Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Herşeyin en güzelini yaşarsın umarım canım ..
Dikkatimi çektide o yüzden paylaştım okurken de gülümsedim hep..
Umarım yüzümüz hep güler..

Herşeyin en güzelini yaşarsın umarım canım ..
Dikkatimi çektide o yüzden paylaştım okurken de gülümsedim hep..
Umarım yüzümüz hep güler..

amin canım inşalah bu zorlu yollardan geçiyoruz biraz eksik biraz fazla hepimiz seninde rabbim yuzunu guldursun hepimizin inşallah

Kızlar hepimiz mi izleidk ya , hakkaten o nasıl bir rol kesmedir.. Allah remen özene bezene yaratmış yani..
Burcu bu topiğimize hoşgeldin..
Kızlar Burcu benim erkek infertilitesinden dolayı rapor çıkaranlardan arkadaşım.Başlığı açanda kendisi üstelik.. Ne iyi yapmış.. Bütün sorularımın cevaplarını buldum.. :))
Hemen hemen hatta tıpa tıp da diyebilirim hikayemiz aynı.. İkimizde şimdi tüp bebek için rapor almaya çalışıyoruz..
Burcu bana sağolsun bu konuda çok güzel bilgiler verdi..
Buraya gelmesinede çok sevindim ayrıcaaa:)
Raporlarımızı alınca belkide aynı anda tüp bebek tedavimize başlıcaz ..
Olur mu olur :)

ikiniz içinde hayırlısı olsun canım...
inş raporlarınızı kolayca çıkarırsınız...

hoşbuldum kızlar.çok teşekkür ederim.
bu arada şunu merak ettim,nevrosky nerelerde ?haberiniz var mı?
nevrosky uzun zamandır hiç uğramadı canım...
kzlar bende 7 yıllık evliyim bizimde erkek infertilesi yüzünden, daha önce micro denedim çok iyiydi herşey 13 yumurtam döllenmişti ama malesef tutmadı..şimdi rapor almaya çalışıyorum çapadan burdan aldığım raporla umut tüp bebekde yaptırıcam inşallah konuştum ilaçlar dahil 2000 lira bakalım hayırlısı...14 ekimde raporumun akibeti belli olucak..
eşimin sperm sonuçları ilk giittiğimizde 1 cc 7 topllam 14 milyon hareketlilik 7 morfoloji 5
daha sonra yaptırdıklarımızda böyle hormon sonuçlarında problem çıkmadı şükür bide kromozm analizi istediler onunda sonucunu alıp 14 gidicem
ama dr söylediği kesin tüp bebek benim 14 de hocayla randevum var eğer tüp bebek derse hmen dosyamız heyete giricekmiş benim içinde dua edin...
herkese kocaman kocaman şan diliyorum.
hoşgeldin burcua.s.
inş büütn işlerin yolunda gider ve kısa zamnda bebişine kavuşursun...
allah yardımcınız olsun...

Nev ile en son bi kaç güm önce bir yerde konuştum ama nerdeee?
Fadik yeni topikte değil miydi ya ?
Burada yok ama ben orada takılıyor diye hatırlıyorum sanki..

sorma bende çok ağladım o diziyi izlerken özellikle osmanın babası geldi diye gece kapıyı açmasına bende cok kötu oldum cok tatlı bir çocuk rabbim hepimize öle bir bebiş versin
amin inşalllah canım.
Fatıma Ve belgin tez zamanda hastalarınıza allah acil şifalar versin..
Benim babamda kanserdi 2.5 ay boyunca hastanede çok şeyler yaşadık, çok acı çektik.. Şimdi biraz daha iyi..
Sizleri çok iyi anlıyorum canlarımm..
Allah'a sığının ,takdir onun.. Sabretmekten başka elden ne gelir..

amin arkadaşım seninde babana acil şifalar diliyorum...

Fatımanın babasıda mı hasta..
Ben Belginin dayısını okudum Fatımanın babsı kaçmış gözümden...
anne baba candan öte... RABBİM şifa versin Fatımacım...
Derdi veren ALLAH şifasını verir inşALLAH...

PApatya hoşgeldin..
gitti mi annenler?
Sen nasısın görüşmeyeli..moral depoladın dimi anneciğinden :)

hoşbuldum canımmm..
evet gitti annemler..ertesi günün kendimi biraz kötü hissettim ama geçti..
insan hemencecik alışıveriyor valla..

iyiyim..bende rahimağzı yarası çıktı.ilaç kullandım.dr ilaçtan sonra kontrole gel dedi ama gitmedim.amann sıkıldım yaa..doktor hastane yüzü görmek istemiyorum artıkk..
bir süre bu şekilde devam etmeyi düşünüyorum canım ..

sen nasılsın bakalım?
keyifler yerindedir umarım..

hoşbuldum canımmm..

iyiyim..bende rahimağzı yarası çıktı.ilaç kullandım.dr ilaçtan sonra kontrole gel dedi ama gitmedim.amann sıkıldım yaa..doktor hastane yüzü görmek istemiyorum artıkk..

sen nasılsın bakalım?

geçmiş olsun canım

hayırlı sabahlar kızlar
papatya canım geçmiş olsun
bilgem rapor için Allah kolaylık versin zor işler onlar sabır gerektiryor

günaydın hayırlı cumalar allahım bütün hastalara derman versin bu mubarek cuma günü AMİN

eh işte canım iyi olmaya çalışıyoruz sen nasılsın..

hayırlı sabahlar kızlar
papatya canım geçmiş olsun
bilgem rapor için Allah kolaylık versin zor işler onlar sabır gerektiryor

Günaydınlarrrrrr..
aa1 daha ilk defa çıkartacağımız için nasıl olacak hiç bilmiyorum.. Burcu arkadaşım 1.5-2 ay içinde çıkar dedi.. Bakalım hayırlısı..

Bugün yokum arkadaşlar.. Günlerdir evdeyim , hiç dışarı çıkmadım.. Bu yüzdendir ki bugün biraz dışarı çıkıp, dünyada neler oluyor bakacağım..

Ablamın 2 yaşındaki kızı benim bitanecik pıtırcık böcüğüm Ela'm ile hemdeeeeeeee !

Hepinizi çok öpüyorummm ..

Günaydınlarrrrrr..
aa1 daha ilk defa çıkartacağımız için nasıl olacak hiç bilmiyorum.. Burcu arkadaşım 1.5-2 ay içinde çıkar dedi.. Bakalım hayırlısı..

Bugün yokum arkadaşlar.. Günlerdir evdeyim , hiç dışarı çıkmadım.. Bu yüzdendir ki bugün biraz dışarı çıkıp, dünyada neler oluyor bakacağım..

Ablamın 2 yaşındaki kızı benim bitanecik pıtırcık böcüğüm Ela'm ile hemdeeeeeeee !

Hepinizi çok öpüyorummm ..

güle güle canım eylen gez boş ver bitmez bu dünyanın derdi...

kızlar hayırlı cumalar..guzel dualarınız ıcın hepınıze cok cok tesekkur edıyorum.rabbım razı olsun hepınızden..
babam ıkıgun onceye gore bırz daha ıyı sankı.dun gece gordum enson.aglaya aglaya ıcım cıktı.benım canım babacım.artık vucudu dayanmıyor bazı seylere.ustelık felcler onu hepten bıtırdı.sag tarafı cok zayıftı bu seferde sol taraftan gecırdı felc.annem yanında ama nereye kadar boyle devam eder bılmıyorum.agır vucudu kaldırıp dondurmek cok zor oluyor.allahım butun hastalara sıfa versın..
belgın senın dayınada sıfa ıhsan etsın canım..bılge senınde babacına acıl sıfalar versın rabbım..
salatı tefrıcıye basladım babam ıcın.rabbım kabul edıcek ınsaallah...
fadık bu arada uzuntudenmıdır bılmıyorum ben adet oldum..annem yapacak bısey yok sen raporun cıkmısken asılamanı ol dedı..zaten ıgnelerımınde gunu az kaldı..hayırlısı artık..ama ben suan hıcbısey ıstemıyorum babacım ıyı olsun yeter bana..
ara ara yıne ugrarım kızlar..rabbım hepınızden razı olsun.duanızı beklıyorum..

kızlar hayırlı cumalar..guzel dualarınız ıcın hepınıze cok cok tesekkur edıyorum.rabbım razı olsun hepınızden..
babam ıkıgun onceye gore bırz daha ıyı sankı.dun gece gordum enson.aglaya aglaya ıcım cıktı.benım canım babacım.artık vucudu dayanmıyor bazı seylere.ustelık felcler onu hepten bıtırdı.sag tarafı cok zayıftı bu seferde sol taraftan gecırdı felc.annem yanında ama nereye kadar boyle devam eder bılmıyorum.agır vucudu kaldırıp dondurmek cok zor oluyor.allahım butun hastalara sıfa versın..
belgın senın dayınada sıfa ıhsan etsın canım..bılge senınde babacına acıl sıfalar versın rabbım..
fadık bu arada uzuntudenmıdır bılmıyorum ben adet oldum..annem yapacak bısey yok sen raporun cıkmısken asılamanı ol dedı..zaten ıgnelerımınde gunu az kaldı..hayırlısı artık..ama ben suan hıcbısey ıstemıyorum babacım ıyı olsun yeter bana..

sağol canım allahım bütün hastalara şifa versin çok çektirmesin yarabbim....

hoşbuldum canımmm..

sen nasılsın bakalım?

allah kavuştursun canım

inşallah yarada iyileşmişdir insan doktor yuzu görmek istemiyor haklısın canım onlarıda başımızdan eksik etmesin gerek de duyurmasın ya rabbim

canım cok geçmiş olsun rabbim babana acil şifasını versin
annene de sabır

herşeye rağmen hayat devam ediyor belki bu tedaviyle bebeğine kavuşursun inşallah allahın izniyle

herkese hayırlı cumalar

belgin dayın nası oldu

fadiğim sen nasılsın

melony canım dayım hala yatıyo bekliyoruz işte...sen nasılsın canım...

Son düzenleme:
X