Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
güne kötü başladık inşallah iyi geçer morallerimiz alt üst oldu inşallah bütün sıkıntılarımız geçer belgincim sen nasılsın ne durumdasın umuttan haber geldimi

canım işte randevuyu aldık ctesi ordayız bakalım b sefer neler olacak çok merak ediyorum.o yüksek çıkan hormonu formda ulun beye yazmıştım düşürmemiz gerekebilir sizi görmeden bişey diyemem demiş bakalım göreceğiz inşallah bu sefer olgun sperm bulunur çok korkuyorum..

Korkma canım ya inşallah iyi geçer

Günaydın arkadaşlar..
Herkese mutlu günler diliyorum ..
İnşallah güzel haberler gelirde topiğe tekrar neşeleniriz...
Fadiğin bebeğini kaybedişi moralman hepimizi çökertti..
Kendisi üzülmemizi istemezdi ama işte olmuyor ...
Allah'ım sabırlar versin ..

canim benim acin cok buyuk
ben cok uzuldum senin icin
bunu duymak bile beni cok uzdu simdi bunu yasamanin acisinin tarifi yoktur
canim benim rabbim yardimcin olsun sana sabrini versdin bebegini de

O kadar canım sıkkın ve moralım bozuk sayfaya giriyorum okuyorum ama birşey yazamıyorum
Fadikgin durumu bizi baya sarstı

Hakkımızda herşeyin hayırlıısnı diliyorum..
Her şerde vardır bi hayır ...

canım ya nasıl üzüldüm anlatamamm.
sayfayı açmamla ağlamam bir oldu.çok ama çok üzüldüm.
ara ara bakıp diyordum hep.maşallah fadiğimin gebeliği iyi gidiyor çok şükür diye.
nasip kısmet.
ne yazacağımı bilemiyorum inan canım arkadaşımm.
metanetine sabrına hayran olduğum bir insansın.
rabbim hayırlısını düşünmüştür elbet canım.

ama bu düşükte bir dr ihmali olduğunu düşünüyorum kesinlikle canım.
eğer ki çarşamba akşamı sancıların başladıysa salı günkü muayeneden bu durumun,yani açıklığın mutlaka görülmesi gerekirdi dr tarafından.ve acil serklaja alınman arkasından.
tabii şu zamandan sonra boş bunlar.
ama fadikçim en azından bir sonraki gebeliğinde nasıl bir yol izlemen gerektiğini biliyorsun değilmi?
beterin beteri var unutma arkadaşım.
ya şimdi değilde 7-8 aylıkken kaybetseydin bebğini.o zaman muhakkak çok daha yıkıcı olacaktı senin için.
ama sen güçlü bir insansın.
bunun da altından kalkacağından eminim canım.
bir gün bebeğini sağlıkla kucaklayacağıne canı gönülden inanıyorum ben.
lütfen sen de inan.rabbine sığın.
senin için dua edicem .allah sana sabırlar versin.
kızın cennette seni bekliyor olacak biliyorsun değilmi?
seni seviyorum canım.

canım çok çok geçmiş olsun vallahi sözün bittiği yer yani hep okuyodum senin yazılarını allah sabır versin

sağolun canlarım allah razı olsun...

ne olursa olsun hayat devam ediyor işte...
acınında acısı var...
rabbim her zaman beterinden korusun...

papatyacım dr ihmali olma olasılığı çok yüksek ama bu saaten sonra ne yapsam bilemiyorum...
o gün sadece usg ile muayene etmişti ve muayene sonrası konuşmamız içinde ben rahim ağzını ölçtürmek istediğimide söylemiştim....
ama buna dr lar karar verirmiş...gereken kişileri bilirlermiş....
tabi bilmeleri içinde illa önceden bir erken doğum veya geç düşük yaşamak şart...
olmadan olmaz...
rabbim bildiği gibi etsin...
benim yavrumun dünyada yiyecek ekmeyi yokmuş ama yinede o dr olarak herşeyi yapması gerekirdi....
sadece o drun hatasıda değil...
çarşamba gecesi yine o hastaneye gitim ve o dr değil başka dr vardı...
ben sancım var diye gitmiştim beni sadece usg ile muayene etti ve bir serun verip eve gönderdi...
halbuki ben doğum sancısı çekiyormuşum...

yazından anladığım kadarıyla dr ihmali tamamen...
septum ameliyatı olanlarda hamileliklerinde muhakkak dikiş atılmalı demişti dr um...ilk hamileliğinde duyarlı dr u sayesinde rahim ağzı dikilenler var..hatalı olduklarını kabul etmek işlerine gelmiyor....

illa kayıplar mı vermek lazım....vicdan meselesi....

Son düzenleme:

Zaten hangi doktor insanı konuşturuyoki herşeyin en iyisinionlar biliyor ya bir dinle ne konuşmayı nede dinlemeyi severler
Bu arada canım hangi hastane

ben de nette araştırmalarımda septum gibi rahim anomileri olanlarda rahim ağzı yetmezliği olma olasılığı varmış...
ama dr lara dediğimde ameliyat olmasaymışım erkken doğum riskim olurmuş...
sanki ameliyat olmuşum herşey bitmiş...
yaa bunlar nasıl dr nasıl yemin ettiler...
ufacık bir riskte olsa ne olur zamanında ölçseler((

Zaten hangi doktor insanı konuşturuyoki herşeyin en iyisinionlar biliyor ya bir dinle ne konuşmayı nede dinlemeyi severler
Bu arada canım hangi hastane

sorma canım birde güya özel dr.
canım bir dr un hatası yüzünden hastaneyi kötülemek istemem bu yüzden isim vermesem iyi olur...

niye dr ismi vermicekmişsin ki..ver de riskli durumu olan arkadaşlar gitmesinler o dr a...

allahım bu ne ya sevincimi kursagımızda kaldı sadece şunu bil canım yalnız aglamıyorsun allah belalarını versin o dr ların bizler kolaymı buluyoruz da elime geçseler tükürürüm suratlarına

kızlar inşşş herkes iyidir
yaaaaaaaa içimden hiçbir şey yazmak gelmiyor
fadike çok üzüldüm

eehhh işte yaşıyoruz ve çook üzgünüz allahım inşallah fadik en kısa zamanda bu acıyı atlatır.

rabbim sabır versin
ve kolaylık versin
hepimiz bir çaba içindeyiz
emek veriyoruz
inşşşş herkesin yüzü gülsün
çabaları karşılığını bulsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…