğreniyorum bizde merakla pazartesiyi bekliyoruz senin için....

Giz1978 geçmiş olsun canım bunuda atlatırsın moralını bozma

İlgin için tşk canım fadikciğim Hareketsizlik ve sayı azlığından dolayı 26/08/2010 da tek taraflı (sol) varikosel ameliyatı oldu eşim suanda evicap ve keçiboynuzu kürünü uyguluyoruz 08/09/2010 da son adet tarihim
rica edrim canım...
bir ara senide eklerima.s.

fadik hamilreliğini yenigördüm.tebrik ederim.tedaviyle mi oldu?Allah kucağına almayı nasip etsin.
sağol canım...darısı sağlıcakla bütün isteyen arkadaşlara inş...
doğal yolla oldu canım...

senin iyi olmana sevindim canım...
inş daha da iyi olacaksın...

Mona Rosa hoşgeldin , sefalar getirdin..
Çok geçmiş olsun , umarım bir daha bu acıyı yaşamassın ..

Fadik iyi dileklerin için teşekkür ederim arkadaşım...
Pzt gelince yazarım mutlaka ..
Heyecandan iş güç hiçbişeycik yapamıyorum..
Rapor işide güzel oldu..
Bayağı uygun fiyata olacak en azından allah esirgesin ama ilki tutmazsa bir daha yaptırma şansımız olur..
Mutluyummm ya uzun zamandan beri ilk defa..
ALLAH HİÇ EKSİK ETMESİN UMUDUMUZU ..
ohh maşalalh canım...ne güzel kıpır kıpırsın...
hep böyle gül canım...

X