Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

seni okurken kendi yaşadıklarım aklıma geliyor. benimde suni sancı normal doğumla sonlandırdılar 4 aylık gebeliğimi. kendimi toparlayamadım. düşünmediğim biran olmadı hala da yok. üzerine 3 tane negatif aşılama geçirdim. biraz kendimi iyi hissettim regl olayımda tüp bebeğe başlayayayım dediğim ay hamile kaldığımı öğrendim. ve bunuda 1 hafta önce kaybettim. yine diplerdeyim.
çok zor bir durum gerçektende yaşamayan nekadar üzülsede o psikolojiyi bilemiyor. Allah kimseye de yaşatmasın. benim gibi yapma. daha kısa sürede toparlanmaya çalış. ben şuan daha çabuk toparlanabilmek için bu sefer vakit kaybetmeden hemen doktora gittim. önce kafamı rahatlatmam lazım. stres yaptıkça bu süreç benim için uzuyor.
Hayırlısı buymuş diye düşün. Allah sana ve eşine sağlık versin. İnşallah tekrardan olacak.

aren fadik
kızlar ne kadar zor günlar geçirdiğinizi
tahmin ediyorum,
rabim yardımcınız olsun

selam kızlar..ya ne dıyecegımı bılemedım.rabbım fadık ve aren arkadasımızın yardımcısı olsun..kaderde yazılanın otesıne gıdılmıyor malesef.rabbım o bebegın rızkını dunyadan kesmıs.ınsaallah cennette sızlere cok sevımlı bır cocuk olarak ve sefaatcı olarak tekrar verılecek..her serde mutlaka bır hayır vardır..
bebeklerını kaybeden annelerın musa as ve hızır as arasında gecen olayı okumalarını nacızane tavsıye edıyorum.hayatın ıcınde bızım bılmedıgımız okadar sırlar varkı.ama sunu cok ıyı bılıyorumkı rabbım hıcbır kulunun kotulugunu murad etmez.mutlaka onun ıcın bır hayır murad etmıstır.sabırla beklersek netıcesı guzel olur ınsaallah..
rabbım tekrar tekrar sabırlar versın fadıcım ve aren arkadasım..

Fadik ve aren çok geçmiş olsun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun, tez zamanda bu acınızı unuttursun inşallah.

Allah sabır versin arkadaşım,çok zor hele ki düşük tehlikesini atlatmışken böyle bir şok yaşamak çok zordur,herşey normal giderken bebeğini kaybetmen beni çok etkiledi,Rabbim bir daha böyle bir acı yaşatmasın sana hatta hiç kimseye...Allah yardımcın olsun ....

fadiğim canım şok oldum inan.allahım sabır versin başka ne denirkiinan okuyunca başımın arkası uyuştu üzüntüden.rabbim yardımcın olsun bi daha yaşatmasın.

çok geçmiş olsun arkadşım...
rabbim bir daha yaşatmasın....

güzel dileklerin için çok sağol...

kızlar inanın sizi üzmek istemezdim...
benim için gerçekten üzüldüğünüzü biliyorum....
ben de burda arkadaşlar için sevinçtende üzüntüdende hıçkırarak ağladığımı biliyorum...
insan gerçekten çok etkileniyor....

dualarının için tekrar tekrar sağolun...
inş bu dualar sayesinde çabuk toparlanacağım....

Fadik çok üzüldüm canım ya. bir bakayım dedim ne var ne yok diye gözlerime inanamadm. çok üzüldüm.rabbim sana büyük sabırlar versin . aren canım sana da çok üzüldüm inşallah bir daha bebeklerinizi kucağınıza alırsınız . of of allah ikinize de güç versin

FADIK canim cok uzuldum
Allah sabir versin canim
ne yazacagimi bilemiyorum

AREN sanada Allah sabir versin canim

Son düzenleme:

aren allah sana ve eşine sabır versin hakkında hayırlısını nasip etsin

Fadikcimmm,

Bu satırları okuyunca tutamadım iki damla yaş geldi gözlerimden. Ben bu haldeysem sen nasılsındır acaba diye de düşündüm. Ama senin en çok hangi yönünü seviyorum biliyor musun, hiç isyan etmeyişini. Rabbim de bunu görüp İnşallah bir gün mükafatlandıracak seni. Ama bu dünya da ama sonsuzlukta. Canım arkadaşım. Tam yanıbaşında duramasak da her zaman burada yanındayız, seni çok seviyoruz bunu hiç unutma olur mu...

Fadikçim,Rahim ağzı yetmezliği topiğinde tesadüfen öğrendim........

Canım yaaa...hamilelik haberlerini aldığımda çok sevinmiştim.......

Geçen sene 18 haftalık ikizlerimi kaybetmiştim ben de..erkek infertilitesi topiğinde günlerce yazmıştım mutlaka rahim ağzı uzunluğunu ölçtürün diye ...:85:
keşke denk gelmiş olsaydın,belki ona göre önlem alırdın....
Ağrının oluşu rahmin hızla küçülmeye başladığı için.....

Allah sabır versin canım......

Aynı şeyleri yaşamışız canım....ben de aynen doğum yapmıştım...
Allah benden 2 bebeğimi 18 haftalıkken aldı,ama 1 sene sonra 2 bebek daha verdi...
Allah ım sana da nasib etsin inşallah..Acıları hiç bir zaman geçmiyor,öbür dünyada onlara kavuşağım ümidi ile yaşıyorum..Kardeşleri ile avunmaya çalışıyoruz ama ilk göz ağrıları asla unutulmuyor...Allah yardımcın olsun,seni çok fazla bekletmeden yüzünü güldürsün inşallah arkadaşım........Allah bizi sınava sokuyor işte böyle........

günaydın kızlar fadikcim şimdi gördüm olanları canım benim çok üzüldüm rabbim sınıyor bizleri özelliklede seni 2.kez allahım hakkında hayırlısnı versin inşallah içinin yangını hemencek yeni bir bebişle sönsün inşallah sağlığına biran önce kavuşmanı diliyorum

Canım ya geçmiş olsun gerçekten şok oldum ne denir bilmiyorum
Sen bizim burda öncümüzdün moral kaynağımızdın....
Benim işyerindeki birarkadaşımında 7 aylık bebeği senin bu sorunun dolayısıyla kaybetmişdi simdi 2 bebeğine hamile ve aynı sorunları tekrar yaşıyor ama hamile oldugu günden itibaren heyet raporlu 9 aya kadar rahmını diktiler ve geçen hafta dikişlerini almışlar şimdi doğumunu bekliyorlar

Canım sanada geçmiş olsun
Zor bir durum.......
Allah sabır versin

arkadaşlar acılar az mutlulukların çok olduğu bir hafta diliyorum..

güne kötü başladık inşallah iyi geçer morallerimiz alt üst oldu inşallah bütün sıkıntılarımız geçer belgincim sen nasılsın ne durumdasın umuttan haber geldimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…