Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaşım çook geçmiş olsun kardeşine.inş tamamen kurtulur...

sağol canım
ama tamamen kurtulmak gibi bir şey yok
bizim ailede genetik böbrek taşı
hatta bir yeğenim doğduğunda taş vardı böberğinde
yani çok zor kurtalmak bu iletten

durun durun benide bekleyin ,bende geldim,evet yokmu daha gelen halayımız büyüsün.:92::92::92::92::92::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62:

nerde kaldın canım yaaaaaaaa
hadi tut halayın ucundan:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK54::KK54::KK54::KK54::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:yaaaaaaaaaaaa kızlar nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzz:99::99::99::100::100:

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:
Oyyyyyyy Nurcanım... tebrik ederim arkadaşım yaa... nasıl mutlu oldum bilemezsin..
Canım benim yaa... Rabbim güzel ve saglıklı bi hamilelik versin sana....
Halaylar cekilmişl gec kalmışım Nurcancım ama cok sevindimmm....
umut oldun bize... :KK19: :KK19: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

Fadiğinde kızı olacakmış... Kız evladı öz evladı der annem Fadik...
Cok sevindim senin adına, biliyorum kız-erkek önemi yok ama ilkinin kız olması daha iyi der büyükler hep... ALLAH ım doğdugu günüde göstersin sağlıkla-huzurla inş..:nazar: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

Zeynep bebek de dünyaya merhaba demiş.. :nazar:
Ne mutlu bir evdir orası şimdi..
Bİzede nasip etsin güzel ALLAH ım inş. en kısa zamanda....

canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tek tek yazmak istemedim iyiki varsınız yaaaa ailemden farkınız yok allahımm tez zamanda bütünn hepinize beşer tane çocuk versin ben öyle diyorum 1 tane doğurursam hiç ara vermicem bebeği olan arkadaşımızda allah analı babalı büyütsün bizlerede göstersin o günlerii ...

Nurcaaannn...
ordamısın kuzum.... hayırlı olsun arkadşaım ya...
NAsıl bi duygu diye sormuycam, yaşa da gör analtılma zyaşanır diyceksin biliyroum :)))

Nurcaaannn...
ordamısın kuzum.... hayırlı olsun arkadşaım ya...
NAsıl bi duygu diye sormuycam, yaşa da gör analtılma zyaşanır diyceksin biliyroum :)))

canımm burdayımmm kızz bilmiyom şoktayım tepkisiz kaldım bide cumartesiyi bekliyorum ikiye katlanması için gördünmü benim buz bebeği akıllı çıktı:))))bacımm eminim çok yakındır sizde bu duyguyu yaşıcaksınız allah biliyo zamanını gerisi boş...

Doğru diyon Nurcancım... ALLAH ın takdiri... nasip, dualarını eksik etme artıkın bizlerden...
Şok gececek, alışacaksın bu duruma, kalp atışını duyacaksın, ense kalınlığını ölçtürecveksin, karnında döndüğünü hissedip için bi tuhaf olacak, saçlı olursa miden coook bulanacak....doğuracaksınj ve şaşıracaksınnn esas işte o zaman, anne olacaksın ANNE... ayyhh cok heveslendim yazarkene

Doğru diyon Nurcancım... ALLAH ın takdiri... nasip, dualarını eksik etme artıkın bizlerden...
Şok gececek, alışacaksın bu duruma, kalp atışını duyacaksın, ense kalınlığını ölçtürecveksin, karnında döndüğünü hissedip için bi tuhaf olacak, saçlı olursa miden coook bulanacak....doğuracaksınj ve şaşıracaksınnn esas işte o zaman, anne olacaksın ANNE... ayyhh cok heveslendim yazarkene

kuzummm yaaa nasıl kendin yaşıyomuş gibi yazmışın ağlattın valla beni ama iyi oldu hiç ağlamadım dünden beri ne garip bi duygu hayattaki en büyük bekleme bu olsa gerek sen naptın bu arada tedavi işini

Adetim şu anda... bitince çarşamba gün ilaçlı ultrasona gidicem, o zaman belli olur inş. Nurcancım..
Ağustosta start verdik bak Kasım girdi hala bitmedi prosedür, sen en güzelini yapmışın özelde yaptıurıp arkadaşım...
AĞLAMAK GÜZELDİR SÜZÜLÜRKEN YAŞLAR GÖZÜNDEN , SAKIIIINN ÜZÜLMEE :))
hep mutluluk gözyaşın olsun her aşamasını yaşarken, kalp atışını dinlerken,pipisini görünce falan... hep heppp için ürperecek bu benim içimde mi can bulacak diyeceksin...
ayhhh cok güzel yaa... RABBİM hepimize nasip etsin...

canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tek tek yazmak istemedim iyiki varsınız yaaaa ailemden farkınız yok allahımm tez zamanda bütünn hepinize beşer tane çocuk versin ben öyle diyorum 1 tane doğurursam hiç ara vermicem bebeği olan arkadaşımızda allah analı babalı büyütsün bizlerede göstersin o günlerii ...

beşer tanemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
Inşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşş,
sağlıklı sağlıklı
olsun ne olacak :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Canım yaaaaa rabbim bizlere birer tane versin
kalanınıda diğer bebk bekleyenler versin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Adetim şu anda... bitince çarşamba gün ilaçlı ultrasona gidicem, o zaman belli olur inş. Nurcancım..
Ağustosta start verdik bak Kasım girdi hala bitmedi prosedür, sen en güzelini yapmışın özelde yaptıurıp arkadaşım...
AĞLAMAK GÜZELDİR SÜZÜLÜRKEN YAŞLAR GÖZÜNDEN , SAKIIIINN ÜZÜLMEE :))
hep mutluluk gözyaşın olsun her aşamasını yaşarken, kalp atışını dinlerken,pipisini görünce falan... hep heppp için ürperecek bu benim içimde mi can bulacak diyeceksin...
ayhhh cok güzel yaa... RABBİM hepimize nasip etsin...[/ssk da yaptırcan dimi ilaçlı ultrason falan ben bunları hiç yaptırmadım uğraştırıyolar heralde seni özelde iyi oldu giden para bu yola gitsin dedik kredi falan çektik öyle yaptırdık allah yardımcın olsun biran önce hamileyim diye seslen şurda...

Yetercim.. cok korktun sne 5 bebekten haa :))))
Kız ALLAH ın torbasında sayılı sayıda bebkmi mi var, sana da verir 5 tane- bana da verir...
İLahi Yeter... nasıl ürkmüş bi mesajdı o ööleee :KK60:

beşer tanemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
Inşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşş,
sağlıklı sağlıklı
olsun ne olacak :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Canım yaaaaa rabbim bizlere birer tane versin
kalanınıda diğer bebk bekleyenler versin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

evet evet olsun çok çok bebekler olsun her bebek isteyenin kucağı boş kalmasınnn şimdi derler yaa hamile duası kabul olur diye bol bol bebe haberi çıkcak burdan eminimmm

hayyyhhhhhhh... bal yesin senin agzın Nurcan, recel, çokomel, pekmez ne seviyorsna onuda yiyebilirisn :))))
Bende kredi cekip yaptırıcam da ben güvendim bide Tıp. fakültesine Nurcancım... baya da araştırdım...nasip kısmet ilkind enasip etmezse Rabbim mecbur bizde özel gidecez artık....
İrenbede tedavi olan bi arkadaş daha hamile diğer topicte... sorana olursa tavsiye edbiliriz senin merkezi yaniii

Yetercim.. cok korktun sne 5 bebekten haa :))))
Kız ALLAH ın torbasında sayılı sayıda bebkmi mi var, sana da verir 5 tane- bana da verir...
İLahi Yeter... nasıl ürkmüş bi mesajdı o ööleee :KK60:

anammm öldüm gülmekten dimi kızz ödü koptu beş tanede ne var olsun işte burda bakarız bebelre hep beraber:)))))

tülişim eskiler çok kişi yok biliyorsun anne olanlar ve hamiş olanlar anneler topiğine giriyorlar
birkaç kişide kendini yalnız hisediyor burada

eskilerden ada ege ile görüştüm bu gün bebeklerle uğraşıyorum ikzleri byütmak zor oluyor dedi
b

yetercim bende hep yazılanları okumaya çalışıyorum ama şu bir gerçek bu topik benim evi gibi diğer topiklerden farklı ve özel,eski arkadaşları bende çok özledim ara sıra anne topiğinde görüşüyoruz ama topiğin sahibi nevroyu çok merak ediyorum,onun motive eden samimi mesajlarını özledim....

Ben Nevronun kendi sitesi varmış diye duydum bi arkadşaımdan Nevacım...
İyiymiş Doruk Paşasıyla beraber.... merak etme diye söyledim..bende mrk edip sormuştumda bi arkadşı söyledi Nevin iyi böyle böyle diye...

X