Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın kızlar güzel bir gün olur inşallah biran önce biter bende evime giderim artık işe bile gelmek istemiyorum çok sıkıldım işten güçten evde olmak sadece uzanmak tv syretmek sitiyorum bu ara bi depresyon hali var bende geçen eşimle biyerden geliyorduk yolda bi bayan durdu eşimi ben tanımıyorum eşimini bi tanıdığının eşiymiş nasılsın dedi arkaasından hemen bebek dedi be kadın bi cevap vermeyi bekle hele yok dedi eşim yürümeye devam ettik ne ilginç insanlar var rabbim bizi sınamasn inşallah o an size ne demek çok issterdim ya neyse
belgincim 2.günü tatile gelmişti benimde bende 3.günü pazartesi günü başladım ilaçlara ama sen yinede doktoruna bi sor.
arkadaşlar 2.tüp bebek tedavisinde yeni genelgeye göre bitanemi koyuyorlardı yine kafama bu takıldı şimdi
sağlıkla ilgilenenlere kafalarına göre durduk yere yasaları değiştirenlere okadar kızıyorum ki rabbim en kısa zmanda hepimizin yüzünü güldürsün i,nşallah

herkese iyi gunler canlar

aşk meleği takılma canım üzme tatlı canını sen bunlar yaşanacak insanlar soracak sorular hiç bitmez rabbim bizede yaşatacak merak etme canım inşallah

meryemcim rabbim kızçelerine sana eşine sağlıklı hayırlıı uzun ömürler versin canım

aa1 canım sen nasılsın bebiş nasıl

sidelyacım senin nasıl gidiyor tedavi

belgincim sen naptın ağrılar nasıl oldu gittinmi doktora

belgin melony saolun kizlar allahim en kisa zamanda burdaki tum bekleyen arkadaslarada nasip eder insallah

Selam kızlar, günaydın ve hatta tünaydın herkese, Belgincim İnşallah herşey gönlünce olsun arkadaşım. Meryemcim senin de gözün aydın. Kızlar benim şu ana kadar olan testlerde pek problem yok gibi İnşallah hemen aşılama isterler ya.

ohh maşallah sorun cıkmazsa isterler canım hadi bakalım hayırlısı olsun

melony canım iyiyim çok şükür kızım da çok iyi kıpır kıpır hareket ediyo maşalllah yerinde duramıyo içimde onu hissetmek pek güzel inşalllah böyle sorunsuz bi şekilde gününü tamamlar
aşk meleği canım genelgeye göre ikincidenemde de tek embriyo konuluyor am sen buna takılma kısmetse zaten tek embriyo ile olur bana iki tane konuldu ama kısmetimizde tekinintutmesı varmış Rabbim yüzünü güldürsün

tamam canım zaten gittiğim zaman bunları soracagım..evet canım 35 yaş altı kadınlara tek emriyo konuluyo.

belgin melony saolun kizlar allahim en kisa zamanda burdaki tum bekleyen arkadaslarada nasip eder insallah
aminnnnnnnnnnn

amin cümlemizin inşallahh

herkese hayırlı günler canlara.s.

aşk maleği canım bazen hepimizde sıkılmalar depresyon halleri oluyor...
işn çabuk geçer rabbim kalbine ferahlık versin...

yaa arkadaşlar bişey dha soracağım yardım edin bana tüp bebek tedavisine başlamadan adetin 3.günü yapılacak bazı hormon testleri oluyorya ben onu 3.günü değilde 2veya 4.günü yaptırsam bi zararı olurmu yardım edin bana...

ben iki defa yaptirdim birinde ikinic birinde dorduncu gun yaptirmistim bi osrun olmaz diyorlar sadece belirt kacinci gun oldugunu

bu rada hayirli olsun yeni sayfamiz kizlar​

canım süleyman bey benden hormon testleri istememişti neden isteniyorki birde bu tarz testlerde gününde olması daha iyi diye biliyorum ben özelliklede 3.günü yapılan hormonların en doğru olduğu zamanmış galiba

mrh kızlar tekrar,belgincim rahat ol canım inş herşey yolunda gider.casperim seni görüşüyorum aşağıda nasılsın şeker.melony tatlım dogum kontrol hapları devam ediyor şimdilik 7 ekimde randvar inş herşey yolunda gider bu sefer inşşşşşşşşşş

Arkadaşım telefon edip sor istersen benimde haftasonuna denk geliyordu telefon ettim yönlendirdiler.

slm kızlar esımde tek taraflı varikosel grade 2-3 teshısı koymuslardı doktor esıme amelıyat olman gerek ama sperm testını görelım karar verelım demıstı esım sperm testı verdı ve sonuca göre gerek yok dedı doktor amelıyata sonucları yazarsam yorumlarsanaız sevınırım ve bız yaklasık 16 aydır cocuk ıstıyoruz
SPERM SAYISI 41.600.000 >20 MİLYON WHO
A+B+C %65
A)HIZLI İLERİ HAREKETLİ--------%20
B)YAVAS İLERİ HAREKETLİ-------%25
C)YERİNDE HAREKETLİ--------------%20
D)HAREKETSİZ SPERM--------------%35
HER SAHADA 5-6 LOKOSIT GÖRÜLDÜ
KIZLAR BU SONUCA GÖRE SIZCE AMELIYAT GEREKLIMI ILERIDE PROBLEM OLURMU BIZIM ICIN BU SONUCLARLA HAMILE KALINABILINIRMI

melonyyyyy ben geldim hadi topice gidelim tatlımmmmmm kaydirigubbakcemile seni almaya geldim buraya.....

bilidiim kadarıyla cevaplayım

sayı iyi hareketlilikde fena sayılmaz a+b 50 den buyuk olması gerekiyor ama 45 de kötü değil yani sanırım morfolojiye bakılmamış aslında çokda kötü değil test sonuçların birde morfolojiyi yazarsan daha iyi olur

ameliyat için birşey söylemem doktor öle dediyse ama isterseniz başka bir doktoro gidebilirsiniz birde sanırım who ya göre bakılmış birde kruger yöntemi var onla bakılsa daha kesin sonuçlar çıkabilir

ben iki defa yaptirdim birinde ikinic birinde dorduncu gun yaptirmistim bi osrun olmaz diyorlar sadece belirt kacinci gun oldugunu

bu rada hayirli olsun yeni sayfamiz kizlar​
tamam canım
canım topikte okumuştum ulun beye sordum o da yaptır dedi..
Arkadaşım telefon edip sor istersen benimde haftasonuna denk geliyordu telefon ettim yönlendirdiler.

tamam canım

selam kızlar..
yeni sayfa açılmış..
bende diyorum neden yeni mesaj yok ohaoldumsmile
hepinize sağlıklı günler diliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…