Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bilgemm ne demek o yafu Giz hep burda..ben yeden hiç denkgelmedim o saman ???
Ben yokum giz var o samann :KK24: :KK37:

Anladım Giz... Azospermi eşin sanıyorum , o topiğede takııyormuşsun.. sana ietiyi yazdıktan sonra gecmiş mesjarına göz attım hangi aşamada olduunu anlamak için...
ALLAH yardımcmız olsun, bizimde azo değil ama ona cok cok yakınn... yumurtalar toplandıgı gün eşimden kaliteli sperm cıkmayacak da tese olacak diye cok korkuyorum.. bo bo fındık-fıstık-keçiiboynuzu pekmezi-bal falan yemesi için ugrasıyoum eşimin.... ALLAH eşimizede bizede ol bol sabır versin ve artık bebegimizi nasip etsin bize....

Öpüyorum şimdilik hepiccinizii... 1 saat kadar dışarı cıkıcam.. akşam eşime güsel yimekler yapmak istiyorum, netten bi kaç tarif budum malzemlerini aıp geliiimmm... Görüşürüükkk

Afiyet bal şeker olsun ..
Bizede anlat merak ettim ne yapacakmışsın bu kadar hevesli hevesli :)
Sen hep burdasın ona diyeceğim yok canımm ..
Amannn Elfidam yaa boşver herşey yolunda gitsinde muhabbet ederikkk :KK70:D

günaydınlarrrr herkese..
Dün akşam geleceğim dedim ama misafirler 11'de gitti yorgunluktan artık direk yatağa atmışım kendimi..
Kızlar kusura bakmayın çay muhabbetinize katılmadım ama dün içtiğim çay sayısınıda hatırlamıyorum valla :))
geçmişi okudum tam 5 sayfa :)
aklımda kalanlanlar :
Nurcan dondurulmuşlarla dr'lar daha çok şans veriyor ..
Bu kez oldu bak inşllah katlanacak sonucu mutlaka yaz..

Belgin anamm bayrama ne kaldı bu ne temizliği ,:)
arifeden 2 gün önce başlayacağım bende ..
Zaten arifeden bir gün öncede lucrin iğnelerim başlıyor ..
çok güzel bir güne geldi valla :)) evde yatışşşş bayramda müsade olursa tabi:))

yeter , arkadaşım pregon iğnelerim benim lucrin bitiminden sonra başlayacak nasıl zor bi iğnemi , beni aydınlatır mısın arkadaşım ???
çok merak ettim..

Melonyden haber yok mu kese görülmedimi hala ?
Aymes de zeynep bebekten fırsat bulup gelemiyodur:))

kocaman sevgiler ..
Kaynatırsanız bugün buralardayım haberiniz olsun :)

yok canım kalem veriyorlar dozunu kendin ayarlıyorsun

günaydın kızlar yeter kan oıhtılaşması dedin de o bende de vardı ya acaba büyük bşr sorunmu benim aşılamada 4 yumurta olgunlaşmıştı ama düşük dozdu 150 ve sonra 75 acaba ondan mı yumurta gelişmedi ki şimdi ne olacak bakalım kaçlık kullanacaklar ay heyacan bastı kızlar benim bir sorunum daha var ya eşimle çok kötüyüz birde çocuk düşünüyorum ama mecbur eşli veya eşssiz çünkü 1 sene sonra bu şansım yok aileme de diyemiyorum çok sıkıyor işten eve oda kaynımla gelip gidiyorum ne fedakırlık yaptım ama boş hakaret hakaret

canım ben dr sordum folik asit ve aspirin almamız gerekiyormuş tedavi öncesi
transfer den sonra bana klaxsen diye bir iğne verdi göbekten yapılan
gebelik boyunca kulanacaksun dedi
zaten yapılacak başkada bir şey yok dedi

annadımm tülincim..
Bak evdeyim şimdi ama msn yok evde, tosbaa kocam silmiş yannışlıklan...
Bi bakcam yükleyebilirsem...
Sis dediğin sulu ultrasondu dimi, buugn bitti adetim işte-carşambaya gün veridler...
Amma da uzadı be tülin bu işler... Ağustostan beri git-gel darlandım artık.. Bu ay başlarmıyız sence artık haplara falan ?

Bak yarın oldu..
Geldin mi sen hastaneden saat 12 ye geiyor...
Gel de katlanmış yaz olur mu arkadşaımm... :nazar: :emir_bebek:

%80 şans verdin... Tuttacak dedin, tutttuuuurrrrrrr... :86: :94:
Süpermişşşşş.... Haadi bakalımmm....

Burdayız hadi geeellll.... :KK55: :KK4: :KK4: :KK4: :KK55:
Sende temzilikten başını kaldıramıyon ki belgincim.... :88:
Ben de buralardayım bugun,benim evde temizlenecek, çamasırar atılacak makineye havada güzel hemen atsam iyi olcak aslında.... Akşamada güzel yemekler yapiim diyom, eşim bıkmıştır hep aynı yemeklerden kanımca.... Ne yapsamm sizcee?? :KK28: :KK28:

Melony girmiyo hakkaten bi kaç gündür..bende pek giremiyorum aklıma gelmedi o yüzden...
Kayseriye gitti o annesinin yanına.... Belkim internet yoksa orda... :18:

sanırım dündü anneler topiğine yazmıştı
melenoy
iyiymiş
kalp atışlarını duysan içim rahat edecek diyordu

elfida yanlış anlamış sın eşimde sorun yok sperm hareketi az ama oda önemlidegil o saglık lı sorun hep bende
YETER canım bende aspirin ve vitamin kullanıyorum fsh için de dhea bayagı düşürdü bakalım az kaldı tedavi aşamasına son 11 gün o zaman anlatırım ne ler olacak inşallah başka sorun çıkmazda direk tüp bebege geçeriz
ELFİDA ne yapacaksın ay evde durmayı çene yapmayı özledim herkes ankarada olsada buluşsak oh ne güzel olurdu

elfida yanlış anlamış sın eşimde sorun yok sperm hareketi az ama oda önemlidegil o saglık lı sorun hep bende
yeter canım bende aspirin ve vitamin kullanıyorum fsh için de dhea bayagı düşürdü bakalım az kaldı tedavi aşamasına son 11 gün o zaman anlatırım ne ler olacak inşallah başka sorun çıkmazda direk tüp bebege geçeriz
elfida ne yapacaksın ay evde durmayı çene yapmayı özledim herkes ankarada olsada buluşsak oh ne güzel olurdu

canıım
inşş sorun çıkmaz tüp bebğe geçersin veeeeeeeeeeeeeeeeeee
küçük yaramaz göbüşüne yerleşir:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlar ben hala çok kötüyüm yaa
bu grip beni öldürecek
(zaten çok ağır geçiririm her zaman )
başımı kaldıramıyorum

geçmiş olsun yeterim

1 tane elma
1 tane limon
dilim dilim yap içine birazda ıhlamur at kaynat içerkende 1 çay kaşığı bal koy sıcak sıcak arada iç çok iyi geliyo canım bide narsuyu çok iyi

YETER canım bende aspirin ve vitamin kullanıyorum fsh için de dhea bayagı düşürdü bakalım az kaldı tedavi aşamasına son 11 gün o zaman anlatırım ne ler olacak inşallah başka sorun çıkmazda direk tüp bebege geçeriz
ELFİDA ne yapacaksın ay evde durmayı çene yapmayı özledim herkes ankarada olsada buluşsak oh ne güzel olurdu

Giz tüp bebeğe başlayacsın değil mi?
Hangi merkezde karar kıldın ..??
Bende Ankaradayım..
Kavaklıdere tüp bebek merkezi Dr Gurur Polat'ın hastasıyım..

Yeter geçmiş olsun nane limon iç bol bol ..
Dinlenmeden geçmiyor malesef bu hastalık yatağı seviyor ben bunu öğrendim valla..
Ne zaman grip olsam yatağa hapsoluyorum iştah gidiyor ..
Bi kaç güne ayaklanırsın iyice ama ..

Bak tam 1 saat dedim.. 1saat sonra acmışım pc yi :)))
ne dakik hatunum yafuu :KK55:
makinadan camasırlar cıkmuış... havda süpper bugun.. hemececik sereyim balkoncuuma onları hele bii :92: :KK74:

Gİz özürr.... nası karıştırdım bilemiyorum akideşim.. sen azospermi topğinede yazmıyor musun?? ondan dolayı ööle sandım.. ehmde burası erkek infertiletsii topiği olunca... karıştırım ben pek sorry :KK17:
Hİç dert etme sorun bende falan diye... ALLAH istedi mi her iki tarafta sorun olmasada vermiyor bebek, ya da iki taraflı infertyilite deniyor doğal yoldan bile hamile kalınabilityor..beenn hiiiiiiiiiçççççç takılmıyorum artıkın bunlara... TÜp bebek için umutluyum.. sen de umutla devam et yoluna akidşeim olar mıı :KK70:

BİLgemciimm.... basit yemekler abarttığıma bakma ama ben yapmadığım için eşime degişik gelecek.. begenir umarım..
1- mantarı oyucam içine kaşarlı karışım koyucam :KK53:
2- cevisli irmikli bi tatlı yapıcam.. revaniye benzemekte ama tam değil.. güsel olursa istersen sana da veririm tarifini..
3- fırın ısınmışkene tavukta atmak istiyorum fırına, eşim etobur çünkü.. ama onun tarifine bakamadım daha... ona bakıcam şimdi... klasik olmasın bugun hiç bişi isitiyorum.. esti işte öölee :KK55: :KK8: :KK24:

nurcan masallah canım.keseyıde gorursun allahın ıznıyle merak etme..
yeter cok gecmıs olsun.dıkkat et kendıne..

Hannaa... Yeter hastamı.. ben ööle göz attımdı geçmişe uzun olmuş diye, gözümden kaçmış demek ki....
Dikkat et kendine Yetercim, patikler ayağa, hırka sırtına yapışacak sakın ola unutmaa...
Ihlamur falan iç... cok da k ötü olursan hiç çekme, git acile 500 gr. bi serum iyileştirir.. ben öle yapıyom artıkın.. her ay 1 kez serum yemeden cıkamıyroum yataktan....
Cok gecmiş olsun arkadşım.. kıyamam yaaa... :KK70:

Hannaa... Yeter hastamı.. ben ööle göz attımdı geçmişe uzun olmuş diye, gözümden kaçmış demek ki....
Dikkat et kendine Yetercim, patikler ayağa, hırka sırtına yapışacak sakın ola unutmaa...
Ihlamur falan iç... cok da k ötü olursan hiç çekme, git acile 500 gr. bi serum iyileştirir.. ben öle yapıyom artıkın.. her ay 1 kez serum yemeden cıkamıyroum yataktan....
Cok gecmiş olsun arkadşım.. kıyamam yaaa... :KK70:

aynen annemin çeyize koyduğu elli tane patik bu günler için hiç çıkmasın ayaklardan

X