Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nurcan tebrik ederim arkadaşım ..
Tekrar test yaptır lütfen ve sonucu bize bildir..
Katlanır inşallah ..
Dularım seninle..

Belgin tahlil sonucuna sevindim umarım hiçbişeycik çıkmaz :)

kızlar selam..melony hosgeldın canım.keseyı gormusun.ınan cok sevındım.rabbım yuzunu gormeyıde nasıp etsın ınsaallah..
nurcan tebrık ederım.darısı bızlere artık..senın tup bebektı sanırım.yoksa yanılıyormuyum..
kızlar eslerımıze ıyı bakıyoruzda ısyan gıbı olmasın ama hıc bı gelısme yok.ıllakı saglıgımızda degısıklıkler oluyordur ama bebık yok ıste..bende bırsuru sey yedırıyorum esıme.daha gık demedı ben bunu ıcmem dıye.ama sperm sayısında anormal bır artıs oldu bu yıyeceklerden sonra.hakkımızda hayırlısı.bız elımızden gelenı yapıyoruz.gerısını mevlam taktır eder..
yeter kardesıne cok gecmıs olsun arkadasım.boborek tasını annemden bılıyorum malesef.allah yardımcısı olsun..

günaydın kızlar nurcan hamilesin hı tb oley allah tamamına erdirsin işte bu
yeter geçmiş olsun kardeşine canım
belginlokosit kardeşimde de var geçmiş olsun canım o birde hamile zaten önemli degil demiş dr

Günaydınlar ..

Yeter kardeşine acil şifalar diliyorum ..

Aymes doğum mu yapmış oleyyyy , çok güzel haber bu !

Alllah'ım sağlıcakla büyümeyi nasip etsin..

cumartesi tekrar kan vericem allah sizlerede göstersin en yakın zamanda inşallahhh

Nurcanımmm canım tebrik ediyorum seni. Rabbim mücadelenden tamamen bir zaferle çıkarır da bebişini alırsın kucağına ve İnşallah sana "anne" diyerek eteğinden eksilmeyen seni çok seven ve hayırlı bir evlat nasip eder Rabbim sana, hey Allah'ım valla çok sevindim görünce. Öpüyorum kocaman :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::21::21::21::21:

sağol arkadaşım..

Belgincim yeni gördüm canım geçmiş doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yılları sevdiklerinle geçirirsin ve İnşallah bu yaşında bebişine kavuşursun, iyi ki doğdunn:KK70:

kızlar yarın sabah saat 8 gibi has gideceğim
erkek kadeşimin bir operayonu var
onun yanında olacağım
akaşama belki gelirim

Yetercim kardeşin nasıl oldu bir haber var mı?

QUOTE=Bilgemmm;16034193]Daha az yağlı yemekler yemeyi tercih et ve de kırmızı et tüketme bence arkadaşım nacizane tavsiyem.. Bunlar kolestrolü yükselten şeyler.

217 aslında çok yüksek değil ama dikkat etmen gerekebilir..

..
[/QUOTE]

Bilgecim ben de kırmızı eti hiç sevmiyorum ama sanırım yumurtadan oluyor biraz. Yumurta düşkünlüğüm var epeyce bir de yağlı yemekleri seviyorum ki 97 kiloyum, ah herkesin sigara alışkanlığı var benim de yemek ama bunu yenmek istiyorum.

cumartesi tekrar kan vericem allah sizlerede göstersin en yakın zamanda inşallahhh
amin inşallahhh

hayırlısı canım inş önemli bişeyin yokdurdur...
canım inanki bişey çıkmaması beni korkutuyo sebebsiz ağrı çekiyorum tamda tedavi öncesii offf yaaa

geçmiş olsun canım...

gözün aydın canım...
çok ama çok sevindim:KK64::KK64:
11. günde 75 az bir değer değil....maşallah...
inş cumartesiyede katlanır...

nurcan tebrik ederim arkadaşım ..
Tekrar test yaptır lütfen ve sonucu bize bildir..
Katlanır inşallah ..
Dularım seninle..

Belgin tahlil sonucuna sevindim umarım hiçbişeycik çıkmaz :)
bilmiyorum canım ya böyle sebebsizce ağrıda zor...
günaydın kızlar nurcan hamilesin hı tb oley allah tamamına erdirsin işte bu
yeter geçmiş olsun kardeşine canım
belginlokosit kardeşimde de var geçmiş olsun canım o birde hamile zaten önemli degil demiş dr
geçmiş olsun canım..
Nurcanımmm canım tebrik ediyorum seni. Rabbim mücadelenden tamamen bir zaferle çıkarır da bebişini alırsın kucağına ve İnşallah sana "anne" diyerek eteğinden eksilmeyen seni çok seven ve hayırlı bir evlat nasip eder Rabbim sana, hey Allah'ım valla çok sevindim görünce. Öpüyorum kocaman :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::21::21::21::21:

Belgincim yeni gördüm canım geçmiş doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yılları sevdiklerinle geçirirsin ve İnşallah bu yaşında bebişine kavuşursun, iyi ki doğdunn:KK70:

sağol canım...

Yetercim kardeşin nasıl oldu bir haber var mı?

QUOTE=Bilgemmm;16034193]Daha az yağlı yemekler yemeyi tercih et ve de kırmızı et tüketme bence arkadaşım nacizane tavsiyem.. Bunlar kolestrolü yükselten şeyler.

217 aslında çok yüksek değil ama dikkat etmen gerekebilir..

..

Bilgecim ben de kırmızı eti hiç sevmiyorum ama sanırım yumurtadan oluyor biraz. Yumurta düşkünlüğüm var epeyce bir de yağlı yemekleri seviyorum ki 97 kiloyum, ah herkesin sigara alışkanlığı var benim de yemek ama bunu yenmek istiyorum.[/QUOTE]

mERrhaba arkdaşlar aymesim zeynep bebeği dünyaya getirmiş dün rabbim analı babalı büyütsün inşalalh

mERrhaba arkdaşlar aymesim zeynep bebeği dünyaya getirmiş dün rabbim analı babalı büyütsün inşalalh

Zeynep bebeğe Allah'tan sağlıklı ve sıhhatli bir yaşam diliyorum..
Aymesi gibi bizde bu yüce annelik duygusunu tadarız inşallah..

Yabangülüm , Fadik, Melony ve Nurcan var bildiğim hamişlerimiz..
Bilemediğim varsa kusura bakmayın lütfen ..

Ee artık sırayla bekliyoruz yavruşların haberlerini..

arkadaşlar biz burda ne kadar güzel bir aile olduk dimi ne güzel sevincimizi üzüntümüzü paylaşıyoruz ne mutlu bize

gunaydın kızlar

nurcan hayırlı uğurlu olsun merak etme değerin katlar

canım ne güzel herşey olumlu gidiyo ya sen ne zaman başaldınki tedaviye bi kayboldun burda buldum seni artık bebek görmeye geliriz sana jaluseyle:)bence cumartesi görüşmeye gidecem allahta bi mani çıkmazsa bakalım

aymescımın o mıs kokulu bebegınle mutlu huzurlu bır hayat yasamanı dılıyorum mevladan..hayırlı ugurlu olsun ınsaallah..

X