Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nesrin geçmiş olsun canım..
inş düzelme çabuk başlar..
Allah gönlünüze göre versin..

uğurboncuğum melony arkadaşım cevaplamış..
bu ilk testse zaten 2. ve hatta 3. testi yaptırmalısınız..
tek bir testle kesin sonuca varılmaz.. hele ki bu test krugere göre incelenmemişse..
sperm sayı olarak normal sayı sınırında..
hareket oranı iyi.. morfolojiye de bakılması gerekiyor..
tek doktor yerine 2-3 doktora gösterin hepsinin cevaplarını alın..

çok teşekkür ederım cvpladıgınız için kızlar
tulıny bu 3.testımız cnm esım sıgara kullanıyordu yaklasık 15 yıldır ılk verdıgınde ılerı hareketlılık 0 cıkmıstı sıgarayı bıraktı kür kullanmaya basladık ılerı hareketlık %2 ye yükseldı ve a+b%36 ıdı 6 aydır test vermıyordu bu son testımız yanı 3.testımız ılk ıkısını hep aynı kuruma yaptırmıstık bunu özele yaptırdık..yasadıgım yerde malesef krugerle bakmıyorlar morfolojıde yok gıttgımız doktor morfolojıye gerek yok ben olsa sorun testte anlarım demıs ama ne alakaysa acaba hareketlılıge falanmı bakarak anlıyor aslında amelıyat olması taraftarıydım çünkü varıkosel sonucu ya düşürürse ama doktor ısrarla hayır bu sonuca göre yapamam dedı neyapıcagımızı sasırdık

günaydın kızlar nasılsınız....

Neler var neler yok diye okudum baya biriktirmişim ama yeni arkadaşlar gelmiş HOŞGELDİNİZ

Fadik canım benide ekle 8 Eylül adet tarihim eşim tek taraflı varıkosel oldu evicap ve keçi boynuzu kürünü uyguluyoruz

günaydın kızlarrrr nasılsınız inş herkez iyidir.ve inş bu hafta güzel haberler alırız inşşşş

günaydın kızlar herkes iyidir inşallah
ugurboncuğum morfoloji çok önemli sayı ve hareketliliği yetrli olup morfolojisi kötü olnlar var siz muhakkkak morfolojiye baktırın

mrb canım dün girmiştim ama bişey yazamadan ve okuyamadan öykü uyandı ekranı bile kpatmamışım fırsat buldukça sizlerden haber almaya çalışıyorum opuyorumnanaktan

yeeterim - sidelyam - tullinim nasılsınız kızlarrr

tatlım çok şükür sen nasılsın

mrb canım dün girmiştim ama bişey yazamadan ve okuyamadan öykü uyandı ekranı bile kpatmamışım fırsat buldukça sizlerden haber almaya çalışıyorum opuyorumnanaktan

aman canım öykümüzle ilgilen sen biz seni bekleriz canımsın çok sağol.melegin nasıl şeker

günaydın kızlar nasılsınız
nesrincim dün atlamışım çok geçmiş oslun eşine inşallah biran önce iyileşir spermleri ve bebişinize kavuşursunuz

anladım canım..
şu durumda değerler iyi..
varikosel ameliyatı olsun değerler düzelicekte deme..
ameliyat sonrası hemen düzelme görülmüyor..
gerek yoksa beklemenizde fayda var.. hadi kesin düzelicek bir daha da düşmeyecek olsa tamam yaptırın ama öyle birşey yok..
morfoloji önemli bir kez olsun krugere göre inceleme yapan yerde yaptırın testi..
başka ürolog yok mu sonuçları bir de başkasına gösterin..
fikir edinmiş olursunuz hemde yanılma oranı düşer..
varikosel var mı peki ultrason çekildi mi?

yeeterim - sidelyam - tullinim nasılsınız kızlarrr

iyiyim casperım..
minik öykü abla olma yolunda ilerliyor mu?
sen nasılsın?

kızlar selam herkese nasılsınız..
kızlar ben pek ıyı degılım ya.babam rahatsızlandı.bundan yırmı sene once bypass olmustu.acık kalp amelıyatı.anjıyo oldu yıne butun kalp damarları tıkandı.acıl yıne bypass olması gerekıyor.ama cok rısklı bır amelıyat dıyor doktorlar.ustelık babam felclı.onun ıcın bırkat daha zor.sasırmıs durumdayız.suan kalp sıkısmasından acıle goturduk.yatıyor hastanede.sızden dua ıstemek ıcın gırdım.mumının mumıne duası makbuldur.neolur babama ısmen dua edermısınız..annem cok sıkıntılı.tuvalete bıle kalkamıyor.
babamın ısmı saban..dua beklıyorum kızlar..sımdıden rabbım razı olsun..

canım ya rabbim yar ve yardımcınız olsun inş.acil şifalar diliyorum inş bir an önce iyileşir canım dua edicem bende

fatıma zehra geçmiş olsun arkadaşım rabbim bir an önce şifasını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…