Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar yarın sabah saat 8 gibi has gideceğim
erkek kadeşimin bir operayonu var
onun yanında olacağım
akaşama belki gelirim

belgincim doğum günün kutlu olsun.seneye bebişinle kutlarsın işallah.

Doğum günün kutlu olsun Belgin

günaydın kızlar
belgin doğum günün kutlu olsun tek başına olarak son kutladığın doğum günü olsun, sonuçların da inşallah iyi çıkar

dogum günün kutlu olsun belgin eşinle ve gelecek minik kuzun la bir ömür boyu 2011 şans getirsin

belgincim doğumgünün kutlu olsun yeni yaşın sana tüm dileklerini getirir inşallah ve hayırlısı ilede bebişini getirir inşallahhhh

merhaba canlara.s.

belginin doğum günüymüş...
belgincin nice mutlu yıllara

sağolun canlarım inanırmısınız sizleri çok seviyorum sanki yıllardır tanıyor gibiyim iyiki varsınız iyi dilekleriniz için sağolun arkadaşlarımmm

kızlar sabahki kan tahlilimde bişey çıkmadı şimdilik akdeniz ateşi hastası değilim ama dr bir daha ağrıdığında başka testler yapacagını söyledii

sadece idrarda lokosit görüldü antibiyotik verdi tedaviden önce zararı olur mu dersiniz.

sağol arkadaşım valla sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim değerim düşük geldi bana acaba kesin varmı gebelik kafama takıldı(((

canım ben hiç bu duruma gelmediğimden pek anlamıyorum inşallahhh hamilesindir yarın test yaptırt tekrardan belli olur hadi hayırlısı olsunnnn

kızlar sabahki kan tahlilimde bişey çıkmadı şimdilik akdeniz ateşi hastası değilim ama dr bir daha ağrıdığında başka testler yapacagını söyledii
hayırlısı canım inş önemli bişeyin yokdurdur...

kızlar yarın sabah saat 8 gibi has gideceğim
erkek kadeşimin bir operayonu var
onun yanında olacağım
akaşama belki gelirim
geçmiş olsun canım...

sağol canımmm hamileyim demek için erken galiba test sonucum 75 çıktı 11.günde sonunda dualarım kabul oldu

çok mutluyum kızlarrr hamileyimmmmmm.....
gözün aydın canım...
çok ama çok sevindim
11. günde 75 az bir değer değil....maşallah...
inş cumartesiyede katlanır...

Son düzenleme:

içime su serptin valla inşallah katlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…